Що трапилося з додатком Monkey?

Програма Monkey — це платформа для відеочату, яка об’єднує мільйони людей за допомогою відеодзвінків. Ця програма використовує імена користувачів Snapchat для відеочатів тривалістю приблизно 10–15 секунд. Нещодавно його видалили з Apple App Store через порушення встановлених правил і рекомендацій. Якщо ви тут, щоб знайти відповіді на те, що сталося з програмою Monkey, ви в правильному місці. Давайте докладніше дізнаємося про додаток і про те, що з ним сталося.

Що трапилося з додатком Monkey?

Цей додаток запрацював у 2016 році. Він забезпечував платформу для відеочату для користувачів, де вони могли спілкуватися з людьми та заводити нових друзів. Незважаючи на його популярне використання в той час, додаток зіткнувся з негативною реакцією через негативні відгуки та випадки неадекватної поведінки під час його використання. Тому для пристроїв iOS його заборонено. Давайте подивимося, які точні причини забанили цей додаток.

  Як використовувати програму Steam Link, щоб грати в ігри Steam на телефоні

Чому додаток Monkey заборонено?

Коли ця програма запрацювала, її функція відеочату з’єднала багато незнайомців, а разом з цим і сталася експлуатація програми. Причиною того, що сталося з додатком Monkey, є порушення етичних правил безпеки App Store і використання в додатку вмісту відвертого сексуального характеру.

Чи був видалений додаток Monkey?

Так, його було видалено з App Store. На цій платформі надходили часті скарги на сексуальне насильство, що призвело до заборони.

Вони видалили додаток Monkey?

Так. Його було видалено з iOS App Store, оскільки кілька порушень правил і вказівок змусили App Store заборонити його. Ось що сталося з додатком Monkey в App Store.

  5 найкращих систем DDI/IPAM для вирішення проблеми з IP-адресацією

Чому додаток Monkey був видалений?

Цей додаток було видалено з платформ для завантаження через неналежну поведінку деяких користувачів на цій платформі. Це сталося тому, що користувачі скаржилися на те, що натрапляли на відвертий сексуальний вміст під час використання функції відеочату в додатку.

Як завантажити додаток Monkey після того, як його було видалено iOS?

На жаль, цю програму для відеочату назавжди видалено із завантаження iOS App Store. Ви не можете завантажити програму на будь-який пристрій iOS. Але все одно ви можете завантажити його на телефон Android з магазину Google Play.

***

Сподіваємося, що ви зрозуміли, що сталося з додатком Monkey. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Скільки коштує Netflix на місяць?