Що таке xResolver? [+6 Alternatives]

Збирайте IP-адреси своїх опонентів на різних ігрових консолях за допомогою xResolver та його альтернатив.

xResolver — це веб-база даних, яка зберігає IP-адреси онлайн-ігрів. xResolver отримує ці IP-адреси з імен користувачів гравців. X у назві цієї онлайнової бази даних означає консоль Xbox. Однак він все ще здатний працювати з іншими ігровими консолями. У зв’язку з цим іноді його також називають розв’язувачем PlayStation і розв’язувачем Xbox.

Давайте детально розберемося з xResolver.

Що таке xResolver?

xResolver визначається як онлайн-сервіс, який записує теги гравців та IP-адреси гравців Xbox, Playstation і ПК. xResolver розроблено спеціально для захисту імені користувача та тегу гравця від хакерів в Інтернеті. Основною метою xResolver є перетворення тегів гравців та імен користувачів на IP-адреси.

Для виконання цих функцій xResolver складається з резолвера Xbox, який використовує ботів для збирання даних. Ці дані включають ім’я користувача програвача Xbox, адресу провайдера та IP-адресу.

Що робить xResolver?

Як згадувалося, він відповідає за зберігання загальнодоступних даних про IP-адреси та їх зв’язок із Gamertags. Примітно, що така інформація або дані є загальнодоступними. Технічно це означає, що не є незаконним ділитися ним на веб-сайті, до якого може отримати доступ кожен.

Але проблема в тому, що людина, яка хоче зіставити IP-адресу з вашим профілем, може мати недобрі наміри. Можливо, це може бути хакер, який цікавиться вашим профілем PS4, ПК або Xbox і пов’язаною з ним IP-адресою.

xResolver дозволяє отримати доступ до вашої особистої інформації зацікавленим людям. Ця приватна інформація пов’язує ваше фізичне підключення до мережі з вашою особистістю в Інтернеті. І як тільки вони отримають доступ до ваших особистих даних, вони можуть націлитися на вас різними способами. Це може включати атаки розподіленої відмови в обслуговуванні (DDOS).

  Як використовувати перевірку пароля Google

Особливості xResolver

xResolver має велику кількість захоплюючих функцій. Давайте розглянемо деякі з них.

Ідентифікація геолокації

xResolver дозволяє визначити географічне розташування вашого суперника. Служба пошуку IP-адрес дозволяє це зробити. Це одна з найважливіших даних щодо IP-адреси гравця. І тому ця функція стає найбільш захоплюючою.

IP Logger

За допомогою xResolver ви можете створювати налаштовані посилання. Ви можете отримати їхні IP-адреси, надіславши людям ці посилання. Ці налаштовані посилання допомагають отримати інформацію, пов’язану з браузером і місцем розташування. IP-реєстратор додає функціональність xResolver і допомагає виявити режим анонімного перегляду.

І Gamertag Resolver, і ім’я користувача PSN

xResolver містить чудовий набір функцій і функцій для користувачів Xbox і PlayStation. Набір наявних інструментів спрощує вилучення даних, пов’язаних з IP-адресами. Щоб досліджувати теги гравців та імена користувачів, вам не потрібно шукати ботів в Інтернеті. Штучний інтелект, який він містить, робить роботу набагато легшою та зручнішою.

Зручний інтерфейс і функціонування

Процес роботи xResolver досить простий. Ви можете визначити IP-адресу свого опонента за лічені хвилини. Знайти Gamertag також досить просто.

Внесення особистої IP-адреси в чорний список

Чорний список є однією з важливих функцій, які можна придбати окремо за допомогою xResolver. Ця функція дозволяє приховати ваші особисті дані та IP-адресу від опонентів. Не дивлячись на їх технічну підкованість, вони взагалі не можуть знайти ваші особисті дані.

  Збережіть тимчасову історію вашого сеансу анонімного перегляду в Chrome

Тепер давайте розглянемо деякі альтернативи xResolver.

Lanc Remastered PCPS

Lanc Remastered PCPS — це безкоштовний розпізнавач PSN/Xbox, а також засіб для збирання IP-тег Gamertag. Він нюхає та отримує IP-адреси з сеансів ігор PSN і Xbox live. Крім того, допомагає вам легко розв’язати тег гравця ваших опонентів з IP-адресами.

Це повністю безкоштовний резолвер, який можна швидко та зручно налаштувати. Lanc Remastered PCPS сумісний із Xbox, ПК, PlayStation та будь-якою відеоігрою, у яку ви граєте. Він постачається у вигляді програми, яку можна встановити на вашому ПК. Доступ до його бази даних можна отримати онлайн. Це одна з найкращих альтернатив xResolver.

OctoSniff

OctoSniff — це IP-аналізатор, який дозволяє оптимізувати ваше ігрове з’єднання. Він поставляється з великим набором захоплюючих функцій, таких як легке встановлення, велика кількість навчальних посібників і підтримка 24/7. Його зручний інтерфейс дозволяє легко навчитися користуватися ним. Цей розпізнавач на 100% вільний від шкідливих програм.

OctoSniff дозволяє автоматично ідентифікувати пакети. Ви можете визначити, які пакети є IP-адресами ігрових серверів, а які надходять із чатів Xbox. Це єдиний інструмент, який забезпечує функціональність PS4 Username AI. Ця функція дозволяє визначити зв’язок пакетів із відповідними власниками.

Завантажувач Xbox

Xbox Booter пропонує найкращий IP-завантажувач, IP-завантажувач і IP-знімач для геймерів, які використовують консоль Xbox.

Його IP-завантажувач складається з суцільного рівня 4 і рівня 7, які атакують для завантаження геймерів офлайн. Його засіб для отримання IP-адрес дає змогу нюхати та витягувати IP-адреси з консолі Xbox. IP-граббер, який він містить, дозволяє отримувати IP-адреси за допомогою програми моніторингу мережі або реєстратора.

  Як отримати відшкодування за Epic Store Games

Консольний сніффер

Console Sniffer — це інструмент для дослідження та моніторингу мережі, який працює на всіх консолях. Це дозволяє вам бачити IP-адресу та ім’я користувача людей, з якими ви змагаєтеся в ігровому процесі. Для цього не потрібен джейлбрейк. Він працює через Wi-Fi або бездротове підключення.

Console Sniffer поставляється з простим налаштуванням і не потребує кабелів. Він сумісний з VPN. Після того, як ви придбали його, ви можете миттєво завантажити та почати використовувати його. Окрім ігрових консолей, він працює лише на комп’ютерах під керуванням Windows.

Психо кодування

Psycho Coding — це база даних пошуку даних Xbox live, яка також пропонує інструменти LANC, PCPS та інші Xbox.

Крім того, що ви можете досліджувати дані гравців Xbox, він також пропонує сервери VPN для 7 різних місць. Ці місця включають Канаду, Францію, Лондон, Сідней, Гіллсборо, Німеччина та Ейгельсховен.

Торти

Cakes пропонує захоплювач XUID Xbox, який дозволяє видобувати XUID за допомогою Gamertag вашого опонента. Цей розпізнавач не зберігає жодних XUID або Gamertags.

Для цього вам просто потрібно ввести Gamertag гравця. Виберіть формат із двох варіантів: шістнадцятковий і десятковий. І коли ви натискаєте кнопку «Вирішити», з’являється XUID, пов’язаний із Gamertag.

Висновок

Отже, це деякі альтернативи xResolver, які ви можете спробувати. Однак перед використанням важливо ретельно подивитись на рівень безпеки, який вони пропонують. Запобіжні заходи можуть допомогти вам триматися подалі від темної сторони цих розв’язувачів.

Вам також може бути цікаво дізнатися, як приховати свою IP-адресу від усіх користувачів Інтернету.