Що це таке і як отримати доступ?

З моменту запуску в листопаді 2022 року ChatGPT захопив онлайн-світ штурмом.

Він швидко став улюбленцем публіки за те, що він може робити. Ви можете задавати йому будь-які запитання, і він майже миттєво повернеться з відповідями. Він викликав величезний інтерес: 25 мільйонів людей відвідують сайт щодня.

Незважаючи на те, що це чудовий інструмент для використання, безперечно є деякі області, які можна розширити, щоб забезпечити більше функціональності, і це можливо за допомогою плагінів.

Захоплююче нещодавно OpenAI оголосила, що ChatGPT почне підтримувати плагіни. Це повністю змінить гру та створить величезний хаос (в хорошому сенсі). Ви зможете досягти набагато більшого, заощаджуючи час у процесі.

Що таке плагіни ChatGPT?

Плагіни ChatGPT — це в основному користувацькі модулі (вважайте їх інструментами), які можна інтегрувати в чат-бот для покращення досвіду та, звичайно, надання більшої функціональності.

Ці плагіни спеціально розроблені для роботи разом із ChatGPT для безперебійного виконання різноманітних завдань, наприклад надання «більш особистих» рекомендацій і повної участі в людських розмовах.

За допомогою плагінів ви зможете використовувати чат-бота відповідно до ваших потреб. Фактично, відомо, що незалежно від вашої галузі; ви зможете скористатися перевагами його гнучкості, яку можна налаштувати відповідно до різноманітних випадків використання та галузей, наприклад:

 • Електронна комерція
 • Охорона здоров’я
 • Фінанси
 • Освіта

Незалежно від того, чи потрібна вам допомога в управлінні підтримкою клієнтів, наданні консультацій з продажу, відповіді на запитання студентів або з будь-якою іншою метою, очікується, що плагіни допоможуть вам у цьому. Не лише компанії, але й окремі особи можуть використовувати його, щоб отримати допомогу у своїх повсякденних завданнях.

Читайте також: Як використовувати ChatGPT із Siri на iPhone та iPad

Як мають працювати плагіни ChatGPT?

Мета плагінів ChatGPT не обмежується лише виходом в Інтернет і пошуком найкращих для вас відповідей. Це набагато більше, ніж це. Фактично, він може виконувати для нас дуже конкретні завдання, такі як бронювання авіаквитків, покупка продуктів тощо.

Щоб зрозуміти, як плагіни мають працювати разом із ChatGPT, подумайте про таке: введення текстового підказки в ChatGPT формулює запит. Після цього API плагіна обробляє запит і надає результат. Нарешті, ChatGPT переосмислює результат, наданий API плагіна, для найкращого результату та відображає його вам.

Після розгортання плагінів ChatGPT виявить їх потребу та запропонує вам використовувати їх у підказках, які є складними для чат-бота. Це також стосується випадків, коли ви просите його надати вам інформацію про те, що може виконати лише плагін.

Мабуть, буде магазин плагінів, через який користувачі зможуть завантажувати або навіть купувати плагіни на свій вибір.

Плагіни, які доступні на даний момент

Звичайно, оскільки нещодавно було оголошено про можливість інтеграції плагінів, у нього немає величезної колекції плагінів, готових для використання. На даний момент доступно лише кілька плагінів:

PluginFunction1. ExpediaПеретворіть ChatGPT на свій путівник і ставте будь-які запитання, пов’язані з подорожами. Це дозволить чат-боту виконувати такі завдання, як перевірка наявності авіарейсів, готелів тощо. 2. FiscalNote Отримайте доступ до наборів даних у реальному часі для політичних, юридичних та інших цілей. 3. Instacart Замовляйте свій список продуктів у ваших улюблених магазинах. 4.KAYAKОтримайте бюджетні рекомендації та доступність будь-яких речей, пов’язаних із подорожами.5.Klarna ShoppingПорівняйте ціни на бажаний товар у різних онлайн-магазинах, щоб заощадити гроші.6.Mila Family AIПомічник зі штучним інтелектом, створений спеціально для батьків, щоб керувати їхніми повсякденними справами повсякденних заходів і розрядити робочий процес.7.OpenTableОтримайте найкращі ціни в ресторані та прямий варіант бронювання столика.8. ShopOne-stop shop, де можна знайти мільйони продуктів від найкращих брендів у всьому світі.9. Мовний репетитор на базі SpeakAI, який допоможе вам легко розмовляти іншою мовою. 10. Wolfram Отримайте доступ до математики, обчислень тощо. 11. Zapier Він відкриває світ інтеграції популярних програм, щоб безперешкодно використовувати їх у своїх інтересах. 12. Спілкування SlackStreamline, поєднуючи Slack і ChatGPT.

Хоча це плагіни сторонніх розробників, є також два плагіни, створені самим OpenAI, а саме веб-браузер та інтерпретатор коду.

Веб-браузер вирішує попередню проблему, коли чат-бот не може надати вичерпну інформацію про конкретні підказки.

Плагін веб-браузера в дії

Тепер він використовуватиме вбудований веб-браузер, щоб збільшити обсяг інформації, яку він може отримати з Інтернету, і надавати точні та детальні відповіді, не повідомляючи вам, що він не в змозі це зробити.

З іншого боку, інтерпретатор коду дозволить вам генерувати код та інтерпретувати результати.

Плагін інтерпретатора коду в дії

Він може генерувати та запускати код, а також завантажувати та завантажувати низку файлів для вас. Найкраща частина цього плагіна полягає в тому, що він оцінює результат в інтерфейсі.

Чи можуть користувачі створювати плагіни ChatGPT самостійно?

На даний момент ChatGPT дозволив лише певній кількості розробників, які були в списку очікування, створювати плагіни за допомогою їх документації. Однак якщо ви розробник і хочете створити плагін для ChatGPT, це лише питання часу, коли ворота відкриються для всіх.

Незабаром кожен розробник отримає можливість створювати плагіни для ChatGPT.

Особисто я не можу дочекатися, поки з’являться плагіни для всіх цілей, і це можливо лише тоді, коли OpenAI дозволяє кожному розробнику створювати їх.

Як отримати доступ до плагінів ChatGPT

Ось де все стає складніше, оскільки плагіни ще не повністю відкриті для громадськості (на момент написання цієї публікації). Він доступний лише для певних розробників та інсайдерів, оскільки він ще знаходиться в розробці.

Однак, якщо ви той, хто хотів би отримати до нього якнайшвидший доступ, є дві речі, які можуть вам допомогти.

 • Потрапити в їхній список очікування
 • Підписка на ChatGPT Plus (їхня платна послуга)
 • OpenAI оголосив, що вони віддають перевагу невеликій кількості розробників і користувачів ChatGPT Plus, тому вам слід пам’ятати про це.

  Що таке процес списку очікування?

  OpenAI виклав дуже простий процес, щоб потрапити в список очікування для доступу до плагінів. Ви просто переходите на openai.com/waitlist/plugins і заповнюєте свої дані, наприклад:

  • Ім’я
  • Прізвище
  • Електронна пошта
  • Країна

  У наступних двох варіантах найкраще використовувати їх повною мірою.

  Вам потрібно вибрати «Так» у полі «Чи бажаєте ви надати відгук про роботу з плагіном?» запитання, а потім заповніть наступне поле запитання кількома цікавими ідеями плагінів, які можуть бути у вас залежно від ваших вимог.

  Нарешті, якщо ви збираєтеся використовувати плагіни, ви можете вибрати опцію «Я хочу спробувати плагіни в ChatGPT».

  Однак, якщо ви хочете створювати плагіни як розробник, ви виберете «Я розробник і хочу створити плагін». Натисніть кнопку «Приєднатися до списку очікування», і готово.

  Заключні думки

  Незалежно від того, розробник ви чи користувач, запровадження плагінів для ChatGPT стане чудовим доповненням до «вже чудового» інструменту.

  Про це багато галасу, і всі користувачі Інтернету рідко використовують його, тож якщо ви заповнили форму списку очікування та є користувачем ChatGPT Plus, ви вже на найшвидшому шляху спробувати це сам.

  Далі перегляньте найкращі розширення Chrome для використання з ChatGPT.