Який телефон Samsung найгірше купити у 2023 році?

| | 0 Comments| 12:45 PM
Categories:

Якщо у вас немає iPhone, швидше за все, ви використовуєте замість нього Samsung Galaxy. Ця лінійка смартфонів стала неймовірно популярною протягом багатьох років і зараз займає друге місце за популярністю після лінійки iPhone від Apple. Але не всі телефони Samsung Galaxy є хітом. У 2023 році є кілька помітних прикладів, над якими варто подумати двічі.

Galaxy Z Fold 5

Серія складаних телефонів Samsung почалася наприкінці 2019 року з Galaxy Z Fold. Незважаючи на інноваційність зі складаним сенсорним екраном, Z Fold разом зі своїм сучасним Z Flip викликав неабиякий резонанс серед громадськості, головним чином через їх надзвичайно високу ціну та крихкі екрани.

З часом Samsung працював над вдосконаленням своєї серії телефонів, що перекидаються та складаються, як ми бачили в нашому огляді Z Fold 4. Покращена камера, краща продуктивність, довший час автономної роботи та ширший передній екран – це лише деякі з переваг.

Але випуск Z Fold 5 у серпні 2023 року викликав багато неоднозначних відгуків. З надзвичайно високою початковою ціною в 1799 доларів (за 256 гігабайт пам’яті) багато хто сподівався на набагато більший стрибок вперед.

Насправді в Z Fold 5 мало що змінилося, щоб виправдати стрибок ціни від 100 до 150 доларів. З ідентичним налаштуванням камери, як у Fold 4, без S Pen, невражаючою швидкістю заряджання та ледь покращеним часом автономної роботи, Fold 5 виглядає завищеною ціною для того, що він пропонує.

  Як перевірити використання даних на iPhone

Акумулятор Z Fold 5 може працювати до 11 годин, що не надто погано, але це не є значним покращенням порівняно з Z Fold 4, який зазвичай працює близько 10 годин на одному заряді. Також потрібно близько 80 хвилин, щоб повністю зарядити Fold 5. Знову ж таки, не жахливо, але далеко не вражаюче.

Більше того, Z Fold 5 не захищений від пилу, що може спричинити проблеми в майбутньому.

Це не означає, що Fold 5 — поганий телефон. З 50-мегапіксельною основною камерою, рейтингом міцності IPX8, великим екраном AMOLED з роздільною здатністю 2208 x 1768 пікселів і процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 цей телефон не викликає знущань. Але за такої високої ціни ви, ймовірно, очікуєте трохи більшого, ніж це, особливо в порівнянні з Fold 4, який тепер можна купити набагато дешевше на ринках смартфонів. Загалом, Z Fold 5 — це змішана сумка.

Тож, якщо вам потрібен вражаючий складний смартфон, можливо, наразі вам краще вибрати Z Fold 4, принаймні поки Samsung не випустить наступну серію складаних смартфонів.

Galaxy Z Flip 5

Galaxy Z Flip 5 був випущений разом із Z Fold 5 у серпні 2023 року. Ціна меншої портретної версії останнього, Flip 5, починається від 999 доларів США, що є набагато доступнішою ціною, ніж у Fold 5 (хоча це пов’язано з його менший розмір екрана та низькоякісна ширококутна камера).

Загалом Galaxy Z Flip 5 отримав кращі відгуки, ніж Fold 5, але все ще є деякі проблеми, на які варто звернути увагу. Камера Flip 5 ідентична камері його попередника, і вона має середній час автономної роботи. Завдяки 12-мегапіксельній задній камері немає жодних сумнівів, що деякі користувачі будуть розчаровані якістю об’єктива найновішого поворотного смартфона Samsung.

  10 найкращих програм для керування замовленнями та їх відстеження

Враховуючи, що серія Galaxy S23 має принаймні 50-мегапіксельну ширококутну задню камеру, ширококутна камера Flip 5, безумовно, залишає бажати кращого.

З часом автономної роботи близько 10 годин Z Flip 5 не надто вражає, і він заряджається досить повільно. Щоб зарядити Z Flip 5 від нуля до 100%, потрібно приблизно півтори години, що не ідеально для зайнятих людей, які проводять багато часу в дорозі.

Крім того, Galaxy Z Flip 5 може похвалитися захисним екраном (або Flex Window), який підтримує кілька програм, але це має застереження: він обмежений і складний. Цей екран із діагоналлю 3,4 дюйма чудово підходить для швидкої перевірки календаря чи повідомлень, але коли справа доходить до повного використання додатків, розмір, безумовно, заважає.

Більше того, він несумісний із певними програмами, і головний екран також не переходить на екран обкладинки, коли він закритий. Samsung пообіцяла, що подальша підтримка додатків з’явиться найближчим часом, але наразі передній екран має обмежену корисність.

Flip 5 також має справу зі складками в середині екрана, які зазнали перші в історії Flip, які можуть виглядати досить непривабливо після багаторазового використання телефону. Ця проблема була з кожним пристроєм Galaxy Z Flip and Fold, тому для користувачів природно бути розчарованими, що ця проблема все ще залишається проблемою після багатьох років постійного розвитку.

  Що таке eSIM і як вони працюють?

Який телефон Samsung варто купити в 2023 році?

Якщо ви все ще налаштовані придбати новий смартфон Samsung у 2023 році, ви можете ознайомитися з серією Galaxy S23. Він складається з S23, S23 Plus і майже ідеального S23 Ultra. Ці три найновіші моделі Galaxy S мають гарні відгуки та пропонують високу продуктивність, високоякісні дисплеї, надійний час автономної роботи та багато іншого.

Три моделі відрізняються за ціною, причому S23 є найдешевшою, а S23 Ultra – найдорожчою. Ці коливання ціни пов’язані з різними розмірами екрану, якістю камери, розміром оперативної пам’яті та іншими характеристиками.

Однак, якщо ви дуже хочете придбати собі складаний телефон, подумайте про Galaxy Z Fold 4 або Z Flip 4. Ці два пристрої пропонують більшість того, що ви можете отримати на Fold 5 і Flip 5, але за набагато нижчою ціною.

Новий Flip and Fold Duo дорогий, але має недоліки

Якщо ви плануєте придбати новий телефон Samsung у 2023 році, наразі варто утриматися від Z Flip 5 і Z Fold 5. На жаль, характеристики цих двох моделей просто не виправдовують їхню ціну.

Подумайте про те, щоб трохи почекати, доки ціна двох телефонів не впаде, або відкласти покупку складаного телефону, доки не буде вирішено деякі з найактуальніших проблем із пристроями.