Що ChatGPT означає доступ до актуальної інформації для всіх

| | 0 Comments| 4:35 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Обмежена база знань ChatGPT є важливою проблемою, оскільки вона не може надати точну інформацію про події після січня 2022 року.
 • OpenAI вирішує цю проблему, відновлюючи доступ до Інтернету для ChatGPT за допомогою Bing, що дозволяє надавати актуальні відповіді.
 • Увімкнення функції перегляду покращує точність і вичерпність відповідей ChatGPT, але також створює ризики дезінформації та впливає на доходи веб-сайтів від реклами.

Обмежена база знань ChatGPT є однією з найбільших проблем. Залежно від того, яку модель ви використовуєте, база знань ChatGPT має кінцеву дату вересень 2021 (для GPT-3.5) або січень 2022 (для GPT-4). Це означає, що ChatGPT не може точно обробляти запити, пов’язані з подіями, що відбулися після цього часу.

Тепер OpenAI вирішує цю проблему, оновлюючи ChatGPT, щоб використовувати Інтернет для надання актуальних відповідей на ваші запити. Ось що вам потрібно знати про це (повторне) доповнення до ChatGPT.

ChatGPT тепер може використовувати Bing для доступу до Інтернету

Однією з головних переваг чат-ботів зі штучним інтелектом, таких як Bard і Bing AI, є те, що вони можуть отримати доступ до Інтернету для отримання актуальної інформації. ChatGPT, з іншого боку, не міг цього зробити. Ситуація ненадовго змінилася після того, як у травні 2022 року OpenAI запустив можливості веб-перегляду, але згодом ця функція була виведена з мережі через зловживання. Одне з таких зловживань показало, що користувачі ChatGPT використовували функцію перегляду, щоб обійти платні екрани на веб-сайтах, щоб отримати безкоштовний доступ до статей новин.

  Виправити Premiere Pro. Сталася помилка під час розпакування аудіо чи відео

Після цього ChatGPT повернувся до свого оригінального дизайну без доступу до Інтернету. Натомість чат-бот залежав від сторонніх плагінів для отримання інформації з Інтернету. тепер, OpenAI оголосив він розгортає функцію «Перегляд за допомогою Bing», яка використовує API пошукової системи Bing, щоб надати ChatGPT таку необхідну можливість доступу до актуальної інформації. Щоб уникнути деяких помилок, які спостерігалися під час попереднього впровадження цієї функції, OpenAI наклав суттєві обмеження на сайти, доступ до яких має функція перегляду ChatGPT. Веб-сайти, які наклали обмеження на GPTBot ChatGPT, звільняються від участі в синтезованих відповідях ChatGPT.

Але як увімкнути цю функцію в ChatGPT? Як повернення доступу до Інтернету вплине на користувачів ChatGPT? Давай дізнаємось.

Як увімкнути перегляд у ChatGPT

Щоб користуватися функцією перегляду, ви повинні мати платну підписку ChatGPT Plus. Якщо ви використовуєте план ChatGPT Plus, ви можете ввімкнути функцію перегляду на сторінці налаштувань облікового запису.

 • ВІДЧИНЕНО ChatGPT.
 • Натисніть своє ім’я або електронну адресу в нижньому лівому куті вікна чату.
 • Натисніть Налаштування та бета-версія.
 • Натисніть «Бета-функції» та ввімкніть перемикач поруч із «Перегляд за допомогою Bing».
 • Потім, щоб скористатися функцією перегляду ChatGPT:

 • Почніть новий чат.
 • Наведіть курсор над моделлю GPT-4.
 • У спадному меню виберіть «Огляд за допомогою Bing».
 • ChatGPT автоматично запустить функцію перегляду, щоб отримати актуальну інформацію, коли побачить у цьому потребу. За бажанням ви можете наказати чат-боту почати перегляд певної теми чи запитання щоразу, коли вам потрібна остання інформація з теми.

    Як перевірити вільний дисковий простір на Mac

  Що означає доступ до Інтернету ChatGPT для користувачів ChatGPT

  Першим наслідком повернення доступу до Інтернету до ChatGPT є покращення відповідей. ChatGPT зможе надавати більш вичерпні та точні відповіді. Наразі ані моделі GPT-3.5, ані GPT-4 нічого не знають про події чи теми, які відбулися після січня 2022 року. Через цей брак знань ChatGPT не може відповісти на деякі запитання або зробити припущення, які призводять до неправильних відповідей.

  Коли ми спробували розмови про статистику чи цифри, що швидко змінювалися, важливість доступу до Інтернету була кристально очевидною. У той час як ChatGPT без перегляду давав відповіді з неправильними цифрами, ChatGPT із переглядом повертав точнішу статистику на такі теми, як населення світу та статистика продажів смартфонів.

  У розмові нижче ми запитали модель ChatGPT GPT-4 за замовчуванням, яка країна має найбільше населення. Це неправильно зрозуміло.

  Потім ми запитали модель GPT-4 ChatGPT із увімкненим переглядом, і вона все зробила правильно.

  Але не все так райдужно. Доступ до Інтернету також матиме деякі недоліки. Це збільшує ризик поширення дезінформації, якщо ChatGPT покладається на веб-сайти з неточною, упередженою або неправдивою інформацією. Джерела даних, які використовуються для навчання ChatGPT, значною мірою дезінфікуються. Це зменшує ризик поширення чат-ботом дезінформації та пропаганди. Проте з необмеженим доступом ми, ймовірно, повинні очікувати більше розмов про те, що ChatGPT посилює фейкові новини та інші типи дезінформації в майбутньому.

  Іншим менш очевидним недоліком останнього доповнення ChatGPT є його вплив на джерела новин та інформації. Більшість веб-сайтів для отримання прибутку залежать від трафіку на їхній веб-сайт. ChatGPT з доступом до Інтернету дещо підриває це, надаючи доступ до інформації з інших веб-сайтів без відвідування користувачів. Це означає, що ChatGPT потенційно позбавить веб-сайти доходу від реклами, який вони інакше отримували б від користувачів, які відвідують їхні веб-сайти. Деякі веб-сайти блокують доступ до ChatGPT і пояснюють, що «файл robots.txt веб-сайту не дозволяє мені отримати запитані сторінки», але багато власників веб-сайтів не роблять цього.

    9 самостійних платформ веб-аналітики з відкритим кодом

  Звичайно, такі пошукові системи, як Google і Bing, також потенційно втратять дохід від реклами на своїх сторінках результатів пошуку. Але такі компанії, як Google і Bing, занадто великі, щоб відчути такий тиск, принаймні на даний момент. Вплив більше відчують невеликі веб-сайти, де дохід від реклами є основним джерелом доходу.

  Функція перегляду ChatGPT — це палка з двома кінцями

  Повернення функції веб-перегляду ChatGPT — це палка з двома кінцями. З одного боку, це дозволяє чат-боту зі штучним інтелектом надавати користувачам більш точну та актуальну інформацію. Але це також створює ризики поширення дезінформації та негативного впливу на доходи від реклами невеликих веб-сайтів. Хоча є обґрунтовані занепокоєння, функція перегляду наразі доступна.

  Користувачі, які хочуть отримати вичерпніші відповіді від ChatGPT, можуть увімкнути його, а ті, кого турбує дезінформація, можуть дотримуватися оригінальної моделі. Як це вплине на чат-бот ШІ в довгостроковій перспективі, ще належить побачити. Наразі OpenAI дотримується обережного підходу, щоб надати користувачам вибір між повністю закритою моделлю та моделлю з вибірковим доступом до Інтернету.