Що це таке і чому ваш бізнес повинен його використовувати?

Categories:

Вивчайте та застосовуйте розширений інтелект у бізнес-сценаріях, щоб доповнити зусилля людського та машинного інтелекту та стимулювати зростання бізнесу в геометричній прогресії.

Сьогодні штучний інтелект (ШІ) є рушієм продуктивності бізнесу. Компанії отримують багато переваг від цих інтелектуальних машин: від машинозчитуваних документів до обслуговування клієнтів зі штучним інтелектом.

І не просто надійна, точна та невтомна повторювана робота, виконана за кілька годин, ці штучні інтелекти можуть допомогти бізнес-менеджерам у прийнятті рішень.

Однак інколи штучного інтелекту недостатньо, і ви повинні розширити його можливості за допомогою людського інтелекту. Ось так; ви створили вдосконалений інтелект для свого бізнесу. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке доповнений інтелект?

Розширений інтелект – це концепція координації між людиною та машиною. Інженери та дослідники штучного інтелекту розробили його, щоб доповнювати знання людини в складних ситуаціях шляхом ефективного прийняття рішень. Він тут, щоб допомогти людській робочій силі, а не замінити її машинами та роботами.

Він має багато синонімів, і деякі з популярних наведені нижче:

 • Посилення інтелекту
 • Когнітивне збільшення
 • Машинно-доповнений людський інтелект
 • Розширений інтелект

Посилення інтелекту також використовує штучний інтелект, але лише для підвищення продуктивності свого аналога в бізнесі чи особистих ситуаціях.

Ця технологія скорочує багато ручних зусиль, яких людям потрібно докладати, щоб отримати кінцевий продукт, як-от товари, статистичні дані або готове до ринку програмне забезпечення для послуг.

Компанії та кінцеві користувачі вже почали використовувати доповнений машиною людський інтелект. Наприклад, найпоширенішим прикладом є допоміжне водіння на самокерованому автомобілі. Попередження про уникнення зіткнень, допомога при паркуванні тощо також є хорошими прикладами.

Ви також можете знайти розширений інтелект у комп’ютерному програмному забезпеченні.

Наприклад, якщо ви працюєте над інструментом обробки заробітної плати на основі ШІ, програмне забезпечення автоматично запропонує вам наступні кроки через кілька днів. Він починає спостерігати за вашим робочим процесом у програмі, а потім збільшує ваші зусилля в обробці заробітної плати.

Призначення доповненого інтелекту

Основна мета розширеного інтелекту – монетизувати машинний і людський ресурс організації. Коли ви розділяєте ці активи на робочому місці, ви не виконуєте багато завдань.

Інші відомі цілі:

 • Розширити діапазон пізнавальних можливостей людини.
 • Передбачити дію та її результат і запропонувати людині, чи є дія прибутковою чи ні.
 • Інтелектуальні машини очищають дані, щоб спеціалісти з обробки даних могли аналізувати набори даних і виявляти хороші закономірності та ринкові сигнали.

Чому розширений інтелект важливий?

Посилення інтелекту є важливим, оскільки воно створює гармонійний зв’язок між інтелектуальними машинами та людською робочою силою. Зростає кількість повідомлень про хвилювання робочої сили через надмірне використання роботів на виробничих підприємствах і значні звільнення робочої сили.

Однак ці підприємства можуть розширити можливості своєї робочої сили та змусити їх працювати над проектами, які зароблятимуть гроші для компаній. Наприклад, навчання персоналу для роздрібної торгівлі, продажів, маркетингу та цифрового маркетингу збільшило рівень інтелекту, щоб допомогти компанії продавати більше продуктів або послуг.

  18 онлайн-курсів для вивчення штучного інтелекту (AI) у 2022 році

Це також зменшує кількість повторюваних завдань і напруженої роботи, щоб ви могли добре використовувати свого кваліфікованого працівника, наприклад, розробляти нові маркетингові стратегії, перетворювати потенційних клієнтів на клієнтів, розробляти нові моделі доходу для майбутніх продуктів/послуг тощо.

Як працює доповнений інтелект?

Перш ніж досліджувати його роботу, вам спочатку потрібно зрозуміти, які можливості пропонують ШІ та люди.

ШІ добре справляється.Люди добре справляються.Точність у повсякденних завданнях.Узагальнення концепцій.Швидке виконання повторюваних завдань.Креативність.Можливість отримувати величезну кількість даних.Соціальний та емоційний інтелект.

Коли ви поєднуєте все вищезазначене в системі, де люди працюють рука об руку з системами ШІ, саме так працює програма доповненого інтелекту.

Підсилення інтелекту використовує багато технологій для полегшення взаємодії людини та машини, і це, як зазначено нижче:

 • Штучні нейронні мережі імітують функції людського мозку та допомагають машинам у просторовій навігації
 • Машинне навчання, щоб вчитися на досвіді, помилках і відгуках людей
 • NLP, або технологія обробки природної мови, допомагає штучному інтелекту розуміти мови, якими спілкуються люди
 • Розпізнавання облич, зображень, відео та символів за допомогою оптичних систем
 • Виявлення візерунків на даних, відео, каркасах і зображеннях за допомогою технології розпізнавання шаблонів
 • Покращений інтелект також використовує алгоритми логічного міркування, щоб виводити елементи з даних, раціоналізувати те, що він зустрічає, і створювати прогнози

Після того, як усі вищевказані технології зібрані в одному місці та підключені до мережі, система розширеного інтелекту виконує свої завдання, використовуючи такі функції:

 • Він розуміє вхідні дані та результати аналізу даних.
 • Система може інтерпретувати та відокремлювати нові дані від старих.
 • Він визначає, які дані є цінними, а які ні, які дані слід архівувати тощо
 • Розширений інтелект вчиться на вхідних даних і відгуках людини, а потім коригує свій робочий процес або кодову базу.
 • Він також може забезпечити дотримання бізнесом нормативних актів шляхом створення бази даних для контролю якості, оцінки ризиків, кодів безпеки тощо.

Чому підприємства повинні використовувати розширений інтелект?

Насамперед підприємства повинні використовувати розширений інтелект, щоб зменшити тягар ручних зусиль для своїх працівників. Людина добре узагальнює поняття, творчо мислить і емоційно розумна. На розробку такого програмного забезпечення штучного інтелекту, яке б володіло всіма вищезазначеними якостями, знадобилися б століття.

Отже, компанії повинні посилити ці якості за допомогою машинного досвіду, як-от поглинання терабайтів даних, невтомних робочих можливостей і точності в обробці повторюваних завдань.

Таким чином, коли ви надаєте своїм експертам з маркетингу чи фінансів упорядковані дані, вони можуть швидко створювати бізнес-аналіз із бази даних за допомогою інструкцій від ШІ. Інакше потрібні були б команди для збору даних, очищення та організації так, щоб науковці могли аналізувати дані.

І це стосується не лише аналізу даних. Розширений інтелект можна застосувати в більшості галузей, таких як виробництво, готельний бізнес, охорона здоров’я, банківська справа тощо.

Розширений інтелект Vs. Штучний інтелект

Оскільки і штучний інтелект, і розширений інтелект використовують алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання, ви можете запитати про відмінності між ними. Знайдіть суттєві відмінності в цій таблиці нижче:

Атрибути та функції Розширений інтелект Штучний інтелект Масштаб застосування Ця технологія підходить для великомасштабних програм. Оскільки є участь людей, ви можете узагальнити контекст у сфері великого бізнесу. ШІ зосереджується на одному або двох завданнях. Він не має здатності до узагальнення понять. AutonomyIntelligence Amplification не є автономною системою. Швидше, це передбачає співпрацю між машинами та людьми. Обидва повинні працювати для досягнення чудових результатів. ШІ працюють самі по собі, якщо ви можете їх належним чином навчити. Критерії використання Ви знайдете розширений інтелект у завданнях і процесах, які вимагають складного інтелекту, яким володіють лише люди. ШІ добре справляються з повсякденними та повторюваними завданнями. Ви створюєте робочий процес один раз, навчаєте програму штучного інтелекту на цьому процесі, і вона працюватиме, доки програма не зупиниться через збій апаратного чи програмного забезпечення. Інтелект Business ValueAugmented має більшу цінність, ніж програми ШІ, оскільки він допомагає людям приймати рішення. ШІ не допомагає підприємствам приймати рішення. Розробка. Для створення функціональної розширеної інтелектуальної програми потрібно багато науково-дослідних робіт. Ви можете просто скопіювати вихідний код одного штучного інтелекту та відтворити його, щоб створити кілька ботів штучного інтелекту. Технічне обслуговування та безперервний розвиток. Вам потрібно ретельно розмістити програми розширеного інтелекту в плані технічного обслуговування.
Крім того, ви повинні продовжувати працювати над вихідним кодом, щоб розробити програму для постійного подолання нових проблем бізнесу. Окрім хмарного сховища та оновлень безпеки, штучний інтелект не потребує обслуговування.
Ви б розробили та навчили його один раз, і машина працюватиме стільки, скільки цього потребує бізнес-процес. Соціальний інтелектПрограми посилення інтелекту повинні містити певний рівень соціального інтелекту, оскільки вони повинні працювати з людьми. ШІ не потребує соціального інтелекту, оскільки вони працюють в ізольованому середовищі без втручання людей. Обробка зворотного зв’язку в режимі реального часу Іноді програмам розширеного інтелекту потрібно обробляти відгуки від своїх аналогів-людей. ШІ не потрібно отримувати й аналізувати відгуки в реальному часі. Технічні спеціалісти усувають будь-які аномалії в їх продуктивності під час графіків оновлення системи. Рекомендації ExampleContent, надані відеоплатформами або веб-сайтами OTT, є програмами посилення інтелекту. Веб-пошук за допомогою розумних помічників, фільтрація спаму через клієнти електронної пошти, перевірка на плагіат тощо є програмами ШІ.

  Налаштуйте положення бічної панелі Firefox, доступність та багато іншого

Роль доповненого інтелекту у великих даних

Великі дані є результатом інтелектуального аналізу даних у різних галузях. Наприклад, вам потрібно дізнатися ефективність вашого продукту на світовому ринку. Ви почали б збирати дані від дилерів, постачальників ланцюгів постачання, складів, роздрібних магазинів, клієнтів тощо. Тепер у вас є терабайти даних у кількох базах даних.

Щоб перевірити дані, очистити їх, упорядкувати в кластери та, нарешті, ввести їх у програмне забезпечення бізнес-аналітики (BI) для аналізу шаблонів, потрібні тисячі робочих годин і кілька команд.

Ви можете мінімізувати зусилля та залучити витрати на великі дані, доповнивши аналітиків даних програмами штучного інтелекту та машинного навчання. Інтелектуальні машини автоматично аналізуватимуть і організовуватимуть дані в джерелі та зберігатимуть їх у безпечній хмарі, щоб спеціалісти з обробки даних могли вивчати набори даних.

Під час ретельного аналізу даних штучний інтелект також може розширити людські можливості, виконуючи повторювані завдання, які в іншому випадку довелося б виконувати вашим спеціалістам із обробки даних.

Тепер, з Інтернетом речей, підприємствам доводиться працювати з більшою кількістю даних, оскільки ці інтелектуальні датчики збирають дані з реального світу протягом усього терміну служби. Ймовірно, для обробки таких величезних баз даних ви б покладалися лише на щось інше, крім людських здібностей. Натомість було б корисно, якби ви розширили свою робочу силу за допомогою моделей AI та ML.

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

Переваги доповненого інтелекту

Значною перевагою когнітивного розширення є уникнення будь-яких серйозних втрат для бізнес-процесів через несправність ШІ, яка приймає рішення в реальних сценаріях. Тут робоча сила контролює діяльність штучного інтелекту та за необхідності вносить корективи в курс.

Деякі інші значні переваги, як зазначено нижче:

 • Дозволяє бізнес-лідерам приймати бездоганні рішення для критично важливих проектів, як-от наймання новобранців, створення нового виробничого заводу тощо.
 • Програма штучного інтелекту будь-якої системи доповненого інтелекту може очистити мільйони посилань за лічені хвилини та отримати правильні посилання, необхідні для прийняття рішень.
 • Розширення інтелектуальних даних економить час шляхом перевірки, очищення, організації та фільтрації масивних баз даних.
 • Розширені інтелектуальні моделі для досліджень і розробок, розробки продуктів, маркетингу та продажів можуть допомогти підприємствам, передбачаючи результати конкретних гіпотез або реальних дій.
 • Виключіть упередженість і людські помилки в бізнес-процесах.
 • Зменшує витрати на бізнес-операції за рахунок максимізації результатів меншої кількості працівників.
 • Ви можете відправляти стажерів і некваліфіковану робочу силу швидше, допомагаючи їм за допомогою розширеного інтелекту за допомогою смартфонів або гаджетів VR.
 • Він точно виконує повторювані та обмежені в часі завдання за короткий час, тим самим допомагаючи бізнес-операціям.

Розширений інтелект: навчальні ресурси

Доповнений інтелект

Ця видатна книга Amazon допоможе вам ефективно поєднати інтелект машини та людини. Отже, це обов’язковий для прочитання, якщо ви бізнес-менеджер, генеральний директор, технічний директор, головний операційний директор і спеціаліст із обробки даних.

Книга в основному зосереджена на наступному:

 • Вимоги до посилення інтелекту
 • Ризики, етика та управління даними для посилення розвідки
 • Слабке збільшення та значне збільшення

Доповнений інтелект: розумні системи

Ця книга є ідеальним джерелом для розуміння основних концепцій симбіозу людина-машина.

Крім того, книга є частиною серії Digital Epistemologies and New Literacies від Amazon.

Доповнений інтелект в охороні здоров’я

Ніша охорони здоров’я – це та галузь, яка може отримати найбільшу користь від колективного інтелекту людини та машини. Ця книга пояснює всі нюанси посилення інтелекту на користь медичних працівників.

Він зосереджений на таких темах, як згадані нижче:

 • Швидкість діагностики та ефективність у галузі охорони здоров’я
 • Лікарі-людини краще приймають рішення у складних клінічних ситуаціях
 • Реальні приклади посилення інтелекту в медичній практиці

Підведенню

Отже, тепер ви знаєте, що таке розширений інтелект і наскільки ця технологія актуальна для вашого бізнесу. І ця передова технологія не зупиниться на цьому.

Він замінить усі ручні зусилля, які люди докладають у виробництві та сфері послуг. Ваші бізнес-процеси стануть більш ефективними та рентабельними та вимагатимуть усунення несправностей.

Вас також можуть зацікавити загальний штучний інтелект (AGI), онлайн-курси з вивчення штучного інтелекту (AI) і приклади застосування штучного інтелекту (AI) у нашому повсякденному житті.