Що це означає, коли WhatsApp має одну позначку?

| | 0 Comments| 5:45 PM
Categories:

Кожне повідомлення, надіслане в WhatsApp, зазвичай має принаймні одну позначку поруч із ним, що відображає статус його доставки. Помітивши колір і номер галочок, ви можете зрозуміти, що вони вказують на ваше повідомлення.

Є три різні типи позначок, які ви можете поставити біля свого повідомлення, і ми розглянемо одну сіру позначку тут. Існує більше ніж одна можлива причина, чому повідомлення WhatsApp може мати лише одну галочку.

Чому WhatsApp показує лише одну галочку?

Ви можете поставити три різні галочки біля кожного повідомлення, яке ви надсилаєте в WhatsApp, залежно від статусу його доставки. Окрім галочок, існують інші індикатори, які можуть повідомляти вам про стан доставки, наприклад символ годинника та знак оклику в колі чи трикутнику.

Одна галочка з’являється, коли повідомлення успішно надіслано з вашого пристрою на сервери WhatsApp, але воно ще не доставлено на пристрій одержувача.

1. Одержувач офлайн

Якщо у вашому повідомленні WhatsApp протягом тривалого часу відображається одна галочка, ймовірно, одержувач зараз офлайн. Однак вони могли мати доступ до Інтернету, але знаходитися подалі від WhatsApp із вимкненим фоновим доступом до даних.

  Як створити стікери, згенеровані ШІ, у WhatsApp

Повідомлення не надійде до них, доки вони знову не відкриють WhatsApp і не буде встановлено з’єднання з мережею.

2. Проблеми з підключенням

У деяких випадках погане з’єднання з мережею може перешкодити одержувачу отримати повідомлення миттєво, навіть якщо він онлайн. Крім того, погане з’єднання з вашого боку може спричинити відображення однієї галочки в WhatsApp навіть після того, як повідомлення було надіслано та прочитано.

Хороший спосіб визначити погане мережеве з’єднання – спробувати завантажити просту веб-сторінку або виконати перевірку швидкості. У нас є посібник, який описує, як можна пришвидшити повільне мобільне з’єднання даних. Обов’язково надішліть його своєму другу, якщо проблема з його боку.

Бувають випадки, коли проблеми з сервером у WhatsApp можуть уповільнити доставку повідомлень, але вони зазвичай короткочасні та швидко усуваються.

3. Одержувач заблокував вас

Якщо ви бачите одну галочку в WhatsApp кілька днів поспіль, варто подумати, що ви могли бути заблоковані одержувачем, особливо якщо ви не бачите його зображення профілю, онлайн-статус і інформацію про останнє відвідування.

  11 найкращих безпечних альтернатив чату WhatsApp у 2022 році

Будь-яке повідомлення, надіслане одержувачу, який заблокував вас, відображатиме лише одну позначку. Є ознаки, за якими можна визначити, чи хтось заблокував вас у WhatsApp, щоб ви могли підтвердити, чи це проблема.

4. Одержувач використовує модифіковану версію WhatsApp

Модифіковані сторонні версії WhatsApp можуть містити функції, які запобігають відображенню подвійних галочок у повідомленнях, надісланих їхнім користувачам. Обов’язково заохочуйте одержувача встановити офіційну версію WhatsApp, щоб забезпечити безперебійну роботу та запобігти тимчасовій забороні.

5. Ви відредагували повідомлення

Відредаговані повідомлення надсилаються повторно та відображатимуть одну позначку, навіть якщо вихідне повідомлення було успішно доставлено. Якщо ви новачок у цій функції, обов’язково прочитайте наш посібник про те, як редагувати надіслані повідомлення WhatsApp.

6. Є проблеми із синхронізацією WhatsApp Web

Ви можете тимчасово побачити одну галочку біля свого повідомлення, якщо ви використовуєте WhatsApp Web. У зв’язку з тим, як працює WhatsApp Web, мобільний додаток і онлайн-клієнт іноді потребують належної синхронізації, перш ніж ви побачите дві позначки, які показують, що ваше повідомлення надіслано.

  Як вимкнути автоматичне завантаження файлів у Whatsapp

Одна галочка означає, що ваше повідомлення надіслано, але не доставлено

Одна галочка на повідомленні WhatsApp просто вказує на те, що ваше повідомлення почало свій шлях від вашого пристрою до одержувача, але воно не було доставлено.

У більшості випадків проблема є тимчасовою, і з часом повідомлення буде доставлено з двома галочками. Якщо повідомлення залишається недоставленим протягом тривалого часу, ви можете зв’язатися з одержувачем за допомогою альтернативного методу, щоб переконатися, що він знає про повідомлення, особливо якщо воно термінове і ваші стосунки це дозволяють.