Що таке Twitch Studio і чи варто використовувати його для трансляції?

Twitch Studio — це безкоштовний інструмент, який пропонує легке, автоматизоване налаштування та плавну оптимізацію вашого потоку Twitch. Це ідеальний спосіб розпочати трансляцію, не турбуючись про залякування налаштувань Open Broadcaster Software (OBS) або тестів з’єднання.

Чи підходить вам Twitch Studio?

Якщо ви не впевнені в налаштуванні власних налаштувань потокового передавання Відкрийте програмне забезпечення для мовлення (OBS), то Twitch Studio саме для вас. Це спрощує все, включаючи налаштування якості трансляції.

У програмі Twitch Studio ви можете переглядати свій потік чату разом із трансляцією в прямому ефірі та переглядати стрічку активності. Сповіщення (наприклад, наведені нижче та підписки) також є вбудованими, що робить з’єднання з вашою спільнотою Twitch простіше, ніж будь-коли.

Як налаштувати Twitch Studio

Щоб почати, просто завантажте та встановіть Twitch Studio на вашому ПК з Windows 10 або Mac.

Якщо ви вже ввійшли в обліковий запис a Twitch.tv облікового запису у вашому браузері, Twitch Studio розпізнає його, і все, що вам потрібно зробити, це ввести свій пароль. Якщо у вас ще немає облікового запису, зареєструйтеся, щоб розпочати роботу з програмою Twitch Studio.

Після того, як ви ввійшли у свій обліковий запис, натисніть «Почати», щоб виконати процес налаштування Twitch Studio. Це неймовірно корисно для людей, які ніколи не налаштовували потік, або тих, кому не подобається налаштування OBS, або будь-яких інших клієнтів потоку зі складними налаштуваннями та налаштуваннями.

Спочатку виберіть мікрофон за замовчуванням. Якщо ви використовуєте гарнітуру з мікрофоном, Twitch Studio автоматично виявить і встановить її як стандартну, але ви можете змінити це.

Далі ваша веб-камера. Так само, як і налаштування мікрофона, ви можете персоналізувати їх, а також використовувати вбудовані кольорові фільтри.

Нарешті, ви можете вибрати макети свого потоку, включаючи основний макет, вікно чату, екран «Повернуся» та будь-які віджети, які ви хочете включити. Ви також можете створити та повністю налаштувати макет, якщо хочете. Рекомендований розмір – 1920 x 1080 пікселів.

Після того, як ви вибрали макет, натисніть «Перейти до налаштувань».

Натисніть

Тут ви можете змінити налаштування якості трансляції. Нічого страшного, якщо ви не уявляєте, що ви тут робите — Twitch Studio автоматично оптимізує все для вас. Однак, якщо ви хочете налаштувати ці параметри, натисніть «Налаштувати параметри».

Тут ви можете вручну налаштувати роздільну здатність потоку, FPS, бітрейт тощо. Ви також можете повернутися назад і повторно запустити тест оптимізації. Після завершення натисніть «Перейти до програми».

Натисніть

Цей новий екран є вашою основною інформаційною панеллю. Тут можна налаштувати все, включаючи назву потоку, налаштування чату та макети.

Коли ви будете готові до трансляції, просто натисніть «Почати трансляцію» внизу.

Функції Twitch Studio

Після запуску Twitch Studio ви можете налаштувати будь-які налаштування, навіть під час прямої трансляції. Ви побачите будь-які зміни в режимі реального часу. Наприклад, ви можете використовувати панелі ліворуч, щоб перемикатися між вашим активним екраном і екраном «Повернутися».

Виберіть опцію в

Часто корисно налаштувати гарячі клавіші для кожної з ваших сцен, щоб ви могли легко перемикатися між ними. Це особливо корисно, якщо ви використовуєте один монітор.

Якщо в будь-який момент ви захочете повністю скинути клієнта, натисніть меню гамбургера у верхньому лівому куті, виберіть «Файл», а потім натисніть «Налаштування».

Натисніть

У вікні «Налаштування» натисніть «Скинути програму».

Натисніть

Це відновить програму до стану встановлення та запропонує вам натиснути «Пропустити налаштування» або «Почати» (як описано вище).

  Як використовувати Amazon Music на Twitch Live Stream