Який час для зустрічі в Google Meet

Інструменти відеоконференцій не те саме, що інструменти відеодзвінків. Інструменти для проведення конференцій створені для задоволення. кількома користувачами під час однієї зустрічі і набагато складніші, ніж груповий відео- або аудіодзвінок. Таким чином, хоча ви знайдете багато безкоштовних інструментів для відеоконференцій, усі вони будуть мати певні обмеження для безкоштовних користувачів.

Часовий ліміт Google Meet

Часовий ліміт Google Meet

Google Meet безкоштовний, однак безкоштовні користувачі обмежені тривалістю зустрічі.

Безкоштовний користувач Google Meet може провести зустріч тривалістю 60 хвилин або менше, тобто ваша зустріч або дзвінок можуть тривати одну годину. Він завершиться автоматично через годину, і вам доведеться почати нову зустріч.
Це стосується зустрічей з 3 або більше учасниками.
Якщо ви здійснювали довші дзвінки, тобто дзвінки тривалістю понад 60 хвилин минулого року, це тому, що Google тимчасово зняв обмеження на одну годину для безкоштовних користувачів.
Ліміт знову почне діяти 28 червня. 2024 якщо Google не вирішить знову продовжити його.
Для користувачів Google Meet безкоштовні дзвінки один на один можуть тривати до 24 годин.

  Як створити групи контактів на вашому Mac

Google Meet. Здійснюйте тривалі дзвінки

Google Meet рекламує тривалі дзвінки. Ви можете здійснювати дзвінки протягом 24 годин, однак для цього терміну потрібен платний обліковий запис організатора зустрічі.

Ви можете придбати два різних платних акаунта;

Google Workspace Essentials: 8 доларів США за користувача на місяць
Google Workspace Enterprise: зв’яжіться з Google, щоб дізнатися ціни

Платні плани Google Meet також збільшать кількість учасників одного дзвінка зі 100 до 150 (Workplace Essentials) до 250 (Workspace Enterprise).

Користувачі платних Google Meet також отримують інші функції, зокрема більше місця на своєму Google Диску (10–100 ГБ на користувача). Для користувачів Workplace Enterprise також доступна опція прямої трансляції, що означає, що ви можете вести пряму трансляцію через Google Meet замість використання соціальних мереж.

  NOTEify Робіть нотатки під час телефонних дзвінків та керуйте контактами

Інші інструменти для відеоконференцій

Якщо вам цікаво, як Google Meet поєднується з іншими безкоштовними інструментами для відеоконференцій або інструментами, які надають безкоштовну опцію поряд із платними користувачами, ми допоможемо вам.

Google Meet проти Zoom: користувачі безкоштовного Google Meet можуть проводити 60-хвилинні зустрічі, а користувачі безкоштовного Zoom — 40-хвилинні зустрічі.

Google Meet проти Microsoft Teams: як безкоштовно Google Meet, так і безкоштовні Microsoft Teams мають обмежений час для безкоштовних користувачів у 60 хвилин, однак Microsoft Teams набагато складніше налаштувати.

Висновок

Часовий ліміт Google Meet Травень в деяких випадках здається недостатнім, наприклад, якщо ви тримаєте клас, але це, безумовно, найменш обмежувальний, що стосується безкоштовних інструментів. Навіть якщо порівнювати з платними планами для Zoom, Google Meet виходить на перше місце.

  Яка різниця між процесорами Intel Core i3, i5, i7 та X?