Що є кращим за співвідношенням ціни та якості?

Amazon заново винаходить наш погляд на книги, і це на краще.

Те, що почалося як венчурна ідея в гаражі Джеффа Безоса, тепер є компанією з мільярдними доходами та автономним лідером електронних та аудіокниг на ринку.

Останні дослідження показують, що сьогодні продажі книг Amazon складають менше 10% від загального доходу. Хоча 10% може здатися незначним, той факт, що це 10% від колосальних 500 мільярдів доларів щорічного доходу, говорить вам, наскільки це велика угода.

Це доводить, що Amazon керує часткою ринку, представивши Kindle і Audible, і майбутнє виглядає ще більш багатообіцяючим. Широкий спектр ефективних послуг є перевагою щорічного збільшення клієнтської бази.

Платформа Kindle дозволяє купувати або брати книги напрокат, а також публікувати та продавати їх, таким чином використовуючи простір для створення ексклюзивної для книг платформи електронної комерції, яка доступна лише одним клацанням миші для читачів.

З іншого боку, Audible є найкращою платформою для людей, які завжди в дорозі, оскільки ви можете підключити навушники та відтворювати аудіокнигу у фоновому режимі, поки ви подорожуєте.

У цій публікації ми проведемо детальне порівняння Kindle Unlimited і Audible, щоб допомогти вам вирішити, яка підписка вартує ваших грошей відповідно до ваших потреб.

Вплив Kindle Unlimited і Audible на ринок

Amazon, яку з любов’ю визнають «батьком революції електронного читання», постійно впроваджує нові функції та технологічні досягнення, щоб зробити Kindle і Audible найкращим вибором для цифрового читання.

Kindle Unlimited розроблено таким чином, що він не лише показує, які книги обирають читачі, а й ті, які вони читають. У результаті Amazon створює величезну базу детальних даних читачів, які допомагають нам бездоганно розуміти ринкову інформацію та тенденції.

Якщо ми подивимося на Audible, Amazon володіє 41% окремого ринку аудіокниг у США. Amazon процвітає як одноосібний лідер завдяки своїй стратегії отримання ексклюзивних прав на книги, розміщені на Audible.

Можна з упевненістю сказати, що читачі офіційно вступили в цифрову еру книг.

Знайомство з Kindle Unlimited

У цьому розділі ми розглянемо все, що ви хочете знати про Kindle Unlimited.

Поява Kindle

У 2007 році Amazon офіційно випустив свій перший в історії електронний пристрій для читання книг Kindle за 399 доларів. Щоб мати конкурентну перевагу над існуючими конкурентами, вони представили його у своєму магазині електронної комерції, тож це був продукт, який можна було легко придбати онлайн за хорошою ціною.

Kindle дозволяє збирати та читати понад мільйон книг, блогів, журналів тощо на одному пристрої.

Зараз він популярний на ринку через те, що він не може робити – без сповіщень, без сповіщень додатків, без дзвінків і повідомлень лише з метою занурити вас у читання вашої книги.

Давайте поглянемо на 4 доступні типи пристроїв Kindle:

StandardpaperWhitesignuteOasissScreen Size6 дюйма 6,8 дюйма 6,8 дюйма 7 дюйма GBDORY8 GB8 GB32GB8 GB, 32 GBDISPLAY167 PPI300 PPI300 PPI300 PPIBRIGHTS4 LED17 LED25 LEDPRICE $ 45 з ADS, $ 94,99 без $ 139,99 $ 15.

Усі перераховані вище пристрої Kindle дивовижні в тому, що вони роблять, особливо в тому, щоб покращити ваш досвід читання.

Однією з головних переваг придбання пристрою Kindle є те, що вам не доведеться постійно носити з собою кілька книг і нотаток. Крім того, це також економічно вигідно порівняно з постійним придбанням фізичної копії книги.

Kindle Unlimited – як це працює?

Kindle Unlimited — це послуга передплати на книги, аудіокниги, журнали тощо за фіксованою ціною на місяць/рік. Якщо ви не бажаєте купувати пристрій Kindle, ви можете завантажити програму Kindle на свій пристрій Android або iOS, і ви зможете отримати доступ до всіх її функцій через програму.

Ви можете позичити до 20 книг за раз і повернути їх у своє розпорядження. Знову ж таки, це можна зробити на вашому ексклюзивному пристрої Kindle або з програми, яку ви завантажуєте на свій телефон. В обох випадках ви повинні мати підписку та зареєстрований обліковий запис Amazon.

  Як отримати географічне розташування вашої системи зі сценарію Bash

Увійшовши у свій обліковий запис, ви потрапите на інформаційну панель домашньої сторінки, де ви знайдете рекомендації книг відповідно до ваших інтересів.

Ви можете переглянути інші книги в їх каталозі та почати позичати книги звідти. Це також дозволяє зберегти будь-яку книгу на потім, щоб ви могли переглянути її, коли прочитаєте.

Скільки коштує Kindle Unlimited?

Kindle Unlimited дозволяє почати з 30-денного пробного періоду, який є безкоштовним. Після цього ви можете підписатися на їхній місячний план за ціною 9,99 доларів США на місяць або на річний план, який коштує 119,99 доларів США.

Якщо ви завзято читаєте книги та плануєте своєчасно поновлювати підписку, зверніть увагу на дивовижні знижки, які час від часу розміщує Amazon.

Зверніть увагу: Kindle Unlimited не є частиною підписки на Amazon Prime, тому вам доведеться придбати його окремо.

Особливості Kindle Unlimited

Однією з головних причин популярності Kindle Unlimited є його набір функцій. Давайте переглянемо їх, щоб краще дізнатися про цей сервіс:

Простий у використанні

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс надзвичайно простий у користуванні та не вимагає будь-яких складнощів, будь то інформаційна панель чи завантаження/позичання/повернення книг.

Кілька книг

Kindle Unlimited дозволяє отримати доступ до 20 книг одночасно. Якщо вам потрібна ще одна книга у вашій бібліотеці, вам доведеться повернути одну з книг. Це чудова функція, яка дозволяє уникнути накопичення занадто великої кількості книг одночасно.

Кілька пристроїв

Kindle Unlimited можна використовувати на кількох пристроях і операційних системах, а саме:

  • Kindle
  • Android
  • iPhone
  • планшет
  • Ноутбук

Ви можете легко перемикатися між пристроями без жодних проблем.

Ексклюзивні книги

У багатьох випадках вибіркові книги виходять на Kindle Unlimited, перш ніж вони стануть доступними деінде. Він купує ексклюзивні права на публікацію, що дає вам доступ до ексклюзивного вмісту.

Самвидавні книги

Платформа дозволяє своїм користувачам самостійно публікувати свої книги на Kindle Unlimited. Це відкриває для вас нові, сирі та починаючі таланти та відкриває нові перспективи. Поговоріть про те, що недооцінені письменники отримують чудову платформу для демонстрації своїх навичок.

Читайте або слухайте

Одна з останніх функцій Kindle Unlimited дозволяє слухати книги або читати їх відповідно до ваших уподобань. Знайдіть значок навушників біля опису книги, якщо ви хочете послухати її, а не читати.

Kindle Unlimited — це чудова платформа для читання та вивчення письменників і жанрів, яких ви зазвичай не купите в місцевому книжковому магазині. Їхня бібліотека повна незалежних, самвидавних і сучасних книг, які можна позичити на основі вашого інтересу та відгуків інших читачів.

Якщо ви хочете скасувати підписку, ви можете скасувати її в будь-який час на інформаційній панелі.

Введення в Audible

У цьому розділі ми розглянемо все, що ви хочете знати про Audible.

Початок Audible

Якщо ви не любите читати книги та шукаєте інші способи поглибити свої знання, то аудіокниги — ваше рішення.

Аудіокниги – це книги, які читаються голосом, і доступ до них можна отримати, коли ви в дорозі, на роботі, займаєтеся домашніми справами або просто відпочиваєте на дивані.

Зараз аудіокниги – це бізнес на мільярди доларів, і Amazon знову править імперією завдяки Audible. Це онлайн-магазин, що належить Amazon, і пропонує тисячі аудіокниг.

Коли Amazon придбала Audible у 2008 році приблизно за 300 мільйонів доларів, ринок сумнівався в її баченні такого ж майбутнього.

Однак їхній покращений досвід роботи з клієнтами, безперебійна інтеграція з кількома пристроями та широкий вибір вмісту зробили його бажаним і комерційним як для читачів, так і для тих, хто їх не читає.

У нещодавньому опитуванні 49% людей оцінили Audible як найкращий сервіс аудіокниг. Ця величезна присутність в Інтернеті зробила Audible кращою платформою для публікації, оскільки автори/ведучі не хочуть відмовлятися від величезної клієнтської бази, яку Amazon створила роками.

Audible – як це працює?

На першому етапі вам потрібно буде зареєструватися в них, після чого вони нададуть вам 2 кредити на цей конкретний місяць – один під час безкоштовної пробної версії, а інший – під час оплати вашого місячного плану.

Крім того, Audible дає вам 2 додаткові кредити, які ви можете використовувати для прослуховування оригіналів Audible, які є ексклюзивними книгами, доступними лише на Audible. Ви також можете використовувати ці кредити для прослуховування будь-якої книги, доступної на Audible, незалежно від її ціни.

  8 аналітичних та дослідницьких інструментів для спеціалістів із обробки даних (альтернативи Atlas.ti для дослідницьких проектів)

Шукаєте більше програм для аудіокниг? Перегляньте найкращі програми для аудіокниг для Android та iPhone

Якщо ви не використаєте кредит за цей місяць, він переноситься на наступний місяць. Таким чином, ви можете заощадити до 6 кредитів одночасно.

Однак важливо перевіряти накопичення кредитів, щоб уникнути помилок. Якщо ви не збираєтеся використовувати їх найближчим часом, найкраще призупинити обліковий запис і зберегти кредити, щоб ви могли використати їх, коли знову запустите його.

Скільки коштує Audible?

Ви можете почати з підписки на 30-денну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете вибрати один із цих планів:

  • Audible Plus за 7,95 доларів на місяць: містить оригінали, аудіокниги, подкасти, треки сну, програми медитації тощо.
  • Audible Premium Plus за 14,95 доларів на місяць: включає все з плану Audible Plus, а також ексклюзивні знижки та розпродажі. Ви також отримуєте 1 преміум-назву на свій вибір.
  • Audible Premium Plus Annual за $149,50 на рік: включає каталог Plus, доступ до ексклюзивних знижок і розпродажів, а також 12 преміум-назв на ваш вибір.

Знову ж таки, це окремий обліковий запис учасника, і його не можна використовувати або використовувати через членство Amazon Prime.

Особливості Audible

Незважаючи на те, що Amazon постійно працює над покращенням взаємодії з клієнтами, розвиваючи функції Audible, давайте подивимося на деякі з поточних, які були добре сприйняті користувачами:

Гарантія чудового прослуховування

Якщо ви купуєте аудіокнигу за допомогою свого кредиту, але вона вам не подобається, ви можете обміняти її на іншу, не втрачаючи кредитних балів.

Довічне зберігання

Ви можете зберегти аудіокниги, придбані за рахунок кредитів, навіть після скасування підписки. Це означає, що все, що ви купуєте в Audible, залишається з вами на все життя.

Різноманітний контент

У Audible є не лише аудіокниги, а й подкасти, програми медитації, ексклюзивні книги Audible та багато іншого.

Whispersync

Коли ви слухаєте книгу на своєму смартфоні та хочете перейти до її читання на Kindle, функція під назвою Whispersync дозволить вам зробити це без проблем.

Ви можете продовжити слухати книгу з того самого місця, де ви залишилися. Однак ця функція доступна лише для власників Kindle. Крім Kindle, цю функцію можна використовувати на будь-яких пристроях Whispersync для голосових підтримок.

Синхронізація iTunes

Користувачі Apple також можуть інтегрувати Audible зі своїми пристроями iOS і зробити роботу зручнішою за допомогою синхронізації iTunes.

На додаток до вищезазначеного, якщо ви хочете прослухати більше книг після того, як вичерпаєте свої кредити, ви можете придбати їх зі знижкою 30%. Майте на увазі, що ця пропозиція доступна лише для обраних передплатників.

Читання книги може зайняти багато часу, але Audible може заощадити вам багато часу, доставляючи вміст прямо до вуха, будь-коли та будь-де.

Аудіокниги доступні онлайн і офлайн, тож підключення до Інтернету більше не є перешкодою для розширення ваших знань.

Загалом, вибір аудіокниг від Audible замість фізичних копій може заощадити ваші гроші, місце в кімнаті та багато вашого дорогоцінного часу.

Kindle Unlimited проти Audible

Тепер, коли ми добре знаємо, що можуть робити обидві ці служби, давайте порівняємо ключові відмінності між ними. Барабанний дріб, це, мабуть, той момент, якого ви так чекали.

Kindle UnlimitedAudibleLibrary SizeПонад 2 мільйони книг, журналів, коміксів та аудіокнигПриблизно 300 000 назв аудіокниг, ексклюзивів, подкастів тощоДосвідЧитання та прослуховуванняЛише прослуховуванняІнтеграція пристрою Kindle, смартфон, ноутбук/комп’ютер, планшетСмартфон, ноутбук/комп’ютер, планшет, Kindle (лише для власників)ПідпискаСкасувати Будь-коли. Ви втратите доступ до всіх своїх книг, придбаних у Kindle UnlimitedCancel Anytime. Доступ до аудіокниг, придбаних за кредити, можна отримати навіть після скасування підписки. Можливість читання. Ви можете позичати до 20 книг на місяць. 1 безкоштовний пробний кредит + повний каталог аудіокниг + преміальні назви залежно від плану. Ціна 9,99 доларів США на місяць, 119,99 доларів США на рік Audible Plus: 7,95 доларів США на місяць, Audible Premium Plus: 14,95 доларів США на місяць, Audible Premium Plus: 149,50 доларів США на рік Жанри книг Інді, сучасні, самовидавні, опубліковані автори тощо Ексклюзиви Audible, опубліковані автори, вінтаж, сучасні тощо

Хоча обидві платформи чудові та економічно ефективні в тому, що вони пропонують, Kindle Unlimited дозволяє своїм читачам слухати аудіокниги разом з читанням книг, але Audible не має можливості читати книги.

Що стосується бібліотеки вмісту, Audible має багатший і різноманітніший вміст порівняно з Kindle Unlimited, але вони майже такі ж хороші, як один одного. Майте на увазі, що Kindle Unlimited має набагато більше назв, ніж Audible.

  Як змінити розмір тексту за замовчуванням у Chrome

Ви також можете інтегрувати Audible з Amazon Alexa та Echo, щоб слухати аудіокниги через Bluetooth. Ця опція недоступна з Kindle Unlimited.

Однак обидві платформи охоплюють популярні книжки та мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який тримає читачів на крючку.

Загальна перевага Kindle Unlimited і Audible share полягає в тому, що вони економлять багато вашого місця, часу та грошей, оскільки купувати книги на цій платформі набагато дешевше, ніж їх фізичні копії.

Prime Reading проти Kindle Unlimited проти Audible

Багато читачів часто плутаються та мають одне поширене запитання, коли обирають підписку на Amazon Prime: «Чи можемо ми використовувати Audible і Kindle Unlimited через цю покупку?»

Чітка відповідь – НІ, але щоб розчистити повітря далі, давайте розберемося, що таке Prime Reading і чим воно відрізняється від Kindle Unlimited і Audible.

Щоб почати з основ, Prime Reading — це послуга бібліотеки книг, яка надається безкоштовно з підпискою на Amazon Prime.

Їхня бібліотека дозволяє вам позичати книги з бібліотеки, що налічує понад 1000 книг, журналів, коміксів тощо. Це обмежує вас мати 10 найменувань одночасно, тоді як обмеження становить 20 назв для Kindle Unlimited.

Аналізуючи далі, ви можете отримати більше ніж одну перевагу з Prime Reading, як-от пріоритетну доставку, Prime Music, доступ до Prime Video тощо, оскільки він стане членом вашої сім’ї передплати Amazon Prime.

Це також означає, що вам не потрібно платити додатково, щоб розпочати свою подорож до читання з Prime Reading.

З іншого боку, Kindle Unlimited і Audible є автономними службами та не пов’язані з жодними іншими підписками.

Можна сказати, що Prime Reading — це невелика частина гігантської Kindle Unlimited, яка пропонує своїм читачам гідні варіанти читання.

Найбільшою різницею між усіма цими платформами є назви вибору книг, як ми бачили раніше, Kindle Unlimited має величезну бібліотеку опцій порівняно з Prime Reading.

Тепер це повністю залежить від читача та етапу читання, на якому ви перебуваєте. Якщо ви новачок, ви точно можете вибрати Prime Reading, щоб отримати перевагу у своєму читацькому шляху.

Пізніше ви можете скористатися Kindle Unlimited або Audible залежно від свого способу життя та вподобань.

Заключні слова

Бізнес електронного читання Amazon став величезним явищем, і з кожним днем ​​він стає кращим.

Загалом кажучи, вибираючи між Kindle Unlimited і Audible, ви повинні розглянути різні сценарії, перш ніж вибрати один або обидва з них.

Якщо ви ведете напружений спосіб життя і вам важко знайти час для читання, тоді Audible — найкращий варіант, оскільки ви можете слухати аудіокниги під час роботи, виконання повсякденних справ або поїздки на роботу.

Ви можете передплатити Kindle Unlimited, оскільки він легко інтегрується з вашим телефоном, ноутбуком, планшетом та іншими пристроями.

Додатковим бонусом тут є те, що він також дає вам можливість прослухати кілька аудіокниг, щоб ви також могли їх певною мірою відчути.

Якщо під час читання для вас важливо відчути відчуття книги, вам варто вибрати Kindle Unlimited.

Є люди, які люблять читати більше, ніж слухати книги, тож це один із факторів, який також може визначити ваше рішення.

Вибір правильної для вас послуги передплати залежить від ваших потреб, способу життя та бюджету, який ви готові витрачати щомісяця чи щороку.

Ви також можете мати обидві підписки одночасно для покращення досвіду, якщо це відповідає вашим лімітам витрат. Обидві послуги є еталоном для інших продуктів і виходять за рамки поточних тенденцій ринку, і вони пишуть майбутнє з кожним днем.

Зважаючи на це, ви можете бути впевнені, що жодна з послуг вас не розчарує, оскільки клієнти в більшості випадків говорять за них.

Ця стаття допоможе вам зрозуміти, що Kindle Unlimited проти. Чутніше, а також у визначенні напрямку, у якому ви хочете рухатися між цими двома службами.

Далі перегляньте ці додатки для резюме книг, щоб оптимізувати читання.