Що таке WildTangent Games?

Ви купили новий ноутбук, і, переглядаючи його, ви бачите WildTangent. Вам повинно бути цікаво, що це таке і чому це на вашому ноутбуці. Можливо, вам також цікаво, чи має він якусь користь, чи це просто попередньо встановлене програмне забезпечення на вашому ноутбуці лише для реклами. Якщо ви хтось, хто хоче знати, що таке WildTangent, ця стаття допоможе вам у цьому. Це допоможе вам зрозуміти, що таке WildTangent Games і чи є WildTangent шпигунським програмним забезпеченням. Крім того, ви дізнаєтесь, як завантажити WildTangent Games і як видалити WildTangent Games на своєму ПК.

Що таке WildTangent Games?

Що таке WildTangent і як його завантажити ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке WildTangent Games на ноутбуці?

Ігри WildTangent на ноутбуці є попередньо встановлена ​​прикладна програма. Мережа WildTangent Games забезпечує ігровий сервіс для кількох виробників ПК, зокрема HP, Dell, Toshiba, Gateway, Acer, Samsung і Sony VAIO. Ви знайдете можливість видалити деякі з цих пристроїв. Хоча на деяких ви не можете, а на тих пристроях, на яких попередньо не встановлено WildTangent, ви можете завантажити його з офіційного веб-сайту.

Що таке WildTangent Games у Windows 10?

У Windows 10 та інших версіях Windows WildTangent — це магазин програм, де ви можете придбати ігри або взяти їх напрокат на певний час. Програма підтримується лише на пристроях, які працюють на операційній системі Windows, а на інших пристроях ви можете окремо завантажити ігри, розроблені WildTangent для підтримуваних пристроїв.

  Що таке LiDAR і як він працюватиме на iPhone?

Що робить WildTangent Games?

WildTangent Games розробляє та публікує ігри для Windows, Android та iOS. У них є власний додаток, який складається з понад 1000 ігор різних категорій, включаючи ігри, розроблені ними та іншими розробниками. Таким чином, це як магазин ігор, де можна придбати платні ігри, а також взяти їх напрокат за певну суму.

Чи є WildTangent Games вірусом? Чи є WildTangent шпигунським програмним забезпеченням?

Ні, WildTangent не є вірусом чи шпигунським програмним забезпеченням. Але в 2004 році було виявлено, що їхній оригінальний веб-драйвер був потенційно небажаною програмою, і незабаром WildTangent закрив його. Також було виявлено, що WildTangent збирає дані користувачів і використовує їх для своїх рекламних матеріалів. Використовуючи це програмне забезпечення у своїй системі, більшість користувачів виявили, що їхні комп’ютери стають повільнішими, а продуктивність комп’ютера впала. Тепер ви точно знаєте, чи є WildTangent шпигунським програмним забезпеченням.

Чи безпечний WildTangent?

Ні, WildTangent небезпечний. Програма WildTangent попередньо встановлена ​​на настільних комп’ютерах і ноутбуках таких виробників, як HP і Dell, що негативно впливає на продуктивність вашої системи через використання системних ресурсів, навіть якщо вони непотрібні. І через це раніше система зависала і гальмувала. Під час налаштування облікового запису на WildTangent користувачеві потрібно додати свою інформацію. Виявилося, що WildTangent використовує цю інформацію в рекламних цілях, і наявність WildTangent у вашій системі може вплинути на вашу конфіденційність.

Ігри WildTangent безкоштовні?

Так, програма WildTangent Games є абсолютно безкоштовною для Windows, і ви можете завантажити її з офіційний сайт WildTangent. У цій програмі є деякі ігри, в які ви зможете грати безкоштовно. У той час як для деяких інших вам потрібно створити обліковий запис WildTangent і придбати або орендувати гру на деякий час. Ціни на ігри відрізняються від гри до гри. Деякі ігри абсолютно безкоштовні, а за деякі вам доведеться платити.

  Як видалити обліковий запис Wish

Чи можете ви грати в ігри WildTangent на планшеті?

Так, ви можете грати в WildTangent на планшеті. Програму WildTangent можна знайти для Windows, але вона недоступна для Android. Якщо у вас є планшет Asus, ви зможете отримати преміум-версію безкоштовно.

Ігри WildTangent все ще доступні?

Так, WildTangent все ще доступний для операційної системи Windows. У них безперебійно працюють ігрові служби, які ви можете завантажити з Додаток WildTangent Games сторінки. Він не такий популярний, як на початку 2000-х років. Зараз право власності також перейшло до Gaming AG. У їхній програмі можна знайти понад 1000 ігор, для яких не потрібен чудовий комп’ютер, щоб грати в них, достатньо одного пристойного.

Що трапилося з WildTangent?

Багато подій сталося з WildTangent, як хороших, так і поганих, починаючи з його запуску в 1998 році. Вона придбала багато ігор і хотіла стати найбільшою ігровою компанією та надавати послуги виробникам, таким як HP і Dell. Вони володіли понад 1000 ігор і були найвідомішим постачальником послуг у США та Європі. До 2004 року користувачі повідомляли в компанію, що їхня продукція шкодить продуктивності ПК. У 2003 році оригінальний веб-драйвер WildTangent виявився потенційно небажаною програмою, і WildTangent закрив його. У 2019 році німецька ігрова компанія придбала WildTangent.

Що таке список ігор WildTangent?

Список ігор WildTangent — це список відеоігор, які розробляє та публікує WildTangent. Розроблені ними ігри є Blackhawk Striker 2BlasterBall 2 і 3, Crystal Maze, Fate series, Final Drive, Penguins, Phoenix Assault, Polar Golfer, Polar Pool та багато іншого.

Як завантажити ігри WildTangent? Як завантажити ігри WildTangent?

Щоб завантажити ігри WildTangent на свій ПК, виконайте такі дії:

Примітка. Переконайтеся, що на пристрої має працювати операційна система Windows.

1. Відвідайте Додаток WildTangent Games у вашому браузері.

2. Натисніть «ОТРИМАТИ ЗАРАЗ», щоб почати завантаження.

3. Натисніть «Зберегти», щоб завантажити гру у вашу систему.

  Як видалити обліковий запис Square

4. Перейдіть у розділ «Завантаження» та двічі клацніть налаштування програми WildTangent.

5. Натисніть «Погоджуюсь», щоб погодитися з умовами.

6. Після встановлення інсталяції клацніть «Готово».

7. Програма WildTangent автоматично запуститься сама.

8. Знайдіть і виберіть потрібну гру.

9. Натисніть «ГРАТИ», щоб завантажити гру.

10. Натисніть «ВСТАНОВИТИ», щоб завантажити та встановити гру.

Ось як завантажити ігри WildTangent на свій ПК, і давайте подивимося, чи можна їх видалити.

Чи можу я видалити WildTangent Games?

Так, ви можете видалити програму WildTangent. Ви можете придбати або завантажити різні категорії ігор із WildTangent і будь-коли видалити їх, якщо вони вам не потрібні. Щоб видалити окремі ігри, потрібно натиснути значок кошика > Видалити, щоб повністю видалити їх із бібліотеки. Якщо ви не завантажуєте жодних ігор, це для вас марно, і можете подумати про видалення їх зі свого ПК.

Чи можу я видалити WildTangent?

Так, ви можете видалити WildTangent. Якщо ви більше не використовуєте WildTangent для завантаження та придбання ігор, ви можете видалити його. Так само, як ви видаляєте будь-яку іншу програму на комп’ютері Windows. Видалення WildTangent не видалить ваш обліковий запис WildTangent, а лише дані, пов’язані з програмою WildTangent, збережені на вашому ПК.

***

Сподіваємося, ви дізналися, що таке ігри WildTangent, чи є WildTangent шпигунським програмним забезпеченням і як його видалити. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.