Яка різниця між моїм фотопотоком та фотографіями iCloud?

Основною причиною існування резервних копій є збереження ваших сімейних фотографій від збою пристрою. iCloud стверджує, що створює резервні копії всіх ваших фотографій «у хмарі», але спосіб його роботи залежить від того, які налаштування ви ввімкнули.

Мій фотопотік проти фотографій iCloud

«Фотографії iCloud» виконує те, що ви очікуєте — він зберігає всі ваші фотографії в iCloud. Щоразу, коли ви робите знімок на свій iPhone, він негайно завантажується в iCloud, де створюється резервна копія, навіть якщо ви зламаєте телефон. iCloud Photos також надішле всі фотографії, які ви зробили, на ваш Mac і будь-який інший пристрій, який ви підключили до iCloud, щоб все було синхронізовано. Це припускає, що все підключено до Інтернету, і ви не вимкнули бібліотеку фотографій iCloud за допомогою стільникових даних.

iCloud Photos — це чудово, але має серйозну проблему: місце для зберігання. Безкоштовний тарифний план iCloud надає вам лише 5 ГБ пам’яті, що надзвичайно мало, навіть у порівнянні з іншими безкоштовними планами зберігання даних із таких служб, як Google Drive. Ви можете вмістити близько 1600 зображень у 5 ГБ простору, але це не включає відео та все інше, що ви зберігаєте в iCloud.

  Огляд Angry IP Scanner (2021) для мережевого сканування

Коли ваше сховище заповниться, iCloud Photos перестане працювати. Він швидко заповнюється, і коли це станеться, вас будуть докучати сповіщення з проханням оновити.

«Мій фотопотік» намагається вирішити цю проблему. Він зберігатиме лише перші 1000 фотографій, зроблених за останній місяць, і видаляє старі фотографії з вашого фотопотоку. Це дає вашому Mac або іншим пристроям достатньо часу для синхронізації з iCloud, створення резервних копій ваших зображень на інших пристроях. Ваші зображення не зберігатимуться в хмарі, але вам не доведеться вручну створювати їх резервні копії на комп’ютері. Якщо один із ваших пристроїв зламався, усі ваші фотографії залишаться на інших пристроях.

Тож доки ви не зламаєте всі свої пристрої одночасно, Мій фотопотік забезпечить отримання копій ваших фотографій. Основна проблема з ним полягає в тому, що коли ви отримуєте новий пристрій або оновлюєте свій телефон, ваші зображення не завантажуються автоматично на цей пристрій, оскільки My Photo Stream зберігає лише останні фотографії. Вам доведеться вручну завантажити фотографії на свій новий телефон зі свого Mac, і якщо у вас немає Mac, вам не пощастить, якщо у вас не буде достатньо місця в iCloud, щоб увімкнути iCloud Photos.

  Тонкі закладки дозволяють налаштувати панель закладок [Firefox]

Який слід використовувати?

Якщо ви готові платити $0,99 на місяць за рівень iCloud 50 Гб, використовуйте iCloud Photos. Це набагато краще рішення, і це менше клопоту, ніж My Photo Stream. І якщо ви дійсно турбуєтеся про втрату своїх фотографій, скористайтеся цією опцією, оскільки всі ваші фотографії будуть створені, якщо у вас є обліковий запис iCloud.

Якщо у вас є кілька пристроїв і ви робите багато знімків, можна використовувати Photo Stream. Він добре синхронізує фотографії між пристроями; якщо ви регулярно користуєтеся обома пристроями, ваші зображення створюватимуться на кожному з ваших пристроїв. Ви зіткнетеся з деякими проблемами, коли прийде час оновити, і вам доведеться вручну перемістити фотографії на новий пристрій, тому це не найкращий варіант. Крім того, найкраще розглянути можливість отримання плану резервного копіювання для вашого Mac, щоб переконатися, що все в безпеці.

  Чи варто використовувати HDMI, DisplayPort або USB-C для монітора 4K?

Якщо ви не робите багато фотографій або використовуєте iCloud так багато, ви можете залишити iCloud Photos увімкненими, доки ваші 5 ГБ не заповняться. Коли це станеться, вам доведеться вирішити, чи платити за більше місця, чи переключатися на Photo Stream.

Не використовуйте Photo Stream, якщо у вас є лише один пристрій або якщо ви не використовуєте регулярно другий пристрій і не синхронізуєте його з iCloud. Ваші старі фотографії зникнуть, якщо ви зламаєте основний пристрій. Якщо у вас є один пристрій і більше 5 ГБ зображень, вам доведеться заплатити за більше місця або перемістити фотографії в службу зберігання, як-от Google Drive.

У вас також є інші варіанти автоматичного резервного копіювання фотографій вашого iPhone. Наприклад, ви можете використовувати Google Photos для зберігання необмеженої кількості фотографій.