techukraine.net techukraine.net Що це означає для передплатників

Що це означає для передплатників

| | 0 Comments| 10:19 AM
Categories:

Spotify — це надійна платформа потокового передавання музики, яка користується роками популярності. Ви можете слухати практично будь-яку мелодію, створену коли-небудь, створювати списки відтворення та знаходити нових виконавців, схожих на музику, яку ви вже слухаєте.

Сервіс потокового передавання музики, як цей, безцінний, або, принаймні, це те, що Spotify знає. Ось чому компанія оголосила, що підвищує ціни на свої преміальні плани по всьому світу.

Spotify оголосив про підвищення ціни

Spotify оголосив у своєму блозі що вона підвищує свої ціни, чого компанія не робила з моменту запуску в 2008 році.

  Що таке Google Stadia?

Ймовірно, ви звикли до підвищення цін на послуги, за які ви платите, Netflix є очевидним прикладом. Але оскільки це перший раз, коли Spotify підняв ціни, ви, мабуть, захочете знати, що це означає для вашої підписки.

Що для вас означає підвищення цін на Spotify

Ніщо у вашому плані не зміниться, крім суми, яку ви платите. Spotify оголосив, що запропонує користувачам місячний пільговий період. Якщо ви є поточним абонентом, ви вже мали отримати електронний лист про підвищення ціни на ваш план.

Якщо ви використовуєте безкоштовну пробну версію, ви отримаєте один місяць за початковою ціною одразу після закінчення пробної версії. Після цього почне діяти нова ціна. Якщо ви не підтримуєте підвищення ціни на Spotify, вам слід ознайомитися з відмінностями між безкоштовним і преміум-планами Spotify, перш ніж приймати рішення щодо збереження підписки.

  11 найкращих фоторедакторів на основі штучного інтелекту та програм для професіоналів

Spotify став дорожчим

Spotify — це платформа, наповнена багатьма функціями, яка має доступ практично до будь-якого музичного твору, який тільки прийде в голову, і існує вічно. Підвищення цін все ще може викликати занепокоєння, тому цілком природно, що ви та інші можете сумніватися, чи варто взагалі користуватися Spotify.

Існують інші способи завантажувати музику на ваші пристрої без жодної ціни, і якщо вас не цікавить пропозиція нової музики чи перегляд показників прослуховування, тоді ви можете розглянути альтернативні платформи.