Що це таке і навіщо це потрібно?

Categories:

Розширте захист даних вашої організації за допомогою апаратного шифрування.

Незалежно від того, чи перебувають ваші дані в стані спокою чи в дорозі, ви повинні захистити їх від кіберзлочинців із максимальною безпекою. Ви можете переконатися в цьому за допомогою шифрування.

Шифрування стало невід’ємною частиною гігієни кібербезпеки. Хоча багато людей використовують хмарні платформи для обміну файлами, використання зашифрованих SSD та інших накопичувачів для зберігання та передачі даних також є безпечним варіантом.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про апаратне шифрування та його переваги.

Шифрування та його значення

Витік даних і крадіжка – це реальність, з якою ми всі маємо справу. Шифрування захищає вас від цих загроз.

Шифрування означає перетворення даних у незрозумілий формат за допомогою алгоритмів. Після того як дані будуть зашифровані, хакери не зможуть їх зрозуміти. Єдиний спосіб прочитати та зрозуміти дані – розшифрувати їх у вихідному форматі. Для дешифрування даних потрібен ключ для перетворення зашифрованих даних.

У шифруванні беруть участь дві сторони: відправник і одержувач. Для забезпечення безпеки даних відправник генерує ключ шифрування та передає його одержувачам. Таким чином, доступ до нього мають лише авторизовані особи.

Зараз під загрозою як бізнес, так і особисті дані. Тому організації повинні використовувати надійні методи шифрування для захисту власних даних і даних клієнтів.

Важливість шифрування неможливо описати. Без нього ваші особисті та конфіденційні дані можуть бути доступні будь-кому. Якщо ваш банківський сервер буде зламано, ваші особисті та банківські реквізити потраплять у чужі руки.

Однак, якщо дані зашифровані, ніхто не зможе зловживати ними, оскільки дані незрозумілі. Ось кілька основних причин важливості шифрування:

#1. Файли, що зберігаються на серверах і системах, є м’якими цілями для хакерських атак. Шифрування захищає їх від будь-якого втручання. Навіть під час обміну файлами між двома комп’ютерами шифрування пропонує рівень захисту від перехоплення.

#2. Навіть у випадку особистого обміну повідомленнями вам потрібне наскрізне шифрування. Хакери часто націлені на малий і середній бізнес, який спілкується зі своїми клієнтами через різні додатки для обміну повідомленнями. Якщо постачальники програм використовують шифрування, ваші дані залишаться в безпеці навіть без будь-яких додаткових заходів безпеки з вашого боку.

#3. Електронні листи містять цінну ділову інформацію та повідомлення, якими ми ділимося з іншими. Оскільки дані передаються від однієї особи до іншої, шифрування забезпечує надійний захист. Крім того, це дозволяє вам автентифікувати відправників електронної пошти, щоб ви не натиснули шкідливе посилання.

  Виправте помилку PS4 CE 42555 1. Випуск

#4. Як організацію, шифрування захищає вас від потенційної шкоди репутації. З шифруванням хакери не можуть отримати доступ до даних клієнтів.

#5. Злодії можуть використовувати ваші особисті дані, щоб видати себе за вас і робити покупки без вашого відома. Шифрування захищає вас від таких випадків.

Що таке апаратне шифрування

Апаратне шифрування означає, що шифрування працює на рівні пристрою. Тут спеціальний процесор фізично розташований у накопичувачі для шифрування даних. Єдині завдання, які повинен виконувати цей процесор, це шифрування та автентифікація.

Зазвичай для генерації ключа шифрування використовується генератор випадкових чисел. Зашифровані SSD, диски з самошифруванням (SED) і TouchID пристроїв Apple є хорошими прикладами апаратного шифрування. Всі дані, що зберігаються в таких пристроях, повністю захищені. Навіть якщо зловмисники мають доступ до даних, вони не можуть їх зрозуміти.

Наскільки надійним є апаратне шифрування

Апаратне шифрування може ефективно захистити ваші дані та саме по собі є безпечним методом. Тут процес не пов’язаний із взаємопов’язаною системою. Тому навіть досвідченим хакерам буде складно перехопити або зламати це шифрування.

Оскільки це шифрування відбувається на апаратному рівні, програмні атаки не можуть його обійти. Застосувавши правильний підхід, ви навіть можете захистити таке обладнання від грубого злому.

Як працює апаратне шифрування

Щоб зрозуміти робочий процес апаратного шифрування, ми візьмемо диски з самошифруванням (SED) як наші приклади. Ці пристрої оснащені вбудованим чіпом шифрування AES. Чіп шифрує дані перед їх записом. Крім того, він розшифровує дані перед зчитуванням. В обох випадках шифрування відбувається безпосередньо на носії NAND.

Між ОС диска та системним BIOS зберігається апаратне шифрування. Під час шифрування диска згенерований ключ зберігається на флеш-пам’яті NAND. Коли система завантажується вперше, завантажується настроюваний BIOS і запитує пароль користувача.

Після введення його вміст диска розшифровується. Після цього ви зможете отримати доступ до ОС і даних користувача.

Цей процес шифрування не залучає центральний процесор, що зменшує ймовірність проблем із продуктивністю. Зазвичай ключ шифрування знаходиться у вбудованій пам’яті SSD. Оскільки отримати його досить складно, атаки низького рівня не можуть завдати йому шкоди.

Апаратне та програмне шифрування

Апаратне та програмне шифрування відрізняються один від одного різними аспектами. Деякі з загальних відмінностей:

  • Апаратне шифрування використовує алгоритм бортового пристрою для шифрування та дешифрування. Але програмне шифрування використовує симетричну криптографію, яка передбачає використання одного ключа для шифрування та дешифрування даних.
  • Апаратне шифрування може здійснюватися за допомогою пристроїв із вбудованими можливостями шифрування. Програмне шифрування відбувається під час резервного копіювання та міграції даних.
  • Апаратне шифрування відбувається на ізольованому пристрої. Отже, це безпечніший варіант. З іншого боку, програмне шифрування не таке безпечне, як апаратне.
  • Для апаратного шифрування потрібно використовувати окремий виділений процесор. Якщо ви хочете збільшити масштаб, вам потрібно придбати нові пристрої з такою ж функціональністю. З іншого боку, для програмного шифрування не потрібен додатковий пристрій. Ви можете легко скопіювати його на інші драйвери та комп’ютери, коли вам потрібно розширити захист.
  • Серед цих двох способів шифрування програмне шифрування є економічно ефективнішим, ніж апаратне.
  • Спеціальний процесор, розташований у пристрої, виконує апаратне шифрування. І навпаки, програмне шифрування використовує ресурси комп’ютера для криптографічних операцій.
  • Хакери, які застосовують методи грубої сили, не зможуть отримати доступ до даних за допомогою апаратного шифрування через обмежену кількість невдалих спроб. Навпаки, програмне шифрування може стати жертвою атак грубої сили.
  • Апаратне шифрування не сповільнює роботу системи. Але програмне шифрування може уповільнити комп’ютер під час процесу.
  • Апаратне шифрування постійно працює, тому жодне шкідливе програмне забезпечення не може його зупинити. Однак кінцеві користувачі іноді можуть відключати програмне шифрування, оскільки ним важко керувати.
  Що таке торрент? Що потрібно знати при використанні торрентів

Переваги апаратного шифрування

1. Основна перевага апаратного шифрування полягає в тому, що шифрування не включає операційну систему вашого комп’ютера. Таким чином, навіть із скомпрометованою ОС процеси апаратного шифрування зберігають ваші дані в безпеці.

2. У цьому випадку процеси шифрування залишаються ізольованими від головного комп’ютера. Тому у вас не буде проблем з продуктивністю.

3. Швидкість є ще однією перевагою апаратного шифрування. Оскільки для шифрування використовується спеціальне обладнання для обробки, ЦП комп’ютера може працювати на повну потужність, забезпечуючи швидкі результати.

4. Апаратне шифрування постійно працює, тому зловмисне програмне забезпечення або кібератаки не можуть його вимкнути.

5. Зашифровані апаратні пристрої автоматично блокують користувачів після кількох невдалих спроб. Таким чином, це гарантує, що дані залишаються захищеними від атак грубої сили.

6. Не потребує встановлення драйверів або складних конфігурацій на хост-системі.

7. Після видалення апаратного ключа шифрування для повторного розміщення ніхто не зможе відновити останню збережену інформацію.

Апаратне шифрування: випадки використання

#1. Деякі ситуації вимагають використання апаратного шифрування через нормативні та відповідні проблеми. Цей тип шифрування є кращим у випадках, пов’язаних із міжнародною, національною та організаційною політикою.

#2. Комп’ютери та сховища, які містять дані про національну безпеку та безпеку кордонів, також потребують апаратного шифрування. Наприклад, сервери, які зберігають номери соціального страхування, використовують цей метод. Ситуації, які вимагають подвійного шифрування (шифрування програмного забезпечення поверх апаратного), також мають використовувати це шифрування.

  Як обійти обмеження Wi-Fi у школі (робочі рішення на 2020 рік)

#3. Критична інфраструктура, наприклад та, яка використовує технологію SCADA, яка вимагає безпеки та цілісності, також використовує апаратне шифрування.

#4. Банківські служби також використовують це шифрування, щоб захистити особисті дані клієнтів і деталі транзакцій.

#5. Апаратне шифрування також часто використовується в медіа та індустрії розваг. Студії, агентства та інвестори використовують його, щоб уникнути витоку даних і не дати хакерам опублікувати фільми в соціальних мережах.

#6. Галузь охорони здоров’я також нещодавно спостерігала сплеск використання апаратного шифрування. Критичні дані пацієнтів завжди під загрозою, і це шифрування може захистити їх.

#7. Цей режим шифрування також використовується в правовому полі. Юридичні документи, що зберігаються в цифрових пристроях, можна захистити від перешкод за допомогою апаратного шифрування.

Ресурси для читання: апаратне шифрування

Якщо ви хочете детальніше дізнатися про апаратне шифрування, ці ресурси🕮 допоможуть вам у поглибленому аналізі:

Апаратно-орієнтоване автентифіковане шифрування

Ця книга Amazon навчить вас використовувати блочні шифри для автентифікованого шифрування. Він знайомить вас з аспектами апаратної реалізації ΘCB3, підходу на основі блочного шифру, який можна налаштувати.

Ви також дізнаєтесь про автентифіковані алгоритми шифрування, які використовуються для легких проектів стандартизації, таких як Romulus і Remus.

Апаратна реалізація шифрування та дешифрування AES

Книга Amazon є корисним ресурсом для вивчення криптографії та алгоритму Advanced Encryption Standard (AES). Тут обговорюється, як можна запрограмувати алгоритм AES для апаратної реалізації.

Ви також можете дізнатися про методології шифрування та дешифрування для апаратних реалізацій.

Заключні слова

Без шифрування неможливо захистити ваші особисті та ділові дані від кіберзлочинців і хакерів. Хоча більшість із нас знайомі з програмним шифруванням, використання апаратного шифрування також пропонує ряд переваг.

Тепер, коли ви знаєте про апаратне шифрування, його методи роботи та переваги, ви можете вибрати цей підхід для своєї організації. Читання ресурсних матеріалів також допоможе вам краще зрозуміти метод.

Крім того, ви можете прочитати про термінологію шифрування даних.