Який вибрати для утилізації?

Bright Data та Oxylabs — це два важливі рішення для веб-даних, які допомагають вам збирати та етично аналізувати доступні дані для різноманітних цілей, як-от сканування веб-сайтів.

Дані є основним джерелом для сучасного бізнесу. Але підприємства стикаються з труднощами в доступі до якісних даних для стимулювання свого зростання.

Вам потрібні дані, щоб зрозуміти свій ринок, споживачів і конкурентів і розробити стратегії, які допоможуть вам залишатися на вершині гри.

Для цього ви повинні етично збирати веб-дані з різних джерел і аналізувати їх. Але як це зробити, не повідомляючи про це джерельні веб-сайти?

Один із способів зробити це — використовувати проксі-сервери від відомого постачальника. Він надасть вам корисні функції для вилучення високоякісних даних із надійних джерел.

Є багато провайдерів, які ви знайдете в Інтернеті, і Bright Data та Oxylabs є двома з найбільш використовуваних проксі-провайдерів.

У цій статті я порівняю Bright Data та Oxylabs, обговорюючи, що вони роблять, їхні функції та багато іншого, щоб допомогти вам вибрати серед цих інструментів найкращого проксі-сервера для веб-скрапінгу.

Перед цим давайте обговоримо, що таке веб-збирання та його значення для вашого бізнесу.

Що таке веб-збирання?

Веб-збирання – це процес, у якому дані витягуються з кількох джерел або веб-сайтів. Він збирає інформацію та експортує її у зручний для читання формат, наприклад електронну таблицю.

Незважаючи на те, що ви можете вручну шукати дані в Інтернеті, автоматизація цього процесу може заощадити багато часу та зусиль. Для цього існують автоматизовані інструменти веб-збирання, які можуть отримувати дані з точністю та швидкістю.

Однак сканування веб-сторінок – завдання не з легких. Різні веб-сайти мають різні форми. Отже, веб-скребки відрізняються за своїми характеристиками та функціями. Остаточно зібрані дані будуть збережені в локально доступному файлі, щоб ви могли легко проаналізувати їх у разі потреби. Поширеними типами даних є відео, інформація про продукт, зображення, текст, відгуки, настрої клієнтів тощо.

Важливість веб-збирання

Веб-збирання відіграє життєво важливу роль для вашого бізнесу, допомагаючи вам розвивати бізнес, вивчати ринок і конкурентів і досягати успіху. Деякі переваги, які він надає:

 • Точність: Web Scraping допомагає вашому бізнесу отримувати точні результати. За допомогою автоматизованого зіскрібка ви можете отримати надійні та швидкі результати.
 • Високоякісні дані: веб-збирання надає добре структуровані, чисті та високоякісні дані за допомогою API-збирання, щоб ви могли використовувати свіжі дані для свого випадку використання.
 • Економія: веб-скопіювання заощаджує час і витрати, оскільки скорочує загальний час процесу вилучення даних.
 • Час виходу на ринок: завдяки високоякісним і точним результатам веб-довідки ви можете прискорити час виходу на ринок шляхом прискорення різних операцій і завдань.
 • Покращені інновації: веб-скрапінг допомагає швидше впроваджувати інновації та створювати нові продукти, оскільки ви можете заощадити час завдяки автоматизації та спрямувати свої зусилля на більш продуктивні завдання та ідеї.

Для виконання операцій вилучення даних корисні інструменти веб-збирання. І для цього є два хороших варіанти – Bright Data і Oxylabs. Давайте розберемося, що вони роблять, і порівняємо їх, щоб знайти найкращий варіант для ваших потреб.

Що таке Bright Data?

Bright Data — це популярна платформа вилучення даних, яка зосереджується на прозорості веб-сайтів і постійних інноваціях. Це надійна проксі-мережа, яка дозволяє анонімно переглядати веб-сайти та отримувати достовірні дані, дотримуючись етичних норм і правил. Користувачі використовують ці дані, щоб аналізувати, розуміти, досліджувати та контролювати, щоб приймати обґрунтовані рішення.

Bright Data допомагає вам збирати високоякісні структуровані дані за допомогою відзначених нагородами проксі-мереж, готових до використання наборів даних і потужних веб-скребків. Незалежно від типу вашого бізнесу, ви можете використовувати його точні та структуровані дані для будь-якого випадку використання.

Bright Data заохочує використовувати цей інструмент лише для етичних і відповідальних цілей веб-збирання, що може принести користь як бізнесу, так і клієнтам. Він допомагає підвищити прозорість в Інтернеті, зменшує зловмисну ​​поведінку та запобігає ризикам, використовуючи передові функції кібербезпеки.

Щоб переконатися, що клієнти використовують Bright Data для справжніх цілей, він проводить оцінку відповідності для своїх користувачів, тому кожен, хто купує мобільні або домашні проксі-сервери, повинен продемонструвати законне використання, перш ніж отримати доступ.

Bright Data забезпечує збереження даних і моніторинг мережі, щоб переконатися, що клієнти роблять те, що вони повинні робити. Якщо він виявить щось підозріле або ризиковане, він може заблокувати користувача та терміново дослідити сценарій.

Bright Data має велике покриття по всьому світу. Багато підприємств покладаються на це рішення для збору важливих веб-даних в ефективній, гнучкій і надійній формі.

Що таке Oxylabs?

Oxylabs є першокласним постачальником рішень для веб-скопіювання та проксі-серверів. Працюючи з 2015 року, він має широкий спектр покриття в усьому світі та поширюється на 18+ країн. Він має чудові функції та потужну підтримку на корпоративному рівні для ваших клієнтів.

Ця платформа пропонує кілька проксі-серверів, наприклад проксі-сервери центрів обробки даних, проксі-сервери наступного покоління для житлових будинків, API скребків тощо. Проксі-сервер підтримує протоколи, зокрема HTTPS, HTTP та SOCKS5. Ви можете мати необмежену кількість одночасних сеансів, щоб збільшити масштаби ваших зусиль з веб-збирання.

Ротаційні проксі-сервери Oxylabs забезпечують приблизно 99,2% успіху, тож ви можете пропустити IP-заборони та CAPTCHA, контролюючи цілі сесії. Його високоякісна мережа різних проксі-серверів охоплює близько 195 місць, включаючи геолокацію на рівні країни, штату та міста.

Крім того, Oxylabs змінює IP-адресу після кожного запиту та легко налаштовує ваш останній сеанс, щоб ви могли безпечно отримувати дані з джерел. Ви навіть можете отримати доступ до геообмежених даних з будь-якого місця. Він має численні проксі-сервери, скажімо, близько 100 мільйонів. Це означає, що ви можете легко отримати доступ до IP-адрес у всьому світі та подолати геообмеження.

Крім того, ви отримаєте лише високоякісні проксі-сервери, що надходять із законного веб-джерела. Oxylabs пропонує надійну безвідмовну роботу, що дозволяє безперебійно виконувати операції зчитування веб-сторінок.

Крім того, він дає змогу керувати та контролювати використання проксі-сервера або дані з його інформаційної панелі. Ви також можете переглядати статистику використання, створювати підпорядкованих користувачів і керувати ними, керувати підписками та додавати в білий список IP-адреси.

Oxylabs забезпечує повну прозорість джерел приватних проксі-серверів для завантаження своїх основних цінностей, таких як якість, справедливість, соціальна відповідальність, безпека та етика. API-інтерфейси Scraper піднімуть ваше підприємство на більшу висоту, зменшивши вартість аналізу та забезпечуючи 100% точні результати за допомогою готових до використання API даних.

Bright Data проти Oxylabs: рішення для скрапінгу

Рішення для збирання Bright Data

 • Переглядач копійування: отримуйте все, що потрібно для вашого бізнесу, за допомогою браузера копіювання. Ви можете революціонізувати процес збирання даних за допомогою браузерів, спеціально створених із автоматизацією розблокування веб-сайтів. За допомогою Scraping Browser API ви можете обійти навіть найскладніші блокування веб-сайтів, перехитрити програмне забезпечення для виявлення ботів і масштабувати за допомогою скануючих браузерів.
 • Web Scraper IDE: за допомогою попередньо створених функцій скрапінгу Bright Data та Web Scraper IDE ви можете легко скоротити час розробки та забезпечити безмежне масштабування. Це допоможе вам легко обійти будь-які блокування та CAPTCHA, використовувати попередньо створені функції JavaScript і шаблони коду тощо. Крім того, ви отримаєте шаблони, інтерактивний попередній перегляд, сценарії браузера на JavaScript, створення синтаксичного аналізатора та готові функції.
 • API SERP: перетворюйте сторінки результатів на статистичні дані, щоб приймати обґрунтовані та дієві рішення. Легко отримуйте структуровані дані за допомогою SERP API у форматі HTML або JSON. Його можна налаштувати, що дозволяє використовувати індивідуальні параметри. Ви отримуватимете дані SERP у режимі реального часу від основних пошукових систем, таких як Google Search API, Yandex Search API, Yahoo Search API, Naver Search API тощо.
 • Web Unlocker: за допомогою Web Unlocker від Bright Data уникайте блокування. Він може опрацьовувати файли cookie, агенти користувача веб-переглядача для певних сайтів і перевіряти коди. Крім того, він постійно сканує цільові сайти за допомогою автоматичної ротації IP-адрес.

Зішкріб розчини Oxylabs

 • API Scraper SERP: цей API використовується для вилучення даних у реальному часі для вашого бізнесу. Він пропонує кращу швидкість аналізу оголошень і точні дані на рівні координат. Використовуйте цей API, щоб збирати надійні та своєчасні результати пошуку з популярних пошукових систем. Залежно від цілей ви отримаєте структуровані дані у необробленому форматі HTML або JSON. Незалежно від вашого місцезнаходження ви можете отримати доступ до даних пошукової системи з будь-якого місця. SERP API дозволяє збирати дані з 195 країн.
 • API Ecommerce Scraper: отримуйте високоточні дані про продукт у реальному часі за допомогою API Ecommerce Scraper. Ви можете швидко отримати точні дані про продукт із 50 онлайн-ринків. Вчасно отримуйте дані електронної комерції з різних типів сторінок, як-от HTML, JSON, сторінок продуктів і пошуку тощо. Отримуйте локальні дані з будь-якої точки світу та отримуйте високоякісні дані за лічені секунди за допомогою адаптивного парсера на основі ML.
 • Real Estate Scraper API: збирайте дані з веб-сайтів нерухомості для потреб вашого бізнесу за допомогою Real Estate Scraper API. Це допоможе вам легко обійти будь-які вдосконалені системи захисту від ботів. Він також забезпечує постійний потік точних даних із популярних веб-сайтів, зокрема про зручності, тип нерухомості, розташування, ціни тощо. Цей API надаватиме результати у форматі HTML або у відро хмарного сховища.
 • API Web Scraper: за допомогою цього API ви можете легко збирати дані про певну країну без блокування IP. Ви навіть можете отримувати дані з найскладніших веб-сайтів. Вбудований запатентований JavaScript від Oxylabs, ротатор проксі та інші рішення допомагають забезпечити надійний і швидкий процес вилучення даних.

Bright Data проти Oxylabs: приклади використання

Випадки використання Bight Data

 • Електронна комерція: відстежуйте скільки завгодно конкурентів з будь-якої точки світу, використовуючи дані в режимі реального часу, і отримуйте інформативну інформацію про стратегії ціноутворення, пропозиції продуктів, настрої споживачів тощо. Ви отримаєте великий обсяг даних, глобальне покриття та надійний потік даних.
 • Маркетинг у соціальних мережах: покращуйте розвиток на платформах соціальних мереж за допомогою інтелектуальних кампаній, розуміння шляхів клієнтів і прогнозування останніх великих тенденцій у режимі реального часу.
 • Пошукова пошукова система та пошукова пошукова система: збирайте дані з пошукових систем і аналізуйте ключові слова та трафік веб-сайту, щоб покращити пошукову пошукову систему та розмістити бренд, відстежувати тенденції та генерувати потенційних клієнтів. Крім того, революційно змініть свої стратегії оптимізації за межами сторінки та на сторінці за допомогою ключових слів, аналізу зворотних посилань і статистичних даних у реальному часі. Ви також можете проводити глибокі дослідження ринку та генерувати тенденції, визначаючи тенденції клієнтів.
 • Рекламні технології: ви можете проводити розвідувальні рекламні кампанії в режимі реального часу, перевіряти оголошення та захищати свій бренд. Завдяки Bright Data Ad Tech ви можете переконатися, що потрібні оголошення без зусиль охоплять потрібних клієнтів. Крім того, ви можете оцінити правильне розташування та розмір свого оголошення разом із якістю.
 • Дослідження ринку: глибоко зрозумійте свою аудиторію, створюйте кращі продукти та передбачайте нові ринкові тенденції за допомогою цієї веб-платформи даних. Дослідження ринку Bright Data допомагає вам проводити дивовижний аналіз ринкових тенденцій, щоб залишатися в курсі тенденцій, виявляти та контролювати цільову аудиторію, націлюватися на конкуренцію та виявити найбільш потрібних впливових осіб.
 • Подорожі: порівнюйте ціни на подорожі на веб-сайтах ваших конкурентів, відстежуйте, як користувачі планують подорожувати, прогнозуйте наступні тенденції подорожей і оновлюйте свій веб-сайт для своєї аудиторії. Ви можете оптимізувати стратегію ціноутворення, збираючи дані про рейси, туризм і готелі в режимі реального часу.

Приклади використання Oxylabs

 • Кібербезпека: збирайте дані в реальному часі, щоб анонімно відстежувати зловмисну ​​діяльність і уникати геообмежень під час сканування глибокої мережі та публічних даних. Ви можете перевірити вміст електронної пошти та забезпечити ефективний і швидкий захист електронної пошти без перерв.
 • Захист бренду. Забезпечте захист бренду за допомогою рішення Oxylabs для веб-скопіювання. Отримайте цінні загальнодоступні дані та перетворите їх на перевагу свого бренду, щоб зупинити підробку та порушення прав.
 • Перевірка реклами: забезпечте належний показ реклами для потрібної аудиторії. Ви можете розширити операції пошуку та ініціювати кілька завдань перевірки. Це допоможе вам уникнути позначення та схожості на звичайний трафік.
 • Моніторинг змін на веб-сайті: виявлення змін на веб-сайті — це повний набір критично важливих завдань для бізнесу. API Web Scraper — це ідеальне рішення для вас, яке допоможе відстежувати зміни HTML-коду та доступність сторінок у всьому Інтернеті. Він може обробляти складні цілі та отримувати публічні дані.

Bright Data проти Oxylabs: відмінності

Bright DataOxylabsBright Data — це одна з найкращих платформ даних, яка може допомогти вам розвивати ваш бізнес, збираючи, аналізуючи та використовуючи дані. Oxylabs має найбільшу проксі-мережу, яка дозволяє вам працювати етично, щоб збирати загальнодоступні дані за допомогою провідних галузевих рішень для збирання. Він пропонує різні рішення для копіювання, як-от браузер Scraping, SERP API, Web Unlocker і Web Scraper IDE. Він пропонує SERP Scraper API, E-commerce Scraper API, Real Estate Scraper API та Web Scraper API. Ви отримаєте домашні проксі-сервери, мобільні проксі-сервери, проксі-сервери, що змінюються, проксі-сервери Інтернет-провайдерів, спільні проксі-центри даних, виділені проксі-сервери центрів обробки даних, проксі-сервери SOCKS5 тощо. Ви отримаєте. домашні проксі-сервери, мобільні проксі-сервери, проксі-сервери, що змінюються, проксі-сервери провайдерів Інтернет-послуг, спільні проксі-сервери центрів обробки даних, спеціальні проксі-сервери центрів обробки даних, проксі-сервери SOCKS5 тощо. Bright Data надає численні інструменти, як-от Proxy Manager і Proxy Browser Extension. Oxylabs надає численні інструменти та додаткові компоненти, зокрема Oxy Proxy Extension для Chrome, Oxy Proxy Manager для Android, Proxy Rotator тощо. Він має широку мережу проксі-серверів із понад 72 млн IP-адрес із 195 країн із надійним часом безвідмовної роботи на 99,99%. Він має найбільшу проксі-мережу з понад 100 млн IP-адрес, що охоплює 195 країн із надійним часом безвідмовної роботи 99,95%. Bright Data пропонує безкоштовну пробну версію. Ви також можете вибрати безкоштовну реєстрацію в Google. Немає безкоштовної пробної версії. Ви можете спілкуватися з командою підтримки клієнтів через Whatsapp, електронну пошту та Telegram, а також напряму зв’язуватися з командою, доступною 24×7. Зв’яжіться зі службою підтримки електронною поштою.

Висновок

І Bright Data, і Oxylabs дозволяють отримувати високоякісні дані з різних джерел для вашого бізнесу. Обидва однаково корисні для надання цінних даних, які допоможуть вам розвивати свій бізнес.

Bright Data пропонує корисні функції та має мережу з понад 72 мільйонів IP-адрес із часом безвідмовної роботи 99,99%. Він пропонує безкоштовну пробну версію, за допомогою якої ви можете зрозуміти, яку користь це може вам принести.

З іншого боку, Oxylabs — це найбільша в світі проксі-мережа з понад 100 млн IP-адрес з усього світу. Він дозволяє збирати дані за допомогою найкращих у галузі функцій збирання та має час безвідмовної роботи 99,95%.

Зрештою, і Bright Data, і Oxylabs є хорошими варіантами для різних типів бізнесу. Отже, оберіть найкращий інструмент вилучення даних для вашого бізнесу на основі ваших вимог і функцій інструменту, пропозицій і ціни.

Ви також можете ознайомитися з деякими популярними хмарними рішеннями для копіювання веб-сторінок.