techukraine.net techukraine.net Який з них найкращий для вас

Який з них найкращий для вас

| | 0 Comments| 8:03 AM
Categories:

Чи важко вам вибрати один інструмент керування проектом між Jira Work Management і Asana? Ця стаття Jira Work Management проти Asana допоможе вам прийняти зважене рішення.

Наведене нижче порівняння інструментів управління проектами допоможе вам дізнатися про сильні сторони й відмінності між Jira Work Management і Asana. Зрештою, ви легко знайдете, яке програмне забезпечення для керування проектами найкраще підходить для ваших поточних підприємств.

Що таке Jira Work Management?

Jira Work Management — це інструмент PM від Atlassian. Jira Work Management, яка раніше продавалась як Jira Core, — це ребрендингова хмарна програма, яка допомагає вашим бізнес-командам ефективно планувати, відстежувати та організовувати роботу. Оскільки інструмент є онлайн і вносить зміни в режимі реального часу, ви можете співпрацювати з членами вашої команди, додаючи завдання, змінюючи пріоритети або керуючи залежностями завдань.

Перш за все, ви можете створювати та призначати завдання, встановлювати дати виконання, відстежувати прогрес і контролювати часові рамки проекту. Крім того, існують настроювані робочі процеси, які можна вибрати, щоб створити унікальний робочий процес для свого проекту.

Крім того, інструмент постачається з вбудованим інтелектуальним інструментом звітності та аналітики. Використовуючи це, ваш аналітик даних може створювати спеціальні звіти, автоматичні звіти тощо для цілей звітування клієнтів або інвесторів.

Роль Jira Work Management як інструменту PM

Більшість програмного забезпечення та бізнес-структур використовують програмне забезпечення Jira та Confluence в проектах Agile та DevOps. Однак Atlassian не мав інструменту керування проектами та завданнями, який можна було б інтегрувати з його продуктами. Тому тим, хто використовував Jira, потрібно було придбати інші інструменти PM, які інтегруються з Jira та забезпечують керування проектами та роботою.

Представлення Jira Work Management змінило вищезазначений статус. Усі команди, які використовують Jira та інші програми Atlassian для керування програмним забезпеченням, продуктами та послугами, перейшли на цю рідну систему керування роботою. Інструмент простий і не потребує навичок розробки програмного забезпечення, тому звичайні бізнесмени також можуть ефективно та доступно керувати проектами. Крім того, він поставляється безкоштовно з програмним забезпеченням Jira.

Що таке асана?

Asana — це хмарний і настільний інструмент PM, який допомагає вашим командам організовувати, відстежувати та ефективно керувати своєю роботою. Колишні співробітники Facebook Дастін Московіц і Джастін Розенштейн розробили інструмент, щоб зробити програмне забезпечення для управління проектами доступним для всіх – від працівників концертів до компаній середнього розміру. Хоча інструмент також може обробляти корпоративні навантаження.

Asana — це новаторський інструмент, який пропонує візуальний інтерфейс для створення завдань, призначення їх членам команди та моніторингу загального прогресу проекту. Він надає різні функції, такі як списки завдань, дошки канбану, календарі та часові шкали, які допоможуть вам зосередити увагу та організувати кожну команду.

Роль Asana як інструменту управління проектами

Asana змінила спосіб управління проектами бізнес-менеджерів. До Asana керівники проектів використовували Microsoft Projects, який є складним і нелегким для розуміння ніким із команди.

Після Asana кожен може стати менеджером проекту, і ви можете керувати будь-яким проектом на ньому. Наприклад, управління домашніми справами для стартапів для складних програмних продуктів, і Asana може вмістити всі ці проекти.

  Як створити власні швидкі частини в MS Word

Asana — один із перших інструментів PM без коду з діями перетягування для швидкого налаштування проекту та призначення завдань. Ви можете залучити нового підрядника чи співробітника до свого проекту менш ніж за п’ять хвилин, просто надіславши посилання для запрошення.

По-перше, ви можете створити два типи спільного простору або проектів на Jira. Вони описані нижче:

#1.Проекти, керовані компанією

Власники бізнесу, менеджери та адміністратори персоналу зазвичай створюють глобальні проекти за допомогою цієї функції. Ці проекти визначають робочий процес, процес PM і стандартизацію всіх команд в рамках проектів компанії.

#2. Проекти, керовані командою

Такий спільний простір підпадає під глобальні проекти. Наприклад, ви створили глобальний проект під назвою Web Publishing, у рамках якого різні команди можуть створювати власний робочий простір для веб-розробки, створення вмісту, публікації вмісту та маркетингу.

Після завершення створення проекту ви можете додати або налаштувати (якщо використовуєте шаблон) такі елементи на Jira для ефективного керування роботою та моніторингу:

Питання

Випуски є найменшими одиницями проекту. Ви можете створювати різні типи проблем, як-от Epic, Task, Asset, Story та Bug.

Дошки

Дошки Jira призначені для візуального представлення вашого робочого процесу за допомогою методології Kanban. Це дозволяє переглядати статус кожної проблеми у вигляді карток, які можна легко переміщати по дошці. Крім того, ви можете відстежувати, упорядковувати та визначати пріоритети проблем, вирівнюючи їх із такими стовпцями, як «Очікує на розгляд», «Призначено», «Виконується робота», «Пріоритет», «Виконано» тощо.

картки

У Jira кожна картка представляє конкретну проблему, над якою ви працюєте, пропонуючи стислий підсумок завдання. Ви можете налаштувати ці картки для відображення ключових деталей, як-от дати виконання, виконавців і пріоритети, що забезпечує ефективну організацію роботи.

Коли ви вибираєте картку, ви можете отримати доступ до додаткової інформації та параметрів. Ви маєте можливість додати до картки необхідні поля та інформацію для роботи над випуском, забезпечуючи легкий доступ до всіх необхідних реквізитів. Крім того, ви можете залишати коментарі на картці, щоб сприяти спілкуванню та співпраці між членами команди, тримаючи всіх у курсі та залучених до процесу.

Робочі процеси

Робочі цикли допомагають стандартизувати те, як члени команди мають переносити одне завдання від початку до кінця. Шаблони керування проектами Jira включають такі робочі процеси для каналів продажів, керування GTM, адаптації співробітників тощо.

Переваги Jira Work Management

 • Ваші команди можуть керувати проектами на рідній платформі, яка відповідає інтерфейсу Jira Software, Jira Service Management, Confluence тощо.
 • Jira надзвичайно доступний порівняно з багатьма іншими подібними інструментами PM.
 • Це хмарна програма, тому вам не потрібно турбуватися про конфігурацію ПК.
 • Jira має низьку криву навчання, як і інструменти PM без коду, такі як Asana та Trello.
 • Він містить шаблони для багатьох бізнес-кейсів, щоб ви могли швидко почати.

Як працює асана?

Усі проекти Asana однакові; наприклад, вони містять такі елементи PM:

 • Огляд
 • Список
 • дошка
 • Хронологія
 • Календар
 • робочий процес
 • Панель приладів
 • Повідомлення
 • Файли

У ширшому розумінні вам потрібно взаємодіяти з наведеними нижче інтерфейсами користувача програми, щоб зручно переміщатися в Asana:

  Як створити власну карту відстеження покемонів у реальному часі

#1. додому

Home — це глобальна інформаційна панель вашого проекту Asana. Тут ви бачите травневі завдання, проекти та людей на різних картках. Ви можете налаштувати головну сторінку, додавши такі віджети, як «Приватний блокнот», «Призначені мною завдання», «Чернетки коментарів», «Мої цілі» тощо.

#2. Мої завдання

Мої завдання дозволяють візуалізувати ваші активні та виконані завдання в режимах перегляду списку, дошки та календаря.

#3. Вхідні

Коли хтось переміщує завдання по дошці, призначає нові завдання та коментує завдання, усі ці дії відображатимуться на вкладці «Вхідні».

#4. Звітність

Ви можете створювати прості та складні звіти про проект за допомогою функції звітування Asana. У розділі «Звітність» можна створити наступне:

 • Діаграми в різних кольорах і варіантах
 • Інформаційна панель звітності
 • Обмін посиланнями на інформаційну панель
 • Налаштування діаграми

Переваги асан

 • Розпочати керування проектами в Asana легко.
 • Інструмент Asana PM поставляється з обмеженою кількістю шаблонів.
 • Додавати зовнішніх або внутрішніх учасників до проектів Asana надзвичайно легко за допомогою системи запрошень електронною поштою.

Jira Work Management Vs. асана

Функції Інструмент Jira Work ManagementAsanaParentЧастина набору продуктів JiraОкремий інструментЗосередженістьКерування проблемами та завданнями та глобальними проектамиУправління проектамиАвтоматизація робочих процесів Від простої до розширеної та дуже складної автоматизації робочих процесівОбмежена автоматизація робочих процесівAgile та DevOpsПідтримуєтьсяНе підтримуєтьсяЗвітування та аналітикаЗвітність та аналітика корпоративного рівня за допомогою модуля «Дані та звітність» Підходять стандартні можливості звітування для середнього розміру businessesIntegration500+ інтеграцій і понад 3000 інших розширень. Також інтегрується з усіма відповідними програмами Atlassian, такими як Jira Software, Jira Service Management тощо. Понад 100 інтеграцій для програм сторонніх розробників. Проблеми. Підтримує до 5 типів проблем. Це дозволяє лише створювати завдання, але за потреби ви можете розглядати їх як проблеми. Програми, доступні лише через веб-програму. Пропонує веб-сайт. програми, програми для настільних комп’ютерів і програми для мобільних пристроїв. Хмарне сховище. Доступ до хмарного сховища становить 250 ГБ і більше
Максимальний розмір вкладення 2 ГБ Усі вкладені файли мають бути в межах 100 МБ; однак немає обмежень щодо кількості файлів, які можна прикріпити

Jira ідеально підходить для будь-якого бізнес-кейсу, але дуже ефективний для відділів маркетингу, операцій, продажів, кадрів, фінансів, юриспруденції та дизайнерів. Нижче знайдіть деякі популярні проекти на Jira:

Реєстрація нових співробітників

Jira дозволяє залучати нових підрядників або співробітників через процес прийняття пропозиції до вступного дня на вакансію. Попередньо налаштована дошка проекту має «Підсумок», «Перегляд списку», «Профіль кандидата», «Виконавця», «Затверджувачі», «Складність», «Електронна пошта» тощо.

Закриття місяця

Якщо ви вважаєте закриття кінця місяця складним і трудомістким, ви можете використовувати замість нього дошку Jira. Тут ви можете налаштувати перегляд календаря та призначати завдання членам команди для дати закінчення місяця за датою для видимості та моніторингу.

Створення активів

Багато цифрових агентств використовують Jira для створення мультимедіа, програмного коду та коду веб-сайту. У цьому випадку використання ви можете створити дошку Kanban на Jira Work Management і налаштувати картки для To Do, Drafting, In Review, Approved і Created. Ви також можете додати автоматизацію робочого процесу, щоб завдання автоматично переходили до наступних карток, коли виконавець виконує свою частину.

Випадки використання асани

Asana підходить для будь-якого управління проектами, за винятком випадків, коли вам потрібно реалізувати Agile і DevOps. Нижче наведено кілька прикладів:

  Як передати вміст із Chrome на ваш Google Home

Планування заходів

Ви можете успішно завершити ділову чи особисту подію, додавши та відстежуючи кожен елемент у Asana. Ви можете використати попередньо налаштований шаблон із бібліотеки проектів Asana або налаштувати проект з нуля. Включайте такі елементи PM Tool, як Огляд, Список, Дошка, Хронологія, Робочий процес тощо.

Відстеження помилок

Працюєте над проектом розробки веб-сайтів і програм і вам потрібно створити дошку вакансій щодо помилок? Ви можете використовувати шаблон відстеження помилок Asana. Він містить усе, що вам потрібно для проекту налагодження, як-от назва завдання/проблеми, виконавець, статус пріоритету тощо. Ви також можете додати автоматизацію робочого процесу, щоб швидше переміщувати завдання по дошці.

Творчі запити

Ви можете централізувати запити творчих ресурсів вашої команди за допомогою цього проекту на Asana. Зберіть усю необхідну інформацію, таку як пріоритет, творчі канали та дату доставки, під час процесу запиту. Крім того, ви можете відстежувати свій творчий робочий процес в одному місці, забезпечуючи ясність щодо обов’язків і термінів для всіх учасників.

Jira Work Management Vs. Асана: вердикт

З порівняльної таблиці та обговорення функцій наразі чітко видно, що Jira Work Management є переможцем. Хоча Asana має майже схожі функції, вона не підходить для проектів Agile та DevOps.

Крім того, Jira пропонує інструменти корпоративного рівня SaaS PM за доступною ціною порівняно з Asana. На момент написання статті за 10 користувачів ви повинні платити 134,90 доларів на місяць, тоді як у Jira Work Management рахунок становить лише 50,00 доларів США.

Не кажучи вже про те, що Jira Work Management є безкоштовним, якщо ви обираєте Jira Software для розробки програмного забезпечення, DevOps і відстеження проблем.

Примітка автора

Asana — це простий інструмент PM; будь-хто з бізнес-екосистеми хотів би ним скористатися. Однак, якщо ви використовуєте базову версію, ви почнете стикатися з проблемами з безкоштовними функціями через кілька місяців, коли AI Asana відстежить, що ви сильно залежите від програмного забезпечення. Він заблокує функції, які ви використовуєте найчастіше, і попросить вас перейти на преміум-версію.

Найнижчий преміум-план становить 13,49 доларів США за користувача на місяць, що приблизно втричі перевищує вартість інструмента Jira Work Management. Хоча після переходу на Jira мені ще не потрібно було отримувати преміум-план, оскільки він не відстежує ваше використання та блокує вас, доки ви не заплатите.

Отже, почніть робити нові проекти або переміщуйте існуючі в інструмент Jira Work Management. Оскільки він доступний, має багато функцій і підтримує Agile та DevOps, а великі технічні компанії та підприємства покладаються на Jira.

Під час написання цього порівняння Jira Work Management і Asana я врахував усі моменти, які компанії розглядають для закупівлі програмного забезпечення. Отже, ви можете легко вибрати правильний інструмент керування роботою та завданнями, прочитавши статтю та вклавши дорогоцінний час у те, що ви вмієте найкраще!

Шукаєте щось інше в інструменті PM? Перегляньте це програмне забезпечення для керування проектами з відкритим вихідним кодом, якщо вам потрібно налаштувати інструмент PM для спеціального проекту.