Яка різниця між CC та BCC в електронній пошті

Стандартне вікно складання електронної пошти містить поле Кому, Відправник і Тема. Ви також можете побачити два інших поля: CC та BCC. Ці два поля не є обов’язковими для заповнення, тобто ви можете надіслати електронний лист, не заповнюючи їх, і вони часто можуть бути приховані в інтерфейсі користувача за замовчуванням.

різниця між CC та BCC

CC і BCC

Поля CC та BCC – це поля для введення електронної пошти або кількох електронних листів. Коли ви надсилаєте повідомлення, його отримають усі, хто входить у поля Кому, Копія та Прихована копія.

CC означає Carbon Copy, а BCC означає Blind Carbon Copy. Якщо ви не впевнені, що означає копія, то це термін, придуманий з реальної реліквії; копіювальний папір. Карбон – це папір, покритий чорнилом (яка забруднить ваші руки та все інше, з чим контактує). Він вставлений між двома паперами. Ви пишете на папері зверху, і це автоматично копіюється на папір нижче завдяки копіювального паперу.

  Як вимкнути стільникові дані на iPhone або iPad

Важливо знати, що CC і BCC не надсилають окремі повідомлення. Те саме повідомлення, той самий ланцюжок надсилається всім.

Різниця між CC та BCC

Адреси електронної пошти, введені в поле CC, бачать усі, кому надіслано повідомлення. Якщо ви надсилаєте комусь копію в електронному листі, одержувачі, додані в поле Кому, зможуть побачити всіх, хто включено в поле Копія.

Адреси електронної пошти, введені в поле BCC, нікому не відображаються. Вони «сліпі» або приховані. Якщо ви хочете надіслати комусь електронний лист, але також включити когось у список одержувачів, щоб інші не дізналися, поле BCC є інструментом для роботи.

Етикет електронної пошти: використання CC

Немає законів і писань про використання CC та BCC. Однак існує етикет етикету електронної пошти, якого ви повинні дотримуватися, використовуючи ці поля. Якщо цього не зробити, ви отримаєте ворогів на роботі.

  39 найкращих розширень Chrome 2014 року

Поле CC слід використовувати, коли;

Ви хочете тримати когось в курсі чогось, але це не вимагає від нього відповіді
Ви відчуваєте, що повідомлення — це те, про що людині може знадобитися знати в якийсь момент
Спільний керівник
Керівник/менеджер для вас та іншої особи, якщо ви працюєте в різних відділах/секціях. Це найкраще використовувати, якщо керівник/менеджер вимагає документацію про розподіл роботи між відділами.

Коли не можна використовувати CC;

Щоб контролер був у курсі, коли він не потрібен.
Щоб використовувати повідомлення як документацію про роботу, яку ви виконуєте
Щоб довести думку

Суперечливе використання КК;

Ви не повинні використовувати CC без потреби та включати людей у ​​повідомлення, коли їх не потрібно включати. Тим не менш, якщо ви підозрюєте, що колега не збирається виконувати якісь дії, якщо в повідомленні не включено керівника, ви також можете додати його.

  Використовуйте iTunes Home Sharing, щоб передавати музику з робочого столу на свій iPhone

Ви також повинні використовувати його, якщо керівник вимагає підтвердження того, що ви працюєте.

Етикет електронної пошти: використання BCC

Використання BCC в основному означає, що ви «розповідаєте» комусь. Використовуйте це обережно. Ніхто не знає, хто ще отримав повідомлення, коли ви додаєте людей до поля BCC. Уявіть, що це таємно записує зустріч або дозволяє комусь слухати.

BCC слід використовувати помірно та обережно. Настане момент, коли вам потрібно буде це використовувати, і буде очевидно, коли вам це потрібно буде зробити. Крім того, не приховуйте людей в електронних листах. Натомість використовуйте поле CC.

Висновок

Поле BCC приховано, тому ніхто не дізнається, що ви його використовували. Поле CC не приховано, і його використання буде очевидним. Одержувачі дізнаються, чи були вони додані в поле CC або BCC. Переконайтеся, що люди, які ви приховали, не скористалися кнопкою Відповісти всім.