techukraine.net techukraine.net Який вибрати для МСП [2023]?

Який вибрати для МСП [2023]?

| | 0 Comments| 11:17 AM
Categories:

NetSuite і QuickBooks — два чудові рішення, які допомагають компаніям керувати своїми обліковими процесами.

Оскільки організація росте, її дані постійно збільшуються, а такі бізнес-операції, як бухгалтерський облік, бухгалтерський облік, управління бізнесом тощо, стають складнішими. Тому ведення бухгалтерії вручну недостатньо та не є ефективним для задоволення ваших потреб.

Ось чому сучасні підприємства шукають ефективні рішення для управління бізнесом.

Якщо ви хочете автоматизувати свої бухгалтерські процеси, знизити операційні витрати, підвищити продуктивність і автоматизувати ключові бізнес-процеси, виберіть надійне рішення з корисними функціями та функціями та ефективно масштабуйте свій бізнес.

Хоча на ринку доступно багато бухгалтерського програмного забезпечення, NetSuite і QuickBooks надзвичайно популярні. Вони багато в чому схожі, але відрізняються своїми функціями.

У цій статті я обговорю та порівню NetSuite і QuickBooks, їхні функції, подібності та відмінності, щоб допомогти вам вирішити, що вибрати між ними відповідно до ваших вимог.

Давайте розпочнемо!

Що таке NetSuite?

NetSuite — це комплексне програмне забезпечення для керування бізнесом, яке має такі розширені можливості, як планування ресурсів підприємства (ERP), керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM) і рішення для електронної комерції. Він спеціально розроблений для компаній, що швидко розвиваються. Крім того, ви отримуєте інформаційну панель у реальному часі з показниками KPI, яка добре працює для публічних компаній середнього розміру.

NetSuite належить Oracle, яка надає хмарні рішення для ERP, CRM, електронної комерції, автоматизації професійних послуг (PSA) і управління людським капіталом (HCM). Це означає, що вам не потрібно багато програм для кожного бізнес-процесу.

Платформа займається складними бухгалтерськими роботами, такими як визнання доходу за GAAP для фінансової звітності. Він також може ефективно обробляти кожну фінансову звітність глобальних організацій.

За допомогою NetSuite ви можете швидше виконувати такі завдання, як прогнозування продажів, створення бюджетів, визначення грошових потоків і задоволення фінансових потреб.

Іншими словами, це повна система управління, яка дозволяє вашим співробітникам керувати бізнес-процесами, оцінювати результати, створювати інформаційні панелі та звіти тощо, що дозволяє краще приймати рішення.

NetSuite дозволяє вашій команді з фінансового обліку швидко закривати бухгалтерські книги, надаючи їм більше часу для аналізу та підтримки прийняття рішень і посилення ініціатив компанії. Це також допомагає підвищити ефективність бізнесу, зменшити потребу в персоналі та заощадити час і гроші.

NetSuite підходить для компаній будь-якого розміру:

 • Великі підприємства отримують такі переваги, як NetSuite OneWorld, який пропонує глобальні численні дочірні компанії, кілька юридичних осіб і різні валютні можливості.
 • Підприємства середнього розміру можуть використовувати програмне забезпечення NetSuite ERP. Це забезпечує транзакції та звіти в реальному часі, функціональні можливості вищого рівня, аналітичну інформацію та інші функції.
 • Малі підприємства можуть використовувати бухгалтерське програмне забезпечення та робити свої операції більш точними та актуальними.

NetSuite пропонує інтегроване програмне забезпечення для управління людським капіталом (HCM). Компанії, які планують IPO, можуть використовувати це програмне забезпечення, щоб швидше вийти на біржу. Це також добре працює для компаній, що базуються на SaaS. Програмне забезпечення пропонує компаніям ознайомлення з можливостями збільшених продажів і відгуками клієнтів.

Основні можливості NetSuite

NetSuite пропонує різноманітні функції, такі як:

 • Кредиторська та дебіторська заборгованості: це допомагає контролювати базовий облік, наприклад відстеження дебіторської та кредиторської заборгованості, обробку банківської звірки тощо.
 • Управління основними активами: допомагає контролювати життєвий цикл активів і обробляти важливі дані. Це також допомагає відстежувати дані договорів оренди.
 • Виставлення рахунків і виставлення рахунків: це допомагає автоматизувати процес виставлення рахунків і збору.
 • Гнучка головна книга: це полегшує ведення бухгалтерського обліку завдяки автоматизації різноманітних облікових процесів і їх налаштування відповідно до унікальних потреб.
 • Відповідність вимогам щодо кількох податків: отримайте комплексне рішення для управління податками, яке створює докладні звіти, автоматизує розрахунки та допомагає аналізувати транзакції.
  Як увімкнути нове меню розширень Google Chrome

Інші функції включають складання бюджету та прогнозування, управління запасами, фінансове планування та аналіз, визнання доходу, WIP та маршрутизацію, робочі наряди та збірки, закупівлі тощо.

Що таке QuickBooks?

QuickBooks — це недорога система бухгалтерського обліку, яка ідеально підходить для малого бізнесу та стартапів. Він займається базовим бухгалтерським обліком і пропонує послуги онлайн-платежів через Intuit.

Бухгалтерська програма QuickBooks обробляє дебіторську заборгованість, виставлення рахунків клієнтам, кредиторську заборгованість, головну книгу, фінансову звітність, здійснення та отримання платежів тощо.

QuickBooks надає набір рішень для керування запасами, нарахуванням заробітної плати, продажами та іншими потребами малого або нового бізнесу. Хоча він розвинувся, щоб запропонувати підтримку для різних бізнес-операцій, він має обмежені функції та масштабованість.

Малі підприємства та фрілансери можуть використовувати це бухгалтерське програмне забезпечення на ходу, оскільки це економічно ефективна та зручна платформа.

QuickBooks забезпечує управління завданнями та рішення для бухгалтерського обліку для вашого бізнесу. Два основних дуже корисних рішення від QuickBooks – це QuickBooks Online і QuickBooks Enterprise.

QuickBooks Online — це хмарна програмна платформа, яка пропонує інструменти та рішення, необхідні для керування новими або малими бізнес-завданнями, від оплати рахунків і рахунків-фактур до власних звітів і відстеження грошових потоків. Деякі з його особливостей:

 • Управління заробітною платою: створює формати, чеки заробітної плати та бухгалтерські звіти, обробляє заробітну плату, сплачує податки тощо.
 • Управління доходами та продажами: обробляє доходи компанії, як-от рахунки-фактури, продажі тощо.
 • Створюйте фінансові звіти: Ви отримаєте базові фінансові звіти, такі як балансові звіти, звіти про рух грошових коштів, звіти про A/R та старіння A/P тощо.
 • Управління готівкою: дозволяє вносити рахунки-фактури та здійснювати платежі онлайн, а також може керувати місячними фінансовими звітами.
 • Автоматизована сплата податків: заповнювати податки легко за допомогою QuickBooks Online, що забезпечує автоматичні податкові платежі.
 • Управління рахунками: легше контролювати грошові потоки, планувати майбутні платежі, запам’ятовувати терміни, оплачувати онлайн-рахунки тощо.

QuickBooks Enterprise — це чудове програмне рішення, яке може допомогти підвищити ефективність, продуктивність і процес прийняття рішень у вашій компанії. Він надає все, що вам потрібно, в одному місці, включаючи облік, звітність, калькуляцію роботи, управління запасами, нарахування заробітної плати, відстеження робочого часу, правила ціноутворення тощо.

Деякі з його особливостей:

 • Бухгалтерський облік підприємства: ви отримаєте ємність понад 1 мільйона клієнтів, інвентар та товари постачальників, 45 спеціальних полів і 100 000 класів. Це допоможе вам контролювати свої дані, зберігаючи власні дозволи користувача. Він може оптимізувати керування замовленнями за допомогою єдиної інформаційної панелі, яка відстежує повний процес вибору, упаковки та доставки.
 • Настроювані та готові звіти: Ви отримаєте понад 200 настроюваних звітів. Ви навіть можете створювати власні звіти або використовувати понад 70 галузевих звітів. Крім того, ви можете створити бюджет, план і прогнозувати сценарії. Легко керуйте своїми продажами та виконанням запасів, переглядайте витрати та відстежуйте витрати на роботу.
 • Інвентаризація на складах: легко відстежуйте товарні запаси та переміщуйте їх з одного місця в інше відповідно до ваших вимог.
 • Виробництво: зробіть свій виробничий процес більш масштабованим і ефективним за допомогою автоматизованих рівнів запасів, замовлень на закупівлю та збірок для всіх вузлів.

NetSuite проти QuickBooks: схожість

NetSuite і QuickBooks — це хмарні платформи фінансового управління, розроблені, щоб допомогти компаніям вести свій бізнес.

Обидва пропонують схожі функції щодо фінансового управління, наприклад кредиторська заборгованість, дебіторська заборгованість, головна книга, мультивалютність і бюджетування. Такі функції, як керування замовленнями, управління запасами та закупівлі, також подібні на обох платформах.

  Як перекладати слова безпосередньо в Safari

Ці платформи надають функції автоматизації робочого процесу, які дозволяють вам автоматизувати повторювані завдання на основі бухгалтерського обліку та оптимізувати ваші фінансові робочі процеси. Це включає автоматизацію процесів затвердження, створення автоматичних сповіщень і створення правил робочого процесу.

NetSuite проти QuickBooks: відмінності

Обидві платформи неймовірно корисні для бухгалтерського обліку. Хоча обидва пропонують подібні послуги, NetSuite є набагато більш комплексним рішенням, оскільки воно включає такі функції, як інструмент CRM. Незважаючи на те, що NetSuite пропонує широкі можливості та функції, QuickBooks пропонує простий інтерфейс, який легко освоїти будь-хто.

Крім того, хоча NetSuite найкраще підходить для великих підприємств, QuickBooks є ідеальним рішенням для малих підприємств або стартапів для управління фінансами. Давайте обговоримо їх відмінності щодо особливостей і зрозуміємо, який з них підходить для якого типу бізнесу.

Особливості NetSuiteQuickBooks Головна книга Він пропонує більш гнучку та настроювану головну книгу. Він пропонує більш простий підхід. Управління готівкою. Його інструменти управління готівкою є комплексними та пропонують прогнозування та видимість у реальному часі. Він пропонує простий підхід із простими у використанні інструментами банківської звірки. Дебіторська заборгованість. Він пропонує більше налаштувань і автоматизації, дозволяючи вам автоматизувати виставлення рахунків і керувати зборами. QuickBooks пропонує простий у використанні інструмент виставлення рахунків. Рахунки до оплати Він автоматизує робочі процеси затвердження, керує платежами в різних валютах тощо. Він використовує прості для розуміння та використання інструменти оплати рахунків. Управління податками. Ви можете легко розраховувати податки, керувати податковими графіками та створювати податкові звіти. отримати інструменти для розрахунку податків. Управління закриттям Автоматизує процедури закриття та створює звіти про кінець періоду та закриття. Він пропонує інструменти для отримання звітів про закриття періоду. Управління основними активами NetSuite забезпечує управління основними активами, дозволяючи відстежувати вартість основних фондів вашого підприємства. QuickBooks не має цієї функції. Відстеження часу Ви можете автоматизувати робочі процеси на основі часу. Крім того, ви можете відстежувати час співробітників у різних проектах. QuickBooks має можливості відстеження часу, які дозволяють відстежувати робочі години співробітників, час відпустки та обробляти заробітну плату. PayrollNetSuite не має вбудованих можливостей нарахування заробітної плати. Ви можете інтегрувати інструменти сторонніх розробників для керування заробітною платою. QuickBooks має вбудовану систему розрахунку заробітної плати, що дозволяє вам керувати даними про співробітників, генерувати звіти про заробітну плату та обробляти розрахунки заробітної плати. ІнтеграціяПідключається до сторонніх постачальників програмного забезпечення та всіх рішень ERP NetSuite. QuickBooks має понад 650 бізнес-додатків. Підтримка клієнтів NetSuite пропонує цілодобову підтримку по телефону. QuickBooks пропонує підтримку лише в робочий час.

Приклади використання NetSuite

Варіанти використання NetSuite численні. NetSuite є універсальним, оскільки він може виконувати всі ваші операції. Завдяки широкому спектру функціональних можливостей і аналізу бізнес-аналітики він допоможе вам отримати негайну цінність і кращу ефективність. Тому його можна впроваджувати в різних сферах.

Давайте обговоримо випадки використання NetSuite:

Фінанси

Фінансові компанії займаються купівлею та замовленнями клієнтів. Отже, їй потрібні можливості управління фінансами системи ERP. За допомогою цього всі операції з дебіторською та кредиторською заборгованістю реєструються та відстежуються автоматично.

Таким чином, директори компанії можуть мати негайний огляд фінансів компанії, що дозволяє їм мати більший контроль над витратами та грошовими потоками. Фінансовий відділ вашої компанії може швидко створювати важливі документи та звіти, як-от звіти про прибутки та збитки та баланси.

Виробництво

Виробник витрачає час на дослідження та отримання потенційних постачальників і цін на сировину, інгредієнти та компоненти. За допомогою NetSuite всі ці процеси можна автоматизувати. Незалежно від того, чи бажаєте ви запитувати ціни або відстежувати свої замовлення на купівлю, ви можете використовувати модулі закупівлі NetSuite.

  Топ-85 запитань і відповідей на інтерв’ю VMware

ERP керує списками постачальників, щоб виробник міг відстежувати прогрес і приймати кращі рішення. Таким чином, весь процес стає простішим і економить час.

Роздрібна торгівля

NetSuite керує запасами, щоб роздрібний продавець міг бути впевненим, що запаси точні. Роздрібний продавець може бачити рівень запасів у режимі реального часу та мати 360-градусне уявлення про додаткові запаси. Це дасть роздрібному торговцю уявлення про те, коли замовляти запаси та скільки. Це усуває ситуації відсутності на складі, а також проблеми з виконанням замовлень.

Випадки використання QuickBooks

QuickBooks пропонує різноманітні рішення, якими може скористатися будь-яка компанія, від малого та великого бізнесу до фрілансерів. Давайте подивимося, як ви можете використовувати QuickBooks у своїй організації:

IT

За допомогою QuickBooks ви можете швидко створювати персоналізовані та професійні рахунки-фактури та ефективно їх надсилати. Незалежно від того, чи це кошториси, квитанції про продаж або рахунки-фактури, з QuickBooks ви можете мати бездоганний досвід. Він відстежує витрати та рахунки, пов’язуючи вашу кредитну картку та банківські рахунки. Це допоможе класифікувати всі ваші фінанси.

Фінанси

QuickBooks надає повне уявлення про ваші продажі, покупки та проекти. Бухгалтерські звіти дозволяють приймати фінансові рішення, оптимізувати запаси, розпізнавати тенденції, своєчасно збирати платежі та визначати прибуткові послуги.

QuickBooks може створювати власні звіти відповідно до потреб компанії. Крім того, це допомагає отримати точний звіт про ваші прибутки та збитки. Це означає, що ви можете ефективно вести баланс, щоб оцінювати та виявляти закономірності.

Роздрібна торгівля

Роздрібні продавці можуть негайно оплачувати онлайн своїм дистриб’юторам безпосередньо зі своєї електронної пошти, куди вони отримують посилання на рахунок за допомогою QuickBooks. Оскільки у вас є QuickBooks, ви можете реєструвати всі свої продажі, готівкові депозити та комісії за кредитні картки в одному місці.

FAQ

Чи є інші альтернативи, які я повинен розглянути?

Так, існують інші альтернативи QuickBooks і NetSuite, зокрема Sage Intacct, Microsoft Dynamic 365, Acumatica, SAP ERP, Xero, Certinia ERP Cloud тощо.

Коли компанії варто розглянути можливість використання бухгалтерського програмного забезпечення?

Підприємство використовує бухгалтерське програмне забезпечення для легкого виставлення рахунків, розрахунків податків і керування фінансами. Бухгалтерське програмне забезпечення також допомагає керувати клієнтами, створювати глибокі звіти про фінанси та звіряти банківські рахунки.

Які фактори врахувати при виборі бухгалтерської програми?

Вибираючи програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, слід враховувати багато факторів, наприклад репутацію обслуговування клієнтів, стабільність, доступність, функції, безпеку, вартість, звіти та тип програмного забезпечення (хмарне тощо).

Чи потрібен мені бухгалтер, якщо я використовую бухгалтерську програму?

Бухгалтерське програмне забезпечення є неймовірно цінним інструментом і відіграє важливу роль у заощадженні ваших турбот і часу. Коли справа доходить до управління фінансами, мати бухгалтера корисно для ефективного розрахунку податків. Це також допоможе вашому бізнесу дотримуватися податкових вимог.

Висновок

NetSuite і QuickBooks — це програми для ведення бухгалтерії та бухгалтерського обліку. Обидва можуть бути корисними для вашого бізнесу, але можуть відрізнятися за функціями та зручністю для різних видів бізнесу.

NetSuite розроблено спеціально для великих підприємств для керування фінансами разом з іншими бізнес-операціями. З іншого боку, QuickBooks допомагає малому бізнесу та фрілансерам лише керувати своїми фінансами. У кожного з них є свій набір плюсів і мінусів.

Таким чином, ви можете вибрати будь-кого між NetSuite і QuickBooks відповідно до розміру та типу вашої компанії та вимог до бухгалтерського обліку.