Якщо погода чи затори погані, сигналізація спрацює швидше [iOS]

Звичайний ранковий розпорядок має невеликий запас часу, щоб компенсувати несподівані затримки, такі як довша, ніж зазвичай, черга в кав’ярні або потяг, який трохи запізнюється. Якщо невеликий час на подушки в п’ятнадцять хвилин може врятувати вас від запізнення на урок чи роботу, він не врятує вас від заторів або поганої погоди. Ви прокинетеся, коли вимикає будильник, і тільки тоді ви дізнаєтеся, чи буде незвично довга поїздка на роботу. Snorelax — це програма за 1,99 доларів США для iOS, доступна в App Store, яка розбудить вас раніше, якщо буде затор або погана погода, щоб ви могли вчасно прийти на роботу чи урок. У додатку ви можете запрограмувати пункт призначення, вказати, скільки часу потрібно, щоб підготуватися, і який час вам потрібно, щоб прибути до пункту призначення, і подбає про інше.

Встановіть Snorelax і скажіть, скільки часу потрібно, щоб підготуватися, і які одиниці вимірювання ви хочете використовувати для погоди та відстані. Ви завжди можете змінити ці налаштування пізніше на панелі налаштувань програми.

Snorelax має чотири вкладки; на вкладці «Домашня сторінка» відображається поточна погода, на вкладці «Сигнали» відображаються всі додані будильники, а на вкладці «Дорожній рух» відображаються всі затори, а програма погоди надає короткий звіт про погоду. Торкніться кнопки плюс у верхньому правому куті, щоб додати новий будильник.

Snorelax вже знає, скільки часу потрібно, щоб ви підготувалися, але вам потрібно сказати йому, коли вам потрібно прибути в пункт призначення, на який ви встановили будильник. Далі введіть, звідки ви вирушаєте і куди потрібно прибути. Будильник буде встановлений. Додаток не працюватиме, якщо у вас увімкнено режим «Не турбувати», тому ви повинні переконатися, що його не ввімкнено, коли будильник вимкнено. Це обмеження, накладене на додаток iOS.

Коли програма виявляє погану погоду або затори, вона звучить раніше, щоб у вас було стільки ж часу, щоб підготуватися та прибути до місця призначення вчасно.

Додаток спирається на історичні дані про затори та погоду, щоб оцінити, скільки часу ви можете очікувати. Він працює в Європі, Північній Америці, Південній Америці, Південній Африці, частині Азії, Австралії, Росії, Тайвані, Саудівської Аравії та ОАЕ. Додаток чудово використовує історичні дані про погоду та затори та вирішує реальну проблему, з якою стикаються пасажири щодня, тобто вчасно прибути на роботу. Це може ефективно запобігти вам запізнення або звести до мінімуму ймовірність цього.

Встановіть Snorelax з App Store