Який чохол для iPhone 15 варто купити?

| | 0 Comments| 12:49 PM
Categories:

Ключові висновки

  • FineWoven — це тканинний матеріал, який має унікальне відчуття, схоже на щось середнє між нейлоном і оксамитом. Може знадобитися деякий час, щоб звикнути, але на дотик він природній.
  • У той час як силіконові чохли відомі своїми амортизаційними властивостями, чохли FineWoven є м’якшими та стійкішими до зношування, що робить їх здатними витримати середнє падіння.
  • Чохли FineWoven мають менше варіантів кольорів, ніж силіконові, але якщо ви віддаєте перевагу витонченому та професійному вигляду, це коштує додаткових 10 доларів США за силіконові пропозиції. Однак силікон може підійти більше, якщо ви віддаєте перевагу більш яскраві кольори та практичність.

У 2023 році Apple відмовилася від шкіряних чохлів на щось більш екологічне: FineWoven. Це модне слово Apple для нового стилю тканини чохлів для iPhone та інших аксесуарів. Але чи вартий він дорожчого за звичний силіконовий чохол?

Що таке FineWoven і як це відчувається?

Автор зображення: Яблуко

FineWoven — це тканинний матеріал, який Apple анонсувала на заході Wonderlust iPhone 15. Згідно Опис продукту FineWoven від Apple Storeвін «зроблений із міцного мікросаржі» та «м’який, схожий на замшу».

  Як скинути параметри користувача та налаштування реєстру в Word

Цей опис дійсно відповідає дійсності. Він унікальний на відчуття в руці — як щось середнє між нейлоном і оксамитом або мікрозамшею. Може знадобитися трохи звикнути, коли ви вперше вставляєте його в iPhone, але з часом він стає дуже природним на дотик.

Загалом, FineWoven набагато більше схожий на тканину. Якщо ви шукаєте справжню заміну старим шкіряним чохлам Apple, вам доведеться звернутися до сторонніх виробників аксесуарів або ознайомитися з найкращими чохлами для iPhone 15.

Тим не менш, новий матеріал призначений як варіант чохла преміум-класу замість силікону, коштує 10 доларів США додатково — така ж преміальна плата Apple за свої шкіряні чохли для iPhone. Це також екологічно свідоміше, ніж шкіра, враховуючи, що Apple стверджує, що FineWoven має значно нижчі викиди вуглецю.

Силікон або FineWoven забезпечують кращий захист?

Джордж Тінарі/MUO

Що стосується захисту, то обидва Силіконовий чохол Apple і футляри FineWoven мають свої сильні сторони. Силіконові чохли відомі своїми амортизуючими властивостями. Вони м’які, більш гнучкі та можуть ефективно захистити iPhone від падінь і ударів. Будучи чіпким, силікон також повинен допомогти запобігти нещасним випадкам. Однак поширеною проблемою силікону є те, що він з часом руйнується.

  9 програм для управління продуктивністю для оцінки ваших співробітників

Тим не менш, футляри FineWoven також дуже м’які та помірно гнучкі. Хоча вони можуть бути не такими амортизуючими, як силіконові чохли, FineWoven здається більш стійким до зношування та має бути більш ніж здатним витримати середнє падіння.

Перші огляди від The Verge і 9to5Mac припустив, що матеріал занадто легко дряпається, що швидко стає основною причиною занепокоєння серед потенційних покупців. Отже, ще невідомо, чи матиме FineWoven високу довговічність.​

На щастя, мені вдалося потерти легкі подряпини на футлярі FineWoven від щоденного використання досить легко без слідів. Враховуючи, що звичайний користувач не збирається проводити тестування на подряпинах на дорогому корпусі, вся ситуація є непропорційною.

Але вам слід бути обережними, якщо ви належите до тих людей, які кладуть телефон у кишеню разом із іншими предметами, наприклад ключами чи металевими гаманцями. Відео ZolloTech на YouTube демонструє, як швидко на корпусі розмічаються ключі чи цвяхи.

Варіанти кольорів для силіконових чохлів і футлярів FineWoven

Автор зображення: Яблуко

Різноманітність кольорів – це те, де ці два типи корпусів досить суттєво відрізняються. З будь-якої причини Apple прагне надати силіконовим чохлам більш яскраві та яскраві варіанти кольорів. FineWoven має менше варіантів, а запропоновані кольори менш насичені, щоб відповідати тому, що вважається преміальним.

  Як змінити значок профілю Netflix

Кольори, запропоновані для лінійки силіконових чохлів для iPhone 15: помаранчевий сорбет, кипарис, зимовий синій, штормовий синій, гуава, глина, світло-рожевий і чорний. Натомість Apple пропонує футляри FineWoven у кольорах Mulberry, Evergreen, Taupe, Pacific Blue і Black. Ці кольори однакові для всіх моделей iPhone 15.

Для цієї категорії є правило, якого легко дотримуватися. Якщо вам подобається веселий чохол для iPhone, який виривається, виберіть силікон. Якщо ви віддаєте перевагу гладкому професійному вигляду, вибирайте FineWoven.

Зрештою, якщо м’якість, схожа на тканину, і вишуканий вигляд FineWoven відповідають вашому стилю, тоді додаткові інвестиції можуть бути виправданими, ніж силікон. Це особливо вірно, якщо ви раніше купували шкіряні чохли від Apple і не одружені на шкірі.

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу більш яскравим кольорам і не дуже дбаєте про унікальне відчуття в руці або вас турбують проблеми з подряпинами, силіконовий чохол може бути більш підходящим. Силікон є практичним вибором для повсякденного використання та так само добре підходить для стандартного захисту. Все залежить від особистих уподобань і пріоритетів, оскільки обидва варіанти є чудовими варіантами чохлів для вашого iPhone 15.