Який із флагманів Apple варто купити?

Хоча iPhone Xs був успішним, він все ще залишається одним з найсучасніших і найпотужніших флагманських телефонів Apple.

Однак він не продавався так добре, як сподівалася Apple, що змусило компанію відновити виробництво свого попередника, iPhone X. Apple раніше припинила випуск iPhone X, щоб не зменшити продажі iPhone Xs, але тепер він повертається як дешевша альтернатива їхньому новому флагману. Це означає, що незабаром у вас буде вибір між iPhone Xs 2018 року чи iPhone X 2017 року при покупці нового Apple iPhone.

Але який iPhone найкращий? Чи нижча ціна iPhone X робить його більш вигідною покупкою, чи варто витратити трохи більше, щоб отримати iPhone Xs? Ми поставили їх один до одного, щоб вирішити це.

iPhone Xs проти iPhone X: який з них варто купити?

iPhone Xs проти iPhone X: ціна

iPhone Xs новіший і, отже, коштує дорожче. Наприклад, iPhone Xs на 64 ГБ коштує 999 фунтів стерлінгів, тоді як iPhone X на 64 ГБ можна придбати за 790 фунтів стерлінгів.

Варто мати на увазі, що Apple щойно відновила виробництво iPhone X, тому він може стати ще дешевшим. Ці цифри є найнижчими, які ви зараз платите, але обидва пристрої мають альтернативи з більшим обсягом пам’яті, який коштує дорожче.

  Як легко змінити регістр тексту в Google Docs

iPhone Xs проти iPhone X: дизайн і дисплей

Вам потрібно бути експертом Apple, щоб мати можливість відрізнити iPhone Xs і iPhone X за зовнішнім виглядом. Обидва вони дуже схожі з точки зору дизайну, без кнопки «Додому» чи TouchID, а невелика виїмка все ще залишається.

Відмінності стають очевидними, якщо дивитися на екрани — хоча обидва використовують фантастичні панелі AMOLED для яскравого освітлення, справжньої контрастності та високої точності кольорів, максимальна яскравість iPhone Xs становить 668 кд/м2, що значно вище від iPhone X. не всі піклуються про яскравість, це практично єдиний основний фактор відмінності між двома телефонами.

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ: iPhone Xs проти iPhone Xs Max: чи більше насправді означає краще?

iPhone Xs проти iPhone X: термін служби батареї та продуктивність

Під час тестування обох пристроїв ми виявили, що акумулятор iPhone X витримав 9 годин 22 хвилини постійного відтворення відео, тоді як акумулятор iPhone Xs витримав 12 годин 45 хвилин. Це вже неабияке покращення.

Крім того, iPhone Xs виконує завдання значно краще. Його процесор A12 Bionic означає, що він може обробляти більше завдань із більшою швидкістю, і хоча частота оновлення 60 Гц означає, що він ніколи не досягне 60 кадрів в секунду, у нього, безумовно, є потенціал. У наших тестах він виконував позакадровий процес зі швидкістю 119 кадрів в секунду, що значно перевищує те, що будь-кому знадобиться.

  Що таке T-Mobile TVision і скільки він коштує?

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ: Як збільшити термін служби акумулятора iPhone X

iPhone Xs проти iPhone X: камера

І iPhone Xs, і iPhone X мають 12-мегапіксельні задні камери з фазовим автофокусом і чотирисвітлодіодним спалахом. Однак, хоча це може зробити два пристрої схожими, саме те, що відбувається під капотом, означає, що iPhone Xs має кращу камеру.

iPhone Xs має Smart HDR, тому кожен раз, коли ви робите знімок, телефон фактично робить вісім. Потім він змішує їх разом, вибираючи найкраще освітлення та тінь, щоб створити ідеальну фотографію. Тому він краще працює в різних умовах освітлення та на різних відстанях. Цей баланс також працює на відеозаписі зі спеціальною стабілізацією, щоб відео могло переходити від темних до світлих ділянок без надмірної експозиції чи контрасту.

У нашому огляді iPhone Xs ми навели кілька прикладів того, як це працює на близьких і віддалених предметах. Перегляньте їх, якщо ви хочете отримати кращий приклад того, як це робить.

  Як експортувати або видалити історію пошуку Outlook.com

iPhone Xs проти iPhone X: вердикт

iPhone Xs, безсумнівно, кращий телефон, ніж iPhone X, чистий і простий. Він має кращу камеру, швидшу продуктивність та кращу чіткість екрана. Це новіший телефон з новими технологіями, тому, звичайно, він кращий.

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ: Власники iPhone Xs і Xs Max повідомляють про досить неприємні проблеми

Але головне питання – це ціна. Залежно від того, що ви хочете, iPhone Xs може не виправдати свою майже чотиризначну ціну. Незважаючи на те, що він відмінний у більшості областей, він недостатньо ефективний, щоб виправдати додаткову плату понад 100 фунтів стерлінгів, якщо вам не потрібна найкраща технологія камери або найшвидший із телефонів. У багатьох інших областях це майже те ж саме.

Але якщо вам потрібна і потужність, і низька ціна, ви можете розглянути iPhone XR, низькобюджетну, але не таку низьку альтернативу iPhone Xs від Apple. Це приблизно така ж ціна, як і iPhone X, а дисплей і камера майже на рівні з iPhone Xs.