Яка система тестування найкраща для вас?

Categories:

Якщо ви деякий час займаєтеся розробкою програмного забезпечення, то знаєте, що тестування — це безперервний етап у процесі розробки, оскільки тестування гарантує, що кінцевий продукт відповідає цілям, які ми визначили на початку.

Хоча тестування можна проводити як вручну, так і автоматично, автоматизоване тестування зростає завдяки його швидкості та здатності скоротити трудовитрати.

Хоча існує багато інструментів і фреймворків для виконання автоматизованого тестування, Cypress і Selenium популярні серед них. Отже, давайте вивчимо унікальні особливості обох фреймворків і Cypress проти Selenium, щоб визначити, який з них використовувати.

Що таке Cypress?

Витративши незліченну кількість годин на розробку програмного забезпечення, зазвичай відчуваєте себе виснаженим, щоб протестувати розроблений продукт. Ось кипарис на порятунок!

Cypress в основному написаний на JavaScript, що дозволяє писати автоматизовані тести для програмних продуктів. Цей інтерфейсний фреймворк спеціально створений для сучасних веб-додатків і спеціалізується на тестуванні програм, створених на React, Angular і Vue.js.

Сьогодні багато інструментів автоматизації на ринку використовують Selenium у серверній частині для написання тестів, однак Cypress є повністю незалежним інструментом, який не покладається на інші інструменти для створення тестів.

Хоча Cypress використовує JavaScript для створення тестів, він не вимагає від вас знання JavaScript або кодування. Щоб продовжити тестування Cypress, достатньо лише основ.

Cypress підтримує такі відомі типи тестування:

 • Наскрізні тести.
 • Компонентні тести.
 • Модульні тести.
 • Інтеграційні тести.

На відміну від багатьох інших тестових фреймворків, Cypress не передає команди браузерам для тестування; Сам Cypress — це браузер, який виконує ваші тести.

Що таке селен?

Популярний серед усіх! Selenium — це автоматизований інструмент наскрізного тестування, який дозволяє писати тести будь-якою з основних мов програмування.

Фреймворк дозволяє тестувати веб-програму в кількох браузерах, включаючи Chrome, Firefox, Safari та Internet Explorer, щоб переконатися, що програма без помилок для виробництва. Selenium підтримує різні типи тестування, в тому числі

  Що таке код віддаленого доступу?

Selenium в цілому — це інструмент, який складається з Selenium IDE, Selenium WebDriver і Selenium Grid. Кожен з них має свої унікальні переваги.

Selenium IDE

Це проста у використанні IDE, яка не потребує інсталяції, щоб розпочати використання. Все, що вам потрібно зробити, це інтегрувати IDE в браузер Firefox і почати писати тести.

Інструмент записує вашу взаємодію з програмою та браузером для створення автоматизованих сценаріїв для тестування. Ви можете експортувати ці сценарії на бажану мову програмування.

Незважаючи на численні функціональні можливості, Selenium IDE не підтримує повноцінне тестування через певні обмеження.

Веб-драйвер Selenium

На відміну від Selenium IDE, WebDriver підтримує різні браузери, включаючи Chrome, Safari, Edge та багато інших.

Після створення тестових сценаріїв в інтерфейсі програмування WebDriver ви перейдете до унікального екземпляра бажаного веб-браузера, дозволяючи почати тестування функцій програми.

Сітка селену

Інструмент паралельного тестування, який дозволяє запускати тести на кількох машинах одночасно. Це означає, що він відповідає архітектурі, підключеній між вузлами, тобто ви можете контролювати всі тести, що виконуються на вузлах (дочірніх системах) із центральної системи, яка називається концентратором.

З наведеного вище графіка ви можете помітити, наскільки конкурентоспроможними є інструменти.

Візуалізація показує обсяг завантажень за рік. Очевидно, що кипарис набув великої популярності за останні пару років.

Особливості або переваги кипариса:

 • Просте встановлення: для роботи з Cypress вам не потрібні жодні зовнішні бібліотеки чи залежності. Враховуючи, що Cypress кодується за допомогою JavaScript, ви можете завантажити його безпосередньо через командний рядок за допомогою команди «npm install cypress».
 • Швидко працює: Оскільки Cypress сам по собі є браузером, який запускає тести, він швидше, ніж багато інших доступних тестових фреймворків.
 • Автоматичне очікування: завдяки функції автоматичного очікування Cypress, яка не вимагає від вас вручну додавати очікування до ваших тестів. Cypress автоматично очікує на команди та твердження.
 • Сучасний фреймворк: оскільки веб-програми переходять до фреймворків SPA (односторінкових додатків), таких як Angular і React, виникає потреба в спеціалізованому фреймворку для їх тестування. Таким чином, Cypress є найкращим для тестування фронтальних додатків, побудованих на новітніх технологіях.
 • Детальна документація: Спільнота Cypress є досить сильною та пропонує вичерпну офіційну документацію.
 • Помилки, які можна прочитати: повідомлення про помилки в Cypress написані простою англійською мовою, яку можуть легко зрозуміти люди, які не мають технічних знань. Крім того, фреймворк візуально фіксує помилки, які допомагають вам дізнатися, що саме не так у програмі. Отже, налагодження стає безперебійним і швидшим для вас.
  10 найкращих безкоштовних сканерів і шашок портів

Особливості або переваги селену:

 • Підтримує кілька веб-браузерів: хоча сам Selenium не є браузером, він може тестувати функціональність програми для різних веб-браузерів, таких як Safari, Opera, Chrome і Edge.
 • Кілька пристроїв: фреймворк не обмежується лише тестуванням веб-програм; він також може тестувати мобільні програми для Android та iOS.
 • Підтримка спільноти: Selenium не новий, він існує з 2004 року, і найкраще те, що це відкритий вихідний код, який приваблює розробників, тестувальників і професіоналів у всьому світі, що призводить до збільшення спільноти.
 • Варіанти інтеграції: Selenium можна легко інтегрувати в інші інструменти та фреймворки, такі як Maven, Docker, JUnit та багато інших.
 • Паралельне тестування: за допомогою Selenium Grid ви можете запускати кілька тестів на кількох машинах одночасно.
 • Портативний: Selenium працює майже на всіх основних операційних системах і підтримує різні мови програмування.
 • Набір інструментів: Selenium — це набір інструментів, доступний для розробників усіх рівнів. Наприклад, Selenium IDE настільки проста, що з нею може працювати навіть нетехнічний хлопець, тоді як Selenium WebDriver дозволяє створювати індивідуальні тести для складних програм.

Cypress проти Selenium: ключові порівняння

ФункціяCypressSeleniumОсновний випадок використання Внутрішнє тестування Наскрізне тестуванняПідтримувані мови. Хоча Cypress має плагіни для підтримки кількох мов програмування, він переважно використовує JavaScript або TypeScript для написання тестів. За умовчанням підтримуються різні основні мови програмування, такі як Python, Java, C# тощо, Встановлення/ Налаштування Оскільки Cypress побудовано на основі Node.js, він постачається як пакет, який можна просто завантажити за допомогою команди npm install cypress. Це займає небагато часу, оскільки вимагає завантаження та налаштування селену та драйверів. Підтримувані браузериCypress підтримує лише Chrome, Наразі браузери Edge та Firefox. Можна перевірити сумісність із усіма основними веб-браузерами, включаючи Firefox, Chrome, Safari та Edge. Швидкість Оскільки Cypress працює безпосередньо у веб-переглядачі, він набагато швидший. Selenium зазвичай пропонує високу швидкість, але він не може перемогти Cypress .Спільнота. Для порівняння Cypress має меншу спільноту, але вона дуже швидко зростає. Selenium має потужну підтримку спільноти. ІнтеграціяCypress має обмежені можливості інтеграції. Selenium можна легко інтегрувати в численні інструменти та платформи. Тестування мобільних пристроїв Неможливо виконати тестування мобільних програм. Так, Appium WebDriver APILicenseOpen -джерельний код, тобто безкоштовний. З відкритим кодом, доступний безкоштовно.

  Як увімкнути панель попереднього перегляду в Gmail

Обмеження Cypress

 • Зараз Cypress підтримує лише браузери на базі Firefox і Chromium. Він не підтримує інші браузери, наприклад Safari та Internet Explorer.
 • Тестування Cypress не дозволяє запускати тести на кількох вкладках.
 • Обмежена підтримка мови програмування для написання тестів.
 • Ви не можете тестувати мобільні або настільні програми за допомогою Cypress.
 • Він не має вбудованої підтримки для паралельного тестування.

Обмеження селену

 • Налаштування встановлення Selenium складніше порівняно з Cypress.
 • Не підтримує автоматичне очікування. Ви повинні явно додати очікування до тестів.
 • Порівняно повільно, оскільки він не працює безпосередньо у веб-переглядачі, а натомість надсилає віддалені команди для керування браузером.
 • Немає стандартної підтримки для тестування зображень.
 • Ви повинні мати базові технічні знання, щоб створювати тести в Selenium.

Заключні думки

Тепер закінчується очікування ключових порівнянь Cypress проти Selenium. Cypress і Selenium дуже конкурентоспроможні у світі автоматизованого тестування.

Незалежно від того, який фреймворк ви виберете, вся справа в продуктивності програми в різних браузерах і пристроях. Функції, обмеження та порівняння Cypress і Selenium у цій статті повинні допомогти вам визначити, який з них найкраще відповідає вимогам вашого проекту.

Якщо ваша програма для тестування орієнтована на інтерфейс або має вбудовані сучасні фреймворки, такі як React або Angular, вам слід вибрати Cypress. Крім того, щоб полегшити головний біль для тестувальників, використовуйте Cypress, оскільки він простий і не вимагає досвіду програмування.

З іншого боку, для комплексного та наскрізного тестування використовуйте Selenium.

Ви також можете переглянути питання та відповіді на інтерв’ю Selenium.