Який з них вам слід використовувати?

QuickBooks і FreshBooks лідирують серед програмного забезпечення для бухгалтерського обліку малого бізнесу та постійно займають перші позиції.

Обидва бухгалтерські інструменти мають значний послужний список, пропонують схожі основні функції з кількома ключовими відмінностями та створені для конкретних бізнес-цілей.

Кожен новий власник бізнесу, працівник бухгалтерської фірми чи фрілансер знайомий із проблемою ведення малого бізнесу. Закупівля сировини з відстеженням платежів і витрат бізнесу або перевірка надходження та відтоку грошей — це не що інше, як серйозна щоденна боротьба, яка потребує величезних зусиль.

Найкраще використовувати програмне забезпечення для керування бухгалтерським обліком, яке допомагає керувати всім: від шаблонів рахунків-фактур до відстеження щоденних витрат і прибутків.

Окрім підвищення ефективності всього процесу та надання часу для роботи над іншими завданнями, використання бухгалтерського програмного забезпечення в наш час знімає важкий тягар з ваших плечей.

Хоча більшість людей погоджуються, що наявність бухгалтерського програмного забезпечення є обов’язковою для власників малого бізнесу та фрілансерів у поєднанні з іншими інструментами управління проектами, вибір між різними бухгалтерськими програмами стає нудним і заплутаним завданням.

Якщо це стосується вас, ми допоможемо вам порівняти два провідні бухгалтерські програми: QuickBooks і FreshBooks, щоб допомогти вам визначити найкращий варіант для вашого проекту.

Що таке Quickbooks?

QuickBooks — популярне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку малого бізнесу, яке може керувати організацією будь-де. Рішення пропонує інноваційний та зручний набір інструментів бухгалтерського обліку, що пропонує компаніям чітке уявлення про їхні прибутки без необхідності ручного обчислення.

Quickbooks узгоджується з обліковими записами, спонтанно класифікує транзакції та пропонує групам бухгалтерів безпроблемний спосіб керування витратами, організації книг, відстеження запасів, надсилання рахунків-фактур і ведення платіжних відомостей.

Компанії, які використовують QuickBooks, можуть легко налаштувати його різноманітні інструменти, як-от хмарний облік, відстеження часу та обробку платежів, для швидших платежів відповідно до своїх потреб. Доступ до універсального програмного забезпечення та керування ним можна отримати з комп’ютерів, ноутбуків, планшетів або смартфонів.

Основні характеристики Quickbooks

#1. Співпраця

Бухгалтери, бухгалтери та інші уповноважені співробітники компаній, які використовують QuickBooks, можуть входити одночасно та вводити дані безпосередньо в Інтернеті та відстежувати всі зміни за допомогою детального журналу активності.

#2. Управління податками на заробітну плату

QuickBooks автоматично розраховує податки, пов’язані з кожною зарплатою, окрім сплати та оновлення податків із заробітної плати. Програмне забезпечення також забезпечує захист від податкових штрафів і може перерахувати до 25 000 доларів США, якщо організацію буде оштрафовано.

#3. Відстежує бізнес-витрати

Мобільний додаток QuickBooks дозволяє робити та зберігати зображення квитанцій, які можна зіставляти з існуючими транзакціями.

QuickBooks може автоматично імпортувати, відстежувати та класифікувати витрати, коли підключено до банківського рахунку користувача, кредитної картки чи облікового запису PayPal. Ця функція допомагає користувачам створювати звіти, що відображають їхні хвилинні витрати.

#4. Звіти

Користувачі можуть використовувати QuickBooks для створення та обміну професійно узагальненими фінансовими та бізнес-даними з партнерами, дозволяючи бухгалтерським командам налаштовувати звіти відповідно до пріоритетної інформації та оновлювати бухгалтерів у режимі реального часу електронною поштою.

Деякі важливі відомості, які користувачі можуть відкрити на інформаційній панелі, включають інформацію про бізнес, баланси та фінансові звіти, а також спеціально створені звіти та тенденції продажів.

Що таке FreshBooks?

FreshBooks — це хмарне бухгалтерське рішення для фрілансерів і малого та середнього бізнесу. Просте у використанні бухгалтерське програмне забезпечення пропонує інтуїтивно зрозуміле рішення для створення бухгалтерських звітів, організації витрат, створення рахунків-фактур і отримання платежів.

Користувачі можуть отримати доступ до FreshBooks через веб-браузер з будь-якого комп’ютера або вибрати універсальну програму FreshBooks App, щоб працювати будь-де за допомогою пристроїв iPhone, iPad або Android, коли вони в дорозі. Усі дані надійно зберігаються в хмарі.

Користувачі FreshBooks можуть витрачати менше часу на оформлення документів, оскільки це полегшує виставлення рахунків і приймає онлайн-платежі. Ви також можете відстежувати години, відпрацьовані користувачем, і перетворювати ці години в рахунок для правильного виставлення рахунків за виконану роботу.

  Як зберегти Google Doodle офлайн

FreshBooks автоматично відстежує всі ваші транзакції при підключенні до банківського рахунку. У той же час він також записує та класифікує операції в тому самому місці, що означає, що податковий час більше не є проблемою.

Основні характеристики Freshbooks

#1. Облік, виставлення рахунків і платежі

FreshBooks — це простий інструмент подвійного бухгалтерського обліку, який гарантує точність і відповідність вимогам, допомагаючи користувачам ідентифікувати та виокремлювати статті доходів і пов’язані з ними витрати для точного визначення прибутків і збитків. Функція автоматичної перевірки та балансу програмного забезпечення дозволяє гарантувати суми дебету та кредиту.

Користувачі FreshBooks можуть надати своїм бухгалтерам ексклюзивний доступ до фінансової та звітної інформації, щоб вони могли краще підтримувати свій бізнес, окрім полегшення автоматичної звірки банків, управління кредитами та кредиторською заборгованістю.

Функція швидкого виставлення рахунків дозволяє користувачам автоматизувати нагадування про оплату, запитувати часткові депозити, утримувати клієнта та автоматичні нагадування про оплату.

#2. Відстеження часу та витрат

FreshBooks інтегрує вбудований засіб відстеження робочого часу та командний табель, який фрілансери можуть використовувати для входу та автоматичного введення свого часу в рахунок-фактуру.

Користувачі також можуть увійти в систему відстеження витрат для кращого відстеження грошових потоків, коли вони пов’язують програмне забезпечення зі своїми банківськими рахунками, окрім того, маючи можливість класифікувати витрати або позначати їх як оплачувані під час відстеження витрат проекту для бюджетування.

#3. Централізовані проекти та звіти

Організації, які використовують FreshBooks, можуть легко співпрацювати зі своїми діловими партнерами та підрядниками, використовуючи централізоване сховище файлів із вбудованим дозволом, який забезпечує захист доступу.

Інструменти прибутковості програмного забезпечення влучно відображають деталі, підсумки та детальні звіти, окрім надання готових пропозицій та оцінок, фінансових звітів, керування клієнтами, програм для iOS та Android та автоматичних засобів відстеження пробігу.

Quickbooks проти Freshbooks

#1. Виставлення рахунків

Настроювані дизайни рахунків-фактур FreshBooks містять кнопку «клацніть, щоб оплатити», щоб полегшити оплату онлайн-рахунків без стресу, яка може отримувати дані безпосередньо з функції відліку часу. Інші автоматизовані функції включають регулярні рахунки-фактури за оплачувані години та подальші електронні листи для несплачених платежів. Одержувачі можуть миттєво оплачувати свої рахунки через Apple Pay і кредитні картки ACH.

QuickBooks відстежує оплачувані години, інтегруючи зовнішні програми для відстеження часу, такі як TSheets і Google Calendar, і включає їх у рахунки-фактури. Конструктор рахунків-фактур програмного забезпечення містить такі функції налаштування, як зміна кольорів або додавання логотипу, які користувачі можуть використовувати перед надсиланням рахунків-фактур. Варіанти оплати включають кнопку «клацніть для оплати», яка дозволяє клієнтам вибирати між оплатою за допомогою Apple Pay, кредитною карткою або платежем ACH, окрім надсилання нагадувань про прострочені та повторювані платформи.

#2. Відстеження часу

Вбудований засіб відстеження робочого часу FreshBooks ідеально підходить для компаній, що працюють на основі конкретних справ і проектів, де працівники відстежують оплачувані години та пов’язані з ними витрати. Користувачі можуть переглядати години на інформаційній панелі, відстежувати окремих співробітників та імпортувати дані в облікову систему в режимі реального часу.

У QuickBooks є доповнення під назвою QuickBooks Time за додаткову плату для користувачів, зацікавлених у відстеженні часу, відпрацьованого штатними або неповними працівниками. Компанії, які не платять за додаткову програму, повинні вказати нарахування заробітної плати як витрати та класифікувати пропоновані послуги. Звучить громіздким способом відстеження часу працівника чи фрілансера.

#3. Відстеження витрат

QuickBooks пропонує підтримку дебетових і кредитних карток, регулярно інформуючи користувачів про норми прибутку в рамках місячного бухгалтерського циклу. Єдиним недоліком тут є те, що для цього потрібно трохи ввести вручну, оскільки QuickBooks Online показує лише позиції рядків, а не більш тонкі розбивки. Користувачі можуть оновлювати щомісячні виплати за допомогою мобільного додатку QuickBooks, щоб робити фотографії та завантажувати квитанції.

FreshBooks розроблено спеціально для виставлення рахунків і збору платежів, тобто користувачі повинні інтегрувати зовнішню систему обліку. Незважаючи на це, програмне забезпечення надає виняткові функції відстеження витрат, такі як відстеження часу виконання проекту, відстеження квитанцій і управління податком із продажів, що стане в нагоді початківцям у бізнесі.

#4. Простота використання

QuickBooks і FreshBooks представляють прості у використанні інтуїтивно зрозумілі інформаційні панелі, наповнені графіками, з вертикальними бічними панелями, за допомогою яких користувачі можуть отримати доступ до різних функцій, включно з тими, хто мало або зовсім не знає бухгалтерського обліку. Однак QuickBooks здається легшим у налаштуванні порівняно з FreshBooks. Користувачі можуть легко записувати та змінювати журнальні записи у FreshBooks, а також починати баланси та керувати плановими рахунками.

FreshBooks полегшує введення даних; однак користувачі не можуть закрити операцію попереднього періоду, що необхідно для запобігання небажаним змінам облікових даних. Хоча на FreshBooks можна вводити початкові баланси та змінювати записи в журналі, для цього потрібно бути користувачем облікового запису, зареєстрованим за допомогою іншої адреси електронної пошти.

  Як виправити Apple Watch, що не вібрує для будильників і сповіщень

#5. Податкові розрахунки

Intuit, творець знаменитих TurboTax і QuickBooks онлайн, включив у програмне забезпечення багато допоміжних податкових функцій. Інструмент призначений для створення стільки податкових форм на кінець року, скільки працівників має користувач. Крім того, власники бізнесу можуть упорядкувати податки на витрати та прибуток за категоріями, щоб обчислити суму, яку вони повинні щоквартально сплатити, окрім відстеження податку з продажу та автоматичного додавання податків до сплати в рахунках-фактурах.

FreshBooks пропонує функцію податкового планування, але вона менш універсальна, ніж та, яку надає її основний конкурент, що може зробити податкове планування дещо складним для фрілансерів і небухгалтерів. FreshBooks також пропонує певну податкову допомогу, але він не може відстежувати витрати за допомогою сканування квитанцій; натомість користувачі можуть відстежувати податки, лише прив’язавши свої банківські рахунки. Хоча це має бути добре, відсутність вбудованого сканера квитанцій у зайнятому офісі може засмучувати.

#6. Бухгалтерський облік

FreshBooks може похвалитися функцією подвійного бухгалтерського обліку, яка допомагає відстежувати статті доходу та витрати. У результаті користувачі мають приблизне уявлення про свої прибутки та збитки заздалегідь. Ця функція також гарантує, що суми дебету та кредиту є однаковими, і миттєво визначає помилки, щоб уникнути проблем податкового сезону.

Користувачі FreshBooks можуть імпортувати та класифікувати фінансові транзакції, використовуючи різні категорії для переказів, капіталу чи відшкодування, окрім підсумкових звітів, які можна експортувати в Excel. Користувачі також можуть легко додати свого бухгалтера до облікового запису FreshBooks, щоб мати ексклюзивний доступ.

QuickBooks призначений для відстеження всіх витрат, сортуючи транзакції та розділяючи їх на податкові категорії. Програмне забезпечення також пов’язує фотографії квитанцій з відповідними транзакціями та використовує необроблені дані для створення різних типів звітів. Мобільний додаток QuickBooks використовує GPS-системи смартфонів, щоб автоматично відстежувати відстань, пройдену користувачем, у милях, і створює звіт, який точно реєструє відрахування на відрядження.

#7. Звітування та інформаційні панелі

Обидва бухгалтерські програми надають різні типи звітів, при цьому FreshBooks створює конкретні звіти про прибутки та збитки, рахунки клієнтів, підсумки податку з продажу, витрати та зібрані платежі. Інформаційна панель інструмента також містить найпридатніші діаграми та графіки, що охоплюють щомісячний регулярний дохід, непогашений дохід, потоки доходу, загальний прибуток, витрати та будь-який неоплачений час.

Інформаційна панель QuickBooks, з іншого боку, має Центр звітів у своєму навігаційному меню, який дає користувачам швидкий спосіб знайти стандартні попередньо встановлені шаблони звітів і можливість налаштувати власні. Розділ «Звіти про управління» дозволяє користувачам створювати професійні звіти з титульними сторінками, попередніми сторінками, змістом і кінцевими примітками.

Приклади звітів, включених у попередньо встановлені шаблони, включають баланси, звіти про податки з продажу, аудиторські журнали, звіти про рух грошових коштів, відкриті рахунки-фактури, прибутки та збитки, огляд бюджету та звіти клієнтів, складені за класами, клієнтами, місяцями та роками. -дата.

#8. Ціноутворення

Як QuickBooks, так і FreshBooks пропонують плани на основі передплати, але коли мова заходить про масштабованість, перший пропонує кращий графік цін, ніж другий. За допомогою QuickBooks ви можете пов’язати свого бухгалтера та стати учасником понад 5 мільйонів онлайн-спільноти.

Що стосується FreshBooks, то він не пропонує банківську звірку для користувачів, які вибрали план Lite, і кількість користувачів все одно має бути більшою. Найголовніше, зверніть увагу, що масштабування стає все дорожчим.

Ціни QuickBooks

  • Простий початок: 1 користувач, 25 доларів на місяць, 2 бухгалтерські фірми
  • Найнеобхідніше: 3 користувача, 50 доларів на місяць, 2 бухгалтерські фірми
  • Плюс: 5 користувачів, 80 доларів на місяць, 2 бухгалтерські фірми
  • Просунутий: 25 користувачів, 180 доларів на місяць, 3 бухгалтерські фірми

Ціни FreshBooks

  • Lite: 180 доларів на рік або 15 доларів на місяць
  • Плюс: 300 доларів на рік або 25 доларів на місяць
  • Преміум: 600 доларів на рік або 50 доларів на місяць
  • Виберіть: індивідуальне ціноутворення

Усі плани FreshBooks, крім Select, включають одного користувача; користувачі платять 10 доларів США за будь-якого додаткового члена команди.

#9. Підтримка інтеграції/інтеграції

У QuickBooks включено щонайменше 400 нативних інтеграцій. Вони включають бізнес-банкінг, платіжне програмне забезпечення, електронну комерцію, CRM та кілька інших категорій, які забезпечують контроль і видимість фінансових даних користувачів і процесів продажів. Інші надбудови включають PayPal і ReceiptBank, які оновлюють транзакції.

FreshBooks інтегрує понад 100 інтеграцій, орієнтованих на власників малого бізнесу та фрілансерів; вони спрощують підключення програми до інструментів подання податкових декларацій та людських ресурсів до кола заробітної плати та виставлення рахунків-фактур. Такі інтеграції, як Squarespace або Zapier, допомагають користувачам відстежувати платежі, окрім обробки та організації десятків інших систем.

  Усе, що ви хотіли знати про обсяг пошуку за ключовими словами для SEO у 2022 році

#10. Нарахування заробітної плати

QuickBooks пропонує повний план нарахування заробітної плати з необмеженою кількістю заробітних плат і форм на кінець року. Інші функції включають автоматично розраховані податки, онлайн-портал, який дозволяє працівникам переглядати свої податкові дані та квитанції про оплату, а також підтримку арештів і відрахувань, окрім завантажуваних звітів із історичними даними. Користувачі також можуть отримати доступ до преміум-плану, який підтримує прямий депозит того ж дня та адміністрування компанії та центр підтримки кадрів.

FreshBooks підтримує зовнішні інтегровані розрахунки заробітної плати співробітників, оскільки він не має своєї рідної функції розрахунку заробітної плати. Програмне забезпечення підтримує Gusto, стягуючи від 6 до 12 доларів США за користувача на місяць і початкову щомісячну плату в розмірі 39 доларів США. Він також підтримує канадську службу розрахунку заробітної плати PaymentEvolution на обмеженому безкоштовному рівні або рівні 22 долари США на місяць.

#11. Підтримка клієнтів

QuickBooks запускає онлайн-підтримку клієнтів, тобто ви повинні увійти в систему, щоб отримати доступ. Існує також вбудована база знань, де користувачі можуть задавати запитання та досліджувати теми, окрім надійного форуму спільноти, де вони можуть знайти відповіді.

Служба підтримки клієнтів FreshBooks підтримує опцію живого чату разом із підтримкою клієнтів по телефону протягом 12 годин, п’ять днів на тиждень. На веб-сайті компанії працює довідковий центр із можливістю пошуку, який стосується найпоширеніших тем обслуговування клієнтів.

Quickbooks проти Freshbooks: підсумок відмінностей

ФункціїQuickBooksFreshBooksОглядЗаснована в 1983 році Заснована в 2003 році Цільові ринки Найкраще для компаній, які продають продукти Найкраще для компаній, що надають послуги, фрілансерів і індивідуальних підприємцівОсновні характеристики Створює налаштовані рахунки-фактури з індивідуальними логотипами та полями перед тим, як генерувати їх на ходу за допомогою мобільної програми Прості у використанні інструменти подвійного обліку гарантують точність і відповідність вимогам, а також спрощують підготовку фінансових звітів. Ціни. Простий початок: 25 доларів США на місяць Основи: 50 доларів США на місяць. Плюс: 80 доларів США на місяць. Розширений: 180 доларів США на місяць. Lite: 15 доларів США на місяць або 180 доларів США на рік. Плюс: 25 доларів США на місяць або 300 доларів США на рік. Преміум: 50 доларів США на місяць або 600 доларів США. щорічноПідтримкаТелефоном, електронною поштою чи обміном повідомленнями вибрані статті довідка продукту параметри навчання доступна для пошуку база знань спільнота користувачів. Підтримка телефоном та електронною поштою внутрішня довідка продукту обмін повідомленнями поширених запитань у базі знань для пошуку. Простота використанняПростий процес налаштування, який дозволяє користувачам занурюватися безпосередньо. Пропонує основи та деталі, які додаються під час виконання. Добре представлена ​​сторінка привітання e, який відображає хід налаштування з вертикальною панеллю меню ліворуч від екрана.

Примітка автора

Коли вибрати Quickbooks

QuickBooks ідеально підходить для ділових людей, які продають товари та керують запасами, оскільки його функція керування запасами дозволяє відстежувати щоденні продажі товарів з різних каналів, включаючи Shopify і PayPal. Його комплексна функціональність, яка інтегрує інші продукти Intuit у міру зростання торгових точок QuickBooks, дозволяє йому розвиватися разом із бізнесом користувача.

Будучи більш популярним рішенням, QuickBooks також користується популярністю серед бухгалтерів і власників бізнесу, які хочуть співпрацювати зі своїми бухгалтерами, оскільки він ефективно керує інтеграціями, банківськими фідами та дотриманням податкового законодавства. Виберіть QuickBooks, якщо вам потрібне доступне бухгалтерське програмне забезпечення, розроблене для масштабування разом із вашим бізнесом.

Коли вибирати Freshbooks

FreshBooks користується популярністю серед індивідуальних підприємців, фрілансерів і власників малого бізнесу, які шукають найкраще бухгалтерське програмне забезпечення, не зосереджуючись на бухгалтерах.

Він має функції відстеження часу та виставлення рахунків, управління проектами, виставлення рахунків та інтеграцію сторонніх розробників із популярними платіжними інструментами, такими як Stripe, які ідеально підходять для малого бізнесу чи новачків.

Безпроблемна функціональність FreshBooks розроблена для широкої аудиторії, тому її легко налаштувати та адмініструвати. Він також забезпечує швидку та просту інтеграцію з популярними інструментами малого бізнесу.

Далі ви можете перевірити програмне забезпечення для розрахунку заробітної плати для стартапів і середніх підприємств.