Що таке Slack Channel Analytics?

Categories:

Перше, що вам потрібно знати, це що саме таке Slack. Що ж, Slack — це програма обміну повідомленнями, яка використовується для бізнесу та зазвичай використовується організаціями. Він об’єднує людей на робочому місці, щоб отримати необхідну інформацію, а Slack змінює спосіб спілкування організацій. Slack має спеціальні простори, які називаються каналами, і коли робота організована в цих каналах, легше отримати доступ до інформації з цих каналів, а також це допомагає в дисциплінованому обміні інформацією всередині організації. Отже, якщо ви новачок у Slack і хочете дізнатися більше про його функції, як-от аналітику каналів Slack або що таке інформаційна панель Slack Analytics і її використання, тоді ви знаходитесь у правильному місці. Цей посібник допоможе вам зрозуміти Slack.

Що таке Slack Channel Analytics?

Тепер ви знаєте, що Slack — це програма обміну повідомленнями, але ви можете запитати, що таке аналітика каналів Slack. Отже, давайте не будемо витрачати час і відразу поговоримо про Slack, його аналітику каналів і її корисність. Програма Slack доступна на таких платформах, як Windows, MacOS, Android та iOS.

Аналітика – це систематичний аналіз, який використовує різноманітну інформацію для визначення шаблону та його значення в даних. Крім того, у Slack є інструмент аналітики, який допоможе вам зрозуміти ідеї організації. Є три розділи аналітики, а саме:

  • Розділ «Огляд» включає аналітику часу, який користувачі проводять на сервері Slack, кількість надісланих повідомлень на основі вибраного діапазону даних, кількість встановлених програм, а також обсяг використаного сховища файлів. У розділі активного учасника буде повідомлено, коли користувачі активували свої облікові записи. Це вікно допоможе вам переглянути всю вашу основну аналітику, і ви можете перевірити, чи закінчується ємність для зберігання файлів, щоб за потреби оновити підписку.
  • У розділі «Канали» відображається аналітика кожного каналу, який ви створили на своєму сервері. У цьому розділі ви можете визначити будь-які невикористовувані канали та видалити їх. Ви можете перевірити загальну кількість учасників каналу, дату останньої активності та час створення каналу. З цією інформацією ви дізнаєтесь, який канал активно працює та має велику кількість учасників. На основі всіх даних ви можете видалити або змінити канали.
  • Розділ «Учасники» містить список користувачів, доданих до Slack. У цьому розділі ви не можете редагувати, видаляти або додавати облікові записи користувачів. Цей інструмент аналітики призначений виключно для перегляду кількості користувачів, які мають доступ до вашого сервера.
  Виправте фільтри масштабування, які не відображаються на ПК

Отже, це функції та параметри, які ви отримаєте в інструменті аналітики каналу Slack, який дуже корисний для отримання правильної інформації про вашу організацію.

Що таке Slack Analytics Dashboard?

Інформаційна панель аналітики Slack надає інформацію та розуміння того, як ваша організація використовує Slack. На інформаційній панелі Slack analytics ви знайдете три типи аналітики: огляд робочої області, аналітика каналу та аналітика учасників. Усі ці розділи інструментів аналітики та їхнє основне використання вже обговорювалися в розділі вище. Інформаційна панель Slack analytics допомагає відстежувати та аналізувати дані в ключових сферах вашої організації.

Власники робочої області можуть обмежити доступ користувача до інформаційної панелі аналітики лише для власників і адміністраторів. Аналітика та статистичні дані, доступні вам, залежатимуть від вашого плану підписки. Оскільки вам доступні три плани передплати, це безкоштовний план, план Pro та Business+ і план Enterprise Grid. За допомогою інформаційної панелі Slack ви отримаєте всю інформацію про кожен загальнодоступний канал у своїй робочій області, основні показники, статистичні дані про кількість учасників і багато іншого залежно від вашої підписки.

  Безпосередня передача файлів між двома комп’ютерами зі свого веб-браузера

Що таке Slack Private Channel Analytics?

Наприклад, існують плани передплати, які пропонують різні функції та інформацію. Існує інструмент під назвою «Інструмент керування каналами», який допомагає керувати дозволами для каналів, але ця функція доступна лише для платних користувачів, які мають підписку на такі плани, як Pro і Business+, а також Enterprise Grid.

За допомогою аналітики приватних каналів власник організації за допомогою інструмента керування каналами може керувати доступністю кожного каналу як публічного чи приватного. Отже, якщо канал є приватним, будь-який звичайний користувач не може отримати доступ до статистики та аналітики каналу. Щоб установити дозволи на керування каналом, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Slack.

2. Клацніть назву вашої організації у верхньому лівому куті екрана.

3. Виберіть у меню «Параметри та організація», а потім натисніть «Налаштування організації».

4. Натисніть Налаштування на лівій бічній панелі.

5. Виберіть Керування каналами.

6. Натисніть Редагувати поруч із каналом, щоб керувати його дозволом.

7. Виберіть свої переваги та виберіть Зберегти налаштування.

Як переглянути канал Analytics Slack?

Інформаційна панель Slack Channel Analytics пропонує три набори аналітики, огляд організації, аналітику каналу та аналітику учасників. Аналітика каналу пропонує статистику кожного загальнодоступного та приватного каналу на вашому сервері, тоді як власники робочої області можуть надати доступ до деяких каналів певним користувачам. Усі канали включатимуть базову аналітику. Щоб переглянути аналітику каналу Slack, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть назву вашої організації у верхньому лівому куті.

2. Натисніть Інструменти, а потім виберіть Аналітика.

3. Відкриється сторінка Analytics, яка містить три аналітичні дані.

Перейдіть на вкладку каналу, щоб переглянути аналітику каналу. Ви зможете переглянути дату створення каналу, дату останньої активності на каналі, загальну кількість опублікованих повідомлень і загальну кількість учасників у каналі.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можете ви побачити, хто переглядав канал Slack?

  10 найкращих задовільних виділених серверів для всіх

Відповідь Переглядаючи дії з повідомленнями, власники організації, адміністратори, а також учасники з дозволом можуть бачити, скільки людей надіслали повідомлення в Slack.

Q2. Як побачити активність користувача в Slack?

Відповідь Для перегляду всіх дій користувачів і керування їхніми сеансами входу

1. Клацніть на назві робочої області.

2. Виберіть Налаштування та адміністрування.

3. Виберіть Налаштування робочої області.

4. Клацніть Access logs праворуч.

3. Що таке канал?

Відповідь Slack організовує повідомлення та бесіди у спеціальні простори, які називаються каналами. Існує два типи каналів, загальнодоступні та приватні залежно від їх доступності. Канали можуть бути корисними для внесення порядку та ясності в роботу, де команди або люди можуть обмінюватися ідеями та інформацією.

4. Як встановити статус і доступність Slack?

Відповідь Щоб встановити статус Slack:

1. На робочому столі клацніть зображення профілю у верхньому правому куті.

2. Натисніть на поле Оновити свій статус.

3. Введіть статус і виберіть емодзі або виберіть запропонований варіант статусу.

4. Натисніть «Очистити після», щоб вибрати, коли ваш статус буде очищено. Якщо хочете, поставте прапорець біля пункту Призупинити сповіщення для вимкнути сповіщення поки ваш статус не очиститься.

5. Натисніть «Зберегти».

***

Ми сподіваємося, що цей документ допоможе вам зрозуміти, що таке Slack Channel Analytics. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.