Який фітнес-трекер для вас найкращий?

Ключові висновки

  • Модельний ряд Apple Watch вирізняється підтримкою програм сторонніх розробників і ідеально підходить для користувачів iPhone.
  • Пристрої Fitbit, такі як Sense 2 і Versa 4, краще підходять для бігу, але Apple Watch більш зручні для тренувань.
  • Фітнес-трекери Fitbit більш бюджетні, але ви можете отримати стільниковий зв’язок, заплативши більше за Apple Watch.

Якщо ви шукаєте новий фітнес-трекер, ви, ймовірно, зіткнулися з дилемою вибору між Apple Watch і Fitbit. Тут ми порівняємо обидва варіанти та допоможемо вибрати правильний одяг для ваших потреб і бюджету.

Fitbit проти Apple Watch: основи

Зображення землі/Shutterstock

Хоча і пристрої Fitbit, і Apple Watch мають чудовий користувальницький інтерфейс і служать ефективними фітнес-трекерами, останній дійсно чудово підходить як ідеальний компаньйон для вашого iPhone. На відміну від нових Fitbits, таких як Fitbit Versa 4 або Fitbit Sense 2, які не підтримують програми сторонніх розробників, для Apple Watch існує маса чудових програм сторонніх розробників.

Наприклад, ні у Fitbit Versa 4, ні у Fitbit Sense 2 немає програми Spotify або будь-якої програми для потокової передачі музики, тоді як користувачі Apple Watch мають доступ до спеціальних програм для майже всіх основних платформ для потокової передачі музики.

Якщо у вас є телефон Android, вам слід вибрати пристрій Fitbit, оскільки він сумісний із пристроями iOS і Android через супутню програму. Ця програма служить центральним центром для синхронізації даних, відстеження фітнес-цілей і доступу до додаткових функцій.

  Ось що вам потрібно зробити

Навпаки, Apple Watches сумісні лише з iPhone і потребують налаштування через попередньо встановлену програму Watch на iOS. Однак він бездоганно інтегрується з додатками Apple Health and Fitness.

Fitbit проти Apple Watch: дії

Тіна Сібер і Рагав Сеті/MakeUseOf

Що стосується бігу, пристрої Apple Watch і Fitbit мають вбудований GPS, щоб точніше відстежувати такі показники, як темп і пройдена відстань. Якщо ви віддаєте перевагу довшим пробіжкам, вам слід вибрати Fitbit Sense 2, оскільки він трохи легший і загалом зручніший. Він також забезпечує кращий час автономної роботи та має спеціальні функції для роботи.

Розгляньте Apple Watch, якщо ви не хочете, щоб ваш телефон відволікав вас під час тренувань. Він може виконувати такі завдання, як керування музикою чи відповіді на повідомлення, і навіть має стільниковий зв’язок, якщо ви готові платити більше.

Apple Watch не може визначити, скільки ваги ви піднімаєте. Те саме стосується пристроїв Fitbit, але ви можете вибрати опцію тренування з обтяженнями в додатку Fitbit, щоб записувати точнішу інформацію. Але головна перевага Apple Watch полягає в тому, що користувачі мають доступ до чудового вибору додатків watchOS, призначених для важкої атлетики, чого, на жаль, не вистачає у пристроїв Fitbit.

Обидва носимих пристрої можуть відстежувати сеанси їзди на велосипеді в приміщенні та на відкритому повітрі та відображати такі показники, як середня швидкість, загальний час, висота тощо. Однак Apple Watch отримує перевагу завдяки бездоганній інтеграції з iPhone. Ви можете переглядати показники безпосередньо на екрані блокування свого iPhone через Live Activities на iOS і підключатися до сумісних пристроїв, таких як велосипеди Peloton, для покращеного відстеження під час тренувань.

  Як скасувати iTunes Radio

Якщо ви часто ходите в походи, сучасні моделі Apple Watch можуть запропонувати кращий досвід, ніж Fitbit Versa 4 і Sense 2. У той час як моделі Fitbit забезпечують лише базові показники, як-от кількість кроків, Apple Watch покращує досвід, пропонуючи такі можливості, як Backtrack. Ви можете скористатися функцією Backtrack на Apple Watch, щоб повторити свої кроки та не заблукати під час походу в місцях із поганим стільниковим зв’язком.

Fitbit проти Apple Watch: відстеження та точність

Рагав Сеті/MakeUseOf

Обидва пристрої оснащені різними датчиками, які дозволяють вимірювати пульс, кроки та багато іншого. Я спробував пройти 500 кроків з Apple Watch і Fitbit Versa 4 на кожній руці, і Apple Watch повідомили про 483 кроки, тоді як Fitbit повідомили про 491 крок, тому обидва вони досить близькі з точки зору точності та входять у межі похибки.

Однак сучасні моделі Apple Watch також містять кілька функцій безпеки, як-от виявлення падіння, моніторинг шуму та виявлення аварії. На відміну від цього, флагманський носій Fitbit, Sense 2, більше зосереджується на психічному здоров’ї за допомогою датчика cEDA, який може виявляти ознаки потенційного стресу.

  Краща альтернатива Google Translate?

Якщо моніторинг рівня кисню в крові важливий, ми рекомендуємо вибрати пристрій для носіння Fitbit, наприклад Versa 4 або Sense 2. Відповідно до
Опікун
усі моделі Apple Watch, продані компанією Apple у США 18 січня 2024 року або пізніше, мають вимкнений датчик SpO2 через триваючу суперечку про порушення патентних прав.

Fitbit проти Apple Watch: порівняння цін

Fitbit

The Apple Watch Series 9 коштує 399 і 429 доларів США за 41-мм і 45-мм алюмінієві варіанти лише з GPS відповідно. Додавання підтримки стільникового зв’язку вимагає додаткових 100 доларів США. Моделі з нержавіючої сталі мають вищу ціну, починаючи з 699 доларів.

Навпаки, Fitbit пропонує більш зрозумілі та бюджетні ціни Fitbit Sense 2 за ціною 249 доларів США Fitbit Versa 4 в 199 доларів США. Для тих, хто має бюджетні обмеження, Fitbit пропонує більш вигідний варіант. Однак важливо зазначити, що годинник Fitbit не підтримує стільниковий зв’язок.

Apple дійсно пропонує бюджетний варіант у вигляді Apple Watch SE, яка починається від 249 доларів США за 40-міліметровий варіант лише з GPS. Однак у цій моделі відсутні програми ЕКГ і відстеження циклу.

Моделі Fitbit, які ми згадували тут, не відрізняються кардинально від пропозицій Apple, особливо з точки зору відстеження фізичної форми. Отже, вибір правильного фітнес-трекера для вас буде зводитися до вашого випадку використання, бюджету та особистих уподобань.

Тепер, коли ви прочитали наше порівняння Fitbit і Apple Watch, ви знаєте, що кожен пристрій може, а що ні. Ви самі вирішуєте, на який фітнес-трекер ви хочете витратити свої важко зароблені гроші.