techukraine.net techukraine.net Який пристрій для трансляції вибрати? [2023]

Який пристрій для трансляції вибрати? [2023]

Categories:

Десять років тому хто знав, що дивитися улюблені шоу та фільми по телевізору за запитом буде так легко?

Палиці для потокового передавання медіа справді зробили перегляд шоу надзвичайно зручним. Зараз ми настільки розпещені вибором, коли мова йде про потокові пристрої.

Однією з давніх дебатів є Chromecast Vs. Fire TV Stick – два найдосконаліших і найпопулярніших стрімінгових пристрої, які перетворюють ваш звичайний телевізор на повноцінну розважальну коробку.

Якщо ви вже вирішили придбати потокову палицю, все, що вам залишилося зробити, це вибрати між цими двома гігантами. Обидва пропонують виняткові інтерфейси, розумне голосове керування та неперевершену якість потокового передавання.

Я тут, щоб допомогти тобі зробити вибір Софі. Скориставшись обома потоковими пристроями (і обидва мені сподобалися!), я порівняв Chromecast і Fire TV Stick у цій публікації та порівняв їх на основі кількох ключових параметрів.

Давайте зануримося в остаточне протистояння між двома найкращими потоковими пристроями.

Огляд Chromecast

Chromecast – це потоковий пристрій, розроблений Google, який дозволяє транслювати музику, відео та ігри безпосередньо на телевізор. Ключ можна підключити до порту HDMI вашого телевізора, а пристрій живиться за допомогою кабелю, який підключається до порту USB. Завдяки наданому додатку ви також можете використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування.

Кожне покоління Chromecast зазнає серйозних змін у дизайні та інтерфейсі, причому останнє пропонує новаторські вдосконалення функцій і специфікацій. Технологія дистанційного керування з голосовим керуванням є однією з головних причин, чому пристрій став улюбленим фанатом.

Як працює Chromecast?

Як згадувалося раніше, Chromecast працює через підключення HDMI. Ви можете мати ізольований досвід на своєму Google TV і транслювати вміст з інших пристроїв, таких як телефон, ноутбук або планшет. Завдяки цьому перегляд і перегляд улюблених серіалів, фільмів і відео стане нескладним.

  Чи є мій iPhone водонепроникним?

Усе, що є в Інтернеті, можна транслювати на великий екран телевізора лише кількома клацаннями миші або голосовою командою.

На Chromecast ви можете отримати доступ до наведеного нижче.

 • Понад 1000 програм із підтримкою Chromecast
 • Понад 200 000 телешоу та фільмів
 • Більше 30 мільйонів пісень

Припустімо, що ви хочете переглянути популярне шоу на Netflix, скажімо, Black Mirror. Ось як ви можете дивитися це на Chromecast:

Крок 1. Налаштуйте Google TV і підключіть його до Wi-Fi.

Крок 2. Відкрийте програму Netflix за допомогою пульта дистанційного керування або голосової команди.

Крок 3. Увійдіть у свій обліковий запис Netflix і знайдіть «Чорне дзеркало». Ви знову можете використовувати голосові команди, щоб полегшити роботу.

Крок 4. Виберіть епізод, який ви хочете переглянути, і насолоджуйтеся шоу на великому екрані!

Переваги Chromecast

Чому все-таки вас має хвилювати Chromecast? Відповідь полягає в тому, що він пропонує кілька переваг, щоб зробити ваші враження від перегляду телевізора неймовірними.

Це може:

 • Транслюйте фільми, шоу, фотографії, відео та музику на телевізорі
 • Потокова передача вмісту до 4K HDR
 • Дозволяє функції дистанційного та голосового керування
 • Пропонує простий у використанні інтерфейс

Різноманітні популярні програми сумісні з Chromecast для корисних розваг, зокрема:

 • Netflix
 • Відео Amazon
 • Spotify
 • Hulu
 • HBO Макс
 • Disney+ Hotstar
 • ESPN
 • Google Фото
 • Youtube
 • PBS Kids
 • смикатися
 • BBC iPlayer
 • смикатися
 • Пандора

Ви також можете транслювати різні веб-сайти, як-от Youtube, Google Play Movies тощо. Це повнофункціональний пристрій і служба для потокового передавання, яка надає численні варіанти розваг.

Огляд Amazon Fire TV Stick

Fire TV Stick або Firestick — це потоковий пристрій, розроблений Amazon. Він розроблений як модуль HDMI, за допомогою якого ви підключаєте пристрій до телевізора та транслюєте фільми та телешоу з основних потокових платформ.

Ви можете придбати його як приставку (називається Amazon Fire TV Cube) або як флешку, де ви отримаєте 4 версії на вибір, зокрема:

 • Fire TV Stick Lite
 • Fire TV Stick
 • Fire TV Stick 4K
 • Fire TV Stick 4K Max
  Як зменшити фоновий шум мікрофона на ПК

Як працює Fire TV Stick?

Fire TV Stick не потребує клопоту з додатковими кабелями, оскільки це, по суті, пристрій, схожий на флеш-накопичувач із лише одним дротом, який потрібно підключити до телевізора та розетки.

Ось як це налаштувати:

Крок 1. Знайдіть порт HDMI на телевізорі та підключіть Firestick. Не забувайте записувати номер порту HDMI, тому що вам потрібно буде вибрати правильний номер як джерело після ввімкнення телевізора.

Крок 2: Під’єднайте шнур живлення USB до Fire TV Stick, а адаптер – до розетки.

Крок 3. Увімкніть телевізор і за допомогою пульта дистанційного керування виберіть джерело, до якого під’єднано флешку (HDMI 1, HDMI 2 або HDMI 3).

Крок 4: Візьміть пульт дистанційного керування Fire TV Stick із підтримкою Alexa та натисніть будь-яку кнопку, щоб активувати Fire TV Stick.

Крок 5. Дотримуйтеся вказівок на екрані та виберіть відповідні параметри за допомогою кнопок на пульті дистанційного керування або голосом. Коли це буде зроблено, ви отримаєте можливість увійти у свій обліковий запис Amazon, тож зробіть це.

І це все! Тепер ви можете транслювати вміст із потокових служб, зокрема Netflix, Hulu та HBO Max. Ви також можете використовувати Prime Video, якщо ви учасник Amazon Prime.

Читайте також: Як зробити віддзеркалення екрана на Fire TV Stick: найкращий посібник

Переваги Amazon Fire TV Stick

Amazon Fire TV Stick пропонує багато переваг, що робить його величезною сенсацією серед любителів потокового передавання. Він став побутовим приладом у всьому світі.

Ось чому:

 • Передає мільйони фільмів, шоу та пісень
 • Сумісний з WiFi 6
 • Потоки в 4K, HDR, Dolby Atmos і Dolby Vision
 • Дозволяє грати в ігри та використовувати програми

Chromecast проти. Fire TV Stick – The Ultimate Showdown

Тепер, коли ви зрозуміли основи Chromecast і Fire TV Stick, ось порівняння потокових пристроїв один на один за деякими загальними ознаками.

  11 рішень для виправлення помилки Outlook. Цей елемент не можна відобразити на панелі читання

Це остаточне зіткнення допоможе вам вибрати, який пристрій потокового передавання ідеально підходить для ваших потреб. Для порівняння я порівняв останні пристрої обох – Chromecast з Google TV і Fire TV Stick 4K Max.

Chromecast із Google TVFire TV Stick 4K MaxForm PodStickНалаштуванняПідключіть і завершіть налаштування через програмуПідключіть і завершіть налаштування за допомогою пульта дистанційного керуванняРозміри6,4 x 2,4 x 0,5 дюйма4,25 x 1,18 x 0,55 дюйма Роздільна здатність До 4K UHD при 60 FPSU До 4K UHD при 60 FPSEЛегкість використанняПростота у використанніЛегка у використанніДистанційне та голосове керування ✅ ✅ Телеканали в прямому ефірі✅ ❌Сумісність програм iOS, MacOS, Android, WindowsiOS, Android, Fire OSPro Часті оновлення, численні параметри потокового передавання та віддалена функція Швидке та просте налаштування, опція для трансляції з телефону та дистанційного керування МінусиНе найдинамічніший звукНе найчіткіше зображення, а звуку бракує динамічності Ціна 49,99$54,99

Вирок – хто переможе?

Chromecast і Fire TV Stick є винятковими потоковими пристроями, які мають свої переваги та недоліки, але мають певні відмінності в якості потокового передавання, налаштуванні, простоті використання, ціні та дистанційному керуванні.

На основі їхніх оглядів і порівняння один на один легко оцінити, що це близька конкуренція. Від інтерфейсу до ряду розважальних можливостей, обидва є привабливими варіантами з близькими ціновими діапазонами, і вибрати один може бути складно.

Все залежить від ваших особистих уподобань. Якщо вам потрібен більш портативний і простий у налаштуванні варіант, Fire TV Stick — найкращий вибір. Але якщо вам потрібна відносно дешевша альтернатива з тим самим набором переваг, що й інша, Chromecast — ідеальний варіант.

На основі наведеного вище порівняння ви можете вибрати пристрій, який відповідає вашим уподобанням.

Далі перегляньте найкращий сервер потокового медіа для особистого та бізнес-користування.