techukraine.net techukraine.net Який з них кращий для вас?

Який з них кращий для вас?

Categories:

Чи варто оновити систему до жорсткого диска чи твердотільного накопичувача? Отримайте правильну відповідь на це питання в цій статті.

Незалежно від того, чи хочете ви оновити апаратне забезпечення вашої системи чи купити нове, перший компонент, який спадає на думку, — це сховище. Простір для зберігання — найважливіший компонент системи, який важко вибрати.

Якщо ви виберете доступний HDD (жорсткий диск) чи швидший SSD (твердотільний накопичувач), виникне велика плутанина.

Сьогодні ми обговоримо відмінності між HDD і SSD в різних аспектах. До кінця цього блогу ви знатимете різницю між обома і глибоко ознайомитеся з ними, щоб приймати мудрі рішення.

Тому слідкуйте за цим блогом до кінця, щоб знайти відскановану різницю між SSD і HDD і отримати швидку думку про те, який з них кращий для вас.

Що таке HDD?

HDD означає жорсткий диск. Це традиційний і широко використовуваний комп’ютер і електронний запам’ятовуючий пристрій. Він може зберігати всі цифрові дані, такі як файли, програми, медіа та ігри.

Жорсткий диск – це як скарбниця комп’ютерів. Цей запам’ятовуючий пристрій складається з одного або кількох обертових дисків, виготовлених з унікального намагніченого матеріалу. Далі ці диски виступають як основний простір для зберігання.

Дані записуються та зчитуються з цих дисків за допомогою магнітної головки. Коли ви зберігаєте щось на своєму комп’ютері, інформація перетворюється на цифрові дані. Далі магнітна головка ретельно витравлює дані на обертових дисках.

Коли ви отримуєте доступ до збережених даних, магнітна головка швидко шукає їх на диску. Коли він знаходить потрібне місце на диску, він зчитує дані та повертає їх на екран. Жорсткі диски проходять цей процес неодноразово для запису та читання даних, що робить його відносно повільнішим, ніж сучасні системи зберігання.

Оскільки ви знайомі з тим, що таке жорсткий диск, давайте обговоримо його переваги та обмеження.

Переваги використання HDD

 • Рентабельність – жорсткі диски є традиційними та порівняно доступними пристроями зберігання даних. Отже, це економічно ефективні варіанти, які можуть відповідати навіть обмеженому бюджету.
 • Велика ємність – жорсткі диски є ідеальними пристроями для зберігання великої кількості даних. Він дозволяє зберігати значні обсяги даних, як-от документи, медіа, програми та ігри, порівняно з іншими накопичувачами.
 • Знайома технологія – жорсткі диски мають найменші шанси зіткнутися з проблемами сумісності. Ці накопичувачі існують протягом тривалого часу і добре зарекомендували себе на ринку. Вони широко сумісні з більшістю пристроїв і операційних систем, що робить їх надійним і звичним вибором для зберігання.
 • Довгострокове зберігання даних – жорсткі диски є ідеальним вибором для тривалого зберігання даних. Ці пристрої зберігання даних не страждають від погіршення даних з часом. Отже, це робить жорсткий диск цінним для збереження важливих файлів і документів у довгостроковій перспективі.
 • Обмеження використання HDD

 • Повільніша швидкість – як обговорювалося раніше, жорсткі диски мають нижчу швидкість доступу та передачі даних, ніж інші пристрої зберігання. Повторюваний процес запису та читання даних на диску призводить до більш тривалого часу завантаження.
 • Крихкість – жорсткі диски складаються з кількох делікатних механічних частин, що робить їх порівняно більш крихкими. Жорсткі диски можуть легко постраждати від ударів, ударів і падінь.
 • Шум і нагрівання. Оскільки всередині жорсткого диска є рухомі частини, вони, як правило, генерують більше шуму та тепла під час роботи. Це можна легко помітити в тихій обстановці. Крім того, вам також можуть знадобитися ефективні компоненти охолодження в системі.
 • Енергоспоживання – жорсткий диск споживає набагато більше енергії, ніж інші варіанти зберігання. Це може бути життєво важливою проблемою для портативних пристроїв і систем, які потребують енергоефективних компонентів.
 •   Поділіться екраном свого комп’ютера з будь-яким комп’ютером через Wi-Fi або локальну мережу за допомогою ScreenTask

  Хоча жорсткі диски мають певні обмеження, вони все ще є однією з найбільш поширених систем зберігання з різних причин. Жорсткі диски широко використовуються людьми, яким потрібні економічні системи зберігання даних великої ємності.

  Якщо ви, безсумнівно, ще не знаєте про жорсткий диск, ось три приклади жорстких дисків.

  #1. BarraCuda 8 ТБ

  BarraCuda — популярний продукт Seagate. Це універсальний жорсткий диск, який забезпечує економічну ємність для зберігання. Якщо ви хочете покращити продуктивність свого комп’ютера, BarraCuda може стати мудрим вибором.

  Цей внутрішній жорсткий диск забезпечує ємність до 8 ТБ із високою продуктивністю. Крім того, BarraCuda є ідеальним варіантом для створення вашого домашнього ігрового комп’ютера або налаштування без розчарувань.

  #2. WD Blue

  WD Blue є одним з найбільш сумісних і доступних жорстких дисків. Цей внутрішній накопичувач забезпечує надійну продуктивність для щоденних офісних і веб-додатків. Ви отримуєте цей жорсткий диск із форм-фактором 3,5 дюйма.

  Щодо об’єму пам’яті, WD Blue пропонує користувачам до 8 ТБ. Однак це може відрізнятися залежно від робочого середовища. Цей все ще виділяється, оскільки підтримує низьке енергоспоживання без шкоди для продуктивності.

  #3. WD Black

  WD Black — це портативний жорсткий диск ємністю 6 ТБ. Його можна вважати ідеальним рішенням для зберігання даних для вашої ігрової системи. Як правило, жорсткі диски повільні; однак не у випадку WD Black.

  Цей внутрішній накопичувач забезпечує високу швидкість передавання та читання. WD Black спеціально створений для ігор і творчих професіоналів, які шукають доступні варіанти зберігання.

  Що таке SSD?

  SSD означає твердотільний накопичувач. Це сучасний цифровий блок пам’яті для комп’ютерів. SSD відрізняються від звичайних накопичувачів, тобто HDD. На відміну від звичайних жорстких дисків (HDD) із обертовими дисками всередині, SSD — це особливий тип накопичувача, який використовує крихітні комп’ютерні мікросхеми.

  Іншими словами, SSD використовує флеш-пам’ять на основі NAND для зберігання даних. Ці маленькі мікросхеми діють як міні-пам’ять, де ваш комп’ютер зберігає всі ваші збережені дані, наприклад документи, медіа, ігри та багато іншого.

  Ці чіпи працюють надшвидко та можуть швидко зберігати та знаходити вашу інформацію без жодних тривалих процесів. SSD забезпечує швидший час завантаження, швидше завантаження додатків і багато іншого без залучення обертових або рухомих частин.

  Оскільки ви знайомі з SSD, тепер давайте перевіримо переваги та обмеження SSD, щоб допомогти вам зробити кращі висновки.

    7 найкращих методів безпеки HTML для статичних уразливостей веб-сайту

  Переваги використання SSD

 • Швидкість. Як обговорювалося раніше, SSD порівняно швидше, ніж HDD. Вони пропонують загальну покращену реакцію системи. Усе це можливо завдяки тому, що SSD отримує доступ до даних із флеш-пам’яті, а не чекає, поки механічна рука прочитає та запише дані.
 • Надійність – твердотільний накопичувач не має рухомих частин, тому він міцний і менш імовірний, щоб зламатися, якщо ви його впустите. Це робить SSD надійним і менш схильним до фізичних пошкоджень.
 • Енергоспоживання – SSD споживають менше енергії, ніж жорсткі диски, що робить їх ефективними для ноутбуків, що призводить до довшого терміну служби батареї та нижчого енергоспоживання в настільних системах.
 • Безшумність – SSD – це легкі та компактні пристрої зберігання даних. Оскільки вони не складаються з рухомих частин, вони працюють безшумно, забезпечуючи вам тихішу роботу з комп’ютером.
 • Обмеження використання SSD

 • Вартість – з очевидних причин SSD зазвичай дорожчі за HDD. Хоча ціна може відрізнятися в доларах за гігабайт, SSD дорожчий, ніж HDD.
 • Обмежений термін служби – середній термін служби SSD невідомий. Кожна комірка флеш-пам’яті NAND у SSD стає менш надійною після певної кількості циклів. Незважаючи на те, що сучасний SSD вніс удосконалення, він все ще не має SSD.
 • Ємність – твердотільні накопичувачі пропонують обмежений обсяг пам’яті порівняно зі звичайними пристроями зберігання. Крім того, твердотільні накопичувачі великої ємності є дорогими, тому вони менш імовірно сумісні з користувачами, яким потрібен великий простір для зберігання.
 • Зниження швидкості запису – твердотільні накопичувачі забезпечують надшвидку швидкість доступу до кінця; але не у випадку швидкості запису. З часом ви можете помітити зниження швидкості запису SSD, особливо коли накопичувач наближається до повної ємності.
 • Незважаючи на обмеження, твердотільні накопичувачі мають великий ринок завдяки значній швидкості, надійності, енергоефективності тощо. Їм зазвичай віддають перевагу для ноутбуків, оскільки вони менші та легші за жорсткі диски. Крім того, SSD постійно вдосконалюється, щоб подолати обмеження.

  Як ви вже близько розібралися, що таке SSD. Тепер давайте зануримося в приклади.

  #1. SSD SSD SAMSUNG 870 EVO

  SAMSUNG 870 EVO SSD є ідеальним прикладом ідеального SSD. Цей накопичувач легкий, його легко оновити, портативний і швидкий. Особливо Samsung не потребує представлення.

  Отже, цей внутрішній твердотільний накопичувач пропонує ємність 500 ГБ із 5-річною гарантією. Цей твердотільний накопичувач забезпечує обробку відео 8K із ємністю до 600 TBW. 870 EVO від Samsung сумісний з основними системами, такими як набори мікросхем, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео.

  #2. 4 ТБ WD Blue

  Якщо ви хочете дослідити SSD великої ємності, виберіть WD Blue 4TB. Як згадувалося раніше, SSD дорожчий, ніж HDD. Те саме стосується і тут. Жорсткий диск WD Blue 4TB приблизно вдвічі більший, ніж жорсткий диск WD Blue ємністю 6TB.

  Однак, незважаючи на те, що це дорого, воно забезпечує цінність ваших грошей. Цей накопичувач SSD забезпечує швидкість читання до 560 МБ/с, що набагато швидше, ніж жорсткий диск. Крім того, для кращої сумісності цей накопичувач доступний у розмірі 2,5 дюйма та M.2.

    29 Часті питання та відповіді на інтерв’ю Selenium

  #3. Кінгстон А400

  Kingston A400 — це основний внутрішній SSD за доступною ціною. Ви можете отримати A400 SSD в різних форм-факторах і ємностях від 120 ГБ до 960 ГБ.

  Kingston A400 – ідеальний SSD накопичувач для ноутбуків і ноутбуків. Просте оновлення цього пристрою до вашої системи може покращити ваш досвід і дати вашому пристрою нове життя.

  HDD проти SSD

  Як ви прийшли сюди, ви б вже зрозуміли різницю між SSD і HDD. Однак якщо ні, то зараз ви швидко зрозумієте різницю. Критичні відмінності між SSD і HDD у різних аспектах швидко представлені у форматі, який можна сканувати.

  Характеристики Технологія HDDSSD Використовує обертові магнітні диски для зберігання даних. Використовує флеш-пам’ять NAND для зберігання даних. Швидкість Повільніший доступ до даних і швидкість читання-запису. Набагато швидший доступ до даних і швидкість читання-запису. Енергоспоживання Високе енергоспоживання через рухомі частини Низьке енергоспоживання через відсутність рухи Шум Чутний шум через рух Безшумний процес Довговічність Чутливий до ударів і фізичних пошкоджень Більш міцний і ударостійкий Місткість Доступний у більших ємностях Доступний у різних ємностях, але зазвичай у менших розмірах. Ціна, як правило, доступна в перерахунку на ГБ. Дорожче в перерахунку на ГБ. Генерація тепла Виробляє більше тепла завдяки повторюваним рухам Виробляє менше тепла Термін служби Загалом має тривалий термін служби Обмежені цикли запису (але покращуються)

  Пам’ятайте, що HDD і SSD розвиваються з часом. Тому завжди розглядайте варіант використання та вимоги, перш ніж робити висновок на основі загальних відмінностей.

  Думка автора

  Вибір між HDD і SSD залежить від ваших конкретних вимог і бажаної продуктивності. Крім цього, ви також повинні перевірити бюджет і сумісність системи. Однак, як і було обіцяно на початку, дозвольте нам допомогти вам. Твердотільні накопичувачі, мабуть, зручні для вас, якщо ви геймер або мультимедійний редактор. Накопичувачі SSD пропонують вам швидкість, оперативність і портативність.

  З іншого боку, жорсткі диски підходять для вас, якщо ваші завдання потребують масового зберігання, архівування інформації протягом тривалого періоду та потрібні економічні варіанти. Однак, якщо ви все ще плутаєтеся, ви завжди можете поєднати обидва, щоб зберегти баланс між швидкістю та пам’яттю.

  Висновок

  Повертаючись до назви, остаточний вибір між SSD і HDD слід робити на основі бюджету, варіантів використання та пам’яті. Тому, маючи це на увазі сьогодні в цьому блозі, ми детально обговорили жорсткі диски та SSD, щоб допомогти вам визначитися. Крім того, ми також продемонстрували різницю між обома, щоб полегшити ваше завдання.

  Ознайомтеся з найкращими інструментами моніторингу сховища, щоб відстежувати сховище вашої системи.