Що таке SMS-підпис на Android?

Categories:

Підписи SMS на ваших мобільних телефонах схожі на підписи електронної пошти. Це спосіб підписати текст, щоб одержувач або ваш контакт знав, хто їм надсилає повідомлення. Подібно до підпису електронної пошти, діловий підпис на вашому мобільному телефоні містить основну інформацію про вас, наприклад ваше ім’я, назву вашої компанії та вашу посаду. Також можна включити невеликі привітання та побажання для одержувачів. Багато користувачів також люблять додавати свої особисті штрихи до підписів, наприклад емодзі, цитати чи вірші. Існують різні стилі включення підпису для текстових повідомлень на Android. Наприклад, у деяких випадках компанія може захотіти, щоб її співробітники використовували лише один підпис SMS для всього відділу. У такому випадку цей єдиний стиль підписання текстових повідомлень стає стандартним для всіх співробітників. Його можна розглядати як менш персоналізований і більш формальний текстовий підпис. З іншого боку, для особистого використання людина може захотіти додати більш особистий підпис, додавши різні символи та цитати. У цьому посібнику ми пояснимо, що таке SMS-підпис? Ми також розглянемо різні методи налаштування SMS-підписів, наприклад голосовий текстовий підпис Google. Отже, якщо ви шукаєте, як додати підпис до текстових повідомлень на Samsung Galaxy S9, це посібник для вас.

Що таке SMS-підпис на Android?

Це схоже на підписи електронної пошти. Це підпис, який використовується для того, щоб люди знали, кому вони надсилають текстові повідомлення на своєму пристрої. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про важливість SMS-підпису, Google Voice текстовий підпис, докладно як додати підпис до текстових повідомлень на Samsung Galaxy S9.

Чому SMS-підписи важливі?

Ми повинні зрозуміти, чому SMS-підписи важливі. Вони є основними інструментами для багатьох компаній. Ця функція дозволяє бізнесу легітимізувати себе. Це також дозволяє їм охопити велику групу людей і поширити інформацію про свою компанію. Вони можуть допомогти вам знайти потенційних клієнтів і зробити надійних клієнтів. Бізнес SMS також дозволяє людям перевірити, чи є відправник ботом чи людиною. Коли клієнт бачить текстове повідомлення з особистим підписом відправника, він, швидше за все, відповість і взаємодіє з компанією. Певний стиль підпису може допомогти вашому клієнту зрозуміти бренд. Наприклад, більш офіційний підпис для текстових повідомлень на Android свідчить про те, що компанія, швидше за все, є корпоративним бізнесом. З іншого боку, більш креативний підпис сигналізує про те, що бренд орієнтований на тисячоліття.

  Як видалити обліковий запис із програми Instagram для iPhone або Android

Чи можу я налаштувати SMS-підпис на Android?

Так, ви можете налаштувати SMS-підпис на Android. SMS-підпис, хоч і важлива для бізнесу, останніми роками залишилася в минулому. Багато нових пристроїв Android не включають опцію підпису SMS у програмі Повідомлення. Це здебільшого тому, що в нових версіях Android програма Message синхронізується з обліковим записом електронної пошти користувача, і він може використовувати свій електронний підпис для всіх взаємодій.

  • Однак існують інші способи додати особистого штриху своїм текстовим повідомленням замість використання текстового підпису чи текстового підпису Google Voice.
  • Якщо ви використовуєте свою електронну пошту для надсилання повідомлень із програми обміну текстовими повідомленнями, ви можете використовувати свій підпис електронної пошти, щоб додати підпис до текстових повідомлень на Samsung Galaxy S9.
  • Підписи електронної пошти працюють точно так само, і ви можете налаштувати їх у налаштуваннях електронної пошти.

Як налаштувати SMS-підпис на Android

Якщо ви не знаєте, що таке SMS-підпис? і де його знайти на телефоні Android, функція підпису SMS більше не доступна в останніх версіях телефонів Android. Android почав видаляти цю функцію в 2015 році. Samsung припинив цю функцію на своїх нових телефонах, починаючи з 2016 року. Ця різка зміна сталася завдяки тому, що люди мали доступ до інших програм для обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, Line і Telegram. Крім того, нові версії Android дозволяють користувачам використовувати свої підписи електронної пошти для взаємодії з контактами. Хоча ви більше не можете використовувати підпис SMS для текстових повідомлень на телефонах Android, ви все ще можете надсилати текстові повідомлення з персональним підписом на Android за допомогою різноманітних програм сторонніх розробників.

Як налаштувати SMS-підпис за допомогою SMS-месенджера Handcent Next

Handcent Next SMS Messenger є однією з найбільш надійних сторонніх програм обміну повідомленнями для Android. Багато користувачів, які не можуть налаштувати SMS-підписи на своїх смартфонах, використовують Handcent Next SMS для додавання підписів. Щоб налаштувати свій підпис за допомогою цієї програми, виконайте наведені нижче дії.

  Як керувати YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android

1. Відкрийте Handcent Next SMS messenger на своєму пристрої.

2. Торкніться спадного меню папки «Вхідні» у верхньому лівому куті екрана та виберіть «Більше».

3. Тут виберіть Налаштування та перейдіть до вкладки Усі.

4. Знайдіть і торкніться параметрів Надіслати повідомлення.

5. Тепер натисніть «Підпис», вставте свої підписи в текстове поле та натисніть «Підтвердити».

Це ефективний спосіб використання функції підпису SMS замість текстового підпису Google Voice. Тому використовуйте цю програму, щоб додати підпис до текстових повідомлень на пристроях Samsung Galaxy S9.

Як налаштувати SMS-підпис на iPhone

На iPhone ви не можете створити автоматичний підпис. Однак ви можете використовувати хитрощі, щоб створити ярлики для того ж. Якщо ви є користувачем iPhone, ви можете налаштувати його на своєму iPhone, створивши ярлик для своїх підписів.

1. Торкніться значка налаштувань на головному екрані iPhone.

2. Тут виберіть Загальні налаштування.

3. Тепер знайдіть і клацніть на клавіатурі.

4. Тут натисніть Заміна тексту.

5. У верхньому правому куті екрана торкніться значка +.

6. Тут, у розділі «Фраза», введіть свій підпис.

7. Дайте своїй фразі відповідну Ярлик і натисніть Зберегти, щоб внести зміни.

Тепер, коли ви пишете текст і бажаєте додати підпис, ви можете просто ввести свій ярлик, щоб додати підпис у кінці тексту.

Ефективні ідеї для підпису в SMS

Тепер, коли ми знаємо, що таке SMS-підпис і як її налаштувати, варто побачити кілька ефективних прикладів використання підписів у текстах. Нижче наведено деякі з найбільш ефективних і корисних SMS-підписів для текстових повідомлень на Android для різних компаній.

  • SMS-підписи для робочих годин і контактної інформації: гарною ідеєю є додавання інформації про години роботи вашого закладу чи підприємства. Це дає клієнту знати, коли йому слід звернутися до вас. Прикладами таких підписів можуть бути Дякую та з повагою, Джош, MRF Tyres Пн-Сб з 9:00 до 19:00.

  • Підписи SMS із контактною інформацією: це чудова ідея додавати свою контактну інформацію, коли ви додаєте підпис до текстових повідомлень на Samsung Galaxy S9. Це полегшує зв’язок із вашою компанією, коли ви не можете використовувати текстовий підпис Google Voice. Приклади такого підпису: бажаю вам найкращого, Емілі, представник відділу кадрів, J&J Corp. Ltd., Mail: [email protected], Продовж. 999-999-999

  • SMS-підпис для запису на зустріч: Ви можете використовувати SMS-підпис для запису на зустріч зі своїм клієнтом. Наприклад: Дякуємо, що звернулися! Кайл, Evergreen Constructions, будь ласка, заплануйте зустріч зі мною.

  • Підпис SMS із заголовком: багато компаній вважають за краще додавати заголовок своєї компанії до своїх повідомлень. Це допомагає компаніям поширювати інформацію про свої послуги. Наприклад, ознайомтеся з нашими останніми продуктами, Taylor Sales Executive, Everything Store – усе в одному місці.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке SMS-підписи?

Відповідь Це персоналізовані заяви або підписи, які можна прикріпити до текстового повідомлення. Після налаштування SMS-підпис генерується автоматично щоразу, коли ви надсилаєте комусь повідомлення.

Q2. Чому я не можу створити SMS-підпис на телефоні Android?

Відповідь Більшість виробників телефонів Android припинили надання опції підпису SMS на мобільних телефонах. Тому, якщо ви не можете знайти опцію для налаштування підпису, це тому, що її було припинено.

Q3. Як налаштувати SMS-підпис на телефоні Samsung?

Відповідь Щоб налаштувати підпис на телефоні Samsung, можна скористатися програмою стороннього виробника.

Q4. Де використовуються SMS-підписи?

Відповідь Багато компаній вважають це важливим інструментом для охоплення більшої кількості клієнтів і просування свого бізнесу.

Q5. Чи можу я просувати свій бізнес за допомогою SMS-підписів?

Відповідь Так, ви можете ввести важливу інформацію у свій текстовий підпис, щоб допомогти клієнтам краще зрозуміти вашу компанію.

***

Сподіваємося, цей посібник був для вас корисним і ви змогли зрозуміти, що таке SMS-підпис і як його налаштувати на своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.