Який інструмент BI вибрати?

Потреба в інструментах BI зростає щодня разом із зростаючим попитом на ефективне зберігання та візуалізацію даних.

QlikSense і Qlik View — два широко використовувані інструменти BI та продукти компанії Qlik, що займається програмним забезпеченням. Обидва інструменти BI мають своє призначення та обслуговують підприємства з різними потребами та вимогами. Хоча QlikView і Qlik Sense схожі, вони мають різні функції, які ми обговоримо в цій статті.

Що таке QlikView?

QlikView — це програмний продукт Qlik, який широко використовується для візуалізації та аналітики даних. Це допомагає компаніям отримати цінну інформацію для свого розвитку та моніторингу. Компанії використовують платформу для розробки моделей даних, інформаційних панелей і аналітичних програм для аналізу та розуміння тенденцій даних.

Нижче наведено основні функції QlikView:

 • Він пропонує як індивідуальні, так і типові роз’єми
 • Він має функцію динамічної екосистеми BI для кращої взаємодії
 • QlikView надає як розширену, так і керовану аналітику.
 • Візуалізація даних
 • За допомогою QlikView дані можна зберігати, шукати, аналізувати, збирати, візуалізувати, перетворювати та ділитися.

Що таке Qlik Sense?

Qlik Sense, запущений у 2014 році, є наступною версією QlikView з деякими додатковими функціями. Це платформа бізнес-аналітики для програм самообслуговування та пошуку. Це може допомогти компаніям створювати швидку візуалізацію, миттєво ділитися цінною інформацією, детально досліджувати дані та досліджувати зв’язки в даних.

  Повітряна кулька твіту дозволяє переглядати часові шкали як накладення на головному екрані

Нижче наведено основні функції Qlik Sense:

 • Платформа забезпечує аналіз даних, візуалізацію та дослідження.
 • Він пропонує розширені параметри пошуку, такі як Google, і асоціативні функції.
 • Платформа включає мобільну та вбудовану аналітику.
 • Це забезпечує швидке та надійне підключення до різних джерел даних.
 • Він пропонує сучасну хмарну платформу.
 • Інші функції, як-от самообслуговування даних, візуалізація перетягуванням, створення персоналізованих звітів і детальні інтерактивні інформаційні панелі.

Різниця між QlikView та Qlik Sense

QlikView та Qlik Sense відрізняються за різними атрибутами, і деякі з важливих, згаданих нижче:

АтрибутиQlikViewQlik SenseOLAP Функціональні можливостіQlikView виконує аналітичні операції за допомогою можливостей онлайн-аналітичної обробки. Функції OLAP відсутні в Qlik Sense.ETL CapabilitiesProvides Extract, Transfer, and Load features.Provides ETL function.Self-service VisualizationIt does not offer self-service visualization.All Qlik Sense functions Керована аналітика. Він надає керовану аналітику всім своїм користувачам. Він не надає керованої аналітики. Інтелектуальний аналіз даних і аналітика. Він не підтримує інтелектуальний аналіз даних і аналітику. Він підтримує інтелектуальний аналіз даних і аналітику. Сучасні візуалізації. Він пропонує базову візуалізацію. Він пропонує сучасна візуалізація завдяки привабливому інтерактивному інтерфейсу користувача. Механізм асоціативного індексування Він має надійний механізм асоціативного індексування. Механізм асоціативного індексування також присутній тут. Підтримка мобільних пристроїв Він підтримує мобільне safari Apple (iOS 10 або новішої версії). Він підтримує мобільне safari Apple (iOS 11.0) або пізніше). Вимоги до фільтра Вимоги tsFilter є обов’язковими для QlikView. Вимоги до фільтрів не потрібні для Qlik Sense. Data Storytelling Функція data storitelling недоступна в QlikView. Olik Sense пропонує унікальну функцію розповіді даних. Розширена аналітика та інтеграція. Вона забезпечує розширену аналітику та інтеграцію. Пропонує порівняно покращена аналітика та інтеграція. Інтегроване середовище розробки додатків QlikView — це інструмент, заснований на розробці, який забезпечує середовище для інтегрованої розробки додатків. Qlik Sense — це інструмент візуалізації, тому не забезпечує інтегровану розробку додатків.

  Продавайте товари з однієї платформи всюди – Shopify

QlikView проти Qlik Sense: остаточний вердикт

QlikView та Qlik Sense є корисними для бізнесу з різними цілями. QlikView — традиційний технічний інструмент для спільної бізнес-аналітики, звітності та аналізу даних.

Qilk Sense — це сучасна платформа дослідження даних із інтерактивним інтерфейсом користувача, сучасною візуалізацією та розширеною аналітикою. Не можна оголосити переможця, який інструмент кращий, але його слід обирати повністю на основі послуг і функцій, необхідних для бізнесу.

Якщо ви все ще розгублені, нижче наведено кілька додаткових моментів, які ви можете розглянути, перш ніж вирішити, який з них ідеальний для вас:

 • Qlik Sense забезпечує швидше завантаження даних порівняно з Qlik Sense.
 • Qlik Sense зручний і простий у використанні. Для цього не потрібні технічна підготовка чи навички, тоді як для роботи QlikView потрібні навчені та кваліфіковані спеціалісти, що потребує інвестицій.
 • QlikView підтримує лише англійську мову, але QlikSense підтримує кілька мов, наприклад англійську, китайську, японську та німецьку.
 • Процес ліцензування та придбання QlikView є складним порівняно з Qlik Sense.
 • Qlik View ідеально підходить для малих, помірних і великих галузей, тоді як QlikSense ідеально підходить для малих і помірних галузей.
  Палітра вибирає кольори з будь-якого зображення та надає вам HEX або RGB-код [Web]

Висновок

Обидва інструменти мають різні функціональні можливості, як ми вже обговорювали, і схожість у забезпеченні багатого досвіду створення інтерактивних візуалізацій. Зрозумійте потреби свого бізнесу, а потім виберіть правильний інструмент для себе.

Далі ознайомтеся з основним програмним забезпеченням для спеціалістів із обробки даних.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?