techukraine.net techukraine.net Яке програмне забезпечення має формулу виграшу?

Яке програмне забезпечення має формулу виграшу?

| | 0 Comments| 2:51 PM
Categories:

У той час як цифровий і бізнес-ландшафт розвивається на багатьох фронтах, стаючи все більш залежним від даних, рівними є зусилля, які йому загрожують.

Комп’ютерні віруси, програми-вимагачі та зловмисне програмне забезпечення, головні загрози, що призводять до втрати даних, можуть призвести до простою вашої організації або значно вплинути на вашу продуктивність. І рішенням цієї проблеми є відновлення даних.

Що таке відновлення даних?

Відновлення даних, процес на основі програмного забезпечення, передбачає відновлення та відновлення втрачених, видалених, пошкоджених, недоступних або пошкоджених файлів.

Хоча багато доступних інструментів для відновлення даних доступні в Інтернеті, вибір найкращого є виснажливим. Можливо, ви стикалися з деякими з цих інструментів. Але вони можуть бути недостатньо потужними для досягнення хороших результатів, що робить їх неефективними.

Іноді ви будете використовувати безкоштовні інструменти на ринку. Недоліком є ​​те, що вони можуть працювати повільно, мати високу затримку або навіть не працювати на всіх пристроях.

У цьому дописі порівнюються два важковаговики, Stellar і EaseUs. Оскільки два гіганти домінують у просторі, вибір найкращого потребує певної тактики. Але перш ніж зануритися в те, як це зробити, давайте розберемося, чи потрібна програма для відновлення даних.

Чому програмне забезпечення для відновлення даних?

Ви можете втратити дані з кількох причин. Незалежно від того, чи це атака зловмисного програмного забезпечення, чи помилка, наслідки можуть завдати шкоди вашому бізнесу, якщо немає плану виправлення.

У більшості випадків поширеними причинами втрати даних є людські помилки, несумісність програмного забезпечення (третіх сторін або плагінів), застаріле програмне забезпечення, невиправлені вразливості програмного забезпечення, зловмисні атаки (фішинг і зловмисне програмне забезпечення), неналежний контроль доступу, стрибки напруги, несправності обладнання та катастрофи, такі як пожежа або повінь.

Якщо ви розглядаєте наслідки втрати даних, наявність програмного засобу, який допомагає з відновленням даних, є важливою для зменшення ризиків і підтримки вашого бізнесу. З нинішнім зростанням віддаленої роботи ризики даних посилюються, оскільки багато онлайн-працівників використовують персональні чи спільні комп’ютери. Програмне забезпечення для відновлення даних виявилося найкращим рішенням, якщо в будь-якому випадку ви застрягли на виділених випадках.

Програмне забезпечення для відновлення даних використовує ваші дані, щоб відновити ваші файли та системи до початкової безкомпромісної версії. Незалежно від того, чи шукаєте ви безкоштовне, платне, програмне забезпечення для початківців чи професійне програмне забезпечення, є інструменти, які відповідають вашим потребам.

Безкоштовні інструменти добре використовувати, але вони можуть обмежити типи файлів, які можна відновити, або не зберігати резервні копії. Платне програмне забезпечення добре, але залежить від того, наскільки швидко та скільки даних ви хочете відновити.

Версії для початківців прості у використанні, але можуть не пропонувати настроюваний контроль типів даних для відновлення. І, нарешті, є професійні інструменти з яскравими функціями, які відповідають складним вимогам бізнесу. Маючи це на увазі, давайте розглянемо найкраще програмне забезпечення для відновлення даних.

Stellar Data Recovery: Огляд

Stellar Data Recovery є індійською компанією, яка поширюється на Сполучені Штати та Європу. Організація сертифікована та спеціалізується на відновленні даних, видаленні даних, ремонті файлів і перетворенні поштових скриньок, серед інших послуг.

Надаючи надійне програмне забезпечення, організація керує галуззю простим у використанні, чудовими інноваціями та багатими, цінними функціями, які відповідають широкому спектру потреб користувачів.

Маючи понад 30 років досвіду, компанія використовує надійні ресурси та зусилля для розробки завжди готових рішень для підтримки комплексного обслуговування даних для особистих і корпоративних споживачів. Маючи понад 3 мільйони користувачів у всьому світі, Stellar Solutions постійно зростає як один із найбільш надійних брендів рішень для відновлення даних.

  Як створити власну синхронізацію файлів у хмарі з Nextcloud

Програмне забезпечення Stellar — це комплексне рішення для відновлення даних, яке вирішує всі проблеми втрати даних. Незалежно від того, чи вирішуєте ви видалені дані, втрачені на жорстких дисках, або вирішуєте проблему втрати оптичних носіїв і видалених розділів, програмне забезпечення добре підходить.

Використовуючи алгоритм сканування, програмне забезпечення забезпечує попередній перегляд файлів, які потрібно відновити (де ви можете вибрати файли, які хочете відновити), і ви можете вказати бажане розташування для відновлених файлів.

EaseUs: огляд

Заснована в 2004 році, EaseUs — це компанія, яка займається програмним забезпеченням і домінує в індустрії обробки даних, має технічний досвід у сфері відновлення даних, резервного копіювання та комплексного керування дисками.

Маючи бачення забезпечити зручний і безпечний цифровий досвід для всіх, компанія відмічає багато продуктів, таких як EaseUS Data Recovery Wizard, EaseUS Todo Backup і EaseUs Partition Master,

Компанія використовує 19 років технічного досвіду та має значний вплив у глобальному просторі безпеки даних. На момент написання статті організація має понад 530 мільйонів користувачів і 20 тисяч партнерів.

Майстер EaseUS Data Recovery Wizard допомагає користувачам відновлювати втрачені файли на Mac, Windows або сумісних з Windows пристроях. Серед інших форматів файли можуть бути графікою, відео, аудіо, електронними листами та документами. Крім того, програмне забезпечення покриває втрату даних на жорстких дисках, дисках і розділах у більш довгому списку моделей зберігання.

Stellar Data Recovery Vs. EaseUs

Вибираючи інструмент для відновлення даних, необхідно враховувати багато факторів. Ось деякі з найважливіших.

  • Інтерфейс користувача та досвід (UI/UX)
  • Продуктивність і надійність
  • Особливості та можливості
  • Підтримка клієнтів
  • Ціноутворення
  • Обмеження

Розберемо кожен із них детально.

Інтерфейс користувача та досвід (UI/UX)

Інтерфейс користувача та досвід є рушійними параметрами для впровадження будь-якого програмного забезпечення чи цифрового продукту. Ці два рішення мають різні підходи; давайте розберемо це.

Зірковий

Stellar фокусується на простому, зручному для користувача рішенні. У цьому випадку їх UI/UX має кілька ключових особливостей; чистий та інтуїтивно зрозумілий етап із акуратними зрозумілими функціями, які легко зрозуміти та легко орієнтуватися в процесі відновлення даних.

Далі покрокова функція майстра проведе вас через процес відновлення даних, супроводжуючись чіткими інструкціями для кожного кроку. Це особливо корисно, якщо ви новачок у операціях відновлення даних.

Крім того, розділ попереднього перегляду та вибіркового відновлення дозволяє переглянути файли, які відновлюються, перш ніж почати процес відновлення. Ця функція допомагає визначити та вказати файли, які потрібно відновити, спрощуючи роботу користувача.

EaseUs

EaseUS прагне до комплексних функцій, в той же час досягаючи балансу з дружнім інтерфейсом. Програмне забезпечення має сучасний і візуально привабливий дизайн, який приємний для очей і привабливий для покращення вашого досвіду.

Програмне забезпечення інтуїтивно зрозуміле щодо навігації, гарантуючи, що ви можете легко знайти всі параметри та функції. Його меню добре організоване, що полегшує пошук певних функцій. Якщо ви хочете відновити нещодавно видалені файли, ви можете скористатися опцією швидкого сканування. Ви можете вибрати розширене сканування, якщо вам потрібні складні сценарії.

  Як виправити зависання Outlook під час завантаження профілю

В даному випадку обидва засоби чудові. Зірковий акцент робиться на простому, керованому підході. З іншого боку, EaseUS зосереджується на візуально привабливому дизайні з широкими можливостями. Хоча UI/UX можна стандартизувати, він відрізняється від одного користувача до іншого. Тому ознайомлення з пробною або демонстраційною версією обох програм допоможе вам визначити, яке з них вам найкраще підходить.

Продуктивність і надійність

Є лише один спосіб забезпечити точне порівняння між Stellar і EaseUs – практичний приклад тестування. Ми навмисно видалили вибрані файли з нашого тестового ПК з Windows. Тестовий комп’ютер має 1 ТБ жорсткий диск і 8 ГБ оперативної пам’яті. Потім ми виконуємо глибоке сканування за допомогою двох програм, щоб оцінити, як кожне реагує. Обидва програми відновили втрачені дані разом з іншими попередніми файлами.

EaseUs

EaseUS виявилося найшвидшим рішенням із повним стандартним скануванням менш ніж за одну хвилину. Після переходу на глибоке сканування програмному забезпеченню знадобилося дві з половиною години, використовуючи 30% ЦП і 250 МБ оперативної пам’яті.

Зірковий

З Stellar процес трохи довший, використовуючи відносно вищий відсоток ресурсів комп’ютера. Для швидкого сканування процес зайняв чотири хвилини. З іншого боку, глибоке сканування тривало дванадцять годин, споживаючи 75% потужності ЦП і 200 Мбайт оперативної пам’яті. Якщо у вас менш потужний ПК, у вас виникнуть проблеми із запуском Stellar разом з іншими програмами для ПК.

У цьому випадку EaseUS пропонує найкращу продуктивність завдяки швидкій реакції та низькому використанню ЦП. Однак варто зазначити, що обидва інструменти виявилися корисними; різниця полягає в часі та використаних ресурсах комп’ютера.

Особливості та можливості

Обидва інструменти мають багаті функції, які дозволяють виконувати швидке та глибоке сканування. А якщо ви шукаєте безкоштовні версії, обидві задовольнять ваші потреби як на особистому, так і на бізнес-рівні. Обидва інструменти доступні для операційних систем Mac і Windows. Якщо ви використовуєте безкоштовний план, Stellar дозволяє відновити до 1 ГБ даних, а EaseUs надає вам максимум 2 ГБ даних.

Зірковий

Stellar підтримує отримання всіх відомих форматів даних, дозволяючи за потреби налаштовувати конфігурації. Ви можете відновлювати оптичні носії та файли з незавантажуваних систем Windows, виправляти пошкоджені відео та фотографії та витягувати дані із зашифрованих дисків. Програмне забезпечення також є гнучким для сканування та роботи з надлишковим масивом незалежних дисків (RAID) і типами віртуальних сховищ.

EaseUs

EaseUs настільки ж потужний із вражаючими функціями. Він дозволяє відновлювати дані з відформатованих дисків і пошкоджених дисків. Програмне забезпечення здатне відновлювати пошкоджені файли та недоступні дані.

Крім того, програмне забезпечення підтримує широкий спектр зовнішніх пристроїв зберігання даних. Вам також надаються гнучкі параметри, як-от відновлення даних під час сканування та попередній перегляд файлів відновлення перед їх збереженням.

У цьому випадку Stellar є провідним варіантом із наявністю багатьох сервісів і можливістю працювати з усіма форматами файлів, будь то локальне чи хмарне сховище. У цьому випадку EaseUs все ще хороший, оскільки підтримує багато зовнішніх моделей накопичувачів.

Підтримка клієнтів

Обидва варіанти мають служби підтримки. Однак слід зауважити, що платні передплатники завжди матимуть пріоритет. Обидві платформи мають чудову документацію для користувача, до якої ви завжди можете звернутися, коли застрягнете, і детальні відео, які допоможуть вам виконати кроки відновлення даних (більшість із них доступна на їхніх каналах YouTube).

  Як відновити Redistributable Microsoft Visual C++

EaseUs

Для EaseUs ви можете зв’язатися зі службою підтримки за допомогою електронної пошти, чату та телефонних дзвінків. Живий чат доступний у робочі дні з 9:00 до 17:30 UTC+8. Якщо ви застрягли на вихідних, то найближчим супутником для вас буде шукати рішення їхня документація (це інформаційна база).

Зірковий

Завдяки Stellar ви отримаєте вражаючу підтримку користувачів. Агенти служби підтримки Stellar є обізнаними та доброзичливими. Їхня телефонна підтримка доступна англійською мовою. Ви можете скористатися їхньою системою онлайн-квитків, щоб попросити допомоги, якщо у вас виникне складна проблема. Хоча механізм самодопомоги чудовий, вони доповнюють свої зусилля багатьма навчальними відео, інструкціями та іншими ресурсами, включаючи блог і статті.

У цьому випадку ми віддаємо перевагу підходу Stellar до підтримки за допомогою багатьох доступних варіантів на основі складності виниклих проблем. Однак у EaseUs все ще є хороша система підтримки.

Ціноутворення

Уподобання моделі ціноутворення відрізнятимуться від одного користувача до іншого залежно від характеру потреб, будь то індивідуальні чи корпоративні. Обидва рішення мають безкоштовну пробну версію, де ви можете взаємодіяти з програмним забезпеченням. Але давайте оцінимо платні варіанти (ціни вказані на момент написання статті і можуть змінюватися).

Зірковий

Платна версія Stellar використовує ліцензійний підхід. Платні плани включають стандартний, професійний, преміальний, технічний та інструментарій. Діапазон цін коливатиметься від $49,99 до $599,00. Довічний план доступу коштує 99 доларів.

EaseUs

EaseUS дає вам доступ до трьох платних планів: pro, pro plus із завантажувальних носіїв і технічних опцій. Ціна коливається від $69,95 до $499,00. Тут ви стягуєте 149,95 доларів США за довічний план.

Як бачите, обидва інструменти пропонують вам підписку або довічну пропозицію. І добре те, що ви гарантовано повертаєте гроші. З нашого досвіду, ціна не є порушником угоди. Замість цього оцініть інші параметри, що несуть інтенсивність, подібні до тих, що розглянуті вище.

Обмеження

Перед вибором рішення слід оцінити недоліки будь-якого інструменту.

Зірковий

Безкоштовна версія Stellar не перевіряє наявність оновлень. Якщо ви користуєтеся платною версією, вам доведеться вводити дані ліцензії під час кожного оновлення, що може викликати страх. Крім того, Stellar повільно генерує попередній перегляд у процесі відновлення.

EaseUs

У EaseUS є спливаюча реклама, яку ви не можете вимкнути, що дратує. Крім того, інструмент має тенденцію бути неточним щодо відображеного часу для процесу відновлення після ратифікації його з фактичним витраченим часом. Крім того, програмне забезпечення підтримує кілька форматів попереднього перегляду. Деякі формати фотографій можуть не підтримуватися.

Заключні думки

Кожен засіб відновлення даних має свої плюси і мінуси. Stellar має керований підхід до відновлення даних, а EaseUS має привабливий інтерфейс. Stellar підтримує багато форматів файлів, але відносно повільний порівняно з EaseUS. EaseUS має хороший підхід до підтримки, але Stellar має кращий із багатьма варіантами. Однак обидва інструменти часто задовольнять ваші потреби у відновленні даних.

Те, як ви виберете правильний інструмент, залежатиме від компромісів, на які ви готові піти. Якщо ви правильно розставите пріоритети, ви зможете вибрати правильний варіант.

Далі ви можете перевірити найкраще програмне забезпечення для відновлення даних Mac.