Що це означає для вас

Ключові висновки

  • Microsoft розширила підтримку Windows 11 версії 22H2, надаючи додатковий час для додаткових оновлень.
  • Різні версії Windows 11 22H2 мають різні дати припинення підтримки, тому перевірте, яку версію ви використовуєте.
  • Користувачі не повинні відкладати оновлення до останньої версії Windows 11, щоб забезпечити постійне оновлення.

Коли Microsoft оголошує дату завершення підтримки, вона зазвичай дотримується її. Однак у рідкісних випадках Microsoft змінює цю дату. Це стосується Windows 11 версії 22H2, для якої було продовжено час для додаткових оновлень. Але що це означає як для Windows 11 загалом, так і для вашого комп’ютера?

Що відбувається з датою завершення підтримки Windows 11 22H2?

Як повідомляє Розробники XDA, Microsoft оголосила про зміну дати припинення підтримки для Windows 11 версії 22H2. Зауважте, що це не вплине на вашу машину, якщо ви нещодавно оновлювали її; 22H2 було випущено у вересні 2022 року, і деякі люди навмисно перешкоджали оновленню Windows 11, щоб вони могли залишитися на версії 22H2.

Спочатку Microsoft мала намір автоматично перевести всіх користувачів Windows 11 версії 22H2 на 23H2 до того, як підтримка старішої версії припиниться 27 лютого 2024 року. Однак Microsoft повернулася до свого початкового плану та подовжила кількість часу, який мали люди до завершення 22H2. -підтримки. До того часу Windows 11 22H2 продовжуватиме отримувати додаткові оновлення.

  Як отримати 7-денну безкоштовну пробну версію Vidgo

Різні версії Windows 11 отримають різні терміни припинення підтримки. Згідно Підтримка Microsoft:

Нова дата завершення – 24 червня 2025 року для Windows 11 версії 22H2 Enterprise, Education, IoT Enterprise і багатосесійних версій Enterprise. Випуски Home, Pro, Pro Education і Pro for Workstations версії 22H2 отримуватимуть попередні оновлення, не пов’язані з системою безпеки, до 26 червня 2024 року.

Після цих дат для підтримуваних версій Windows 11 версії 22H2 продовжуватимуться лише накопичувальні щомісячні оновлення безпеки.

За словами Microsoft, ця зміна сталася через відгуки користувачів.

Визначення «Додаткового оновлення» у Windows

Оновлення Windows не однакові; існує система, яка розрізняє їх залежно від того, наскільки вони важливі. Це подовження терміну дозволить людям отримувати некритичні оновлення для Windows 11 версії 22H2 до нової дати, а оновлення безпеки триватимуть ще довше.

Перегляньте наш посібник щодо додаткових оновлень Windows, щоб дізнатися більше про них.

  8 найкращих тренувальних програм для марафону, щоб розширити свої межі та підготуватися до марафону🏃‍♂️

Що це означає для користувачів Windows 11 22H2?

Заріф Алі / MakeUseOf

Якщо ви все ще використовуєте машину з Windows 11 22H2, у вас буде трохи більше часу, перш ніж Microsoft припинить оновлення вашого ПК за допомогою додаткових функцій. Скільки часу залежить від версії Windows 11, яку ви використовуєте; як ми згадували вище, це буде відрізнятися залежно від версії.

Якщо ви використовуєте домашній комп’ютер, розширення дає вам лише кілька місяців, щоб зробити стрибок. Таким чином, радимо не зупинятися на лаврах і оновити Windows 11 до останньої версії, коли це можливо. Для бізнес-кейсів у вас є понад рік додаткового часу, тому використовуйте цей час, щоб підготувати свої системи до останньої версії Windows.

І все ж, якщо ви не можете зробити стрибок відразу, це ще не кінець світу. Операційна система не вважається «мертвою», доки компанія не припинить постачання виправлень безпеки. Якщо це станеться, будь-які виявлені хакерами експлойти не будуть виправлені компанією, і ви будете самі. Це одна з багатьох причин, чому вам не варто використовувати стару версію Windows.

Згідно Microsoft Learn, Windows Home і Pro продовжуватимуть отримувати оновлення системи безпеки до 4 жовтня 2024 року, а бізнес-версії – до 14 жовтня 2025 року. Це можна вважати «суворим терміном», після якого вам слід або оновити, або змінити операційну систему. Однак завжди корисно бути проактивним і робити стрибок якнайшвидше (як тільки початкові проблеми будуть виправлені).

  9 програм для створення шаблонів електронної пошти у 2022 році

Чи варто оновлювати Windows 11 до поточної версії?

Краще не сприймати це розширення як ознаку простого продовження використання Windows 11 22H2. Навіть бізнес-версії Windows 11 все одно досягнуть дати завершення терміну експлуатації; щойно він надійде, ви, по суті, на останньому етапі роботи операційної системи, доки не зникнуть виправлення безпеки. Таким чином, зараз чудовий час оновити свою копію Windows 11, щоб ви могли й надалі отримувати оновлення безпеки та функцій.

Якщо ви не оновлюєте Windows 11 до нової версії через неприязнь до операційної системи, ви можете використати цей час, щоб поекспериментувати з новою. Є багато безкоштовних альтернатив Windows, які ви можете спробувати, і придбання однієї з них забезпечить безпеку вашого комп’ютера після кінцевої дати.

Яким би шляхом ви не обрали, Microsoft приділила кожному трохи більше часу з Windows 11 22H2. І хоча до жовтня 2024 року безпечно користуватися домашнім комп’ютером, зараз буде набагато менше напруження, щоб ви могли продовжувати отримувати оновлення та отримувати найновіші версії у своїй системі Windows.