Що трапилося з LimeTorrents?

Дуже популярний і надійний торрент-сайт, Limetorrents, є перевіреним торрент-провайдером з широкими категоріями фільмів, телевізійних шоу, програм, ігор, аудіофайлів, електронних книг та багато іншого. Він має колекцію як преміального піратського вмісту, так і безкоштовного легального вмісту, тому деякі країни, зокрема США, Великобританія, Австралія та Індія, заборонили використання Limetorrent через проблеми з порушенням авторських прав. Таким чином, багато користувачів спантеличені тим, що сталося з Limetorrents, і хочуть знати альтернативу Limetorrents. Тож продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися більше про те саме.

Що трапилося з LimeTorrents?

Як згадувалося раніше, не весь вміст на Limetorrent захищений авторським правом. Більшість із них розповсюджується легально та безпечно для завантаження, але деякі можуть мати проблеми з авторськими правами. Таким чином, користувачі з різних країн користуються цими торрент-сервісами, оскільки їхні країни не заборонили LimeTorrent. Однак, навіть якщо у вашій країні заборонено LimeTorrent, ви можете розблокувати його та користуватися його послугами. Використання програмного забезпечення VPN або віртуальної приватної мережі вирішить проблему заблокованого LimeTorrent. Отже, зробити його доступним для всіх.

Що таке VPN?

VPN або віртуальна приватна мережа — це сервер або група серверів у віддаленому місці, до яких можна підключитися через клієнта. Потім VPN самостійно приховує вашу IP-адресу, пов’язану з Інтернетом. Наприклад, якщо ви підключені до VPN, розташованої в Німеччині, ваша IP-адреса буде відображати те саме. Таким чином, VPN:

  • Дозволяє отримати доступ до веб-сайтів із обмеженим доступом до регіонів
  • Захистіть вас від стеження
  • Захистіть свою діяльність у веб-переглядачі
  • Фільтруйте інтернет-трафік через його захищений сервіс
  • Захистіть свій доступ в Інтернеті
  Як поділитися музикою з кимось іншим за допомогою AirPods

З’єднання вашого комп’ютера з сервером VPN через клієнта зазвичай безпечне на рівні 256-бітного шифрування, але це залежить від компанії VPN, яка надає послугу. Крім того, більшість операційних систем мають можливість підключатися до VPN через налаштування мережі. Отже, якщо у вас є дані про мережу та підключення VPN, ви можете підключитися до неї за допомогою вбудованих параметрів Windows 10, Linux або MacOS.

Нижче наведено список методів, які допоможуть вам отримати доступ до заблокованих Limetorrent. Уважно дотримуйтесь інструкції.

Спосіб 1. Використовуйте проксі-сайти

Ви можете легко отримати доступ до розблокованого сайту LimeTorrents, використовуючи його проксі-сайти, які використовують інший розблокований домен для надання доступу до офіційного сайту LimeTorrents.

Примітка. Цей метод не використовує VPN. Однак завантажувати будь-який вміст з будь-якого торрент-сайту без VPN небезпечно, оскільки це завжди пов’язано з певним ризиком проблем з авторськими правами. Таким чином, він може розкрити ваше реальне місцезнаходження через вашу IP-адресу. Тому для доступу до торрент-сайтів доцільно використовувати надійний VPN-сервіс.

1. Відкрийте вибраний браузер, введіть Limetorrents і відкрийте перше посилання.

2. Відкриється оригінальний сайт LimeTorrents, звідки ви зможете завантажити потрібний контент.

Спосіб 2. Використовуйте браузер Opera

Мабуть, найкращим, безкоштовним і зручним варіантом доступу до заблокованого сайту Limetorrent є використання веб-браузера Opera, який поставляється з вбудованим VPN з кількома варіантами розташування на вибір. Таким чином, зрештою, дозволяючи вам отримати доступ до LimeTorrents і даючи вам рішення того, що сталося з LimeTorrents.

1. Завантажте та встановіть веб-браузер Opera.

2. Потім запустіть браузер Opera.

3. Перейдіть до значка Налаштування у верхньому правому куті екрана.

  Як увімкнути темний режим на кожному веб-сайті в Google Chrome

4. У розділі «Налаштування» натисніть «Увімкнути в налаштуваннях» у розділі «Конфіденційність та безпека».

5. Тепер увімкніть кнопку, щоб увімкнути VPN.

6. Натисніть кнопку VPN, розташовану у верхньому лівому куті екрана.

7. Якщо ви бачите VPN підключено, це означає, що VPN підключено і служба працює.

Примітка. Хоча Opera автоматично підключатиметься до оптимального розташування, можна вибрати місце на свій вибір, вибравши його зі спадного меню в розділі Віртуальне розташування.

8. Тепер відкрийте нову вкладку, натиснувши знак + і перейдіть до DuckDuckGo.

9. Знайдіть Limetorrents і натисніть на перше посилання, як показано.

Тепер у вас буде доступ до сайту LimeTorrents.

Спосіб 3: Використовуйте Psiphon

Оскільки ви знаєте, що сталося з LimeTorrents, ви можете використовувати Psiphon для доступу до сайту. Psiphon — це інструмент для обходу цензури. Він призначений для надання доступу до відкритого Інтернету, минулих цензорів і брандмауерів. Це відкритий код і був розроблений в Торонто, Канада.

1. Відвідайте офіційний веб-сайт Psiphon і натисніть Отримати Psiphon.

2. Прокрутіть униз і натисніть на параметр Psiphon для Windows для завантаження, як показано нижче.

Буде завантажена портативна версія Psiphon3.

3. Тепер двічі клацніть на завантаженому файлі, щоб запустити Psiphon.

4. Після запуску він автоматично підключатиметься до серверів з найкращою продуктивністю.

Примітка. Ви також можете вибрати регіон сервера вручну зі спадного меню нижче.

5. Якщо він показує, що PSIPHON IS CONNECTED, це означає, що він підключений до сервера.

6. Тепер відкрийте будь-який браузер і перейдіть до DuckDuckGo

  StorageStatus відстежує всі фізичні пристрої зберігання даних, підключені до Mac

7. Тут знайдіть LimeTorrents і відкрийте перше або друге посилання, як і раніше.

Список альтернатив LimeTorrents

Як ви знаєте, що сталося з LimeTorrents, якщо всі перераховані вище методи не можуть розблокувати LimeTorrent, то ось деякі з найкращих альтернатив сайту LimeTorrent.

1. Піратська бухта

Він відомий як найстійкіший у світі сайт BitTorrent. Pirate Bay – це дуже популярний торрент-сайт, який пропонує безліч безкоштовного вмісту, включаючи ігри, програми, фільми, аудіо-телевізійні шоу, зображення тощо. Але будьте обережні, перш ніж щось завантажувати з нього, оскільки не всі файли безкоштовні.

Проксі-посилання The Pirate Bay:

2. 1337X

1337X також є чудовою альтернативою limetorrents з величезною колекцією. Він популярний серед користувачів у всьому світі через найновіші фільми, які він пропонує.

3. ISO Hunt

ISO Hunt — ще один дуже популярний і старий торрент-сайт. Хоча в ньому є вміст майже з усіх категорій, він більше зосереджений на додатках та іграх.

4. RARBG

RARGB має змішані категорії на вибір, але він більш популярний для розміщення останніх фільмів, веб-серіалів і телешоу.

Примітка: у випадку, якщо жоден з цих торрент-сайтів не працює, ви можете завантажити VPN, які найкраще підходять для торрентування. Прочитайте 15 найкращих VPN для Google Chrome, щоб отримати доступ до заблокованих сайтів, щоб дізнатися більше.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися та знайти, що сталося з LimeTorrent та альтернативою limeTorrent. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.