Яке програмне забезпечення для бухгалтерського обліку краще?

Xero та QuickBooks — чудові інструменти, які допоможуть вашому бізнесу виділитися під час керування обліковими записами та фінансами.

Незалежно від того, чи ви стартап, індивідуальний підприємець чи власник малого бізнесу, бухгалтерський облік є важливим аспектом вашого бізнесу, яким ви повинні ефективно керувати.

Це допоможе вам добре керувати витратами, відстежуючи платежі, обчислюючи податкові відрахування та податок на кінець року, належним чином фіксуючи зарплати тощо.

З багатьох бухгалтерських програм на ринку Xero та QuickBooks це дві найкращі та доступні онлайн-програми для бухгалтерського обліку, які усувають складності управління витратами та податками.

Хоча обидва мають схожі цілі, вони багато в чому відрізняються.

Давайте порівняємо Xero та QuickBooks, щоб вирішити, що краще для вашого бізнесу.

Xero проти QuickBooks: вступ

Що таке Xero?

Xero — це потужне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке допомагає вам ефективно виконувати свої «справні» завдання, не витрачаючи час і зусилля. Він розроблений спеціально для малого бізнесу, щоб безперебійно вести справи та вести онлайн-бухгалтерські записи.

За допомогою Xero ви можете керувати витратами, налагоджувати зв’язки з банком, оплачувати рахунки, відстежувати рахунки-фактури тощо. Він може автоматизувати такі повсякденні завдання, як звітування та виставлення рахунків, щоб заощадити ваші зусилля та час.

Ви отримаєте повну картину всієї роботи, пов’язаної з фінансами, на одному екрані з актуальними даними. Xero робить податкові декларації за кінець року простими та легкими та допомагає виконувати банківські канали з ваших бізнес-рахунків, щоб транзакції можна було легко безпечно імпортувати в його бухгалтерське програмне забезпечення. Таким чином, усі ваші банківські транзакції можуть легко надходити в Xero автоматично.

Крім того, ви отримаєте актуальну картину грошових потоків із Xero. Ви також можете використовувати Xero, щоб добре координувати роботу з вашими бухгалтерами, співробітниками або бухгалтерами онлайн, де б ви не були. У той же час ви можете отримати доступ до фінансової інформації та залишити коментарі. Це допоможе вам обговорити фінансові та ділові дані зі своєю командою, що дозволить їм подавати витрати, надсилати рахунки та керувати відпустками.

Xero пропонує різні додатки, зокрема Xero Projects і Xero Expenses, які допоможуть вам створити свій план і працювати відповідно до нього. Ви можете легко підключитися до програм сторонніх розробників, таких як Vend і Stripe, щоб управляти фінансами свого малого бізнесу. Це дає вам доступ до App Store, щоб знайти, купити та спробувати різні програми, які допоможуть вашому бізнесу.

історія:

Xero — це хмарне бухгалтерське програмне забезпечення, яке базується в Новій Зеландії. У 2006 році її заснували Хеміш Едвардс і Род Друрі в Веллінгтоні. Має представництва в Австралії, Новій Зеландії, США та Великобританії.

Що таке QuickBooks?

QuickBooks — це програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, яке допомагає вам легко відстежувати квитанції, банківські операції, доходи тощо. Ви можете переглянути всю фінансову картину в одному місці. Він також може автоматично синхронізувати всі ваші кредитні картки та банківські транзакції, щоб допомогти вам відстежувати витрати та доходи.

Інструмент полегшує організацію та керування фінансовою діяльністю, що означає менше роботи та стресу під час податкового періоду в кінці року. Ви можете знімати квитанції та відстежувати пробіг безпосередньо за допомогою мобільного додатку QuickBooks, щоб залишатися сумісним.

QuickBooks дозволяє позначати речі під час роботи, щоб відстежувати проекти, місця, події тощо. Крім того, ви можете запускати спеціальні звіти, пов’язані з тегами, щоб отримати миттєве уявлення про статистику. Завдяки простим у додаванні рішенням QuickBooks ви можете впевнено розвивати свій бізнес.

історія:

У 1983 році QuickBooks вперше представили Том Проулкс і Скотт Кук у Маунтін-В’ю, Каліфорнія, США. Він був розроблений і проданий компанією Intuit. Продукти орієнтовані на малий та середній бізнес. Крім того, він пропонує хмарні версії для потреб бухгалтерії та локальні програми, які приймають платежі, функції нарахування заробітної плати та рахунки. Програмне забезпечення було популярним серед власників бізнесу, які не мали формальної підготовки з бухгалтерського обліку.

Xero проти QuickBooks: особливості

Особливості Xero

#1. Оплачувати рахунки

Xero дозволяє швидше відстежувати та оплачувати рахунки. Крім того, ви можете отримати чітке уявлення про рух грошових коштів і кредиторську заборгованість. Крім того, це дає змогу переглядати всі рахунки для платежів, щоб бути в курсі грошових потоків.

Переглядайте витрати, замовлення на купівлю та неоплачені рахунки та уникайте комісій за прострочення, щоб побудувати хороші стосунки зі своїми постачальниками. Ви можете оплачувати постачальників однією простою транзакцією з кількох рахунків. Крім того, ви можете запланувати оплату рахунків заздалегідь, щоб нічого не пропустити.

Крім того, ви можете надсилати рахунки електронною поштою до папки вхідних файлів за допомогою Xero для безпаперового обліку. Це допоможе вам упорядковувати та зберігати рахунки та інші важливі документи в папках. Для цього ви можете будь-коли отримати доступ до документів. Потрібно лише ввести дані, і документ з’явиться на екрані.

#2. Позовні витрати

Xero дозволяє легко керувати витратами. Ви можете відстежувати витрати, переглядати витрати та швидко відшкодовувати витрати. Усе це можна легко зробити за допомогою інструментів керування витратами Xero. Зробіть свої витрати безпаперовими та швидкими зі свого мобільного телефону, відсканувавши всі деталі фотоквитанції, щоб автоматично заповнити претензію.

Крім того, ви можете відстежувати та підтримувати свій пробіг, а також подати заявку на витрати в один клік, додавши квитанцію. Зробіть свою роботу більш гладкою, автоматизувавши керування витратами. Для цього ви можете легко отримати сповіщення, коли подано вимогу про витрати. Ви можете швидко переглянути та підтвердити претензії.

За допомогою Xero ви можете оплачувати свої витрати так само, як і рахунки. Це дозволяє вашому бізнесу керувати витратами, використовуючи точні відомості про загальні витрати. Це допомагає керувати грошовими потоками та знати, коли очікуються відшкодування.

Незалежно від того, де ви знаходитесь і котра година, Xero пришвидшує подання та затвердження заявок на витрати. Це дозволяє відстежувати пробіг за допомогою карти у вашому мобільному додатку. Просто забудьте про паперові квитанції; натомість зніміть цифрову квитанцію.

#3. Банківські зв’язки

Підключіть свій бізнес-банківський рахунок до Xero та легко налаштуйте банківські канали. Дозвольте Xero щодня синхронізувати всі ваші банківські канали прямо у своєму бухгалтерському програмному забезпеченні. Ви можете імпортувати дані до одного року (12 місяців) після підключення.

Щоденні банківські канали є складними, тому Xero надає точне уявлення про фінанси бізнесу. Ви можете переглянути підсумок вхідних і вихідних грошей на його інформаційній панелі. Крім того, Xero щодня класифікуватиме всі транзакції, щоб не було незавершеної роботи.

Xero встановлює безпечне з’єднання з вашим банківським рахунком, щоб усі дані безпечно надсилалися з банку до Xero, дозволяючи лише Xero мати до них доступ.

#4. Приймати онлайн-платежі

Ви можете приймати онлайн-платежі від клієнтів за допомогою дебетової чи кредитної картки прямо з рахунку-фактури Xero. Нехай ваші клієнти платять так, як вони хочуть, щоб підвищити шанси отримати гроші та скоротити час. Налаштувати платіжні служби в Xero легко та швидко, тож ви можете почати отримувати платежі онлайн.

Xero дозволяє надати клієнтам кілька способів здійснення платежів. Вони можуть оплачувати безпосередньо через Stripe, який інтегрується з різними способами оплати, такими як кредитна картка, дебетова картка, Google Pay або Apple Pay.

Xero допоможе вам отримати індивідуальні шаблони рахунків-фактур, логотип компанії, спеціальне повідомлення та кнопку «Оплатити зараз». Це дає змогу вашим клієнтам натискати прямо на кнопку та швидко платити. Дані надійно захищені кількома рівнями безпеки, тому онлайн-рахунки важко підробити, що забезпечує надійний захист і надійне шифрування.

#5. Відстежувати проекти

Xero допомагає вам складати пропозиції, виставляти рахунки та швидко отримувати гроші за проекти. Ви можете відстежувати виплати та прибутковість за допомогою програмного забезпечення для відстеження вакансій. Ви отримаєте рішення для відстеження на основі місцезнаходження або таймера для керування своїми витратами. Xero Projects дозволяє налаштувати проект за лічені хвилини та допомагає розподілити різні завдання та витрати для вашого проекту.

#6. Pay Runs

Зберігайте свої записи про оплату в Інтернеті та отримуйте до них доступ з будь-якого місця. Для невеликої кількості співробітників Xero дає змогу виконувати всі розрахунки заробітної плати та створювати звіти про заробітну плату співробітників.

Крім того, ви можете платити своїм співробітникам вручну або шляхом пакетних платежів. Якщо ви хочете отримати надійне рішення для розрахунку заробітної плати, інтегруйте Xero зі сторонніми програмами.

Інші функції Xero:

 • Банківська звірка: тримайте свої фінанси та баланси на рахунках актуальними за допомогою Xero. Це дає змогу з упевненістю підтвердити, що всі транзакції на ваших рахунках зареєстровано у фінансовій документації підприємства.
 • Керування контактами Xero: Ви можете використовувати Xero для керування своїми контактами. Крім того, ви можете переглядати продажі клієнтів, платежі, рахунки-фактури, продажі постачальників тощо в одному місці.
 • Збір даних: отримуйте копії ключових даних і документів, що зберігаються в Xero, за допомогою Hubdoc.
 • Файли: Xero корисний для зберігання файлів в Інтернеті. Це допоможе вам безпечно керувати контрактами, рахунками, квитанціями та документами.
 • Звітність: Ви можете відстежувати свої фінанси за допомогою точних бухгалтерських звітів і співпрацювати з консультантами в режимі реального часу.
 • Інвентар: Xero дозволяє відстежувати рівень запасів, де ви можете заповнювати рахунки-фактури разом із замовленнями товарів.
 • Онлайн виставлення рахунків: потужне програмне забезпечення Xero для виставлення рахунків дозволяє вам працювати розумніше. Ви можете надсилати онлайн-рахунки-фактури, автоматизувати нагадування та робити багато іншого за допомогою настільного або мобільного додатка.
 • Мультивалютність: отримуйте гроші та платіть у понад 160 валютах за допомогою миттєвої конвертації валют Xero.
 • Замовлення на купівлю: створюйте замовлення на купівлю та з легкістю відстежуйте доставку.
 • Податок із продажів: автоматично обчислюйте податок із продажів для транзакцій. Ви можете використовувати звіти для підготовки податкових декларацій.
 • Аналітика: ви можете відстежувати показники, перевіряти фінансовий стан і переглядати грошові потоки.
 • Інформаційна панель бухгалтерського обліку: відстежуйте фінанси за допомогою панелі інструментів і обслуговуйте рахунки-фактури, рахунки, банківські залишки тощо.
 • Управління основними засобами: ви можете відстежувати основні засоби та керувати ними, дозволяючи переглядати актуальні книги.
 • Інтегруйте додатки: вибирайте різні інтеграції, фінансові послуги та додатки, щоб краще вести свій бізнес.

Особливості QuickBooks

#1. Вартість роботи

Ведіть облік витрат на проект за допомогою QuickBooks Online. Його чіткі звіти та інформаційні панелі дозволяють перевірити, чи перевищує ваш дохід витрати на проект. Ви отримаєте миттєву інформацію про прибутки з функцією автоматичного оновлення, коли почнете використовувати QuickBooks Time і QuickBooks Payroll. Це дозволить вам приймати розумніші рішення, щоб максимізувати свій прибуток.

#2. Інвентар

QuickBooks Online дозволяє відстежувати запаси за допомогою звітів і оновлень у реальному часі. Коли ваша робота триває, кількість автоматично оновлюється, щоб ви завжди знали, який у вас поточний запас, щоб запобігти дефіциту. Отримайте миттєве сповіщення, коли виникне необхідність змінити замовлення. Ви також можете отримати доступ до звітів, щоб побачити найкращі продавці, загальні податки та загальний обсяг продажів.

#3. Керуйте рахунками

Упорядковуйте та керуйте своїми бізнес-рахунками в одному місці. Отримайте деталі рахунків на інформаційній панелі рахунків, щоб знати, що ви повинні, від кого та коли платити. Ви можете оплатити частково або повністю й дозволити QuickBooks автоматично відстежувати сплачену вами суму та відповідним чином оновлювати платіжну панель.

#4. Відстеження витрат

Ви можете легко відстежувати бізнес-витрати за допомогою QuickBooks, щоб завжди знати, куди йдуть гроші. Коли ви підключите QuickBooks до своїх кредитних карток, банківських рахунків, PayPal, Square тощо, він імпортує ваші витрати та класифікує їх за вас. Ви можете зберігати фотографії квитанцій за допомогою мобільного додатку та бути в курсі, щоб ніколи не пропустити жодних податкових відрахувань.

#5. Керуйте підрядниками

Ви можете подавати, надсилати та відстежувати форми 1099 для своїх підрядників. Ви повинні розуміти різницю між W2 і 1099. Сплачуючи суму підряднику, вам потрібно буде відстежувати це на 1099. QuickBooks також відстежує окремі витрати, наприклад оплату постачальнику або підряднику за оренду обладнання.

Інші функції QuickBooks:

 • Звітування: за допомогою бізнес-звітів ви можете відстежувати стан свого бізнесу сьогодні та з’ясувати, як його покращити.
 • Відстеження миль. Незалежно від того, чи працюєте ви неповний робочий день, час від часу здійснюєте доставку або працюєте повний робочий день, відстеження миль корисно для малого бізнесу для вирахування податків.
 • Податок з продажів: QuickBooks відстежує всі податкові закони, тому вам не доведеться турбуватися про обчислення податків.
 • Виставлення рахунків: ви можете створювати та ділитися професійними рахунками-фактурами та отримувати швидші платежі.
 • Податкові відрахування: QuickBooks відстежує податки та розраховує відрахування для вас.
 • Оцінки: за допомогою QuickBooks ви можете легко створювати оцінки та надавати клієнтам повну інформацію.
 • Мобільна програма: Ви можете запускати та керувати своїми бізнес-акаунтами зі свого мобільного за допомогою мобільної програми QuickBooks.

Xero проти QuickBooks: випадки використання

Випадки використання Xero

 • Конструкція: перевіряйте цифри та легко керуйте грошовими потоками за допомогою Xero. Будівельна галузь може залишатися сумісною з податками за допомогою бухгалтерського програмного забезпечення Xero.
 • Торгівля: від торгівлі на місці до роботи в офісі ви можете легко надсилати рахунки-фактури та пропозиції, керувати завданнями та відстежувати витрати одним натисканням кнопки.
 • Виробництво: обробна промисловість може відстежувати активи та бути в курсі грошових потоків за допомогою бухгалтерського програмного забезпечення Xero.
 • Нерухомість: переглядайте записи клієнтів і відстежуйте ефективність на ходу. Крім того, ви можете керувати податками для агентів з нерухомості за допомогою цього програмного забезпечення.

Випадки використання QuickBooks

 • Некомерційні організації: за допомогою QuickBooks некомерційні організації можуть сортувати свої витрати, відстежувати бюджет, розширювати потужності та підвищувати захист. Ви можете легко збирати пожертви та керувати ними.
 • Виробництво: автоматизуйте широкий спектр процесів інвентаризації та отримайте чітку видимість у своєму бізнесі за допомогою QuickBooks. Ви можете знизити витрати, отримати високий прибуток, знайти ефективність і оптимізувати керування замовленнями.
 • Будівництво: QuickBooks пропонує відстеження вартості роботи та гнучкість, необхідну для роботи з будь-якого місця. Це допоможе вам охопити всі витрати, керувати робочою силою, платити працівникам і отримати інформацію про бізнес.
 • Оптова дистрибуція: керуйте закупівлею, розповсюдженням, продажем, запасами та обліком з єдиної платформи. Ви можете захистити прибуток, централізувати всю інформацію, автоматизувати управління запасами та оптимізувати керування замовленнями.

Xero проти QuickBooks: підсумок

XeroQuickBooksXero — це бухгалтерське програмне забезпечення, яке може допомогти вам керувати виставленням рахунків, управлінням запасами, керуванням витратами, управлінням проектами, оплатою рахунків тощо. QuickBooks — це бухгалтерська програма на основі браузера, яка має широкі функції виставлення рахунків і звітів, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Xero краще для стартапів, що розвиваються. QuickBooks краще для малого та середнього бізнесу, яким потрібні розширені звіти. Він має простий макет, який включає прості у використанні інструменти та настроювану інформаційну панель. Він має криву навчання, але містить подібні інструменти та функції. Xero можна інтегрувати з понад 1000 програмами. QuickBooks можна інтегрувати з понад 750 програмами та пропонує ведення бухгалтерського обліку всередині компанії. Він включає можливості відстеження часу в найвищому плані.Він включає можливості відстеження часу від базового до розширеного планів. Ви можете отримати доступ до всіх функцій протягом 30 днів, не сплачуючи нічого. QuickBooks пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб ви могли знати, який план вибрати. Початковий план становить 25 доларів на місяць. Початковий план становить 15 доларів на місяць.

Висновок

Xero та QuickBooks — чудові бухгалтерські програми для малого та середнього бізнесу, що розвивається. Кожен із них має широкий набір функцій і пропозицій, які допоможуть вам керувати витратами, контролювати фінансовий стан, сплачувати податки тощо.

Коротше кажучи, Xero краще підходить для стартапів і компаній, що розвиваються, яким потрібне масштабоване облікове рішення для їхнього бізнесу. Але QuickBooks краще для малих і середніх підприємств, яким потрібне відстеження запасів і розширені функції звітності.

Тому виберіть один із них відповідно до потреб вашого бізнесу.

Далі перегляньте детальну статтю про NetSuite проти QuickBooks.