Який чохол для клавіатури iPad вам підходить?

| | 0 Comments| 2:46 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Magic Keyboard є найдорожчим варіантом, але він пропонує вбудований трекпад і зарядний порт USB-C для наскрізної зарядки.
 • Клавіатура Magic Keyboard Folio сумісна з iPad 10-го покоління. Він складається з двох частин і має ряд функцій із 14 клавіш.
 • Smart Keyboard Folio є більш доступним варіантом. У нього немає трекпада та зарядного порту USB-C, але він має зручні клавіші та регульовані кути огляду.

Якщо вам потрібен чохол для клавіатури для iPad, Apple пропонує кілька чудових варіантів. Однак ці аксесуари можуть бути дорогими, і ваші можливості будуть обмежені залежно від вашого iPad. Тому будьте впевнені у своєму виборі, купуючи його.

Magic Keyboard проти Smart Keyboard

Основна відмінність між Magic Keyboard і Smart Keyboard полягає в тому, що перша має вбудований трекпад. Ви також повинні розглянути, яку модель iPad у вас є, оскільки і Magic Keyboard, і Smart Keyboard мають дві версії кожна та сумісні лише з вибраними iPad.

Отже, давайте детально розглянемо ці варіанти Magic Keyboard і Smart Keyboard.

Чарівна клавіатура

Тіна Бейлі/MakeUseOf

Magic Keyboard — це найдорожча клавіатура від Apple для планшетів iPad вищого класу. Він сумісний з такими моделями:

 • iPad Pro 12,9 дюймів (3-го покоління та новіших)
 • iPad Pro 11 дюймів
 • iPad Air (4 і 5 покоління)

Цей футляр для клавіатури магнітно кріпиться до вашого iPad і має консольну конструкцію, що дозволяє легко регулювати кут. Він також має клавіші з підсвічуванням, що дозволяє комфортно друкувати в темряві. Його клавішні перемикачі також використовують механізм ножиць M1 Mac, що забезпечує чудовий досвід друку.

Як згадувалося раніше, Magic Keyboard має зарядний порт USB-C для наскрізної зарядки. Це звільнить порт USB-C вашого iPad для підключення деяких із найкращих аксесуарів і пристроїв USB-C до вашого iPad. А завдяки вбудованому трекпаду ви можете використовувати його як набагато більш портативний MacBook Air.

  7 інструментів для створення провідних магнітів, які перетворюють

Однак Magic Keyboard є найдорожчою клавіатурою, яку Apple продає. Це коштуватиме вам 349 доларів за 12,9-дюймовий iPad Pro і 299 доларів за 11-дюймові iPad Pro та iPad Air. Тим не менш, премія, яку ви платите, безсумнівно, підвищить вашу продуктивність.

Фоліо Magic Keyboard

Magic Keyboard Folio — єдиний чохол для клавіатури Apple, сумісний із iPad 10-го покоління. Він має конструкцію з двох частин, яка магнітно кріпиться до вашого iPad. А оскільки це клавіатура Magic Keyboard, вона також має трекпад, що полегшує використання вашого iPad 10-го покоління як псевдо-MacBook Air.

Перевага цієї двокомпонентної конструкції полягає в тому, що ви можете легко зняти клавіатуру, якщо хочете використовувати iPad без неї. Наприклад, якщо ви просто дивитеся фільм або граєте в одну з найкращих мобільних ігор із підтримкою контролера, ви можете тимчасово зняти клавіатуру, залишивши підставку на своєму iPad.

Крім того, Magic Keyboard Folio має 14-клавішний рядок функцій, подібний до MacBook, що дозволяє швидко регулювати налаштування iPad. Однак він не підтримує наскрізну зарядку, а це означає, що вам доведеться покладатися на порт USB-C вашого iPad.

Незважаючи на всі ці функції, Magic Keyboard Folio коштує дорого — 249 доларів США — лише на 80 доларів менше, ніж у найдешевшого iPad від Apple (9-го покоління). Однак цей футляр для клавіатури стане в нагоді, якщо ви часто використовуєте свій iPad для написання, редагування та інших офісних завдань.

Фоліо Smart Keyboard

Unsplash

Smart Keyboard Folio — чудовий футляр для клавіатури, якщо ви не хочете витрачати більше 200 доларів на аксесуар для iPad. Подібно до Magic Keyboard, цей чохол кріпиться до вашого iPad за допомогою магніту, завдяки чому його зручно прикріплювати та знімати. Однак ви втрачаєте трекпад і прохідний зарядний порт USB-C.

Але якщо ви в основному використовуєте свій iPad для набору тексту, скажімо, відповідей на електронні листи, складання звіту або написання роману, вам, ймовірно, не знадобиться інтерфейс миші на трекпаді або підключення аксесуарів USB-C під час заряджання iPad.

  Список із 6 безкоштовних транзакційних служб електронної пошти для ваших програм techukraine.net

Тим не менш, цей футляр для клавіатури має кілька переваг. Має два виїмки для вибору більш зручного кута огляду для iPad. Унікальна текстура його клавіш робить його зручним для друку. Крім того, ви отримуєте культовий досвід набору тексту, який надає Apple зі своїми клавіатурами.

Клавіатура Smar Folio сумісна з такими моделями:

 • iPad Pro 12,9 дюймів (3-го покоління та новіших)
 • iPad Pro 11 дюймів
 • iPad Air (4 і 5 покоління)

Smart Keyboard коштує 179 доларів за 11-дюймові моделі iPad Air і iPad Pro і 199 доларів за 12,9-дюймову модель iPad Pro, що робить її більш доступною альтернативою Magic Keyboard.

Розумна клавіатура

Unsplash

Apple щорічно випускає нові моделі iPad, але це не означає, що ви повинні негайно оновити свій ідеально функціонуючий планшет. Розгляньте Smart Keyboard, якщо ви досі користуєтеся старішим iPad і хочете максимально використати його.

Подібно до Smart Keyboard Folio, він дозволяє друкувати на iPad, підключивши його магнітним способом. Немає потреби покладатися на з’єднання Bluetooth — просто ввімкніть його, і все готово. Однак він не забезпечує захист спини, оскільки корпус і клавіатура закривають екран лише в закритому стані.

Ви також можете вибрати лише одну з таких моделей iPad:

 • iPad Pro 10,5 дюймів
 • iPad Air (3-го покоління)
 • iPad (7-9 покоління)

Але навіть якщо у вас старіший iPad, це не означає, що ви отримуєте кращий кінець. Ви все ще отримуєте преміальний досвід набору тексту та унікальну поверхню на своїх клавішах. Ви також можете використовувати його як підставку для iPad, поклавши клавіатуру за планшет. Таким чином ви зможете насолоджуватися переглядом вмісту, не стирчачи перед вами клавіатурою.

Отже, лише за 159 доларів США Smart Keyboard подарує вашому старому iPad нове життя. Ось чому чохол для клавіатури є одним із обов’язкових аксесуарів, щоб перетворити ваш iPad на продуктивну потужність.

  6 потенційних виправлень, коли камера вашого MacBook не працює

Який чохол для клавіатури Apple вибрати для iPad?

Як бачите, Apple пропонує чотири різні чохли для клавіатур для своєї лінійки iPad, і правильний залежить від вашої моделі iPad. Отже, перегляньте таблицю нижче, щоб побачити свої варіанти.

Чарівна клавіатура

Фоліо Magic Keyboard

Фоліо Smart Keyboard

Розумна клавіатура

iPad Pro 12,9 дюймів (3-го покоління та новіших)

iPad Pro 11 дюймів

iPad Pro 10,5 дюймів

iPad Air (4 і 5 покоління)

iPad Air (3-го покоління)

iPad (10 покоління)

iPad (7-9 покоління)

Звичайно, ви також повинні дивитися на свій бюджет. Якщо ви не хочете витрачати 200 доларів або більше на аксесуар для iPad, зупиніться на Smart Keyboard Folio або Smart Keyboard, оскільки Magic Keyboard коштує від 249 до 349 доларів.

Але якщо ви досвідчений користувач або хочете, щоб планшет замінив ваш MacBook, ви не помилитесь із Magic Keyboard або Magic Keyboard Folio. Його вбудований трекпад значно полегшить використання вашого пристрою, особливо завдяки інтуїтивно зрозумілому керуванню жестами Apple.

Хоча великий екран і величезна бібліотека додатків роблять iPad ідеальним для продуктивної роботи, відсутність фізичної клавіатури може бути обмеженою. Однак, оскільки не всім користувачам iPad потрібна клавіатура, Apple не має сенсу включати її в коробку.

Отже, якщо ви не хочете тягати з собою окрему клавіатуру для свого iPad і хочете, щоб вона була під рукою в будь-який час, коли вас спіткає натхнення, один із чохлів для клавіатури Apple – саме те, що вам потрібно. Але якщо ви вважаєте, що пропозиції Apple завищені та виходять за межі вашого бюджету, подумайте про те, щоб придбати один від авторитетних сторонніх брендів.