Який є найкращим [Comparison]

Якщо ви шукаєте безпечний, надійний, стабільний і швидкий VPN, перше, що ви, напевно, помітите, це сотні варіантів у вашому розпорядженні. Деякі сервіси заявляють про високу швидкість потокової передачі як свою головну функцію, в той час як інші пропагують той факт, що їх VPN є повністю безкоштовними. Незалежно від галасу навколо послуги, ваша робота полягає в тому, щоб прорізати маркетинг, щоб дізнатися, яка VPN дійсно найкраща.

Дві з найпопулярніших VPN на сучасному ринку — NordVPN і PrivateVPN. Обидва пропонують неймовірно високу швидкість, жорстку політику конфіденційності та додатки для величезної різноманітності сучасних пристроїв. Ви не можете помилитися ні з одним, ні з одним, але як ви можете вибрати між ними? Щоб з’ясувати, ми порівняли NordVPN з PrivateVPN за функціями. Перегляньте наш повний посібник нижче!

Огляд NordVPN та PrivateVPN

Чим PrivateVPN і NordVPN виділяються серед решти VPN на ринку? Нижче наведено короткий огляд кожної служби, щоб ви могли одразу дізнатися.

1. NordVPN

NordVPN є чим полюбитися. Як завжди, найбільшою його особливістю є розмір мережі серверів. Список постійно збільшується, оскільки компанія додає нові вузли, але зараз користувачі мають доступ до понад 5000 серверів у 62 різних країнах. Ви завжди зможете підключитися до блискавичного сервера з NordVPN, незалежно від того, де ви живете. Існує також кілька унікальних послуг, які пропонує лише NordVPN, зокрема захист від атак DDoS, подвійне шифрування та маршрутизація через VPN для додаткової безпеки.

NordVPN надає чудову політику нульового реєстрації, яка охоплює все, від пропускної здатності до міток часу, трафіку до IP-адрес, що є однією з найбільш масштабних у бізнесі. Ваша діяльність ніколи не записується та не передається третім особам. Підтримкою цих функцій є 256-бітне шифрування AES для всіх даних, автоматичний перемикач, захист від витоку DNS і безліч настроюваних функцій шифрування.

Плюси
Дуже висока швидкість робить це потужним вибором для потокового передавання 4K
Великий парк серверів із понад 5400 різних серверів
До 6 одночасних підключень
Не зберігає метадані вашого перегляду
Чудове обслуговування клієнтів через чат.

Мінуси
Автоматичний вибір сервера може бути ненадійним
Обробка повернення коштів може тривати до 30 днів.

Дізнайтеся більше про NordVPN в нашому повному огляді NordVPN.

2. PrivateVPN

PrivateVPN — це швидкий і безпечний VPN, який ідеально збалансований, щоб захистити вас на будь-якому пристрої в будь-якій точці світу. З його допомогою ви можете переглядати, транслювати та робити покупки в повній конфіденційності, не жертвуючи швидкістю чи доступністю. Хочете запустити VPN для захисту даних на своєму iPad або смартфоні Android? Як щодо перегляду спортивних трансляцій у прямому ефірі з повною анонімністю в Інтернеті? Не проблема! PrivateVPN працює на кожному пристрої, який можна уявити, і його також легко налаштувати. Просто завантажте та встановіть програмне забезпечення, і ви готові насолоджуватися приватним онлайн-досвідом.

PrivateVPN керує невеликою, але стабільною мережею, наповненою понад 100 серверами, розташованими в 52 різних країнах, забезпечуючи всю швидкість та безпеку, необхідні для безпеки в Інтернеті. Служба блокує дані за допомогою 256-бітного шифрування AES, забезпечує безпечне ваше з’єднання за допомогою автоматичного перемикання й захисту від витоку DNS, а також має політику нульової реєстрації для всього трафіку.

Дізнайтеся більше про неймовірні функції PrivateVPN в нашому ретельному огляді PrivateVPN.

Навіщо потрібні VPN

Раніше VPN були інструментами для мандрівників-параноїків і журналістів, чия анонімність могла зробити або зламати їхню кар’єру. У наші дні, коли кіберзлочинці та інвазивні урядові установи на кожному кроці, VPN є необхідним доповненням до повсякденних звичок перегляду сторінок кожного. Щоб зрозуміти, чому VPN настільки важливі для онлайн-безпеки, нижче ми окреслили деякі з найважливіших функцій і способів використання.

Важливі функції VPN

Може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, що робить хороший VPN. Чи варто приділяти більший пріоритет швидкості завантаження, наприклад, чи правилам конфіденційності? Ми спростили процес вибору до кількох найважливіших функцій VPN. Тримайте їх на увазі, коли досліджуєте свою VPN, щоб забезпечити найкращий досвід.

Велика серверна мережа – Чим більше серверів працює у VPN, тим більше у вас шансів отримати швидке та надійне з’єднання.
Швидкі швидкості – Повільні VPN можуть майже зруйнувати ваш досвід роботи в Інтернеті.
Хороша сумісність додатків – Програмне забезпечення VPN має працювати на всіх ваших пристроях, включаючи смартфони.
Без обмежень руху – Деякі VPN блокують або обмежують певні типи трафіку, наприклад, торренти та мережі P2P.
Політика нульової реєстрації – Перш ніж надсилати один байт даних, переконайтеся, що ваша служба VPN має сувору політику нульового реєстрації.

Найкраще використовувати для VPN

VPN неймовірно корисні. Вони роблять ваші дані безпечнішими та безпечнішими, а також приховують вашу особистість щоразу, коли ви переходите в Інтернет. Використовуючи VPN, ви отримаєте деякі інші переваги, зокрема наші улюблені нижче.

Доступ до веб-сайтів, підданих цензурі – За допомогою хорошого VPN ви можете легко пробити брандмауери цензури та отримати доступ до безкоштовного відкритого Інтернету.
Шифруйте дані для конфіденційності – Шифрування є основою конфіденційності в Інтернеті, оскільки воно унеможливлює читання стандартних даних.
Приховати свою IP-адресу – VPN-сервери приховують вашу локальну IP-адресу та обмінюються нею з такою на своїх анонімних серверах, дозволяючи вам зникати, коли ви підключаєтеся до Інтернету.
Зупинити масове спостереження – Нерідко уряди відстежують користувачів в Інтернеті. Якщо ви хочете залишатися анонімним і безпечним, єдиний спосіб — приховати свою активність за допомогою VPN.
Дивіться відео з інших країн – Netflix, Hulu, BBC iPlayer, YouTube та інші потокові сервіси обмежують вміст залежно від місцезнаходження. За допомогою VPN ви можете змінювати своє віртуальне місцезнаходження та переглядати вміст з будь-якої точки світу.

Порівняння NordVPN та PrivateVPN

І NordVPN, і PrivateVPN надають перевагу вашій цифровій ідентифікації. Служби докладають всіх зусиль, щоб забезпечити шифрування та безпеку всіх ваших даних, що дозволить вам користуватися Інтернетом, не турбуючись про основні проблеми конфіденційності.

Що пропонують обидві VPN

NordVPN і PrivateVPN є відомими та надзвичайно надійними VPN. Деякі з основних функцій, які вони пропонують, ідентичні іншим VPN вищого рівня, тому ми не будемо порівнювати їх у розділах нижче. Ось кілька основних функцій, які ви отримаєте як від NordVPN, так і від PrivateVPN:

Індивідуальне програмне забезпечення для настільних ПК, ноутбуків, смартфонів і планшетів
256-бітове шифрування AES для всіх даних для всіх пристроїв
Захист від витоку DNS для всього програмного забезпечення VPN
Функція автоматичного вимикання
Підтримка протоколу OpenVPN

Серверна мережа

Коли більшість людей шукають VPN, перше, про що вони думають, це розмір мережі сервера. Кількість вузлів у мережі VPN може суттєво впливати на те, наскільки корисною є послуга. Більше серверів означає більше можливостей підключення, більшу швидкість завантаження, більшу різноманітність розташування тощо. Більші числа майже завжди краще.

PrivateVPN зберігає свою мережу невеликою, але керованою. Компанія має понад 100 серверів у 57 країнах, включаючи вузли в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, Африці, на Близькому Сході та в Америці.

NordVPN стабільно лідирує на ринку за розміром сервера. Список вузлів постійно збільшується, але на момент написання статті користувачі мають доступ до більш ніж 5000 серверів у 62 різних країнах. Ця величезна кількість вузлів охоплює всі континенти, окрім Антарктиди, і це означає, що у вас ніколи не виникне проблем із пошуком потрібного з’єднання, яке б відповідало вашим потребам.

Така величезна мережа означає, що NordVPN також може надавати користувачам унікальні функції. Це включає захист від атак DDoS, подвійне шифрування, виділені IP-адреси та маршрутизацію через VPN. Використання цих функцій так само просто, як підключення до одного із серверів. Це все, що вам потрібно зробити, щоб підвищити свою безпеку або захиститися від зовнішніх атак.

У порівнянні розподілу серверної мережі є явний переможець. Якщо вам потрібні номери, NordVPN це шлях. Однак обидві служби забезпечують надійне з’єднання незалежно від місця розташування, тому ви не помилитеся з PrivateVPN або NordVPN.

Швидкість

Швидкість досить легко виміряти та порівняти. Виконуючи серію різних тестів під час підключення до різних VPN, будь-хто може отримати достовірні результати, накреслити їх і з’ясувати, яка служба пропонує найшвидше завантаження. Вони можуть змінюватися від кожного дня від людини до людини, але в цілому це чудова категорія для порівняння, особливо якщо високошвидкісні сервери знаходяться на першому місці у вашому списку пріоритетів.

Раніше ми проводили кілька тестів завантаження, використовуючи різні розміри файлів, великі файли та швидкі серійні завантаження. Ми намітили результати та детально перерахували їх у нашому огляді швидкості NordVPN та PrivateVPN. Обов’язково перегляньте їх, щоб детально ознайомитися з роботою цих VPN.

Який вердикт щодо загальної швидкості завантаження? Обидві VPN підтримували хороші показники в усіх наших тестах, але NordVPN вийшов на кілька відсоткових пунктів вище в кожній категорії, можливо, завдяки своїй розгалуженій мережі серверів. Однак жодна служба не була повільнішою за середню, тому ви не будете розчаровані, якщо виберете PrivateVPN або NordVPN.

Доступність Netflix

Однією з переваг VPN при використанні з Netflix є можливість отримати доступ до іноземних каталогів фільмів, змінюючи віртуальні місця розташування. Якщо у Netflix немає шоу, яке ви хочете подивитися, просто перейдіть на інший сервер, перезавантажте та подивіться, що ви можете знайти. Загвоздка в тому, що Netflix постійно намагається запобігти доступу з серверів VPN, блокуючи їх IP-адреси. VPN-сервіси відбиваються, регулярно розгортаючи нові IP-адреси, що означає, що деякі служби мають більш надійний доступ до Netflix, ніж інші.

Велика серверна мережа NordVPN означає, що компанія має величезний запас IP-адрес, щоб обдурити брандмауери Netflix. Нові додаються майже щодня, а це означає, що NordVPN ідеально підходить для перегляду Netflix з усього світу. Сервери, розташовані в Канаді, США, Бразилії та Японії, здається, особливо схильні до обходу цього блоку, хоча ви можете знайти доступ з інших місць, якщо спробуєте їм. Щоб дізнатися більше про підключення до Netflix через NordVPN, перегляньте наш Посібник NordVPN Netflix.

PrivateVPN не має такого розміру мережі, щоб конкурувати з NordVPN, але компанії вдається досягти чудових результатів, коли справа доходить до доступу до Netflix. Прямо з програми PrivateVPN ви побачите теги, що позначають сервери, які можуть підключатися до різних потокових служб. Хочете перевірити Netflix у Великобританії? Прокрутіть список, знайдіть мітку, а потім підключіть. PrivateVPN дозволяє надзвичайно легко дивитися іноземні фільми та телешоу практично на будь-якому пристрої, і зазвичай у будь-який момент часу доступно близько десятка місць.

Складніше вибрати переможця в битві NordVPN проти PrivateVPN за перевагу Netflix. Перший пропонує більш різноманітний доступ, але другий набагато, набагато простіше у використанні. Якщо ви подібні до нас, то більшість днів тижня ви, ймовірно, віддасте перевагу зручності використання, і в такому випадку вам підійде PrivateVPN.

Програмне забезпечення та програми

Ви можете мати найбезпечніший VPN у світі, і це не матиме жодної різниці, якщо ви не зможете запустити програмне забезпечення на своєму улюбленому пристрої. Більшість сучасних VPN підтримують величезну різноманітність платформ, від Windows до Mac, Linux, iOS, Android тощо. Деякі компанії відрізняються тим, що пропонують програмне забезпечення для нестандартних платформ, включаючи Fire TV та браузери через розширення. Якщо у вас немає жодного з цих «незвичайних» пристроїв, доступність програми може не бути проблемою. Але якщо ви це зробите, вам захочеться поставити п’ять VPN.

NordVPN має спеціальні програми для величезної різноманітності пристроїв. Наразі він працює на Windows, Android, Mac, iOS, Linux, chromeOS, Windows Phone, Raspberry Pi, а також на кількох маршрутизаторах і апаратному забезпеченні NAS. Деякі з них здійснюються за допомогою спеціального програмного забезпечення, а інші налаштовуються вручну з використанням альтернативних методів шифрування, таких як L2TP або PPTP.

PrivateVPN підтримує чотири великі операційні системи, які охоплюють переважну більшість користувачів у світі: Windows, Mac, iOS та Android. Його також можна використовувати з деякими іншими пристроями, включаючи Fire TV і Android TV box sets, але для цього потрібна процедура бічного завантаження вручну, яку можна налаштувати.

Як NordVPN, так і PrivateVPN мають хорошу доступність платформи. Жодне не виходить за рамки підтримки нестандартних пристроїв, але у вас не виникне проблем із налаштуванням їх на сучасних пристроях.

Практика лісозаготівлі

Політики нульового реєстрації дуже важливі для вибору VPN. Для багатьох служб це просто означає, що вони не ведуть журнали користувацького трафіку, які зазвичай вважаються найбільш шкідливою формою даних, яку можна зберігати. Однак є кілька інших областей, які компанії VPN можуть реєструвати, включаючи вашу власну IP-адресу та часові позначки під час підключення до служби. Хоча вони не обов’язково порушують угоду, коли мова йде про вашу конфіденційність в Інтернеті, чим менше інформації про вас зберігає VPN, тим краще.

NordVPN відомий своєю всеосяжною політикою нульового реєстрації. Компанія прямо заявляє, що відмовляється вести журнали трафіку, журнали часових позначок, журнали пропускної здатності та журнали IP-адрес, пропонуючи безпрецедентну конфіденційність своїм користувачам. Немає жодних слів про те, чи веде NordVPN журнали запитів DNS, але, чесно кажучи, коли команда інформує про свою політику нульового реєстрації в усіх інших областях, запити DNS не мають такого великого значення.

PrivateVPN був дещо скромним у своїй практиці нульового журналу. Компанія заявила, що не зберігає журнали дорожнього руху, що є мінімальною кількістю, необхідною для того, щоб вважатися «нульовою реєстрацією». Що стосується запитів DNS, міток часу, пропускної здатності та IP-адрес, PrivateVPN не чітко уявляв політику своєї компанії.

Будь-якій VPN на ринку доведеться наполегливо попрацювати, щоб відповідати ретельній політиці NordVPN без реєстрації. Наскільки нам відомо, це найкращий у бізнесі, і це повинно зробити вас надзвичайно впевненим у .

Юрисдикція

Країна, в якій зареєстровано ваш VPN, може мати величезний вплив на вашу конфіденційність. Наприклад, якщо вони розташовані в зоні з суворими законами про захист конфіденційності, VPN-компанія може бути змушена вести журнали активності користувачів без чиєїсь згоди. Якщо уряд або правоохоронні органи запитують доступ до цих журналів, VPN має відповідати вимогам, і їм також не потрібно сповіщати користувачів. Очевидно, це не ідеально підходить для тих, хто прагне покращити конфіденційність в Інтернеті.

PrivateVPN базується в Швеції, країні з чудовою дружньою для людей практикою конфіденційності. У цій сфері немає законів, які б змушували компанію вести приховані журнали діяльності користувачів. Однак Швеція є однією з країн спостереження за чотирнадцятьма очима, що не так ідеально, як вам хотілося б, хоча може бути набагато, набагато гірше.

NordVPN базується в Панамі, країні, яка не має жодних зв’язків з Fourteen Eyes або будь-якими іншими організаціями стеження в усьому світі. Це дає Nord повний контроль над тим, що він реєструє, і з ким він має ділитися своїми журналами. У поєднанні з суворою політикою компанії без реєстрації, це практично найкраща конфіденційність, яку ви можете отримати від будь-якої основної компанії.

NordVPN легко перевершує більшість VPN-сервісів з точки зору юрисдикції, що робить це протистояння без конкуренції.

Анонімні платежі

Багато потенційних клієнтів VPN забувають про одну з найслабших ланок своєї конфіденційності в Інтернеті: платежі. Реєстрація в VPN означає витрачання грошей, і це включає в себе такі речі, як банківські рахунки, кредитні картки та PayPal. Усі ці форми оплати пов’язані з вашою особистістю, а це означає, що ви не настільки анонімні, як вам здається. Один із способів обійти це – запропонувати платежі через криптовалюти, більшість з яких приділяє особливу увагу тому, щоб не входити в кожну транзакцію особи людини.

І PrivateVPN, і NordVPN приймають широкий спектр варіантів оплати, включаючи криптовалюти. Однак PrivateVPN підтримує лише Bitcoin, тоді як NordVPN приймає Bitcoin, Ethereum і Ripple. Багатьом користувачам це може здатися невеликою проблемою, але наявність трьох унікальних варіантів оплати може бути надзвичайно зручною для онлайн-анонімних транзакцій, особливо якщо врахувати, що Ripple має одні з найнижчих зборів серед будь-якої цифрової валюти.

NordVPN випереджає PrivateVPN з точки зору анонімних варіантів оплати. Однак ви можете зареєструватися на обидві послуги за допомогою біткойн, що, тим не менш, повинно забезпечити вашу безпеку.

Висновок – що краще, NordVPN чи PrivateVPN?

Вибираючи між NordVPN і PrivateVPN, відповідь не обов’язково полягає в цифрах. Вам потрібно врахувати власні потреби та визначити пріоритет VPN-сервісу, який найкраще відповідає цьому. Можливо, вам краще вибрати VPN, який на папері не виглядає настільки потужним, якщо він дає вам найкращий досвід роботи в Інтернеті.

NordVPN чудово підходить для тих, кому потрібна різноманітність серверів, швидкість та додаткова конфіденційність. Його політика нульової реєстрації та юрисдикція в Панамі роблять його надзвичайно безпечним вибором для захисту як ваших даних, так і особистих даних.
PrivateVPN має меншу мережу серверів, але вона не має жодних переваг з точки зору швидкості чи різноманітності розташування. Якщо для вас важливі простота, зручність використання та доступ до Netflix, поставте PrivateVPN у верхній частині свого списку.

З якого боку ви не подивитеся, як NordVPN, так і PrivateVPN — це неймовірні послуги. Чесно кажучи, ви не можете помилитися ні з одним, ні з одним, і якщо ви сумніваєтеся, обов’язково скористайтеся безризиковими випробуваннями, наведеними вище, щоб спробувати речі перед покупкою!

Отже, який VPN, на вашу думку, краще? Поділіться своїми думками в коментарях нижче!