techukraine.net techukraine.net Якби ви могли автоматизувати одну домашню роботу, що б це було? [Poll]

Якби ви могли автоматизувати одну домашню роботу, що б це було? [Poll]

Categories:

Усі домашні справи нудні, стомлюючі та нескінченні, але яку роботу ви б хотіли автоматизувати? Яка робота є прокляттям вашого існування, та, за яку ви б із задоволенням заплатили комусь, щоб вам ніколи не довелося цього робити? Дайте нам знати!

Найненависніші домашні справи

Деякі роботи по дому ненавидять більше, ніж інші, з пранням і миттям посуду у верхній частині списку. Нам потрібно щодня міняти одяг і їсти, а разом з цим приходить брудний одяг і брудний посуд. Навіть незважаючи на те, що прання, миття чи прибирання посуду може займати лише невелику частину часу у вашому дні, це монотонно.

Автоматизація будь-якого з цих завдань була б надзвичайно корисною. Що, якби у вашому домі був вбудований пральний робот, який міг би покласти одяг у пральну машину, запустити її, перемістити в сушильну машину, запустити сушильну машину та скласти все, коли сушильна машина закінчиться? Або робот для миття посуду, який міг би завантажувати посуд, запускати посудомийну машину та вивантажувати його? Обидва ці містичні роботи звучать дорого і складно, але мріяти про них приємно.

  Виправте помилку режиму анонімного перегляду на Netflix

Автор зображення: jmarkow/Shutterstock

Якщо у вас є домашні тварини чи діти, вам, можливо, доведеться частіше пилососити та мити шваброю, що робить прибирання підлоги найненависнішою справою. Прибирання пилососом може підняти пил і викликати у вас алергію, до того ж це гучне та фізично важке завдання.

Або, можливо, необхідність постійно протирати та дезінфікувати поверхні є джерелом роздратування для вас. Це може включати кухонні стійки, меблі для спальні або навіть туалет у ванній кімнаті.

Деякі додатки можуть допомогти з домашніми справами, нагадуючи вам про їх виконання на регулярній основі та навіть гейміфікуючи процес. Крім того, є технологія, яка може зменшити напруженість повсякденних завдань і клопотів — і навіть автоматизувати деякі елементи клопоту для вас.

  Скільки разів вас можуть забанити на PS4

Деякі домашні справи можна певною мірою автоматизувати

Однією зі згаданих вище справ, які можна автоматизувати, є пилосос і миття. Володіння роботом-пилососом і шваброю покращить ваше життя багатьма способами, особливо якщо у вас є домашні тварини чи діти. Ви можете налаштувати розклад, щоб ваш робот-пилосос запускався самостійно у визначений час, забираючи на себе більше роботи. Робот-пилосос автоматизує найгіршу частину пилососу, але вам потрібно буде підтримувати та чистити сам пилосос.

Є роботи-пилососи, які мають лише функцію вакууму, а також інші, які можуть пилососити та мити. Якщо ви не впевнені, чи потрібен вам робот-пилосос, ми допоможемо вам. Хоча робота-вакуумна технологія ще не досконала, вона вдосконалилася з роками та надзвичайно допомагає з домашніми тваринами, які багато линяють, і дітьми, які ходять у бруді та залишають крихти по дому.

  Створіть кращий пакет Apple One з програмами, які ви насправді використовуєте

Яку домашню роботу ви б хотіли автоматизувати?

Для мене миття посуду — найгірша домашня робота. Я знаю, що у нас є посудомийні машини, які можуть зробити багато миття та дезінфекції за вас, але іноді цього недостатньо. Мені хотілося б мати можливість просто поставити брудний посуд у раковину, і він магічним чином з’явиться чистим у моїй шафі.

Якщо ваша найненависніша робота не була згадана, дайте нам знати, що це таке, у коментарях і проголосуйте за інше в опитуванні нижче!