Який вибрати в 2023 році

Categories:

Технологія полегшила нерозробникам і дизайнерам створення та запуск веб-сайтів без написання жодного рядка коду.

Wix і GoDaddy є одними з найбільших імен у створенні веб-сайтів без коду. Дві платформи мають майстри дизайну штучного інтелекту та шаблони, які можна налаштувати для запуску професійних веб-сайтів.

Незважаючи на те, що Wix і GoDaddy пропонують майже схожі рішення, вони також мають деякі відмінності. Це порівняння Wix і GoDaddy дослідить схожість і відмінності між цими веб-конструкторами, щоб допомогти вам прийняти зважене рішення.

Вступ до Wix

Wix — це платформа, яка дозволяє некодувальникам створювати веб-сайти. Це універсальне програмне забезпечення має функції перетягування, які можна використовувати для запуску та налаштування різних функцій для вашого веб-сайту.

Як користувач ви можете використовувати готові шаблони на платформі або створювати власні. Wix також має такі вбудовані функції, як контактні форми, блог і онлайн-магазин, якими ви можете користуватися відповідно до своїх потреб.

Ви можете виконати ці кроки, щоб налаштувати свій перший сайт Wix;

 • Виберіть, чи створюєте ви веб-сайт для себе чи інших людей

 • Виберіть тип веб-сайту, який ви хочете створити (я вибрав «Блог» для демонстрації)

 • Виберіть назву для свого бізнесу

 • Згадайте цілі вашого сайту

 • Виберіть доповнення для свого сайту

Тепер ви готові налаштувати свій веб-сайт. У Wix є безкоштовні та платні плани. Безкоштовний план дає вам домен із розширенням Wix. Ви можете перейти на платні плани, щоб повністю володіти доменним іменем і створити професійний веб-сайт.

Wix стверджує, що обслуговує понад 200 мільйонів користувачів у всьому світі. Ось деякі з причин, чому цю платформу люблять багато;

 • Ви можете легко переміщатися по цій платформі за допомогою функції редагування перетягуванням.
 • Понад 900 шаблонів на вибір.
 • Ви можете легко налаштувати шаблони на цій платформі відповідно до своїх потреб.
 • Різноманітність блоків вмісту та варіацій, які ви можете вибрати та налаштувати.
 • Наявність інструментарію SEO, який можна використовувати для оптимізації сайту для пошукових систем.
 • Наявність стороннього ринку додатків для покращення функціональності вашого сайту.

Конструктор веб-сайтів GoDaddy: вступ

GoDaddy здебільшого відомий у сфері реєстрації доменів і веб-хостингу. Однак на платформі також є GoDaddy Website Builder, за допомогою якого ви можете безкоштовно створювати та запускати веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв.

  8 інструментів IDS та IPS для кращого аналізу мережі та безпеки

В ідеалі GoDaddy Website Builder працює наступним чином;

Виберіть свою нішу: це може бути платформа електронної комерції, салон, особистий блог або будь-що, що відповідає вашим потребам.

Виберіть назву свого бренду: після введення назви бренду вам буде виконано кілька інших кроків, перш ніж ви зможете вибрати шаблон.

Надайте більше інформації про свій бізнес: розробник веб-сайтів повинен знати, чи ви тільки починаєте роботу, чи вже відомі.

Створіть свій веб-сайт: майстер запропонує вам два варіанти: запустити сторінку «пакування» або створити повнофункціональний веб-сайт.

Опублікуйте веб-сайт: це останній крок. Однак ви завжди можете повернутися та налаштувати веб-сайт.

Ось переваги використання GoDaddy Website Builder;

 • Різноманітність шаблонів на вибір.
 • Вам гарантовано безпеку, оскільки GoDaddy використовує безпечний хостинг, щоб захистити вас від хакерів.
 • Використовувати цей конструктор веб-сайтів легко, незалежно від того, розробник ви чи новачок.
 • Цей веб-сайт створює сайти, зручні для мобільних пристроїв.
 • GoDaddy користується довірою через його надійність, і вам гарантовано 99% безвідмовної роботи.

Wix проти GoDaddy: швидке порівняння

ФункціяWixGoDaddy Потрібні знання кодування НіНіТип конструктора веб-сайтівПеретягніть і скиньтеПеретягніть і скиньте НалаштуванняШвидкі налаштуванняМожливість налаштуватиБезкоштовна пробна версія 14 днів7 днівКомерційна підтримкаТакТакМісце для зберіганняЗалежить від плануЗалежить від плану Інструменти SEOТакТак Інтеграція сторонніх програмТак НіШаблони дизайну Понад 800Понад 100

GoDaddy проти Wix: порівняння функцій

Wix і GoDaddy відрізняються кількома аспектами. Нижче наведено деякі з ключових областей, які роблять кожен інструмент унікальним.

#1. Мистецтво створення веб-сайтів

І GoDaddy, і Wix використовують інструменти штучного інтелекту дизайну (ADI), щоб визначити характер веб-сайту, який ви хочете створити. Інтерфейс задасть вам кілька запитань про ваш сайт, бізнес, який ви хочете відкрити, і ваших цільових клієнтів, щоб визначити ваші потреби.

Однак вам не потрібно повністю покладатися на штучний інтелект, щоб створити веб-сайт. І Wix, і GoDaddy Website Builder дозволяють вибрати та налаштувати шаблон.

GoDaddy

У GoDaddy є різноманітні шаблони дизайну для майже всіх видів бізнесу та ніш.

Ви можете пограти з редактором перетягування, щоб розмістити елементи та створити веб-сторінки.

Wix

Wix має понад 800 шаблонів. Вибравши шаблон, ви можете налаштувати його за допомогою редактора перетягування.

Ви можете почати з порожнього шаблону або вибрати один із доступних і налаштувати його.

Переможець

Wix виграє в шаблонах дизайну, оскільки має більше шаблонів. Редактор структурованої сітки на GoDaddy обмежує рівні налаштування. Однак це ідеальний варіант для тих, хто не є досвідченим дизайнером. Редактор GoDaddy з функцією перетягування обмежує місця розміщення різних елементів на веб-сторінці.

#2. Ціноутворення

І Wix, і GoDaddy пропонують безкоштовну пробну версію, де ви можете користуватися преміум-функціями, не сплачуючи нічого. Однак їх звинувачення не однакові.

  Як змінити форму масивів NumPy у Python

Wix

З Wix ви можете запустити безкоштовний веб-сайт із розширенням .wix у безкоштовному плані forever. Ви також можете вибрати різні платні плани, класифіковані на «Плани веб-сайту», «Плани для бізнесу та електронної комерції» та «Плани для підприємств». Платні бізнес-плани, які приймають онлайн-платежі, починаються від 17 доларів США на місяць.

GoDaddy

GoDaddy пропонує різні платні плани, класифіковані на «Базовий», «Стандартний», «Преміальний» і «Електронна комерція». Ви можете користуватися 7-денною безкоштовною пробною версією будь-якого з цих планів. Платні плани GoDaddy Website Builder починаються від 11,99 доларів США на місяць.

GoDaddy виграє за ціноутворенням, оскільки його ціни конкурентоспроможніші, ніж преміум-плани Wix.

#3. Документація

Як згадувалося, спочатку GoDaddy була веб-хостинговою компанією, яка додала до своїх послуг конструктор веб-сайтів. На платформі є посібники, які допоможуть вам створити веб-сайт, керувати ним і продавати сайт.

Wix був створений як конструктор веб-сайтів. Платформа містить вичерпну та чітку документацію. У цьому розділі є докладні приклади та відео, щоб нічого не було розкрито.

Незважаючи на те, що GoDaddy Website Builder містить усе необхідне для створення веб-сайту, його документація менш детальна, ніж у Wix.

#4. Підтримка клієнтів

І Wix, і GoDaddy мають чудові канали підтримки клієнтів.

Wix

На платформі Wix, перш ніж ви навіть подумаєте про звернення до служби підтримки, є посібники, які ознайомлять вас із основами. Ви можете спробувати підтримку телефоном або електронною поштою, якщо вам потрібна індивідуальна допомога на Wix.

GoDaddy

GoDaddy налаштував навчальні посібники, які допоможуть вам створити свій сайт за лічені хвилини. Існує постійний помічник у чаті, який може допомогти вам вийти з проблеми. Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки по телефону.

Обидві платформи пропонують підтримку 24/7. Таким чином, ви впевнені, що хтось завжди допоможе вам, коли це буде потрібно.

#5. Програми та плагіни

У Wix і GoDaddy є різні програми, які можна додати до своєї програми.

Wix

Його маркетплейс містить понад 300 програм. Команда Wix створює деякі з цих додатків, а інші – від сторонніх розробників. Деякі з цих додатків безкоштовні, а інші платні.

Вибір програм залежить від характеру веб-сайту, яким ви володієте. Блог Wix є прикладом вбудованої програми. З іншого боку, Google Adsense є сторонньою програмою.

GoDaddy

Ви можете підключати різні програми до свого веб-сайту за допомогою інтеграцій GoDaddy Website Builder.

Деякі з цих додатків безкоштовні, а інші платні.

Переможець

Wix має більший ринок із більшою кількістю інтеграцій.

#6. Особливості електронної комерції

 • Варіанти оплати: Ви можете оплачувати товари за допомогою PayPal, Apple Pay і кредитних карток на GoDaddy. З іншого боку, Wix наразі приймає PayPal, Stripe і Square як варіанти оплати.
 • Доставка: GoDaddy спрощує доставку по всьому світу. З іншого боку, Wix вимагає додаткових програм для доставки.
  Як скасувати підписку на Apple TV+

#7. Пошукова оптимізація

Публікуючи веб-сайт в Інтернеті, ви хочете охопити велику аудиторію. SEO є одним із підходів до забезпечення органічного трафіку. Wix і GoDaddy мають функції SEO, які допоможуть вам підвищити рейтинг у пошукових системах.

Платні плани Wix дозволяють оптимізувати ваш веб-сайт для пошукових систем. Ви можете оптимізувати код заголовка, URL-адреси, описи та мета-заголовки. Ви також можете інтегрувати свій сайт Wix за допомогою таких інструментів, як Semrush.

Інструменти GoDaddy SEO дозволяють шукати за ключовими словами, оптимізувати свою домашню сторінку, зображення та сторінки сайту, щоб вас знаходили локально. На платформі є вичерпний посібник і відео, щоб не застрягти.

Поширені запитання: Wix проти GoDaddy

Чи можете ви використовувати Wix і GoDaddy на одному веб-сайті?

Так. GoDaddy відомий переважно реєстрацією доменів і веб-хостингом. Таким чином, ви можете використовувати GoDaddy, щоб зареєструвати свій домен і використовувати Wix як конструктор веб-сайтів.

Wix проти GoDaddy; Яка платформа дешевша?

Конструктор веб-сайтів GoDaddy дешевший, оскільки починається від 9 доларів США на місяць.

Які доступні альтернативи Wix?

Їх багато. Pagecloud, Web.com, Bubble, Universe, Weebly, Site123, Squarespace, Divi (для WordPress) і Strinkingly.

Примітка автора

Wix і GoDaddy — чудові платформи для створення та запуску веб-сайтів без написання коду. Однак, з мого аналізу, є деякі сценарії, коли ви можете використовувати Wix замість GoDaddy і навпаки;

Коли використовувати Wix

 • Ви хочете налаштувати свій веб-сайт: Wix пропонує високий рівень налаштування. Ви також можете додати спеціальний код за допомогою фрагментів коду та спеціальних блоків коду.
 • Ви хочете інтегрувати програми сторонніх розробників: Платформа має магазин із програмами сторонніх розробників, такими як електронна пошта, бронювання та безпека.
 • Веб-сайт із великою кількістю вмісту: ви можете мати до 100 статичних сторінок на Wix. Ця ж платформа не обмежує кількість публікацій у блозі, які ви можете опублікувати.

Коли використовувати GoDaddy Website Builder

 • Вам потрібно швидко створити веб-сайт: інструмент штучного інтелекту GoDaddy допоможе вам запустити веб-сайт за лічені хвилини.
 • Ви шукаєте дешевий варіант: GoDaddy дешевий, і ви можете спрямувати заощаджені кошти на інші речі, такі як маркетинг і пошукова оптимізація.
 • Веб-сайт, на якому користувачі можуть замовляти зустрічі: якщо ви обслуговуєте міжнародний ринок, бронювання зустрічей гарантує, що ви отримаєте всіх потенційних клієнтів.

Окрім високої ціни, Wix перемагає GoDaddy за більшістю функцій.

Висновок

Wix і GoDaddy є лише одними з багатьох конструкторів веб-сайтів на ринку сьогодні, і ми сподіваємося, що тепер ви знаєте, який використовувати на своєму наступному веб-сайті. Ці два варіанти є ідеальними варіантами для початківців, які хочуть запустити функціональні веб-сайти.

Якщо ви хочете більше контролювати свій веб-сайт, дослідіть систему керування вмістом, таку як WordPress. Ви також можете дослідити Wix Vs. WordPress.