techukraine.net techukraine.net Яка платформа найкраща для командної співпраці?

Яка платформа найкраща для командної співпраці?

Categories:

Оскільки все більше компаній використовують віддалені та гібридні режими роботи, зростає попит на надійні та ефективні інструменти для співпраці. Ці інструменти допомагають підтримувати прогрес і ефективність, не вимагаючи від працівників одночасно перебувати в одному місці.

Microsoft Teams і Google Chat — це два популярні інструменти командної співпраці, кожен з яких має унікальні функції та переваги. Вибір правильного інструменту для вашої команди може бути складним завданням, але ми тут, щоб допомогти.

Давайте порівняємо ціни, можливості та придатність обох платформ, щоб ви могли прийняти зважене рішення.

Огляд Microsoft Teams

Microsoft Teams — це потужна платформа для співпраці, запущена в 2017 році як частина програмного пакету Microsoft 365. Завдяки декільком функціям, які сприяють продуктивності та координації роботи, Microsoft Teams зарекомендувала себе як один із найкращих інструментів для співпраці в цифровому світі.

Microsoft Teams — це міжплатформна програма для Інтернету, комп’ютера та мобільного пристрою. Він забезпечує добре організовану структуру команд і каналів, що забезпечує оптимальну функціональність. Microsoft Teams пропонує широкий спектр функцій для проведення віртуальних зустрічей, обміну файлами чи керування завданнями.

1. Ціноутворення

Microsoft Teams пропонує чотири тарифні плани для задоволення різноманітних потреб вашої організації. Безкоштовний план має мінімальні функції, обмеження тривалості зустрічей, розширений адміністративний контроль і функції безпеки.

Платні плани — Microsoft Teams Essentials, Microsoft 365 Business Basic і Microsoft 365 Business Standard — усувають усі обмеження, збільшують розмір пам’яті та дозволяють розміщення електронної пошти. Вони можуть вмістити до 300 осіб на одну зустріч, серед багатьох інших оновлень.

Щомісячна вартість Microsoft Teams Essentials становить 4 долари США за користувача. Ціни на плани Business Basic і Business Standard становлять 6 і 12,50 доларів США за користувача на місяць відповідно. Останні два варіанти включають інтеграцію Teams у пакет Microsoft 365, що надає вам доступ до інших програм у пакеті Microsoft 365.

2. Зберігання файлів

Microsoft Teams надає надійну систему зберігання, яка дозволяє членам команди ділитися файлами та співпрацювати над ними. Він підтримує широкий спектр форматів файлів, від документів до електронних таблиць і відео.

  10 шаблонів керування цифровими активами для оптимізації творчого процесу

Крім того, інтеграція програми дозволяє членам команди отримувати доступ до файлів OneDrive та інших зовнішніх джерел і імпортувати їх.

3. Відеоконференції

Інструмент командної співпраці не був би повним без можливостей віртуальних зустрічей. Microsoft Teams пропонує високоякісне потокове відео та аудіо для плавного спілкування під час зустрічей.

Під час відеоконференції ви можете ділитися екранами, приймати кількох учасників і записувати конференцію для подальшого використання. Microsoft Teams також полегшує віртуальні зустрічі, дозволяючи планувати зустрічі та приєднуватися до них через Outlook.

План Business Standard дозволяє проводити масштабні вебінари з кількістю відвідувачів до 10 000 осіб.

4. Інтеграція Microsoft 365

Microsoft Teams легко інтегрується з програмами Microsoft Office, такими як Excel, Word і PowerPoint, для оптимальної співпраці. Це дає змогу створювати, редагувати та спільно працювати над документами, не перемикаючись між різними програмами.

Принадність цієї інтеграції полягає в тому, що члени команди можуть працювати над документами в режимі реального часу, дозволяючи кожному робити внесок одночасно. Зміни, внесені до будь-якого документа в Teams, автоматично синхронізуються з відповідними програмами Microsoft 365.

Крім того, ви можете налаштувати свій календар Outlook, щоб фільтрувати зустрічі та події в Microsoft Teams. Це дає вам легкий доступ до деталей зустрічі та сповіщень, що полегшує організацію та відвідування зустрічей.

5. Гостьова співпраця

Якщо вам доводиться працювати з кимось за межами вашої команди чи організації, функція гостьової співпраці Team стане в нагоді. Ця функція дозволяє запрошувати клієнтів або інших зовнішніх співробітників для участі в нарадах або мозкових штурмах.

Отримавши запрошення, зовнішня сторона може отримати доступ до зустрічі за допомогою свого облікового запису Microsoft. Це дозволяє їм приєднуватися до чатів, обмінюватися файлами та працювати разом із вашою командою. Крім того, ви маєте повний контроль над діями гостей, встановивши рівень доступу в дозволах.

Огляд чату Google

Google Chat – це платформа для командної співпраці, яка допомагає оптимізувати організаційне спілкування та командну роботу. Завдяки зручному інтерфейсу та інтеграції з іншими інструментами Google Workspace Chat став основним продуктом для команд, особливо для тих, хто часто використовує інші продукти Google.

  Як автоматично змінити циферблат Apple Watch на основі часу або місця розташування

Google Chat має оптимізовані функції, які дозволяють спілкуватися за допомогою текстових повідомлень, ділитися файлами та влаштовувати конференції.

1. Ціноутворення

Google Chat є частиною комплексного пакету, який ви отримуєте, купуючи план Google Workspace. Хоча безкоштовний план доступний для вашого облікового запису Google, він надає лише обмежені функції.

Три плани Google Workspace: Business Starter, Business Standard і Business Plus — місячна вартість 6, 12 і 18 доларів США за користувача відповідно. Google також пропонує настроюваний план Enterprise, який можна придбати, зв’язавшись із відділом продажів.

Максимальна кількість учасників відеозустрічі залежить від вашого пакету підписки. Наприклад, план Starter дозволяє лише 100 особам, а план Plus – до 500 осіб.

2. Зберігання файлів

Об’єм файлів у чаті Google залежить від вашого тарифного плану. Плани Starter і Standard пропонують 30 ГБ і 2 ТБ відповідно. Плани Plus і Enterprise пропонують 5 ТБ на користувача, але ви можете запросити більше місця для зберігання, якщо у вас є підписка Enterprise.

Завантаження файлу в Chat зберігає безпосередньо в Google Chat, а не на Google Drive. Ці файли миттєво доступні для одержувачів, усуваючи потребу в сторонніх програмах для обміну або вкладеннях файлів.

Ще одна перевага використання цієї функції полягає в тому, що Google Chat контролює дозволи на файли та рівні доступу. Це дозволяє вам контролювати, хто може переглядати, коментувати або редагувати документи.

3. Інтеграція Google Workspace

Google Chat інтегрується з іншими додатками в Google Workspace, щоб забезпечити взаємодію. Ви можете ділитися файлами безпосередньо з Диска Google і працювати над ними в реальному часі зі своєю командою.

Крім того, програми Google Workspace дозволяють контролювати історію вашої роботи та відстежувати зміни, внесені у ваш документ. Завдяки цьому ви можете контролювати модифікації файлів, гарантуючи, що ваш командний проект залишається організованим і доступним для відстеження.

Коли ви використовуєте Google Chat для відеоконференцій, фактична відеоконференція відбувається через Google Meet, який є частиною програм Google Workspace, включених у вашу підписку.

4. Організований обмін повідомленнями

Google Chat має організовану систему обміну повідомленнями, яка дозволяє вам вести індивідуальні розмови або групові бесіди зі своєю командою. На платформі також є розмови, де ви відповідаєте на конкретні повідомлення, зберігаючи деталі та ідеї в курсі та легко слідкуючи.

  15 найкращих безкоштовних записів екрана для ПК

Крім того, ця платформа має унікальну функцію пошуку для пошуку певних повідомлень і файлів у чатах. Крім того, ви можете використовувати швидку відповідь на основі штучного інтелекту, щоб швидко відповідати на повідомлення, коли ви зайняті.

Microsoft Teams проти Google Chat: вердикт

Microsoft Teams і Google Chat — чудові платформи для співпраці з дуже схожими функціями. Ось чому вибір одного над іншим залежить від потреб і вподобань вашої команди.

Найновіші функції Microsoft Teams роблять зустрічі та роботу в команді безперебійними та легкими. Проте Google Chat пропонує спрощений та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який ідеально сумісно з іншими програмами Google.

З точки зору ціноутворення, Microsoft лідирує, пропонуючи Teams як окремий продукт, починаючи з 4 доларів США за користувача. Навпаки, Google Chat починається від 6 доларів США за користувача, і ви можете отримати його лише з іншими програмами Google Workspace.

Вирішальним моментом при виборі платформи для співпраці є оцінка інших інструментів, які ваша команда використовуватиме регулярно. Наприклад, якщо ваш робочий процес значною мірою залежить від продуктів Office, вибір Microsoft Teams може бути найвигіднішим вибором завдяки його повній інтеграції з іншими інструментами Microsoft.

Подібним чином, якщо ваша команда вже використовує Google Workspace, було б розумно залишитися на їхній платформі для співпраці, щоб підтримувати згуртоване та ефективне робоче середовище.

Найкращий вибір для ефективної співпраці

Вибір найкращої платформи для командної співпраці є критично важливим рішенням, яке залежить від кількох ключових факторів, зокрема ваших конкретних вимог, розміру вашої організації, потреб у безпеці та обізнаності команди з потенційними програмами.

Розгляньте інструменти, якими регулярно користується ваша команда. Якщо ви сильно покладаєтеся на продукти Office, бездоганна інтеграція Microsoft Teams робить це перевагою. Подібним чином, якщо ви вже використовуєте Google Workspace, дотримання їхньої платформи для співпраці гарантує ефективність.

Оцінка цих факторів допоможе вам прийняти обґрунтоване рішення та покращити співпрацю вашої команди.