Яка різниця між блокуванням Twitter і вимкненням звуку?

Categories:

Як і будь-який інший широко використовуваний веб-сайт соціальних мереж, Twitter має багато дратівливих і грубих користувачів. Деякі люди просто неосвічені, а інші навмисно когось троллюють або переслідують. Ніхто не повинен терпіти таку поведінку в реальному житті чи в Інтернеті.

На щастя, Twitter дає вам кілька інструментів, щоб захистити себе від таких настирливих людей. Ви можете або вимкнути їх, щоб відфільтрувати їхні твіти зі своєї стрічки, або заблокувати їх, щоб повністю від них позбутися. У цій статті будуть розглянуті переваги та недоліки обох варіантів, пояснюється, як їх викликати, і досліджено, що саме відбувається, коли ви виконуєте ці дії.

Блокування в Twitter

Блокування людей у ​​Twitter працює так само, як і блокування в інших соціальних мережах, таких як Facebook. Після того, як ви заблокуєте когось, він не зможе бачити чи ретвітувати ваші твіти, надсилати вам твіти чи навіть повідомлення.

Коли вони перейдуть до вашого профілю, вони побачать повідомлення про те, що їм заборонено стежити за вашим обліковим записом. На жаль, це означає, що вони відразу дізнаються, що ви їх заблокували. Навіть якщо Twitter не надсилає сповіщення про блокування своїм користувачам, легкий пошук вашого облікового запису дасть їм знати.

  Як приховати погані твіти за допомогою розширених фільтрів Twitter

Після того, як ви заблокували когось у Твіттері, ви також автоматично скасуєте підписку на нього, і його буде видалено з вашого списку підписників.

Як заблокувати когось у Twitter

Виконайте ці прості кроки, щоб заблокувати будь-кого в Twitter:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Twitter.
 • Відвідайте профіль особи, яка незабаром буде заблокована.
 • Натисніть на іконку з трьома крапками.
 • Ви отримаєте спадне меню, у якому ви повинні вибрати Блокувати.
 • Підтвердьте, що ви хочете їх заблокувати.
 • Як відновити блокування в Twitter

  Можливо, ви заблокували друга випадково або передумали когось заблокувати. Ви можете легко розблокувати когось, зробивши це:

 • Увійдіть у Twitter.
 • Перейдіть на екран налаштувань, потім виберіть Налаштування та конфіденційність.
 • Виберіть Конфіденційність і безпека.
 • Виберіть Безпека, а потім Заблоковані облікові записи.
 • Ви побачите список усіх заблокованих облікових записів.
 • Натисніть на Заблоковано поруч із їхнім іменем.
 • Пам’ятайте, що блокування автоматично скасовує підписку на обліковий запис, тому вам доведеться знову підписатися на нього, що може ускладнити ситуацію.
 •   Як завантажити повнорозмірне зображення профілю Twitter

  Вимкнення звуку в Twitter

  Простіше кажучи, вимкнути звук когось у Twitter — це як більш ввічлива версія блокування. Так само, як і блокування, вони не отримають сповіщення про те, що ви це зробили. Ви очистите свій канал від їхніх твітів і ретвітів, і вони все одно бачитимуть ваші ретвіти та твіти. Вони також зможуть стежити за вами та надсилати вам прямі повідомлення.

  По суті, ви приховано забороняєте їх, а вони не звертають на це уваги. Це дивовижно, чи не так? Єдиний спосіб зрозуміти, що ви вимкнули звук, — це написати вам кілька разів. Не побачивши відповіді, вони побачать, що відбувається.

  Іноді ви хочете заблокувати когось у соціальних мережах, навіть якщо це ваш друг. Їхні твіти можуть бути дратівливими або надмірними, або вони просто не знають, як поводитися в Інтернеті. У цьому випадку ви можете приглушити їх, не відчуваючи провини.

  Як вимкнути звук користувача в Twitter

  Ось як ви можете вимкнути звук когось у Twitter:

 • Увійдіть у свій обліковий запис.
 • Відвідайте профіль невдалої людини.
 • Відкрийте спадне меню (три крапки).
 • Виберіть Вимкнути звук.
 • Підтвердьте, що хочете вимкнути їх.
 • Якщо ви хочете когось увімкнути, виконайте ті самі дії та замість Вимкнути виберіть Увімкнути звук.

    Як дізнатися, хто відписався від вас у Twitter

  Основні відмінності між блокуванням Twitter і вимкненням звуку

  Щоб швидко узагальнити основні відмінності, подумайте про блок як про абсолютне рішення, а про відмову — про часткове рішення. Заблокований користувач ніколи не зможе побачити ваш профіль, якщо він не вийде і не використовує інший обліковий запис. Користувач без звуку бачить усе, що ви твітуєте чи ретвітуєте.

  З іншого боку, ви не бачите їхні дописи у своїй стрічці. Вони все ще можуть надсилати вам повідомлення, ретвітити, ставити улюблені та цитувати ваші твіти. Ви не можете зробити це зі свого профілю, але якщо ви відвідаєте їхній профіль, ви можете зробити це звідти.

  Щодо сповіщень, то все просто. Ви не отримуватимете сповіщень від заблокованих користувачів, але можете отримувати сповіщення від тих, хто вимкнув звук. Лише у випадку, якщо ви стежите за ігнорованим профілем, ви отримаєте сповіщення про його активність.

  Чи слід вимкнути звук чи заблокувати?

  Тепер, коли ви знаєте ключові відмінності, вам вирішувати, який курс дій ви хочете вжити. Пам’ятайте, що блокування людей, хоча і приносить більше задоволення, також є більш помітним і легше зрозуміти.

  Якщо ви хочете когось забанити, просто вимкніть його. Ви позбудетеся від них і зосередьтесь на більш цікавих твітах, навіть не підозрюючи нічого.