techukraine.net techukraine.net Який план підписки на Netflix підходить саме вам?

Який план підписки на Netflix підходить саме вам?

| | 0 Comments| 10:29 AM
Categories:

Серед усіх потокових платформ, які продовжують регулярно з’являтися, Netflix усе ще перевершує їх усіх. Будучи однією з оригінальних потокових платформ, він є домом для нескінченних фільмів, шоу, документальних фільмів та ексклюзивного вмісту.

Чесно кажучи, якщо ви ще не підписалися на Netflix, це буде сюрпризом. Однак деякі люди все ще розглядають можливість підписатися зараз, тоді як багато інших хочуть змінити свої плани підписки.

Незалежно від того, чи бажаєте ви оновити свій поточний тарифний план Netflix або хочете приєднатися вперше, вам потрібно знати, яка підписка підходить саме вам.

Що вам потрібно знати про Netflix і доступні плани

По-перше, якщо ви новачок у Netflix, вам потрібно знати, що ви можете поділитися своїм обліковим записом із родиною та друзями; поки ви живете в одному будинку.

По-друге, і це найважливіше, Netflix скасував базовий план у США та Великобританії для нових або нових учасників. Раніше базовий план коштував лише 9,99 доларів США на місяць зі стандартним HD і без реклами під час перегляду.

Однак Netflix заявляє, що якщо ви підписалися на базовий план, ви можете залишатися на цьому плані, якщо не хочете оновити або скасувати підписку.

Платформа не дозволяє платити за річну підписку. Однак ви можете будь-коли змінити план потокового передавання Netflix або скасувати його. Крім того, немає дурних комісій за скасування або контрактів, які вам потрібно підписати.

Плани, доступні на Netflix, варіюються від дешевих стандартних з рекламою та гарною якістю відео до преміум-плану з фантастичним 4K-контентом для тих, хто має тонкий смак. Майте на увазі, що окрім плану з підтримкою реклами, ви завжди матимете доступ до всієї бібліотеки фільмів і телешоу.

  Як відновити старий обліковий запис Xbox One

Стандарт Netflix з рекламним планом — найкраще для ощадливих любителів реклами

Оскільки Netflix відмовився від базового плану без реклами, найдешевшим планом Netflix є стандартний з рекламою. Це лише 6,99 доларів на місяць, і ви можете дивитися на двох пристроях, що є крадіжкою порівняно з іншими планами.

З приблизно п’ятьма хвилинами реклами на годину план не такий поганий, як деякі інші потокові сервіси з планами з підтримкою реклами.

Можливо, найкраща частина цього плану — якість відео. Тож хоча вам доводиться мати справу з переглядом кількох рекламних оголошень, ви отримуєте задоволення від перегляду улюблених шоу та фільмів у форматі Full HD (1080p).

З іншого боку, цей план має кілька серйозних недоліків, окрім рекламних пауз. На момент написання статті не всі фільми та телевізійні шоу доступні в цьому плані, включно з Breaking Bad, Cobra Kai та Grey’s Anatomy. Крім того, у вас не буде можливості завантажувати будь-що для перегляду в автономному режимі, що раніше пропонував базовий план під час підписки.

Пам’ятайте, що якщо ви вже є учасником, ви можете залишатися на базовому плані, але якщо ви новий або знову приєднуєтеся до Netflix, це ваш найдешевший вибір. Таким чином, можна оновити свій план, але, на жаль, якщо ви перейдете до цього варіанту, вам доведеться звикнути до перегляду реклами.

Стандартний план Netflix — найкраще для невеликих груп

Як найпопулярніший план Netflix, ви отримаєте трохи більше бонусів, ніж стандартний план із рекламою. Деякі з покращень включають, окрім того факту, що вам не потрібно мати справу з рекламою, можливість транслювати на двох пристроях одночасно, разом із покращенням роздільної здатності та якості відео.

За ціною всього 15,49 доларів США на місяць ви зможете дивитися улюблені телешоу та фільми у форматі Full HD із роздільною здатністю 1080p.

Сьогодні Full HD є стандартом, тому якість зображення буде значно кращою. Майте на увазі, що якщо ви хочете переглядати щось у форматі HD, вам знадобиться досить швидке підключення до Інтернету. Йти до Довідковий центр Netflix щоб знайти рекомендації платформи щодо швидкості Інтернету.

  Як запустити Mac OS Monterey на Ubuntu

Оскільки цей план означає, що ви можете мати два одночасних потоки, він добре підходить для одного або двох друзів або членів родини, які живуть разом. Вони можуть дивитися щось інше, поки ви переглядаєте останній документальний фільм Netflix.

Зауважте, що коли ви користуєтеся стандартним планом, ви можете додати додаткового учасника за 7,99 доларів США на місяць, який не проживає з вашою родиною. Однак, оскільки Netflix став надзвичайно суворим щодо спільного використання облікового запису, у вас є можливість додати лише одного додаткового учасника.

Стандартний план чудовий, але все залежить від того, що ви хочете. Подумайте, з ким ви поділитеся своїм планом і скільки хочете витрачати щомісяця.

Преміум-план Netflix — найкраще для розкішних сімей

Якщо вас не хвилює вартість або ви ділитеся своїм обліковим записом з великою кількістю людей, вам варто розглянути план Premium.

За 19,99 доларів США на місяць план Premium є найдорожчим із трьох планів і на кілька кроків попереду інших. Цей план забезпечить вам найкращу якість відео в надвисокій чіткості (UHD) або 4K, що чудово, якщо у вас уже є телевізор 4K.

Очевидно, що не всі телевізійні шоу чи фільми доступні у форматі 4K, але більшість новішого контенту сьогодні є. Якщо ви хочете знайти вміст 4K на Netflix, просто введіть «4K» у рядок пошуку, і ви зможете побачити, що може запропонувати Netflix.

Якщо від цієї підписки ви хочете переглядати вміст у форматі 4K, пам’ятайте, що вам знадобиться кілька речей: телевізор 4K, пристрій для потокової передачі вмісту 4K та швидкість Інтернету 25 Мбіт/с або вище. В іншому випадку не витрачайте час на підписку на план Premium.

Окрім потокового передавання 4K, наступною найкращою функцією є те, скільки людей можуть дивитися Netflix одночасно. З тарифним планом Premium ви можете транслювати на чотирьох екранах одночасно та завантажувати на шість пристроїв.

  Як встановити зображення профілю в Zoom

Більше того, якщо ви використовуєте план Premium, ви можете додати до двох додаткових учасників, які не проживають з вами, за 7,99 доларів США на місяць за учасника. Це ідеально підходить для великих сімей, які живуть разом, або для кількох студентів, які проживають в одному будинку.

Ще одна вражаюча особливість плану Premium — просторовий звук Netflix. Підтримка просторового аудіо — це, по суті, 360-градусний звук, завдяки якому ви відчуваєте себе повністю зануреним у те, що ви дивитеся.

Просторове аудіо доступне не для всього на Netflix, тож як дивитися шоу та фільми Netflix із просторовим аудіо? Все, що вам потрібно зробити, це знайти фразу «просторове аудіо», і ви зможете знайти до 700 заголовків для перегляду.

Отже, який план Netflix найкращий для вас?

Відповідь на це запитання залежить від вас і того, що ви шукаєте. Якщо ви живете один і просто хочете використовувати Netflix, щоб час від часу дивитися дивний фільм чи телешоу, і вам не завадить посидіти через кілька рекламних пауз, тоді план «Стандартний з рекламою» є розумним і економічно ефективним вибором. .

Однак якщо ви повна протилежність і хочете отримати високоякісний вміст 4K, який можна транслювати одночасно з усіма друзями та родиною, підпишіться на план Premium.

З іншого боку, відмінним універсалом є стандартний план, який є недорогим і забезпечує гідну якість відео та одночасну трансляцію на двох пристроях.

Подумайте про це, перш ніж підписатися на Netflix

Ви повинні врахувати свій бюджет, з ким ви хочете поділитися обліковим записом, яку якість відео ви шукаєте та чи не проти рекламних пауз, перш ніж вирішите викласти важко зароблені гроші.

Пам’ятайте, що не викидайте гроші на преміум-план, якщо у вас немає пристрою 4K, і не віддавайте перевагу найдешевшому плану, якщо ви не можете впоратися з рекламними паузами.