Який стиль відображення CSS найкращий для вас

| | 0 Comments| 6:29 AM
Categories:

Каскадні таблиці стилів (CSS) — це мова таблиць стилів, яка використовується для опису візуального представлення документів HTML і XML. Використовуючи CSS, розробники можуть керувати та змінювати стиль, зовнішній вигляд і макет елементів на веб-сторінках.

Наприклад, розробники можуть змінювати шрифти, кольори, фони, ефекти наведення курсора і навіть робити свої веб-сторінки адаптивними до різних розмірів екрана та пристроїв. Крім того, CSS дозволяє брендам і розробникам легко створювати веб-сторінки, які мають узгоджені стилі, які відповідають кольорам їхніх брендів.

Коли ви створюєте документ HTML за замовчуванням, елементи HTML відображатимуться в тому порядку, в якому вони з’являються у вихідному коді. Це називається нормальним потоком.

У звичайному потоці, де розташування елементів HTML не було змінено, ми можемо згрупувати елементи HTML у дві групи на основі того, як елементи відображаються на сторінці.

Ці групи є вбудованими елементами та блоковими елементами. Давайте розглянемо ці дві групи, щоб краще зрозуміти, як відображаються елементи HTML.

Для цього створіть нову папку, а в папці створіть файли index.html і app.css. Ви можете дати файлам назву на свій вибір. Однак це розширення .html і .css відповідно.

Відкрийте файл HTML у редакторі коду та вставте наступний код:

<!DOCTYPE html>
<html lang="en">

<head>
  <meta charset="UTF-8">
  <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
  <title>Display Property</title>
  <link rel="stylesheet" href="https://wilku.top/which-css-display-style-is-best-for-you/app.css">
</head>

<body>
</body>

</html>

Наведений вище код посилань створює базову модель HTML або шаблон, з якого ми можемо почати створювати веб-сторінки. Він також пов’язує index.html із файлом app.css, щоб ми могли змінювати та контролювати, як елементи HTML відображаються за допомогою CSS.

Весь HTML-код, представлений далі в статті, буде додано в теги . Наш файл CSS буде порожнім на початку.

Блокові елементи

Блокові елементи — це елементи, які займають увесь доступний горизонтальний простір, де вони з’являються, створюючи нову лінію до та після елемента. Він також займає вертикальну висоту, еквівалентну висоті його вмісту, таким чином створюючи блоки.

Деякі приклади елементів на рівні блоку включають div

, абзаци

, невпорядковані списки

  Як використовувати Google Assistant для блокування телефону [No Root]