Що таке WHOOP Band?

| | 0 Comments| 6:53 PM
Categories:

Останнім часом стеження за своєю фізичною формою та здоров’ям є однією з головних проблем, особливо після пандемії Covid-19. А щоб відстежувати показники вашої фізичної форми та здоров’я, ми пропонуємо на ринку пристрої для носіння та фітнес-браслети, які допомагають контролювати показники вашої фізичної форми та повідомляють вам про самопочуття та рівень фізичної підготовки вашого тіла. Таким є WHOOP, браслет для відстеження фітнесу або пристрій для носіння, а також програма, яка допомагає цілодобово відстежувати ваші фітнес-метрики, надає вам всю інформацію про вашу фізичну форму та рівні, а також допомагає покращити ваші тренування та фітнес. Отже, щоб дізнатися більше про те, що таке група WHOOP, що таке програма WHOOP і більше про WHOOP, ми пропонуємо вам цю статтю, щоб надати вам детальну інформацію про WHOOP.

Що таке WHOOP Band?

WHOOP – це компанія, яка спеціалізується на виробництві ремінців для фітнес-трекерів, які дозволяють відстежувати ваші фітнес-метрики та надавати всю інформацію через додаток WHOOP. Маючи всі дані про рівень фізичної підготовки вашого тіла за допомогою цього WHOOP, ви можете покращити свої тренування та постійно стежити за своїм здоров’ям і самопочуттям. Група WHOOP користується популярністю серед спортсменів і навіть серед простих споживачів. Оскільки питання, пов’язані зі здоров’ям і фітнесом, стають одними з головних проблем сьогодення, WHOOP стає компанією, яка розвиває технологічні пристрої для носіння. Браслет WHOOP 1.0 був вперше випущений у 2015 році, і з тих пір WHOOP стрімко зростає, випускаючи пізніші моделі, завдяки чому WHOOP став відомим світовим брендом або компанією, що займається носимими технологіями.

Що таке група WHOOP?

 • Браслет WHOOP є основним продуктом компанії WHOOP, що займається носимими технологіями.
 • Це браслет для відстеження фізичної активності та здоров’я з вбудованими датчиками для моніторингу широкого діапазону фітнес-метрик і надання вам уявлення про вашу фізіологію в додатку WHOOP.
 • Як і інші фітнес-трекери на ринку, WHOOP не має дисплея, він поставляється в різних кольорових ремінцях.
 • Показники, які відстежує WHOOP, можна розділити на три основні аспекти: фізична форма, сон і відновлення.
 • І з усього, що виділяється, це WHOOP відстеження сну здатність, яка, безсумнівно, є однією з найкращих.
 • Чим більше ви носите ремінець WHOOP, тим точнішу та послідовнішу інформацію він надаватиме в додатку WHOOP.
 • Браслет WHOOP розраховує ваш рівень напруги, рівень вимірювання, щоб знати, скільки роботи чи діяльності ви виконали за день.
 • Інші показники, які вимірюються діапазоном WHOOP, включають години сну, частоту дихання, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень та багато іншого.
 • За допомогою браслета WHOOP ви можете постійно перевіряти своє тіло та рівень його фізичної підготовки, незалежно від того, що ви робите, він може відстежувати та вимірювати всі дії, які ви виконуєте протягом дня, і надавати вам ці різноманітні доступні відомості про вашу фізіологію вам у додатку WHOOP.
  Як відкрити та використовувати перемикач програм на iPad

Що таке програма WHOOP?

Ви вже знаєте, що робить трекінговий браслет WHOOP, а саме відстежує ваші фітнес-метрики, як-от пульс, години сну, рівень кисню тощо. Щоб переглянути всі ці фітнес-метрики та статистику, скористайтеся додатком WHOOP.

 • Додаток WHOOP відстежує набагато більше, ніж вашу повсякденну активність, завдяки всім статистичним даним програма допомагає вам бути в курсі ваших фізіологічних станів і надає вказівки щодо того, як ви можете покращити свій рівень фізичної форми.
 • Коли ви завантажуєте програму WHOOP, перше, що ви помітите, це інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс користувача.
 • Додаток WHOOP доступний як на платформах Android, так і на iOS.
 • Додаток WHOOP надає детальну інформацію про сон, а також показує оцінку напруги, яка вимірюється за шкалою від 0 до 21.
 • Напруга – це міра фізичного та психічного тиску, який ви чините на своє тіло. Чим більше ви працюєте, тим вищим буде ваш показник напруги.
 • Показники, які надає програма, допомагають вам бути здоровими та контролювати свою щоденну активність, за допомогою яких ви отримуєте вказівки щодо покращення рівня фізичної форми.

Чи WHOOP того вартий?

У 2022 році фітнес-трекер може стати чудовим інструментом, щоб підтримувати вашу мотивацію та стежити за своїм здоров’ям. З такою кількістю фітнес-трекерів на ринку, WHOOP може бути одним із найкращих на ринку, коли справа доходить до детального поглибленого моніторингу фітнес-метрик порівняно з іншими фітнес-трекерами. Але питання в тому, чи варто WHOOP? Відповідь залежатиме від того, чи маєте ви серйозні фітнес-цілі та чи готові ви взяти на себе підписку на модель WHOOP. WHOOP пропонує три варіанти підписки:

  Чи працюють біткойн/крипто крани? – Geekflare
 • Щомісячне членство – 30 доларів на місяць (мінімум 12 місяців)
 • Річне членство – 20 доларів на місяць
 • Членство на 24 місяці – 16 доларів на місяць
 • Примітка. Група WHOOP і додаток WHOOP будуть включені в усі плани.

  Отже, бачити такі ціни та функції, які пропонує WHOOP, це варто того, лише якщо ви спортсмен, тому що як звичайний споживач на ринку є різні інші варіанти, які пропонують майже ті самі функції та інформацію про фітнес за набагато нижчою ціною. Таким чином, відповідь буде ні, але якщо ви спортсмен або серйозно ставитеся до своїх фітнес-цілей, то WHOOP для вас.

  Що таке WHOOP 4.0?

  У вересні 2021 року WHOOP випустив свій останній фітнес-порт WHOOP 4.0. Абсолютно новий WHOOP 4.0 розумніший, менший і розроблений із новим біометричним відстеженням порівняно з його попередником WHOOP 3.0. WHOOP 4.0 — це фітнес-трекер, який допомагає відстежувати та вимірювати рівень стресу, частоту серцевих скорочень, температуру шкіри, артеріальний тиск і багато інших фітнес-метрик. Це допомагає тримати вас в курсі рівня фізичної підготовки вашого тіла. Функції WHOOP 4.0 включають:

  • Водонепроникність до 10 метрів.
  • 5 світлодіодів і 4 фотодіоди для постійного запису ваших даних.
  • На 33% менше, ніж WHOOP 3.0
  • Багатоденний термін служби батареї.
  • Слідкуйте за вмістом кисню в крові, температурою шкіри, годинами сну тощо.
  • Тактильна сигналізація.
  • Нові зручні ремінці SuperKnit.

  WHOOP 4.0 проти WHOOP 3.0

  Давайте розглянемо основні відмінності між двома версіями групи WHOOP:

  WHOOP 3.0
  WHOOP 4.0
  Розмір тіла
  Більше
  на 33% менше
  Термін служби батареї
  5 днів
  5 днів
  світлодіоди
  2
  5
  Температура шкіри
  Ні
  Так
  Пульсоксиметр
  Ні
  Так
  Кисень крові
  Ні
  Так
  Тактильна сигналізація
  Ні
  Так

  Whoop 4.0 Порівняння цін

  Минуло багато часу з моменту запуску WHOOP 4.0, і WHOOP обіцяє, що його остання модель 4.0 є кращою за попередницю WHOOP 3.0 і дає набагато точнішу інформацію про ваші фітнес-метрики. Але коли справа доходить до ціни на WHOOP 4.0, це модель на основі передплати.

  Плани починаються від 16 доларів США на місяць протягом 24 місяців до плану членства в 30 доларів США на місяць (але мінімум на 12 місяців), у якому ви отримуєте діапазон WHOOP 4.0 і доступ до програми WHOOP. Порівняння цінника WHOOP з іншим фітнес-трекером або розумним годинником, який виконує ту саму роботу. Наприклад, Apple Watch відстежує або також може контролювати фітнес-метрики, такі як WHOOP 4.0 або навіть більше, а також має екран, якого не вистачає в WHOOP 4.0, але Apple Watch має ціну приблизно від 399 до 799 доларів, тоді як WHOOP від ​​16 до 30 доларів. щомісяця здається небагато того вартий. Але єдиним недоліком є ​​дисплей, і це теж лише для окремих споживачів. Якщо ви серйозно ставитеся до своєї фізичної форми та здоров’я, але насправді вам не потрібен розумний годинник, тоді WHOOP 4.0 за цією ціною стане чудовим вибором для вас.

    Керувати командою легко з програмним забезпеченням Teamwork

  Часті запитання (FAQ)

  Q1. Чи можу я відразу придбати мій ремінець WHOOP?

  Відповідь Ні, ви не можете купити ремінець WHOOP відразу, оскільки він поставляється з передплатою.

  Q2. Що входить у вартість моєї місячної підписки?

  Відповідь У вартість місячного членства ви безкоштовно отримаєте WHOOP 4.0 і доступ до програми WHOOP. І WHOOP постійно додає нові функції та функції в додаток, щоб покращити ваш досвід без необхідності купувати нове обладнання.

  Q3. Чи можна носити ремінець WHOOP в душі?

  Відповідь Так, ви можете носити ремінець WHOOP під час душу, оскільки WHOOP повністю водонепроникний на глибині до 10 метрів. Ви навіть можете плавати, знімати шкіру під дощем тощо, одягнувши WHOOP.

  ***

  Отже, з цією статтею про те, що таке група WHOOP, і все, що пов’язано з WHOOP, від ціни до того, скільки варто купувати, ми сподіваємося, що, прочитавши цю статтю, ви зможете отримати інформацію, яку ви шукали щодо WHOOP. Крім того, WHOOP 4.0 може стати чудовим вибором для вас, якщо ви шукаєте фітнес-трекер для відстеження рівня своєї фізичної підготовки та якщо ви хочете повністю віддатися своїм фітнес-цілям за допомогою розширених детальних показників групи, які допоможуть вам у досягнення ваших фітнес-цілей набагато ефективніше.