Що таке Tribel? «Розумніший» додаток для соціальних мереж

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Tribel — це платформа соціальних медіа, яка схожа на Facebook, X (Twitter) і Instagram.
  • Платформа має зручний інтерфейс із різноманітними стрічками для друзів, підписаними обліковими записами, останніми новинами та популярними публікаціями.
  • На Tribel користувачі можуть керувати своїми налаштуваннями конфіденційності, налаштовувати свій профіль і публікувати публічні чи приватні публікації.

Відомі веб-сайти соціальних мереж, такі як X (раніше Twitter) і Facebook, постійно змінюються. Коли ці веб-сайти перевищують бажання користувачів, з’являються конкуренти, такі як Tribel, щоб запропонувати альтернативу. Отже, що таке Tribel і чи варто його використовувати?

Що таке Tribel?

Платформа соціальних мереж Tribel прагне надати користувачам позитивний, збагачувальний простір для спілкування через спільні інтереси без ворожих коментарів. Додаток швидко набрав користувачів у листопаді 2022 року, лише через місяць після того, як Ілон Маск придбав Twitter.

Tribel створили Рафаель і Омар Ріверо, пара цифрових підприємців, які раніше відповідали за створення руху Occupy Democrats. До створення Tribel Омар і Рафаель Ріверо намагалися створити окрему платформу соціальних мереж під назвою Liker. Після витоку даних у березні 2021 року (зафіксовано HaveIBeenPwned), Liker вийшов з мережі. Трайбела зрештою звільнили як наступника Лайкера.

Tribel успішніший за свого попередника. В електронному листі MakeUseOf Tribel підтвердив, що незабаром платформа охопить мільйон користувачів. Крім того, Tribel може похвалитися понад 100 000 завантажень у Google Play.

Відповідно до Сторінка Tribel WeFunderплатформа призначена для об’єднання людей зі схожими інтересами, мінімізуючи такі проблеми, як негатив і переслідування.

Завантажити: Tribel for Android | iOS (безкоштовно)

Відвідайте: Tribel for the Інтернет (безкоштовно)

Як і слід було очікувати від місії Tribel, платформа зосереджена навколо спільнот, які мають спільні інтереси. Коли ви реєструєтеся на платформі, вам буде запропоновано вибрати свої інтереси з широкого списку категорій.

У міру того, як ви уточнюєте вибрані категорії, стежите за цікавими користувачами та додаєте друзів до свого облікового запису, Tribel поступово пристосовується до цих інтересів.

Tribel поєднує знайомі функції з Facebook, Instagram і Twitter. Подібно до Facebook, ви можете додавати друзів і приватно ділитися фотографіями та текстовими повідомленнями на своїй стіні.

Якщо ви віддаєте перевагу досвіду, подібному до Twitter, ви можете зробити свої публікації загальнодоступними, робити внески в такі категорії, як криптовалюта, і залучати підписників, ставши головним учасником. Учасники розподілені за категоріями, тому стати плідним у таких категоріях, як волонтерство, досить просто.

Загальнодоступна стрічка Tribel також схожа на X, де одна стрічка присвячена лише екстреним новинам. Як і в Instagram, ви також можете створювати історії та ділитися ними з друзями та підписниками.

Однак тон платформи відрізняється від X та Instagram. Tribel не такий жвавий, як X, і його вкладка «Надзвичайні» демонструє фокус на політичних публікаціях, а не на широкому спектрі останніх новин.

Платформа насправді найбільше схожа на Facebook. Публікації у стрічці “Популярне” нагадують вірусні відео, які поширені у Facebook, як і меми та дописи для обговорень у стрічці “Надзвичайні”.

Так само, як ви можете налаштувати свою стрічку Facebook, ви можете налаштувати свою стрічку Tribel. Відсутність обмеження кількості символів у Tribel відрізняє його від Instagram і X, оскільки користувачі майже завжди обирають довгі текстові дописи, а не швидкі короткі дописи чи окремі зображення.

Завдяки схожості з іншими платформами соціальних мереж, Tribel простий у використанні. Це напрочуд просто, відмовляючись від таких функцій, як рекомендації публікацій, на користь двох хронологічних каналів і двох трендових каналів.

Платформа не містить реклами, але дозволяє компаніям створювати професійні облікові записи.

На домашній сторінці Tribel є чотири вкладки: «Друзі», «Підписки», «Останні новини» та «Тенденції». Кожен розділ має іншу мету:

  • Друзі: ця стрічка містить повідомлення лише від користувачів, які спільно додали вас у друзі.
  • Підписка: ця стрічка містить дописи від користувачів, на яких ви вирішили стежити.
  • Головне: ця стрічка схожа на вкладку “Популярні”, але зосереджена лише на найгарячіших публікаціях із політичних категорій.
  • Популярні: ця стрічка містить найпопулярніші публікації з усіх категорій на Tribel.

На відміну від інших платформ, дописи в стрічці “Популярне” не персоналізовані відповідно до ваших інтересів. Стрічки «Підписки» та «Друзі» ідеально підходять для більшості користувачів, оскільки вам відображатимуться лише найновіші публікації з облікових записів, на які ви підписалися.

Ви можете фільтрувати за категоріями дописів у стрічках «Підписки», «Останні» та «Тенденції». Ви можете скористатися фільтром «Мої вибрані», щоб швидко відфільтрувати ваші конкретні інтереси, одну категорію, щоб шукати певну тему, або все, крім, щоб позбутися певних тем.

Окрім домашньої сторінки, є ще чотири розділи, які ви можете переглянути, торкнувшись відповідного значка на нижній панелі.

Як випливає з назви, «Повідомлення» дозволяють вам безпосередньо надсилати повідомлення іншим користувачам, а «Профіль» дозволяє переглядати, редагувати та керувати своїм профілем і публікаціями. Сповіщення корисні для відповідей на ваші публікації та коментарі.

Як знайти облікові записи для підписки на Tribel

Коли ви вперше створите свій обліковий запис Tribel, ви не побачите жодних публікацій у своїй стрічці друзів або підписок. Натомість вам потрібно буде знайти людей, переглядаючи канали «Останні новини» та «Тенденції» або шукаючи теми, які вас цікавлять.

Вкладка «Популярне» ідеально підходить для більшості нових користувачів, оскільки вона перемежовується привабливим вмістом, як-от милі фотографії домашніх тварин і надихаючі відео. Якщо вам подобаються публікації певного користувача, ви можете стежити за ним або додати його до друзів, клацнувши його значок і надіславши запит.

Якщо ви хочете знайти своїх друзів і родину, ви можете знайти їх, надавши Tribel дозвіл на доступ до ваших контактів. Бажано зробити ваш профіль впізнаваним, щоб ваші контакти знали, хто надіслав їм запит на дружбу.

Як керувати налаштуваннями облікового запису Tribel

Найбільш корисним розділом на нижній панелі є меню. Незалежно від того, чи хочете ви стати інфлюенсером чи зберегти свою конфіденційність, налаштування вашого облікового запису є важливим, якщо ви хочете мати найкращий досвід використання Tribel.

Ви можете змінити налаштування конфіденційності в Меню > Конфіденційність і безпека, якщо ви хочете приховати свої фотографії або обмежити, хто може надсилати вам повідомлення.

Вкладки «Налаштування сповіщень», «Налаштування співавторів» і «Параметри облікового запису» дозволяють змінювати сповіщення, категорії співавторів і дані облікового запису відповідно.

Як опублікувати на Tribel

Після того, як ви створили та налаштували свій обліковий запис, ви готові розпочати публікації на Tribel. Існує два основних типи публікацій: публічні та лише друзі. Постійно публікуючи публічні публікації в таких категоріях, як «Скульптура», як співавтор, ви можете збільшити кількість прихильників.

Ви можете ділитися короткими текстовими публікаціями, довгими текстовими публікаціями та фотографіями. Подібно до Facebook, ви також можете створити публікацію, написавши текст поверх загального фонового зображення. Ви навіть можете поділитися історією, схожою на Instagram, зі своїми друзями та підписниками.

Чи варто використовувати Tribel?

Tribel — чудова платформа, але вона не ідеальна заміна X (Twitter). Його канали більше схожі на Facebook, ніж на X, і йому бракує взаємодії в реальному часі, що робить X таким цікавим.

Проте, якщо ви бажаєте спробувати нову платформу, вам можуть сподобатися дружні користувачі Tribel, безліч категорій дописів і чітке розділення друзів і підписників.