Яка найкраща безкоштовна перевірка плагіату?

Швидкі посилання

Переконайтеся, що ви не скопіювали чужу роботу за допомогою перевірки на плагіат. Продовжуйте читати, щоб знайти кілька безкоштовних веб-сайтів, щоб перевірити на плагіат і уникнути будь-яких потенційно серйозних наслідків. Ви також дізнаєтеся про різні типи плагіату.

Що таке плагіат?

Коли ми говоримо про плагіат, ми зазвичай маємо на увазі копіювання чиєїсь роботи. Іноді плагіат передбачає копіювання та вставлення вмісту з іншого місця, не змінюючи жодної частини тексту. Однак неправильно перефразований вміст без цитування також вважається плагіатом.

Наслідки плагіату часто дуже серйозні. Роботи інших людей часто захищені авторським правом, а це означає, що ви потенційно можете зіткнутися з судовим позовом за копіювання та вставлення роботи, особливо якщо на веб-сайті є чітке повідомлення «ви не можете відтворювати мою роботу без дозволу» (або щось подібне).

Навіть якщо ви не зазнаєте юридичних наслідків за плагіат, важливо уникати такої практики. Школи та коледжі зазвичай не терплять цього конкретного вчинку; якщо вас визнають винним у плагіаті, ви можете автоматично провалити завдання, а у серйозних випадках — бути вилученими з курсу взагалі.

Плагіат також не допускається на робочому місці. У кращому випадку ви отримаєте суворе попередження (особливо якщо ви працюєте в сфері контент-маркетингу чи журналістики). Але в деяких випадках плагіат може призвести до миттєвого звільнення.

Які є різні типи плагіату?

Плагіат не завжди легко виявити, і існує кілька типів. Щоб допомогти вам уникнути випадкового чи навмисного плагіату, ми розглянемо деякі з найпоширеніших версій нижче.

1. Перефразування

Перефразування є однією з найпоширеніших форм плагіату, і воно передбачає копіювання та вставлення роботи, опублікованої кимось іншим, але її переформулювання. Однак варто зазначити, що перефразування не завжди вважається плагіатом. Якщо ви надасте авторство оригінальному творцю, ви зазвичай не будете плагіатом його роботи.

2. «Консенсусний» плагіат

Ви пам’ятаєте меми «скопіюйте, але трохи змініть», які стосуються домашніх завдань? Якщо ви справді копіюєте домашнє завдання свого друга, це є формою плагіату (навіть якщо ви його трохи зміните).

Придбання рефератів або курсових робіт, написаних кимось іншим, у деяких ситуаціях також може вважатися плагіатом.

3. Випадковий плагіат

Легко подумати, що весь плагіат зроблено недобросовісно, ​​але це не так. Іноді ви можете несвідомо займатися плагіатом, і це гарна ідея перевірити, перш ніж надсилати будь-яку роботу. Відсутність посилання на джерела є одним із прикладів випадкового плагіату.

Від того, як ви цитуєте ці джерела, залежить; для есе в коледжі ви часто можете використовувати бібліографію. Під час написання статей в Інтернеті доцільно посилатися на першоджерело у тексті.

4. Явний плагіат

Ця форма плагіату – це те, з чим ви, ймовірно, асоціюєте цей термін. Явний плагіат — це коли хтось копіює та вставляє весь проект, але стверджує, що це його власний. Ви також здійснюєте такий вид плагіату, якщо лише копіюєте та вставляєте розділи.

Хоча це одні з найпоширеніших форм плагіату, вони не єдині. Варто також зазначити, що ви можете використовувати засоби перевірки плагіату для певних програм, наприклад ці засоби перевірки плагіату для Google Docs.

Яка найкраща безкоштовна перевірка плагіату?

Тепер, коли ви краще розумієте, що таке плагіат (і деякі з найпоширеніших форм), давайте розглянемо кілька безкоштовних веб-сайтів, щоб перевірити плагіат. Нижче наведено наші випробувані фаворити.

1. Граматично

Є кілька причин використовувати Grammarly як автор, і перевірка на плагіат є однією з них. Хоча вам потрібна підписка для необмеженого доступу до функцій Grammarly, вона має безкоштовна перевірка плагіату що дозволяє перевіряти тексти довжиною до 10 000 символів.

Ви можете скопіювати та вставити свій текст у Grammarly за допомогою відповідного поля або завантажити файл. Якщо ви обираєте перше, дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Скопіюйте та вставте свій текст у Grammarly та виберіть Сканувати на плагіат.
 • Потім відкриється пакет редагування Grammarly. Налаштуйте налаштування та натисніть Готово.
 • Натисніть «Плагіат», щоб перевірити наявність плагіату. Проаналізуйте свій текст, щоб переконатися, що ви не плагіат.
 • Якщо ви хочете використовувати Grammarly для всіх своїх зусиль щодо написання текстів, подумайте про це порівняння Grammarly та Quillbot, перш ніж використовувати будь-яку платформу. Ціни на Grammarly Premium починаються від 12 доларів США на місяць.

  2. Copyscape

  Copyscape — один із найвідоміших інструментів виявлення плагіату. Якщо ви не можете дозволити собі повну версію, веб-сайт дозволяє безкоштовно перевірити плагіат в обмеженій кількості. За допомогою Copyscape ви можете ввести URL-адресу та побачити, чи є інші копії вашої сторінки в Інтернеті.

  Ще одна корисна функція в Copyscape — це можливість порівнювати дві сторінки або статті поруч. Введіть URL-адресу або текст і натисніть «Порівняти елементи», щоб отримати повний огляд.

  Copyscape також має преміум-версію, яка коштує 0,03 дол. США за перші 200 слів вашого тексту, а також додаткові 0,01 дол. США за кожні наступні 100 слів.

  3. Плагіат

  Plagiarisma — це абсолютно безкоштовний веб-сайт, який перевіряє на наявність плагіату, і ви можете перевірити наявність плагіату в Google і Bing. Інструмент підтримує понад 190 мов, включаючи англійську, французьку, шведську та німецьку. Окрім копіювання та вставлення тексту, ви також можете шукати, вставляючи будь-які URL-адреси, які хочете перевірити.

  Після того, як ви здійснили пошук свого тексту в Plagiarisma, ви можете прокрутити вниз, щоб побачити відсоток унікальності вашого тексту. У вас також є можливість завантажувати файли у форматі .docx та багатьох інших форматах.

  4. PapersOwl

  PapersOwl — це альтернатива Plagiarisma, якщо вам потрібна безкоштовна перевірка плагіату, а її макет веб-сайту трохи зручніший, ніж у згаданій раніше версії. Використовуючи PapersOwl, ви можете ввести назву та текст статті. Скопіюйте та вставте обидва, перш ніж торкнутися Перевірити на плагіат.

  Після того, як ви подасте свій текст на перевірку на плагіат, ви побачите відсоток того, що є унікальним — і того, що схоже — протягом кількох секунд. Потім ви можете ввести свої зміни в текстове поле та вставити їх назад у свій проект.

  5. Duplichecker

  Якщо вам потрібен інший веб-сайт, який безкоштовно перевіряє плагіат, обов’язково перегляньте Duplichecker. Програма дозволяє завантажувати файли з Google Drive і Dropbox, а також копіювати та вставляти текст для перевірки на плагіат. За бажанням ви також можете завантажувати файли зі свого комп’ютера.

  Duplichecker також дозволяє шукати плагіат за URL-адресами.

  Відправивши текст на перевірку на плагіат, ви побачите, наскільки оригінальним є ваш вміст. У безкоштовній версії ви можете перевірити до 1000 слів; ви можете оновити до Pro (від $25 на місяць) для більшої гнучкості.

  Ви знайдете кілька безкоштовних веб-сайтів для перевірки на плагіат, і це дуже гарна ідея робити це щоразу, коли вам потрібно подати великий проект. Це допоможе уникнути проблем і гарантуватиме оригінальність вашої роботи. Почніть із цього списку та оновіть пізніше, якщо потрібно.