Який потоковий сервіс кращий?

| | 0 Comments| 1:26 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Max (раніше HBO Max) перемагає в категорії оригінальних шоу та фільмів завдяки своєму ексклюзивному контенту, який отримав нагороди.
  • Netflix має більший загальний вибір фільмів і шоу, але Max пропонує перевагу прямої трансляції спортивних змагань.
  • Max пропонує нижчі ціни на підписку, ніж Netflix з річним планом. Але ви можете платити щомісяця, щоб переключатися між двома послугами.

Чи Макс, раніше HBO Max, кращий за Netflix? Або Netflix все ще №1 у сфері потокових послуг? Якщо ви намагаєтеся вибрати між цими двома потоковими платформами, це вичерпне порівняння допоможе вам прийняти більш обґрунтоване рішення.

1. Netflix проти Макса: оригінальні шоу та фільми

Макс, раніше відомий як HBO Max, містить оригінальні серіали та фільми, що охоплюють кілька категорій. Приклади включають Tokyo Vice і перезавантажену версію Gossip Girl. Інші приклади включають Friends: The Reunion і Justice League Зака ​​Снайдера.

Netflix сама по собі має тисячі оригінальних серіалів і фільмів, і вони також представлені багатьма категоріями та мовами. Ви знайдете багато документальних фільмів, як-от про Бекхема, який розповідає про життя легенди футболу та ікони моди Девіда Бекхема. Ви також можете знайти на Netflix документальний фільм «Міс Американа» про співачку Тейлор Свіфт.

Зіставляючи Max і Netflix у цій категорії, Max відомий своїм престижем і ексклюзивним контентом, удостоєним нагород. Крім того, деякі користувачі розчарувалися в Netflix через те, що компанія скасувала багато оригінальних серіалів після одного або двох сезонів.

Інша поширена критика Netflix полягає в тому, що його оригінали вже не такі хороші, як раніше. Незважаючи на те, що платформа отримала значне визнання міжнародних серіалів, таких як «Гра в кальмара», ми віддаємо перевагу Максу в цій категорії.

  9 причин використовувати теги на стороні сервера замість тегів на стороні клієнта

Переможець: Макс

2. Netflix проти Max: загальний вибір фільмів і шоу

Max має понад 1000 шоу та понад 2000 фільмів, сотні яких додаються до його каталогу щомісяця. Окрім низки оригінальних серіалів і фільмів, ви також можете переглянути вміст, який був представлений в інших місцях. Наприклад, «Рік і Морті» був на Netflix до літа 2022 року, але тепер ви можете знайти його на Max.

Коли дивитися на HBO Max проти Netflix з точки зору телешоу, Netflix виграє з точки зору кількості. На платформі ви знайдете понад 3000 фільмів, а також понад 1800 телепрограм. Як і Макс, Netflix регулярно додає новий вміст. На Netflix ви знайдете «Офіс» і «Бруклін дев’ять-дев’ять», а також «У всі тяжкі» та багато інших серіалів.

Одна велика перевага, яку має Макс перед Netflix, полягає в тому, що ви можете дивитися прямі трансляції спортивних змагань за своєю підпискою. Те, що ви бачите, залежить від вашого конкретного регіону, але платформа транслює NBA та багато інших професійних ліг. Отже, якщо ви шукаєте один із найкращих сайтів для трансляції спортивних трансляцій, Max — чудовий вибір.

Ви можете завантажувати шоу з Netflix протягом 30 днів, і програми залишаються доступними для потокового передавання, поки платформа їх оновлює. Max дозволяє зберігати шоу до 48 годин, а програми залишаються на платформі протягом невизначеного періоду.

Переможець: краватка

3. Netflix проти Max: ціни на підписку

Ще один важливий фактор при виборі між (HBO) Max і Netflix – ціна підписки. Обидва мають різні ціни для різних регіонів, тому ми розглянемо США для простоти.

Нижче наведено порівняння цін Max і Netflix:

Підписка

Макс

Netflix

Базовий (з рекламою)

9,99 дол. США на місяць; $99,99/рік

$6,99/міс

Без реклами (макс.)/стандартний (Netflix)

$15,99/місяць; $149,99/рік

15,49 $/міс

Без реклами (макс.)/преміум (Netflix)

$19,99/місяць; $199,99/рік

$22,99/міс

Netflix не пропонує річну підписку. Якщо ви не можете дивитися вміст 4K на Netflix, незважаючи на використання Premium, ви можете скористатися нашим окремим посібником, щоб отримати поради та поради.

  Як перейменувати доменне ім’я weblogic?

Технічно Max дешевше, ніж Netflix, крім базової підписки на обидві платформи. Однак тут є одне велике застереження: вам потрібно отримати річний план, щоб заощадити гроші.

Переможець: Макс

4. Netflix проти Max: роздільна здатність відео

І Max, і Netflix пропонують перегляд у форматі до 4K. Однак ви можете переглядати зображення такої якості, лише якщо підписалися на найвищий тарифний план на обох платформах. Окрім цього, ви зможете переглядати вміст у 1080p.

Практично ніщо не розділяє Макса та Netflix у цій категорії, тож це ще один зв’язок.

Переможець: краватка

5. Netflix проти Max: Регіони та мови

Станом на січень 2024 р. Netflix доступний у понад 190 країнах і територіях. Ви не можете скористатися послугою в Росії, Криму, Північній Кореї, Китаї та Сирії. Але в більшості інших місць ви повинні мати доступ до нього без особливих труднощів. Однак вміст відрізнятиметься залежно від регіонального ліцензування.

З іншого боку, доступність Макса далеко не така широка. Потокова платформа є доступний на 61 території, включаючи США та Латинську Америку, а також частини Європи. Однак його спортивні пропозиції доступні не на всіх територіях.

У Netflix є понад 60 мов для перегляду вашого вмісту, але ви не знайдете субтитри для всіх цих мов у кожному шоу. З іншого боку, у Макса 24.

Переможець: Netflix

6. Netflix проти Max: інтерфейс користувача та дизайн

І Netflix, і Max мають схожі інтерфейси для вибору того, який обліковий запис спостерігає. Але крім цього, їхні інтерфейси та дизайн дуже відрізняються.

У Netflix є домашня сторінка, де ви можете переглядати фільми разом із фільтрами для різних категорій. Крім того, у вас є вкладка My Netflix з усіма вашими завантаженнями та сповіщеннями. Тут також можна переглянути епізоди та фільми, які ви нещодавно переглянули.

  Як додати метадані до треків Spotify

Max має дещо іншу колірну схему порівняно з Netflix, і ви можете переглядати на основі різних сегментів. Наприклад, ви можете здійснювати пошук за програмами Cartoon Network, Max Originals тощо.

Обидва інтерфейси добре розроблені та зручні. Якщо у вас виникли проблеми з Max, ви завжди можете переглянути наш посібник про те, як вирішити типові проблеми з HBO Max.

Переможець: краватка

7. Netflix проти Max: унікальні функції

Ні Netflix, ні Max не дозволяють ділитися паролем за межами вашої родини. Послуги також доступні на смартфонах, настільних пристроях і планшетах.

Одна велика перевага, яку Макс має перед Netflix, полягає в тому, що ви можете дивитися кілька шоу з мережі Warner Bros., зокрема Looney Tunes і DC Comics.

На Netflix ви можете зазирнути за лаштунки багатьох популярних серіалів (зокрема Бріджертона), щоб побачити, як вони створювалися. Ще одна велика перевага платформи полягає в тому, що ви можете завантажувати кілька мобільних ігор з Netflix, а його каталог мобільних ігор надається безкоштовно разом з вашою підпискою.

Переможець: Netflix

Netflix проти (HBO) Max: який з них вибрати?

Вам слід вибрати між Max і Netflix залежно від того, який контент ви хочете дивитися.

Макс — кращий вибір, якщо ви хочете отримати доступ до престижних серіалів із такими ексклюзивами, як Дім Дракона та Вирощені вовками. Крім того, Max — чудовий вибір для любителів спорту, яким потрібен доступ до живих ігор, якщо ви живете в регіонах, де цей вміст доступний.

Netflix, з іншого боку, є кращим варіантом, якщо ви любите телешоу різних жанрів. Ви можете насолоджуватися такими реаліті-шоу, як Love Is Blind, наприклад. Крім того, Netflix є кращим вибором, якщо ви хочете переглядати більший обсяг нового вмісту.

Хоча Макс трохи випереджає в нашому порівнянні, відмінності не є драматичними. Слід пам’ятати, що те, що ви можете переглядати, іноді залежить від регіональних обмежень, і ви також можете побачити щось, що вам подобається, на будь-якій платформі.

Щоб заощадити гроші на своїх підписках на потокове передавання, ви завжди можете платити щомісяця та перемикатися між ними щоразу, коли з’являється новий вміст, який вас цікавить.