Яка різниця між звичайним футляром, футляром MagSafe і силіконовим футляром?

Що ви в першу чергу вирішуєте придбати, купуючи телефон? Чохол для телефону, так? Це мудре рішення придбати його, оскільки воно захищає ваші важко зароблені гроші від марнування. Але оскільки ми живемо в 21 столітті, і у нас є багато варіантів, стає важко вибрати чохол для покупки. Навіть якщо ви знаєте, який чохол купити, вам буде складно вирішити, який колір купити. Отже, у цій статті ми допоможемо вам вирішити, який чохол купити. Ви отримаєте відповіді на запитання, наприклад, що таке чохол MagSafe і яка різниця між звичайним чохлом, чохлом MagSafe і силіконовим чохлом. Також ви дізнаєтеся, чи підходить силіконовий чохол для iPhone чи ні і який чохол дорогий. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про його подробиці.

Яка різниця між звичайним футляром, футляром Magsafe і силіконовим футляром?

Щоб зрозуміти різницю, давайте спочатку розберемося, що таке звичайний чохол, що таке силіконовий чохол, яка кришка дорога та багато інших запитів, які у вас є. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про різницю між звичайним футляром, футляром MagSafe і силіконовим футляром.

Що таке звичайний випадок?

Стандартний чохол для телефону, який можна розташувати так, щоб він закривав телефон, залишаючи видимим лише екран. Звичайні чохли для телефонів бувають різних стилів, зокрема шкіряні, міцні та витончені. Однак є кілька характеристик, які поділяють усі звичайні екземпляри. Почнемо з того, що кожен корпус можна повністю налаштувати з точки зору всього, від товщини до загального стилю та зовнішнього вигляду. Усі вони, як правило, амортизують удари, тому, якщо ваш телефон впаде під час носіння чохла, чохол захистить його від пошкодження.

Фото Френкі Лу на Unsplash

Що таке Silicon Case?

Як випливає з назви мобільних чохлів Silicon, вони складаються з кремнію. Але в його склад входить і гума. Так як гума також є, вони м’які. Ці чохли також захищають телефон від дрібних падінь. Він також забезпечує гарне зчеплення, якщо ці силіконові чохли текстуровані. Якщо ви використовуєте силіконовий чохол Apple, він має м’яку підкладку з мікрофібри, яка додає iPhone більше захисту. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, яке покриття є дорогим.

  Як вимкнути або налаштувати сповіщення Xbox One

Фото Олександра Тодова на Unsplash

Чи підходить силіконова накладка для iPhone?

Так. iPhone це дорогий телефон, тому вам потрібно переконатися, що він залишається безпечним. Для цього ви робите багато речей, наприклад фальсифіковане скло, щоб захистити екран, і гарну кришку телефону. Що стосується чохлів для телефонів, то на ринку є багато варіантів. Але будь-який чохол недостатньо хороший, щоб захистити ваш iPhone; тому вам потрібен хороший кейс. І цей гарний чохол – силіконова накладка спеціально для iPhone, тому що:

  • Чудове зчеплення: коли мова заходить про чохол для телефону, вам потрібен чохол, який не є слизьким. Не тільки це, але навіть коли ваші руки спітніли, це дозволяє вам добре тримати телефон. Якщо ви бажаєте відмінного зчеплення, силіконова накладка Apple вам це забезпечить.

  • Легко чистити: якщо текстуру вашого корпусу можна легко очистити, ви можете використовувати його протягом тривалого часу, і ця кришка дозволяє легко виконувати цю функцію.

  • Протиударний чохол: якщо ваш телефон часто вислизає, ви можете вибрати цей чохол, оскільки він захистить ваш телефон від ударів.

Що таке MagSafe Case?

Чохли MagSafe мають вбудовану функцію магніту. Ця функція вбудованого магніту дозволяє заряджати ваш пристрій. Крім того, його амортизаційні властивості роблять його ідеальним вибором для вас. Він був розроблений спеціально для пристроїв Apple. Чохли також доступні в різних кольорах, і ви можете придбати ці чохли в магазині Apple та на Amazon.

Фото Даніеля Ромеро на Unsplash

Які переваги використання футляра MagSafe?

Переваги використання MagSafe перераховані нижче:

  • Це більш ефективно, тому що магніт чохла MagSafe гарантує, що чохол і телефон ідеально вирівняні. Отже, якщо у вас багато роботи, і ви не можете переконатися, що все ще раз перевірите, тоді ви можете піти.
  • Чохли MagSafe безпечніші за звичайні футляри для бездротової зарядки. Це завдяки здатності магніту утримувати чохол на вашому телефоні, навіть якщо його рухати. Отже, він ідеально підходить для вас, якщо ви любите подорожувати.
  • Також є кілька варіантів кольорів, тож у вас є вибір. У вас буде вибір і технологія в одному пакеті, що робить його ідеальним випадком для вас, особливо якщо ви блогер.

Чи можу я додати MagSafe до будь-якого випадку?

Так. Ви можете придбати безпечний конвертер mag case на Amazon, щоб додати MagSafe до свого футляра. Але є умови, яким має відповідати ваш футляр, якщо ви хочете перетворити його на футляр MagSafe. А ці умови:

  • Товщина корпусу повинна бути менше 4 мм.
  • Клей 3M може приклеюватися до корпусу, що не є MagSafe.
  • Футляр не MagSafe не повинен мати покриття, стійке до відбитків пальців.

Отже, ви можете перетворити корпус, який не є MagSafe, на корпус MagSafe, але він повинен відповідати наведеним вище умовам. Тільки тоді ви зможете додати MagSafe до будь-якого випадку.

Яка обкладинка дорога?

Ціни на кришку MagSafe наведені нижче в таблиці:

Кришка MagSafe
Ціна в рупіях
Ціна в доларах
Прозорий чохол для iPhone 14 Pro Max з MagSafe
4900
60.19
Прозорий чохол для iPhone 14 Pro з MagSafe
4900
60.19
Шкіряний чохол для iPhone 14 Pro з MagSafe
5900
72,47

Ціни на Silicon Case з кришкою MagSafe наведені нижче в таблиці:

Силіконова кришка
Ціна в рупіях
Ціна в доларах
Силіконовий чохол для iPhone 14 Pro Max з MagSafe
4900
60.19
Силіконовий чохол для iPhone 14 Pro з MagSafe
4900
60.19
Силіконовий чохол для iPhone 13 Pro Max з MagSafe
4900
60.19

Проаналізувавши наведені вище таблиці, ви зможете вирішити, яке покриття для вас дорожче.

Примітка: для звичайних футлярів ціни можуть відрізнятися, і це залежатиме від якості, яку ви вирішите придбати.

Яка різниця між звичайним футляром, футляром MagSafe і силіконовим футляром?

Нижче наведено таблицю, щоб краще зрозуміти різницю між звичайним футляром, футляром MagSafe і силіконовим корпусом:

особливості
Футляр MagSafe
Силіконовий чохол
Звичайний випадок
Амортизуючі
Так
Так
Так
Підтримка зарядки
Так
Ні
Ні
Доступні різні кольори
Так
Так
Так
Ціна
Дорого
Дорого
Від дешевого до дорогого
Хватка
Добре зчеплення
Добре зчеплення
Залежить
Легко чистити
Так
Так
Залежить від текстури

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи варто мені використовувати чохол для телефону?

Відповідь Так, ви повинні використовувати чохол для свого телефону, оскільки він захищає екран телефону від розбиття.

Q2. Що таке силіконовий чохол?

Відповідь Силіконовий чохол складається з кремнію, який також містить гуму. Щоб дізнатися більше, перегляньте цю статтю з самого початку.

Q3. Чи довго служать силіконові чохли для телефонів?

Відповідь Так, силіконові чохли довговічні.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чим відрізняються звичайний чохол, чохол MagSafe і силіконовий чохол. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як виконати веб-вхід у WeChat без телефону