Який інструмент управління проектами є кращим у 2022 році?

| | 0 Comments| 9:47 PM
Categories:

Інструменти управління проектами корисні, оскільки вони можуть оптимізувати весь життєвий цикл керування проектами від початку до кінця. Вони допомагають під час планування проекту, виконання, відстеження прогресу та внесення покращень.

Такі інструменти управління проектами, як Asana та Monday.com, широко використовуються командами для керування своїми завданнями та проектами.

Оскільки кожна команда має різні цілі, вимоги та обмеження, командам важко знайти найкраще програмне забезпечення для керування проектами, яке б відповідало їхнім потребам.

Це призвело до триваючої війни – Асана проти Понеділка.

Два основних інструменти управління проектами пропонують користувачам фантастичні функції та можливості.

Отже, якщо ви також знаходите хороше програмне забезпечення для управління проектами та/або застрягли між цими двома, ця стаття може допомогти вам вибрати правильний на основі ваших конкретних потреб.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, хто переможе в битві.

Що таке управління проектами?

Управління проектом означає планування та організацію ресурсів організації для досягнення конкретної мети проекту в рамках погоджених обмежень.

Він включає в себе команди, відповідальні за виконання завдань, щоб застосувати відповідні ресурси, такі як навички, процеси, методи, знання та інструменти, щоб досягти мети в межах часу, бюджету та обсягу проекту. Команди також прагнуть оптимізувати правильний розподіл ресурсів для досягнення мети, забезпечуючи мінімальні втрати.

Щоб полегшити командам ефективне керування проектом, використовуються такі інструменти керування проектами, як Monday і Asana. Це автоматизовані програмні рішення, які пропонують багато переваг, як-от:

 • Легке планування та реалізація проекту
 • Автоматизація планування, планування, моніторингу, відстеження тощо для економії часу та зусиль
 • Ефективний розподіл та управління організаційними ресурсами
 • Покращена співпраця та спілкування між членами команди

Асана проти понеділка: що це?

Що таке асана?

асана це хмарний інструмент керування проектами, який дозволяє ефективно та якісно керувати та відстежувати все у вашому проекті від початку до завершення.

Його створено для оптимізації життєвого циклу керування вашим проектом, щоб ви могли швидко виконувати роботу, відповідаючи всім вимогам клієнта. Це також позбавляє вас від перемішування між різними електронними таблицями, інструментами та електронними листами; замість цього ви можете продовжувати свій проект і рухатися до успішного завершення.

Ця платформа чудово підходить для малого та середнього бізнесу та пропонує безліч функцій для керування завданнями, керування робочим процесом, співпраці, привабливі шаблони та багато іншого.

Компанії з усього світу, такі як NASA, General Electric, Deloitte, Spotify і The New York Times, довіряють Asana за простоту використання, функції та інші переваги.

Що таке понеділок?

Monday Projects — ще одне чудове програмне забезпечення для керування проектами. Ця хмарна платформа допоможе вам з легкістю планувати, співпрацювати та керувати проектами в одному місці.

Незалежно від того, чи є ваші вимоги до проекту базовими чи складними, Monday зробить усе безперебійним і ефективним, щоб ви могли забезпечити найкраще. Цей інструмент також дозволяє вам керувати панелями інструментів, стратегіями, журналами проблем і завданнями.

Ви можете призначати товаришів по команді, створювати власні інформаційні панелі, розуміти вузькі місця та вирішувати їх за допомогою інструменту. Ви також можете контролювати продуктивність і використовувати широкі функції, щоб спростити керування проектом і заощадити час.

Ця платформа є корисною для підприємств різної форми та розміру, особливо для підприємств. Він завоював довіру понад 152 тисяч клієнтів у всьому світі, включаючи Canva, Coca-Cola, Hulu, HubSpot, NBCUniversal тощо.

Асана проти понеділка: особливості

Особливості асан

 • Звітування та оновлення: Ви можете відстежувати прогрес свого проекту за допомогою звітів і оновлень статусу в режимі реального часу, щоб зрозуміти, як усе працює, і вирішити проблеми на ранній стадії.
 • Автоматизація: ви можете автоматизувати та спростити свої робочі процеси та зменшити кількість помилок, заощаджуючи час, витрачений на повторювані ручні завдання.
 • Співпраця: вся ваша команда може легко знаходити деталі проекту, плани, відгуки, файли тощо, використовуючи той самий інструмент. Це також зробить безперебійним спілкування між клієнтами, членами команди, керівниками та постачальниками.
 • Вкладення файлів: ви можете вкладати файли та додавати коментарі, використовуючи @ згадки в Asana, щоб покращити співпрацю співробітників. Він позначатиме, сповіщатиме та сповіщатиме одержувачів, щоб вони могли швидко відповісти та/або вжити заходів.
 • Робочі навантаження: Asana пропонує «Робочі навантаження», функцію для запобігання виснаженню співробітників, дозволяючи встановлювати обмеження на робочі навантаження для кожного учасника.
 • Форми: за допомогою «Форм» ви можете стандартизувати процес прийому на роботу та дозволити іншим легко отримувати деталі проекту та запитувати роботу. Ви також можете використовувати календар, щоб відстежувати роботу, виявляти проблеми в розкладі та вносити корективи.
 • Портфоліо: візуалізуйте прогрес свого проекту за допомогою «Портфоліо» в режимі реального часу, ураховуйте ризики та повідомляйте про оновлення проекту своїм зацікавленим сторонам.
 • Параметри перегляду: ви отримаєте різні варіанти перегляду в Asana, наприклад дошки Ганта, календар і Канбан.
 • Шаблони: використовуйте привабливі шаблони для звичайних процесів замість того, щоб створювати їх з нуля для маркетингу, дизайну, операцій, продуктів, продажів, інженерії, ІТ, кадрів тощо.
 • Безпека та конфіденційність: створіть приватне та безпечне місце для зберігання конфіденційної роботи та керування нею. Ви також можете застосувати заходи безпеки, щоб знати, як учасники використовують платформу, і захищати дані.
  Як легко переробити стару електроніку, яку ви не можете продати

 • Інтеграція: Asana підтримує понад 100 інтеграцій із такими інструментами, як Gmail, Teams, Splunk, Okta, Adobe, PowerBI, Zapier, Zoho, Slack, Vimeo, Canva, Dropbox, Notion, GitHub, Trello, Miro тощо.

Особливості понеділка

 • Інформаційні панелі проекту: переглядайте та отримуйте доступ до високорівневих даних у режимі реального часу для ваших розкладів, цілей, ресурсів, бюджетів тощо та швидко приймайте розумні рішення.
 • Параметри перегляду: понеділок надає різні варіанти перегляду, такі як дошки Kanban, часові шкали, списки та діаграми Ганта для відстеження обсягу проекту, етапів, показників тощо.
 • Базова лінія: створіть базову лінію, щоб легко порівняти заплановані та фактичні розклади та внести покращення.
 • Розширені інтеграції: Monday легко інтегрується з великою кількістю інструментів без коду, щоб розширити його функціональність і зробити його легшим. Він включає Jira, Salesforce, Dropbox, Slack, Teams, Sheets, Gmail, Calendar, Zoom тощо.
 • Шаблони: Ви отримаєте різноманітні готові настроювані шаблони на вибір для своїх проектів.
 • Спеціальна автоматизація: Ви також можете налаштувати спеціальну автоматизацію кількома кліками на Monday.com і отримувати сповіщення про проблеми та збої та виправляти їх, перш ніж щось піде серйозно не так.
 • Безпека корпоративного рівня: Monday допоможе вам захистити вашу роботу та дані користувачів за допомогою необхідних дозволів команди та користувачів, журналів аудиту, безвідмовної роботи SLA, а також сертифікатів GDPR і HIPAA.
 • Співпраця: це сприяє ефективній співпраці між членами вашої команди. Він централізує кожен файл в одному місці, щоб ніхто не пропустив дані. Ви також можете додати важливі примітки та додаткову інформацію про своїх клієнтів і клієнтів.

Асана проти понеділка: відмінності

Ось відмінності між асаною та понеділком на основі наступних параметрів.

Управління робочим процесом, завданнями та проектами

І Asana, і Monday.com пропонують керування проектами, завданнями та роботою. Але як вони роблять це інакше? Чим один перевершує інший?

Давай дізнаємось.

Asana: щоб керувати своїми поточними проектами та завданнями та переглядати їх в одному місці, Asana пропонує функцію портфоліо. Це чудово підходить для повного проекту, а не для окремих завдань. Ви можете використовувати понад 50 шаблонів або створити один з нуля та керувати своїми проектами.

Ви отримаєте багато категорій перегляду, як-от списки, часові шкали та дошки Kanban, щоб по-різному відображати ваш робочий процес. Asana також дозволяє перетягувати завдання до вибраного перегляду, щоб візуалізувати завдання для аналізу.

Крім того, ви можете включити дати виконання, щоб визначити пріоритетність роботи та позначити дошки наступними, сьогодні чи пізніше. Перегляд календаря дає змогу відстежувати проблеми у ваших розкладах і виправляти їх, тоді як «Цілі компанії» використовуються для визначення ваших цілей і змусити всіх узгоджуватися з ними.

Monday.com: дає змогу розділяти проекти на менші завдання, щоб їх було легко виконати. Він оснащений функцією керування проектами для створення інформаційних панелей і керування складними проектами в різних відділах. Ви також отримаєте повне уявлення про своє портфоліо з різними варіантами компонування та знайдете, хто над чим працює.

Розподіліть завдання за часом, швидко поспілкуйтеся з будь-яким членом команди, призначте один предмет різним учасникам і покращте співпрацю. Подібно до Asana, Monday допомагає вам керувати робочим процесом за допомогою таких переглядів, як часові шкали, діаграми Ганта, дошки Kanban тощо. Однак у понеділок перемикатися з одного перегляду на інший легше порівняно з Asana.

Monday.com пропонує кілька готових шаблонів для планування, виконання та відстеження завдань в одному місці. Ви також отримуєте дошки для мотивації вашої команди та автоматичні сповіщення про досягнення віх і термінів для швидкого виправлення. Ви навіть можете автоматизувати повторювані завдання, переміщувати їх у конвеєр і визначати пріоритети.

Переможець: понеділок, оскільки простіше перемикатися між представленнями та надає більше можливостей для представлень і шаблонів для створення та керування робочими процесами.

Простота використання

Asana: Asana має інтуїтивно зрозумілий і привабливий інтерфейс користувача з великою кількістю опцій, таких як шаблони та макети (список, дошка, календар і шкала часу). У вас не виникне особливих проблем із початком роботи та створенням проектів, додаванням членів команди, призначенням роботи та налаштуванням робочого процесу.

Крім того, щоб спростити роботу, ви можете використовувати будь-який із їхніх понад 50 шаблонів на основі свого сценарію використання та почати з керування проектом. Але якщо ви не хочете використовувати шаблони, ви можете створити його з нуля або отримати електронні таблиці з стороннього рішення.

Загалом Asana робить керування вашим проектом цікавим, але інколи може заплутати вас великою кількістю функцій. І якщо ви новачок, вам може бути важко вчитися та адаптуватися до цього.

Monday.com: як і Asana, Monday пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та є прекрасним. Він дозволяє створювати дошки для проекту, канал продажів, маркетинговий план, дорожню карту тощо. Monday також дозволяє призначати одне завдання кільком учасникам і групувати фази проекту, етапи угоди та часові рамки.

  Як видалити назви ярликів на робочому столі, щоб покращити естетику

Для легкої візуалізації ви отримуєте кілька варіантів – таблицю, календар, Гантт, Канбан, часову шкалу, форму тощо. Найважливіше те, що ви можете легко налаштувати різні частини вашої інформаційної панелі, як-от кольори, параметри перегляду, кількість елементів тощо. Ви також можете переглядати та фільтрувати дії за групою, часом, стовпцем, назвою тощо.

Крім того, ви отримаєте величезну кількість попередньо створених шаблонів для створення вмісту, маркетингу, дизайну, продажів, документів тощо, щоб полегшити вашу роботу та переглянути їх перед використанням.

Загалом, через величезну кількість опцій і функцій використання Monday може стати справді заплутаним, особливо для нових користувачів. Його крива навчання також досить крута.

Переможець: понеділок, оскільки він пропонує багато налаштувань, його навчання легше, ніж Asana.

Звітність і аналітика

Хороші звіти та аналітика відображають, як рухається ваш проект, виявляють проблеми та усувають їх, щоб успішно завершити його.

Asana: Asana пропонує 360-градусний огляд вашого проекту з докладними звітами, щоб ви могли контролювати прогрес. Він надає різні типи звітів:

 • Прогрес: отримуйте повний статус щодо прогресу проекту за місяць із усіма завданнями, які виконано, виконуються або потрібно розпочати.
 • Робоча працездатність: ви можете переглядати майбутні завдання за проектами та спеціальними полями, а також прострочені завдання для кожного проекту.
 • Забезпечення ресурсами: ви можете відстежувати завдання, які виконує член команди за тиждень і проекти за місяць, і переглядати загальну кількість.

Як пояснювалося раніше, ви можете переглядати звіти в різних макетах відповідно до ваших уподобань. Інструмента звітності буде достатньо, щоб відстежувати всі дії ваших співробітників, завдання та проекти в одному місці без потреби в будь-яких інструментах звітності та контролювати їх ефективність.

Понеділок: подібно до Asana, ви можете відстежувати свої проекти, графіки та співробітників у понеділок. Він має «Мій розділ», щоб відстежувати речі, які знадобляться вашій команді для завершення проекту. Він також збирає та керує всіма даними проекту на основі кінцевого терміну. Однак він не має розширених функцій звітності, таких як Asana.

Переможець: Asana завдяки докладним звітам про завдання, співробітників і хід проекту.

Автоматизація та інтеграція

автоматизація

Асана: це дозволяє вам автоматизувати повторювані завдання, щоб заощадити час і зусилля та інвестувати в інші важливі дії. Він пропонує певні правила для автоматизації таких завдань, як призначення завдань, відстеження прогресу, сповіщень, що залишилися, відстеження часу тощо. Якщо ви не знайшли свою дію, ви можете створити спеціальні правила.

Понеділок: пропонує багато автоматизації без використання коду для оновлення статусу, сповіщень про дату виконання, сповіщень електронною поштою, залежностей, призначення завдань, створення робочих процесів, відстеження часу, отримання оновлень прогресу тощо. Ви також можете налаштувати автоматизацію відповідно до своїх потреб.

Інтеграції

Asana: Asana безпечно та бездоганно інтегрується з понад 200 рішеннями, тож ви можете використовувати єдину платформу, щоб робити все без перемикання інструментів. Деякі з них: Slack, Salesforce, Gmail, Zendesk, Zoom, Teams, Outlook, Zapier, Vimeo, Jira Cloud, Dropbox, Canva, Lucidchart, YouTube, Notion, GitHub, GitLab, Trello, Sentry, MailChimp тощо.

Monday: Monday також інтегрується з багатьма інструментами, не вимагаючи від вас написання коду. Він включає в себе Teams, Outlook, Slack, Dropbox, Calendar, Zoom, Gmail, LinkedIn, Zapier, Adobe Creative Cloud, Twilio, Salesforce, PandaDoc, Shopify, Stripe, Pipedrive, SurveyMonkey, HubSpot, Jira, GitHub, Todoist, Trello, PagerDuty, і більше.

Переможець: Нічия

Безпека та конфіденційність

Зі зростанням ризиків кібербезпеки необхідно вибрати систему, яка забезпечить безпеку вашого бізнесу та даних клієнтів від атак. Давайте порівняємо Асану з понеділком на основі безпеки та конфіденційності.

Asana забезпечує безпеку даних у своїх операціях і продуктах і інвестує в створення надійної інфраструктури для підтримки ваших розгортань, незалежно від того, 100 чи 100 тисяч. Він використовує найкращі практики для підтримки безпечних, доступних і масштабованих хмарних програм. Він включає такі протоколи, як хешування паролів, доступ із найменшими привілеями, регулярні оцінки безпеки, розробка, орієнтована на безпеку, публічні програми винагород за помилки тощо.

Крім того, відділ інформаційної безпеки Asana використовує новітні засоби контролю безпеки та відстежує зловмисну ​​діяльність на ІТ-пристроях, мережах і центрах обробки даних. Він також пропонує засоби адміністратора та захист даних, щоб візуалізувати все та вчасно вживати швидких дій.

Asana пропонує систему єдиного входу (SSO), багатофакторну автентифікацію, SAML 2.0., час безвідмовної роботи на 99,90% і прозорість ваших даних у режимі реального часу. Крім того, ви отримаєте щоденні резервні копії, методи відновлення та регіональні резервні копії для підготовки до надзвичайних ситуацій. Він також відповідає нормам, таким як GDPR і CCPA, і має сертифікат SOC 2, SOC 3, ISO/IEC 27001:2013, ISO/IEC 27017:2015, ISO/IEC 27018:2019, ISO/IEC 27701:2019, FERPA , GLBA та HIPAA (незабаром).

Понеділок: як і Асана, понеділок також піклується про безпеку ваших даних, програм, пристроїв і мережі. Він надає функції безпеки корпоративного рівня, такі як двофакторна автентифікація та SSO з такими інструментами, як Okta та One Login. Monday також пропонує захист даних за допомогою дозволів команди та користувачів, безперервної роботи SLA та докладних журналів аудиту, а також сертифікації GDPR, HIPAA, AICPA SOC, ISO 27001 та ISO 27:27018.

  Як увімкнути або вимкнути 2FA на iPhone

Переможець: це нічия, оскільки і Asana, і Monday пропонують багато функцій безпеки та конфіденційності в кожному плані.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів також є вирішальним фактором, тому що, якщо у вас виникнуть проблеми, ви звернетеся за допомогою до дружньої команди підтримки, щоб вирішити ваші проблеми.

Asana: пропонує цілодобову підтримку клієнтів через чат і квитки, а також багато відео YouTube, посібників, документації та статей. Вони професійні та доброзичливі у вирішенні ваших питань.

Понеділок: Monday пропонує цілодобову підтримку клієнтів у всіх своїх планах електронною поштою, чатом і телефоном. Він також надає спеціального менеджера з успіху клієнтів у своєму плані Enterprise. Ви також можете звернутися до їх бази знань і розділу поширених запитань, щоб знайти відповіді на поширені запитання, переглянути відео YouTube, відвідати вебінари та прочитати статті.

Переможець: понеділок.

Ціноутворення

Асана: пропонує чотири плани для задоволення різноманітних потреб:

 • Базовий: безкоштовно для необмеженої кількості завдань, повідомлень, проектів, журналів активності, зберігання файлів максимум 100 МБ на файл, 15 учасників, 100+ безкоштовних інтеграцій тощо.
 • Преміум: 10,99 доларів США виставляється вручну за функції, включені в базовий план, а також Workflow Builder, часову шкалу, необмежену кількість інформаційних панелей, розширений пошук тощо.
 • Бізнес: 24,99 доларів США виставляється вручну за все, що входить до плану Premium, а також портфоліо, робоче навантаження, розширені інтеграції, спеціальний конструктор правил, схвалення тощо.
 • Підприємство: отримайте цінову пропозицію, щоб отримати все в бізнес-плані, а також SAML, SCIM, видалення й експорт даних, засоби керування вкладеннями, пріоритетну підтримку, індивідуальне брендування тощо.

Понеділок: пропонує п’ять планів, і ви можете спробувати їх БЕЗКОШТОВНО.

 • Індивідуально: безкоштовно до 2 місць, 20+ типів стовпців, імпорт Excel, 200+ шаблонів, до 1000 елементів, 500 МБ пам’яті, журнал активності за 1 тиждень, 1 дошка/інформаційна панель тощо.
 • Базовий: 9 доларів США/місяць, щорічна плата за необмежену кількість місць, необмежену кількість предметів, 5 ГБ пам’яті, журнал активності за 1 тиждень, 1 дошку/інформаційну панель тощо.
 • Стандарт: 12 доларів США/користувач/місяць за необмежену кількість місць, необмежену кількість елементів, 20 ГБ пам’яті, журнали активності за 6 місяців, 5 панелей/інформаційних панелей, 250 дій/місяць,
 • Pro: 20 доларів США/користувач/місяць, необмежена кількість місць і предметів, 100 ГБ пам’яті, журнали активності за 1 рік, 10 дошок/інформаційних панелей, 25 тисяч дій/місяць
 • Підприємство: отримайте пропозицію на необмежену кількість місць і предметів, 1000 ГБ пам’яті, журнали активності за 5 років, 50 дошок/інформаційних панелей, 250 тисяч дій на місяць

Переможець: Понеділок трохи доступніший, хоча різниця невелика.

Резюме

Узагальнимо відмінності між асаною та понеділком у таблиці.

ParameterAsanaMondayFeatures Список функцій Asana є мінімалістичним, наприклад керування завданнями, проектами та робочими процесами, численні параметри перегляду, інтеграції, шаблони тощо. Список функцій Monday вичерпний і особливо корисний для професійних користувачів. Він включає в себе керування завданнями, робочим процесом і проектом, привабливі шаблони, понад 100 інтеграцій тощо. Простота використанняAsana має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, але багато функцій і можливостей іноді можуть заплутати користувачів і спричинити довше навчання та адаптацію до інструменту. . Monday також має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, але більш привабливий і барвистий. Його крива навчання також крута, але параметри налаштування можуть зменшити криву. Звітність і аналітика Він надає поглиблені звіти та аналітику для моніторингу ефективності ваших проектів і співробітників. Він не надає таких докладних звітів, як Asana. Перегляди та макети У Asana ви отримаєте кілька видів перегляду, як-от дошка, календар, Гантт тощо. Понеділок також пропонує багато вбудованих режимів перегляду, таких як дошка Kanban, список, робоче навантаження, хронологія та календар. Підходить для компаній будь-якого розміру, особливо малого та середнього бізнесу. Усі підприємства, особливо підприємства та віддалені. PricingIt пропонує безкоштовний план, тоді як платний план починається від 10,99 доларів США на людину на місяць. Monday також пропонує безкоштовний план, тоді як платний план починається від 8 доларів США за місце на місяць.

Асана проти понеділка: яку вибрати?

З наведеного вище порівняння асани та понеділка видно, що понеділок має перевагу над асаною. Він має інтуїтивно зрозумілий і привабливий користувальницький інтерфейс, безліч корисних функцій і простий у використанні завдяки настроюваним параметрам.

Однак це не означає, що асана погана. Обидва інструменти управління проектами мають свої плюси та мінуси, і ви повинні вибрати один, виходячи з ваших вимог і бюджету, а не просто дивлячись на показники марнославства.

Якщо ваші вимоги мінімальні, вам підійде Asana. Це не збентежить вас великою кількістю варіантів. Це найкраще для малого та середнього бізнесу, яким потрібен інструмент керування проектами з відмінними функціями співпраці та спілкування.

Але якщо ваші вимоги різноманітні та вам потрібен багатофункціональний інструмент, який також буде привабливим візуально, ви можете вибрати Monday. Це також може бути найкращим вибором для віддалених команд і підприємств.