Що таке Tello? (Чи підходить вам цей T-Mobile MVNO?)

| | 0 Comments| 10:07 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Tello є доступною альтернативою найпопулярнішим операторам у США. Тарифи коливаються від 5 до 25 доларів на місяць.
  • Компанія є MVNO, яка орендує доступ до мережі T-Mobile, пропонуючи нижчі ціни без необхідності підписувати контракт.
  • Tello пропонує повністю настроювані плани та безкоштовні міжнародні дзвінки в понад 60 країн. Ви можете замовити Tello SIM на Amazon.

Зайти в магазин популярного оператора, щоб підписатися на план телефонного зв’язку, не дуже гарна ідея, оскільки ви витратите більше грошей, ніж потрібно. Найкраще вибрати менш відомого оператора, а Tello настільки ж доступний, наскільки це можливо.

Що таке Tello?

Tello є оператором мобільної віртуальної мережі (MVNO), що означає, що він орендує доступ до мобільної мережі, а не будує та обслуговує власні вишки стільникового зв’язку. Оскільки MVNO не повинні будувати власну інфраструктуру, а більшість також не пропонують звичайних магазинів, вони можуть пропонувати плани за значно нижчими цінами.

Tello існує з 2016 року. Його телефони спочатку працювали в мережі Sprint, але після злиття T-Mobile і Sprint Tello перейшла на мережу T-Mobile для покриття.

  Як налаштувати спеціальні профілі XMP і розігнати оперативну пам’ять

​Скільки коштує Tello?

Tello дозволяє створити план, який відповідає вашим потребам. Ви можете вибрати розподіл даних у діапазоні від відсутності даних до необмеженого плану, і ви можете зробити те саме з хвилинами.

Якщо ви не використовуєте дані та рідко телефонуєте, ви можете отримати покриття лише за 5 доларів США на місяць. Максимальна вартість тарифних планів становить 25 доларів США на місяць для необмеженої кількості всього. Ви навіть можете створювати тарифні плани лише для передачі даних без хвилин, що стане в нагоді, якщо ви хочете замінити свого оператора на інструменти з відкритим кодом, такі як Cheogram і JMP.

Щоб відчути, що ви можете зробити, ось кілька можливих планів, які ви можете створити:

  • Без даних + 100 хвилин: 5 доларів на місяць
  • 1 ГБ + 500 хвилин: 8 доларів на місяць
  • 5 ГБ + необмежена кількість хвилин: 14 доларів на місяць
  • Необмежена кількість даних + необмежена кількість хвилин: 25 доларів США на місяць

Tello пропонує плани з передоплатою, тож вам не потрібно підписувати договір або платити комісію за активацію чи скасування. Ви також можете заощадити більше грошей, запросивши друзів; ви отримуєте знижку в розмірі 10 доларів США за кожну особу, яка приєднується за вашим реферальним посиланням (кожен також отримує знижку в розмірі 10 доларів США).

  Як перейменувати закладку в MS Word 2013

Які функції пропонує Tello?

Для всіх тарифних планів кількість текстових повідомлень необмежена, і якщо у вас є дані, також включено дані про точку доступу та виклики через Wi-Fi.

Ви також отримуєте безкоштовні міжнародні дзвінки в понад 60 країн, хоча для отримання цієї переваги в деяких країнах потрібно зателефонувати на стаціонарний номер. В інших місцях ціни сильно відрізняються. Наприклад, дзвінки в Австралію коштують 1,3 цента за хвилину, тоді як вам потрібно буде викласти 26,5 центів за хвилину, щоб зв’язатися з мобільним телефоном у Руанді.

Безлімітні тарифні плани включають 35 ГБ високошвидкісного передавання даних і сповільнюються, доки ваш цикл не буде оновлено. Tello пропонує як 5G, так і 4G LTE для підключення.​

Які телефони працюють із Tello?

Unsplash

Tello безпосередньо продає телефони кількох брендів, зокрема Apple, Google, Motorola та Samsung. Він також пропонує дешевий розкладний телефон. Більшість пропонованих телефонів — це пристрої низького або середнього класу, причому найпотужніші пропозиції — це кілька старших флагманів, як-от iPhone 12, Galaxy S22 і Pixel 7 Pro.

  18 найкращих безкоштовних анонімних постачальників електронної пошти

Хоча є причини для економії грошей, щоб перейти на MVNO, справжня краса такого оператора, як Tello, полягає в можливості взяти з собою власний телефон. Зазвичай це найдешевший варіант, оскільки ви, ймовірно, можете використовувати свій поточний телефон або придбати розблокований десь, крім Tello, за нижчою ціною чи новішим пристроєм, ніж пропонує Tello.

Будь-який телефон із розблокованим оператором, який сумісний із мережею T-Mobile, працюватиме з Tello. Телефони, сумісні з мережею AT&T, як правило, також сумісні з T-Mobile. Для попереднього підтвердження введіть свій IMEI Онлайн-перевірка сумісності Tello.

Придбання SIM-карти Tello

Tello не має власних вітрин, і ви не знайдете його SIM-карти в інших роздрібних магазинах. Однак ви можете придбати картки безпосередньо на веб-сайті Tello або замовити їх у Tello на Amazon, де, ймовірно, ви матимете швидші варіанти доставки.