techukraine.net techukraine.net Якою була функція «Додати дім» від Netflix і що з нею сталося?

Якою була функція «Додати дім» від Netflix і що з нею сталося?

Categories:

Netflix представив свою функцію «Додати дім» як новий спосіб боротьби з обміном паролями. Починаючи з серпня 2022 року, у вибраних країнах, де послуга потокового передавання доступна, було запущено додаток Add a Home.

Однак через деякий час Netflix вирішив відмовитися від цієї функції лише через кілька місяців після її створення в жовтні 2022 року. Ось усе, що вам потрібно знати про функцію Netflix «Додати дім», зокрема про те, як вона працює та чому більше не доступна.

Netflix представляє Add a Home

Netflix запустив нову функцію під назвою «Додати дім» у липні 2022 року. Нова функція мала допомогти Netflix забезпечити дотримання своєї політики щодо односім’я.

«Додати дім» було альтернативою «Додати додаткового учасника», яку потокова компанія представила в кількох країнах Латинської Америки на початку 2022 року. Обидві функції спрямовані на те, щоб допомогти Netflix боротися з обміном паролями. У серпні 2022 року функція запрацювала в Аргентині, Домініканській Республіці, Сальвадорі, Гватемалі та Гондурасі.

  Пояснення щодо вбудованих фінансів за 5 хвилин або менше

Як працює функція додавання дому від Netflix

Згідно зі своєю політикою Netflix дозволяє вам ділитися своїм обліковим записом в одній родині. Відповідно до Довідковий центр Netflixдомогосподарство – це «сукупність пристроїв, підключених до Інтернету в основному місці, де ви переглядаєте Netflix». Застосування цього правила було важким для платформи, але Add a Home мало допомогти компанії. Щоб визначити ваш основний дім, Netflix використовує різні фактори, такі як ваша IP-адреса, ідентифікатор пристрою та активність облікового запису.

Послуга потокового передавання дозволяє вручну налаштувати або оновити домогосподарство на телевізорі. Якщо ви цього не зробите, три згадані фактори використовуються для автоматичного встановлення одного від вашого імені.

Якщо ви бажаєте використовувати свій обліковий запис у кількох домівках (фізичних місцях), варто додати дім. У вас буде можливість додати додаткову сім’ю, якщо ви ввійдете у свій обліковий запис на іншому телевізорі або пристрої, підключеному до телевізора, за додаткові 2,99 доларів США за будинок. Однак ви можете налаштувати Netflix Household лише на телевізорі. Усі інші пристрої, які використовують той самий Інтернет, що й ваш телевізор, автоматично стають частиною вашого дому Netflix.

Під час подорожі Netflix дозволить вам транслювати на новому телевізорі протягом обмеженого часу до двох тижнів. Заковика? Ви не повинні використовувати свій обліковий запис у цьому місці раніше. Під час запуску на сторінці підтримки Netflix було сказано, що двотижнева перерва дозволена лише один раз на рік. Що стосується вашого основного житла, ви можете міняти його лише тричі кожні шість місяців.

  Karma Train — це клієнт для iPhone Reddit з унікальним інтерфейсом карток

Якщо ви придбали додатковий будинок і вирішите пізніше передумати, Netflix надасть можливість припинити платити за додаткові будинки. Після завершення поточного платіжного циклу на всіх пристроях у цьому домі буде виведено обліковий запис, і ви збережете стандартну плату за підписку Netflix, залежно від вибраного вами плану підписки Netflix.

Чому Netflix запустив Add a Home?

Головним мотивом цієї функції є боротьба з обміном паролями, однією з найбільших проблем компанії. У листі до своїх акціонерів у квітні 2022 року Netflix оцінив, що паролі передаються ще понад 100 мільйонам сімей. Протягом першого кварталу 2022 року Netflix втратив 200 000 передплатників, а у другому кварталі – майже 1 мільйон.

В Анонс NetflixЧенгі Лонг, директор з інноваційних продуктів, каже: «Сьогодні широко поширене використання облікових записів між домогосподарствами підриває нашу довгострокову здатність інвестувати в наші послуги та покращувати їх».

  8 найкращих інструментів документації бази даних, які варто спробувати у 2023 році

Що трапилося з функцією «Додати дім» Netflix?

Функція «Додати дім» більше не доступна з липня 2023 року. Передбачалося, що ця функція пошириться на інші країни, включаючи США, але була видалена через кілька місяців після оголошення. У жовтні 2022 року Netflix припинив роботу цієї функції та замінив її підтримкою Extra Member.

Використовуючи функцію Extra Member, ви можете створювати субрахунки Netflix за $7,99/місяць або більше (залежно від вашого плану), якими можна користуватися за межами вашої родини. Netflix також додав функцію передачі профілю, щоб допомогти тим, хто ділиться паролями, створювати нові облікові записи та переміщувати свої профілі, щоб не починати заново.

Netflix хоче припинити обмін паролями

Зараз, як ніколи, Netflix серйозно ставиться до боротьби з обміном паролями. Якщо ви поділилися чиїмись обліковими даними, не панікуйте; Ви можете відчути полегшення, дізнавшись, що компанія має дешевший план під назвою Standard з рекламою за 7,99 доларів США на місяць. Поки ви можете миритися з рекламою, цей план робить Netflix доступнішим для багатьох.