techukraine.net techukraine.net Який браузер для смартфона ви віддаєте перевагу? [Poll]

Який браузер для смартфона ви віддаєте перевагу? [Poll]

| | 0 Comments| 12:15 AM
Categories:

Багато людей мають улюблений веб-переглядач на комп’ютері, але чи є у вас улюблений мобільний браузер? iPhone оснащено Safari, телефони Samsung мають доступ до Samsung Internet за замовчуванням, а всі телефони Android мають Google Chrome. Ви дотримуєтеся браузера за замовчуванням у телефоні чи перемикаєтеся на інший, який вам більше подобається? Скажіть нам, що ви віддаєте перевагу!

Параметри браузера за замовчуванням

Google Chrome – безперечно найпопулярніший браузер для смартфонів— або, принаймні, браузер, який є на телефонах більшості людей — з приблизно 58,67% частки ринку. На багатьох телефонах Android Chrome є веб-переглядачем за умовчанням. Якщо ви завантажите інший веб-браузер для використання за замовчуванням, ви можете вимкнути Google Chrome на Android, але ви не зможете остаточно видалити його.

  Як додати водяний знак до презентацій PowerPoint

З приблизно 34,89% частки ринку, другим за популярністю браузером для смартфонів є Safari для iPhone. Знову ж таки, ця оцінка популярності цілком може бути спотвореною, оскільки Safari є браузером за замовчуванням для iPhone і його не можна видалити.

Samsung Internet, веб-браузер за замовчуванням для пристроїв Samsung, йде далеко за Google Chrome і Safari, маючи лише 4,08% частки ринку. Сучасні телефони Samsung дозволяють видалити Samsung Internet, що може дещо спотворити різницю у відсотках між цими трьома браузерами за замовчуванням.

Інші програми браузера смартфона

Мобільні браузери за замовчуванням, безумовно, покращилися з роками, але іноді люди хочуть більш нішевий браузер. Існують веб-переглядачі, орієнтовані на конфіденційність, для Android та iOS, як-от DuckDuckGo або Firefox, або навіть спрощені браузери для старіших телефонів Android.

  Як отримати зображення за текстом у PowerPoint

Деякі з найпопулярніших альтернатив браузерам смартфонів за замовчуванням включають Opera, Brave і Firefox. Є забагато фантастичних альтернатив, щоб перелічити їх як варіанти в опитуванні, тож якщо ви не бачите свого улюбленого в списку, виберіть «Інше» та повідомте нам, який браузер вам подобається найбільше, у коментарях!

Якому браузеру для смартфонів ви віддаєте перевагу?

Я кілька разів думав про те, щоб змінити мобільний браузер, але ніколи цього не роблю. Я не знаю, чи це лінь, чи забудькуватість, але я все ще використовую Інтернет-браузер Samsung за умовчанням на своєму Galaxy S21 Ultra. Я знаю інтерфейс користувача як свої п’ять пальців, і він не пронизаний рекламою.

  Як виконати веб-вхід у WeChat без телефону

А як щодо вас? Чи використовували ви веб-переглядач телефону за замовчуванням, чи перемикали його та завантажували щось із додатковими функціями чи більшою увагою до конфіденційності?